dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Żółwin

Żółwin,mazowieckie

1 119 000 zł151 m² 7 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

W dobrej lokalizacji Nowy Przestronny Bliźniak. Dom nr.2 Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 150 m, posadowiony na pięknej, działce ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipniak

Lipniak,lubelskie

1 055 000 zł124 m² 8 541,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:548 m²

Na sprzedaż dom 1a w zabudowie bliźniaczej, położony na granicy Kopnica / Lipniak, na działce o pow. 548,38 m2 Powierzchnia 123,57 m2, na którą składa się: salon z jadalnią (ok. 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Suchowola,świętokrzyskie

269 000 zł120 m² 2 241,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Tylko U nas! Biuro Pośrednictwa Nieruchomości estate expert oferuje: na sprzedaż dom jednorodzinny przeznaczony do generalnego remontu, o sumarycznej powierzchni ok. 120 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrocławska

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

490 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom z lat 30 tych po remoncie wewnątrz budynku , do zamieszkania położony w Chrząstawie Małej przy ul. Wrocławskiej na działce 1100m2. Wszystkie media : woda , prąd , gaz , w budowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Stanisławów

Stanisławów,dolnośląskie

400 000 zł100 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z potencjałem turystyczno-rekreacyjnym o powierzchni 0,87 ha (87 arów), położona w miejscowości Stanisławów, w sercu Pogórza Kaczawskiego, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czerna

Stanisław Górny,małopolskie

370 000 zł85 m² 4 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Stanisław Górny gm. Wadowice Częściowo wyremontowany budynek jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok.80mkw Położony przy ul. Czernej. Budynek murowany z użytkowym poddaszem, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipno

Lipno,kujawsko-pomorskie

580 000 zł140 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:402 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową zabudowaną w Centrum Lipna, województwo kujawsko-pomorskie, oddaloną od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

1 499 000 zł122 m² 12 268,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:384 m²

Rezerwacja oferty - Dostępne inne domy na inwestycji! Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 105,27m2 z garażem 16,10m2 oraz poddaszem nieużytkowym o pow. 29,30m2 łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 590 000 zł142 m² 11 181,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 046 m²

Serdecznie polecam tę wyjątkową ofertę sprzedaży domu parterowego, położonego w otoczeniu pól i lasów zaledwie 15 minut od Szczecina. Dom: - 4 pokoje, - 2 łazienki i osobne wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiedacza

Warszawa,mazowieckie

2 890 000 zł300 m² 9 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:167 m²

Elegancki dom szeregowy na Ursynowie - ul. Kiedacza, prestiżowa lokalizacja blisko metra Prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiśniowa

Kazimierz,łódzkie

1 999 000 zł345 m² 5 794,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 998 m²

Prezentujemy dom klasy premium - nowoczesna architektura, wysoka jakość wykonania i komfort życia. Przedmiotem oferty jest wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana z myślą o osobach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł182 m² 3 282,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:715 m²

Ciekawy dom w świetnej lokalizacji - Głogowo, gm. Obrowo - zaledwie 7km od Torunia. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom położony w miejscowości Głogowo (gmina Obrowo), na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sucha

Kraków,małopolskie

2 800 000 zł400 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:432 m²

Tylko w naszym biurze znajdziecie Państwo tę ofertę. Sprzedamy duży dom w Łagiewnikach, ul. Sucha. Spokojna okolica w rejonie Borku Fałęckiego i Łagiewnik , a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dobrzewino,pomorskie

1 599 000 zł390 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 349 m²

| dom wolnostojący | garaż | ogród | cicha okolica | dobrzewino | Nowoczesny dom wolnostojący w spokojnej okolicy - Dobrzewino Na sprzedaż oferujemy przestronny, komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Popiełuszki

Kraków,małopolskie

1 599 000 zł200 m² 7 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:660 m²

Na sprzedaż przestronny 2-kondygnacyjny dom wolnostojący, dający wiele możliwości aranżacyjnych, dom usytuowany na ogrodzonej działce 6,6 ar, dzielnica Bieżanów. Idealna pod inwestycje lub dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niestachowska

Kielce,świętokrzyskie

875 000 zł122 m² 7 162 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:156 m²

Wzgórze ksm to kameralny zespół 14 segmentów zaprojektowany z myślą o osobach, które chcą korzystać z zalet domu, pozostając jednocześnie blisko centrum Kielc. Inwestycja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Cesarzowice

Cesarzowice,dolnośląskie

1 650 000 zł160 m² 10 331,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:404 m²

`oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

869 900 zł123 m² 7 061 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferujemy do sprzedaży gotowy, w pełni wykończony Segment środkowy - Lokal Mieszkalny, zlokalizowany w spokojnej i atrakcyjnej miejscowości Bieniewice, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

1 090 000 zł207 m² 5 270,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 183 m²

Urokliwa Przedwojenna Willa w Malowniczym Karpaczu - Idealne Miejsce dla Miłośników Historii i Natury Na sprzedaż piękna, odrestaurowana przedwojenna willa usytuowana na prestiżowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kryształowa

Bydlino,pomorskie

915 000 zł124 m² 7 401 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Nowy dom parterowy w Bydlinie osiedle Złoty Potok Na sprzedaż oferuję nowo wybudowany, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 123,63m, położony na dużej, słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

1 119 000 zł129 m² 8 674,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:774 m²

0% prowizji od kupującego. Dom W stanie deweloperskim jest gotowy do nabycia I wydania Poszukujesz wspaniałego 4-pokojowego parterowego domu dla swojej rodziny, położonego w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 599 900 zł222 m² 11 695 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 413 m²

Dom jednorodzinny z dodatkowym lokalem | Milanówek | 248 m | działka 1413 m Przedstawiamy Na sprzedaż komfortowy, w pełni gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny położony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wiesiołowskiego

Mielec,podkarpackie

850 000 zł131 m² 6 482 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Nowoczesny dom w cichej i bezpiecznej okolicy Więcej informacji: tel. e-mail: wszystkie oferty: jeśli szukasz komfortowego domu w cichej i bezpiecznej okolicy , to ta alternatywa czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chylice

Chylice,mazowieckie

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Nowoczesny dom wolnostojący z antresolą. Zdjęcia przedsawiają wizualizacje - prosimy O wyrozumiałość! Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m, posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 149 900 zł109 m² 10 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 920 zł81 m² 7 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa, kameralna enklawa domów bliźniaczych w sercu Myślęcinka to miejsce, w którym codzienność smakuje lepiej! Zamieszkaj w jednej z najpiękniejszych i najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

950 000 zł170 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:879 m²

Makler poleca I tylko U nas! Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w miejscowości Przyłęki zaledwie 15 minut samochodem od centrum Bydgoszcz. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niewodnica Nargilewska

Niewodnica Nargilewska,podlaskie

699 000 zł156 m² 4 492,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Promocja! Domy w zabudowie szeregowej najniższa cena na rynku od 4 495 zł/m bez prowizji I pcc! Nie podpisujesz żadnej umowy pośrednictwa i nie płacisz 2% podatku pcc kupujesz nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Łozina,dolnośląskie

1 090 000 zł137 m² 7 948,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:459 m²

Nowoczesny dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej w Łozinie. Dom o funkcjonalnym układzie i wysokim standardzie wykonania, położony w spokojnej i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budy Słodkowskie

Budy Słodkowskie,wielkopolskie

890 000 zł163 m² 5 450,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 991 m²

Budy Słodkowskie - dom na sprzedaż Biuro ars legis nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim. Dom znajduje się w miejscowości Budy Słodkowskie , zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

949 000 zł154 m² 6 162,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom wolnostojący piętrowy klocek,powierzchnia całkowita 156m2,użytkowa 108m2,dom podpiwniczony. Tylko W naszym biurze Parter : -pokój -14M2 -pokój -19M2 -kuchnia-11M2 -łazienka -7.5M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Rumia,pomorskie

899 000 zł220 m² 4 086 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:362 m²

Dom Z ogromnym potencjałem inwestycjnym! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 220 m2 (użytkowej 166m2), działka 362 m2, położony w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

772 000 zł112 m² 6 866,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:133 m²

Na sprzedaż dom z garażem, w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Dom z 5 pokojami o powierzchni 112,43 m2 w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ołpiny

Ołpiny,małopolskie

249 000 zł80 m² 3 112,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:25 500 m²

Wyjątkowe siedlisko z potencjałem - 2,55 ha z domem, zabudowaniami i potokiem Są miejsca, które nie narzucają gotowych rozwiązań tylko dają wolność wyboru. Takie właśnie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

1 220 000 zł170 m² 7 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:798 m²

Makler poleca; dom w doskonałej lokalizacji | 150 m | Działka 800 m | Fotowoltaika | Garaż Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom piętrowy z 2007 roku, położony w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Dębowa

Wojnowice,dolnośląskie

699 000 zł95 m² 7 359,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowoczesny lokal w Wojnowicach gm. Czernica Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 94,98 m oraz powierzchni użytkowej 87,38 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Rumia,pomorskie

1 690 000 zł300 m² 5 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:398 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Dom na sprzedaż - Rumia, ul. Kwiatowa Szukasz przestronnego.