dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 489 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 489 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Morawa

Morawa,dolnośląskie

460 000 zł300 m² 1 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 300m 2 , usytuowanej na działce o powierzchni 2100m 2 w Morawie niedaleko Strzegomia. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wilimy

Wilimy,warmińsko-mazurskie

390 000 zł313 m² 1 246,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Informacje pod nrlub. MB Nieruchomości oferuję na sprzedaż mały pensjonat o powierzchni 313 m2 w skład którego wchodzi 8 pokojów 2 , 3 i 5 osobowych, 5 łazienek, wyposażona kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiejska

Brzesko,małopolskie

697 000 zł59 m² 11 894,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:160 m²

Rezerwacja Nowoczesny dom z narożnym ogrodem | 58,2 m | Brzesko, ul. Wiejska | Na sprzedaż przytulny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej (segment narożny) położony w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radzymin

Radzymin,mazowieckie

990 000 zł97 m² 10 209,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:378 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego, energooszczędnego domu o powierzchni użytkowej 91m , w zabudowie łączonej, położonego w kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oksa

Oksa,świętokrzyskie

550 000 zł84 m² 6 515,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:616 m²

| na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 84,41 m2 (użytkowa 79,70 m2), zlokalizowany w miejscowości Oksa, pow. jędrzejowski. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

865 000 zł136 m² 6 360,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka w Jaktorowie pod Grodziskiem Maz. Budynek położony w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do Warszawy samochodem oraz pkp. Inwestor z dużym doświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Półkole

Rząska,małopolskie

1 399 999 zł230 m² 6 087 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom o powierzchni całkowitej 230m2 z garażem w bryle i piwnicą. Działka 4a rowa ogrodzona i zagospodarowana. Dom urządzony dla siebie z materiałów najwyższej jakości. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kielce

Kielce,świętokrzyskie

1 350 000 zł190 m² 7 113,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:253 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! rezerwacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i własnym ogrodem, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Strzyżawa

Strzyżawa,kujawsko-pomorskie

765 000 zł179 m² 4 339,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:710 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej (oddzielne mury), w pełni podpiwniczony, usytuowany jest na malowniczej działce o powierzchni 710 m . Lokalizacja gwarantuje spokój, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

799 800 zł130 m² 6 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Spokojna i zielona okolica idealne miejsce do życia. Marzysz o spokojnym miejscu do życia blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Góra,śląskie

649 000 zł92 m² 7 054,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:764 m²

Na sprzedaż: dom jednorodzinny w Górze / Miedźnej ul. Topolowa Dom o powierzchni 92 m usytuowany jest na dużej, ustawnej działce o powierzchni 764 m , co daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

5 990 000 zł780 m² 7 679,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 384 m²

Elegancka rezydencja z basenem o monumentalnej architekturze położona w bardzo spokojnym miejscu Konstancinie-Jeziorna. Rezydencja z główną częścią mieszkalną i dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Opypy

Opypy,mazowieckie

2 589 900 zł359 m² 7 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż elegancki Dom Wolnostojący w stylu polskiego dworku. Przedstawiamy - Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości Opypy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puławy

Puławy,lubelskie

895 000 zł250 m² 3 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom wolnostojący o dwóch kondygnacjach naziemnych z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony na działce 525m2 w Puławach Parter: - wiatrołap - salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolejowa

Kraków,małopolskie

2 590 000 zł230 m² 11 261 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:521 m²

Stary prokocim , Dom wolnostojący o pow. 200m2 po generalnym remoncie. Parter : wiatrołap i schody, przedpokój, łazienka, salon, kuchnia oraz 2 pokoje (jadalnia, sala kinowa/siłownia/pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 279 000 zł140 m² 9 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tłuszcz

Tłuszcz,mazowieckie

1 160 000 zł166 m² 6 987,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz nowoczesnego i energooszczędnego domu na dużej działce pod Warszawą? Chcesz ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Nojewo

Nojewo,wielkopolskie

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

1 497 000 zł176 m² 8 505,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Nowoczesny dom w okazyjnej cenie Jest to pierwszy z zaledwie czterech luksusowych domów wśród zabudowy jednorodzinnej. Jeśli szukasz miejsca gdzie znajdziesz spokój i odpoczniesz po całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Floriana

Zabrze,śląskie

1 400 000 zł795 m² 1 760,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 081 m²

Oferujemy na sprzedaż unikalną, historyczną kamienicę z 1920 roku, położoną w ścisłym centrum Zabrza. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 795,4 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bolszewo,pomorskie

890 000 zł167 m² 5 329,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie jednorodzinnej wolnostojącej położony w Bolszewie przy ul. Czeladniczej. Lokalizacja Bolszewo to wieś kaszubska położona w województwie pomorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Hucisko

Hucisko,świętokrzyskie

660 000 zł120 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 214 m²

Dom 113 m z lasem w ogrodzie Hucisko opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Hucisko, w gminie Strawczyn, w otoczeniu zieleni i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

1 059 600 zł133 m² 7 964,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:153 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie bliźniaczej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herberta

Kielce,świętokrzyskie

825 000 zł155 m² 5 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Wielkość działki - 384 m2. przy ul. Herberta 10 (dawna Jasieńskiego). Do centrum Kielc 1km. W pobliżu: sklepy Żabka, społem, gama 120m. Przystanek autobusowy 230m. Poczta 400m. Szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Górka

Górka,małopolskie

310 000 zł100 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż gospodarstwo rolne z domem o powierzchni 100 m , budynkami gospodarczymi oraz 36 arową działką , położone w miejscowości Górka, w gminie Szczurowa, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

895 000 zł139 m² 6 434,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:398 m²

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego domu? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , ale z dobrym dojazdem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 220 000 zł280 m² 4 357 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 740 m²

Bez wynagrodzenia od kupującego. Inwestycja W trakcie realizacji. Cztery domy całoroczne na widokowej działce. Każdy dom O powierzchni 70 M kw. Obecnie W różnym stopniu realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wakacyjna

Modlnica,małopolskie

1 249 700 zł90 m² 13 885,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowoczesny dom w Modlnicy - wysoki standard | garaż + 2 miejsca postojowe | zielona okolica przy granicy Krakowa Szukasz domu blisko Krakowa, ale w miejscu, gdzie naprawdę można odetchnąć? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

890 000 zł128 m² 6 976,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Nowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości Na sprzedaż dom wolnostojący położony Boguchwale. Nieruchomość znajduje się w zielonej i cichej okolicy na działce o powierzchni 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Opole,opolskie

1 649 000 zł130 m² 12 684,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Marzysz o miejscu, które łączy nowoczesny styl, funkcjonalność i komfortowe warunki życia? Ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Na sprzedaż atrakcyjny, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Panieńskich Skał

Kraków,małopolskie

3 999 000 zł186 m² 21 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom zapewniający dyskrecję o powierzchni 186 m2 z dużym tarasem i ogrodem na Woli Justowskiej. Położona na działce o pow. 1400 m craftowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

1 399 000 zł181 m² 7 746,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do sprzedaży szeregowiec w standardzie "pod klucz", wykończony, do zamieszkania. Zlokalizowany w rewelacyjnym punkcie Bezrzecza. Segment o powierzchni (162m2 użytkowej, 180m2 całkowitej) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Henryka III

Siechnice,dolnośląskie

1 125 650 zł135 m² 8 348,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Na sprzedaż segment środkowy w stanie deweloperskim - inwestycja Siechnice Do sprzedaży oferujemy segment skrajny o powierzchni całkowitej 133,04 m z ogródkiem 191,3 m2. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

865 000 zł137 m² 6 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:525 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. Oferta promocyjna na 1 lokal! 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

1 250 000 zł188 m² 6 648,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Twój wymarzony dom w Chrząstawie Małej przestrzeń, komfort i natura w idealnych proporcjach! Czy Twój idealny dom to miejsce, gdzie codziennie budzi Cię śpiew ptaków zamiast klaksonów?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pileckiego

Strzebielino,pomorskie

670 000 zł125 m² 5 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Nowy dom! Strzebielinie gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż nowoczesny dom w miejscowości Strzebielino, oddany do użytku pod koniec 2024 roku. Gotowy do zamieszkania, wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Mrocza,kujawsko-pomorskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:730 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 6 pokojowego domu w bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Dom piętrowy z poddaszem, podpiwniczony z garażem oraz sporą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czereśniowa

Mikołów,śląskie

645 000 zł227 m² 2 841,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:878 m²

Na sprzedaż solidny dom z cegły w Mikołowie w najbardziej prestiżowej okolicy w pobliżu wzgórza kamionka. Oferowana nieruchomość obejmuje: 1. działkę o powierzchni 878 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrzyca

Ostrzyca,lubelskie

370 000 zł70 m² 5 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Na sprzedaż dom w Ostrzycy - 70 m + działka 39 arów (3 900 m , nr działki 1607) Dom wolnostojący w bardzo dobrym stanie technicznym, do wykończenia według własnego pomysłu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cisiec

Cisiec,śląskie

949 000 zł169 m² 5 625,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 863 m²