dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

890 000 zł129 m² 6 875,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Promocja tylko do końca miesiąca! - 50 tysięcy! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tunelowa

Lipinki Łużyckie,lubuskie

335 000 zł58 m² 5 775,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:951 m²

Dom w cenie mieszkania. Wybudujemy również na Twojej działce. Koszt budowy domu w technologii drewnianej, stan deweloperski z fundamentem w cenie 335 000zł bez działki. Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Sosnowiec,śląskie

899 000 zł115 m² 7 830,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Dom na sprzedaż - Sosnowiec, dębowa Góra | ul. Szara Komfort, styl i funkcjonalność w jednym miejscu Ten dom łączy nowoczesne wnętrza, eleganckie wykończenie i spokój zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dominów,lubelskie

1 190 000 zł176 m² 6 749,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

i podatku pcc Mam do zaoferowania piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w miejscowości Dominów o powierzchni ok. 137 mkw. nr budynku 2c Domy połączone garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 491 000 zł182 m² 13 686,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:242 m²

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, 3- poziomowy dom w zabudowie bliźniaczej o niepowtarzalnym układzie. Ta propozycja o wysokim standardzie idealnie sprawdzi się dla rodziny! 0% prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

854 900 zł141 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 600 000 zł378 m² 4 232,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Szanowni Państwo! Zapraszamy do zakupu dużego domu w Starych Babicach, powiat Warszawski Zachodni Zlokalizowany w pięknej okolicy, w pobliżu puszczy Kampinoskiej. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ustanów

Ustanów,mazowieckie

909 000 zł117 m² 7 797,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:328 m²

Skrajny segment w nowej inwestycji, zaprojektowanej przez doświadczonych architektów. Widać tu spójność i elegancję. Proponujemy segment skrajny o powierzchni 116,57m. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

2 590 000 zł311 m² 8 328 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Atrakcyjny Dom w Pięknej Okolicy. Dla osób szukających wyjątkowego domu, który stanie się wymarzonym miejscem na ziemi. To Cudowne miejsce relaksu i dodatkowa przestrzeń do podejmowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Runowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 690 000 zł412 m² 4 101,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:667 m²

Komfortowy, przestronny dom z 2004 roku idealny dla dwóch rodzin | 412 m powierzchni całkowitej | działka 667 m Na sprzedaż wyjątkowy, solidnie wybudowany, w 2004 roku, dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 460 000 zł175 m² 8 343 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:865 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 175m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 865 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Słoneczna

Wojnowice,dolnośląskie

725 000 zł180 m² 4 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom jak zamek w lesie unikatowa nieruchomość pod Wrocławiem Wyjątkowa oferta sprzedaży: indywidualnie zaprojektowany dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 747 000 zł169 m² 10 337,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Piasecznie. Inwestycja składa się z dwóch gotowych budynków jednorodzinnych odebranych przez nadzór budowlany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przemków

Przemków,dolnośląskie

165 000 zł120 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 100 m (120 m po podłodze), położony w miejscowości Karpie, w spokojnej okolicy, z dogodnym dojazdem do Przemkowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sosnowa

Boruszowice,śląskie

675 000 zł105 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 152 m²

Dom Wolnostojący w stanie surowym zamkniętym! Promocja Styczniowa Dom, który pokochasz od pierwszego wejrzenia - Boruszowice, ul. Sosnowa Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marki,mazowieckie

1 379 000 zł128 m² 10 773,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż unikatowy, nowoczesny dom w zabudowie szeregowej znajdujący się na zamkniętym osiedlu w podwarszawskiej miejscowości Marki. Nowoczesna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia

Kolonia,pomorskie

995 000 zł207 m² 4 806,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu jednorodzinnego. Całkowita powierzchnia nieruchomości to ok. 207m , rozłożona na dwóch kondygnacjach, oferuje komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł114 m² 6 131,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:445 m²

Rezerwacja! rezerwacja! rezerwacja! Nowoczesny dom drewniany w stanie szkieletowym - Nowe Bielice- przedmieścia Koszalina Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny zrealizowany w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Chroboty,mazowieckie

835 000 zł123 m² 6 788,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do zakupu ostatni lokal o powierzchni 123,38m2 z przynależną działką ok 450m Dom oddany do użytkowania w grudniu 2025r - pełen standard deweloperski. Rozkład pomieszczeń Parter -63,82m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

898 900 zł129 m² 6 978 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni 128 m2, usytuowany działce o powierzchni ok. 650 m2, w cichej i spokojnej okolicy. Dom będzie oddawany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

990 000 zł398 m² 2 488,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 799 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni 397,9 m , położonego na dużej, zielonej działce o powierzchni 2779 m . Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 900 zł90 m² 8 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł143 m² 7 680,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143 m2, Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jawor-Kolonia

Jawor-Kolonia,łódzkie

710 000 zł120 m² 5 899,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 120,35 m na dużej działce 2100 m Dom z 2013 roku, wybudowany z suporeksu, pokryty blachą dachową. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kupujący zwolniony Z podatku pcc (2%) zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m (plus strych 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Magdalenka

Magdalenka,mazowieckie

3 500 000 zł212 m² 16 509,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu lasu sosnowego w Magdalence! Dane techniczne: nowoczesny, przestronny dom jednorodzinny z 2011 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

305 000 zł134 m² 2 276,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 488 m²

Na sprzedaż piękne siedlisko w gminie Gościno - zaledwie 20 km od morza i Kołobrzegu Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną na dużej działce o powierzchni 2488 m2, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przyjmo

Przyjmo,świętokrzyskie

900 000 zł165 m² 5 457,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 085 m²

| na sprzedaż dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni c ałkowitej 164,91 m2 (pow. użytkowa 129,22 m2), zlokalizowany w miejscowości Przyjmo , gmina Miedziana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

749 000 zł156 m² 4 801,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania pół bliźniaka w spokojnej części centrum Jeleniej Góry. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 460m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 620 000 zł160 m² 10 130,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy zaledwie 3 km od wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

730 000 zł65 m² 11 286,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:160 m²

Kameralny dom z ogrodem w prestiżowej lokalizacji - Osielsko Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, dwukondygnacyjnego domu położonego w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczecińska

Zieleniewo,zachodniopomorskie

3 900 000 zł201 m² 19 403 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu wolnostojącego o powierzchni 200 m , położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Zieleniewie, nieopodal Kołobrzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Siemiechów

Siemiechów,małopolskie

619 000 zł156 m² 0,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż dom w Siemiechowie idealny dla rodziny! Cena: 619 000 zł Przedstawiamy ofertę domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 73,24 m , a ze strychem który można adaptować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

766 000 zł125 m² 6 135,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 125m2 z garażem który zlokalizowany przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dom sprzedawany W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 320 000 zł267 m² 4 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:409 m²

Oferta sprzedaży przestronny bliźniak W nadarzynie! Na sprzedaż oferuję przestronną i funkcjonalną połowę dużego bliźniaka zlokalizowaną w spokojnej części Nadarzyna (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 150 000 zł288 m² 3 993,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 288 m , użytkowej 190 m 2 , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jonkowo

Jonkowo,warmińsko-mazurskie

809 000 zł183 m² 4 420,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:920 m²

Biuro Home-Living Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego nr.18 przy ulicy Słonecznej (Osiedle Malinowa) w miejscowości Jonkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lawendowa

Owczarnia,mazowieckie

2 750 000 zł190 m² 14 473,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 201 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni 190 m (użytkowej 171 m ) usytuowany na działce o powierzchni 1201 m w malowniczej okolicy Owczarni, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reymonta

Świerzawa,dolnośląskie

729 000 zł445 m² 1 638,20 zł/m²