dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Żelisławice

Żelisławice,śląskie

1 569 000 zł199 m² 7 884,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 150 m²

Sprzedam komfortową i prestiżową posiadłość w Żelisławicach na Juże Krakowsko Częstochowskiej gmina Siewierz Drodzy Państwo jeżeli oczekujecie komfortu ,prestiżu ,ciszy to własnie ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kasztanowa

Jakubowice Konińskie,lubelskie

1 195 000 zł153 m² 7 795,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

0% prowizji od kupującego Kasztanowa Residence Park to inwestycja, która złożona będzie z 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Dom nr F o pow. uż. 153,30m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

479 000 zł240 m² 1 995,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany przy ulicy Gen.M.Tokarzewskiego-Karaszewicza, dzielnica Grabówka w Częstochowie. Nieruchomość w skład której wchodzi dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł131 m² 8 992,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wiata garażowa + dwa miejsca postojowe! pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe! Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Duchnów

Duchnów,mazowieckie

770 000 zł121 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:387 m²

Narożny segment , na terenie zamkniętego osiedla. Sąsiedztwo tylko nowych domów jednorodzinnych. Dużym atutem nieruchomości są wszystkie media miejskie (kanalizacja,woda,gaz,prąd). Parter: wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Widok

Wrocław,dolnośląskie

25 000 000 zł1 432 m² 17 463,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:50

 

Powierzchnia działki:491 m²

Do sprzedaży kamienica z 1938 roku po kompletnej rewitalizacji przeprowadzonej pod nadzorem konserwatora zabytków. Budynek wynajęty w 100%. 75% powierzchni wynajmowane na przedstawicielstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jaśminowa

Suwałki,podlaskie

799 000 zł214 m² 3 733,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:696 m²

Prezentujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wolnostojący, położony w malowniczej i spokojnej okolicy Suwałk, idealnej dla osób ceniących ciszę, prywatność oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym - Częstochowa, ul. Sporna Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w Częstochowie zabudowana budynkiem mieszkalnym o łącznej powierzchni ok. 170.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dębowa

Boruja Kościelna,wielkopolskie

795 000 zł117 m² 6 804,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:928 m²

Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny. Inwestycja łączy solidne wykonanie, estetyczną architekturę oraz funkcjonalny, przemyślany układ pomieszczeń. Najważniejsze informacje: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mrowiny,dolnośląskie

500 000 zł300 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 614 m²

Wyjątkowa okazja! Dwie działki budowlane na sprzedaż w urokliwych Mrowinach - idealne pod inwestycję lub wymarzony dom! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwóch atrakcyjnych działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiatraczna

Milanówek,mazowieckie

3 270 000 zł546 m² 5 990,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Stylowy, nietuzinkowy dom wielopokoleniowy - Milanówek, ul. Wiatraczna Wyjątkowa rezydencja o powierzchni 545 m , zaprojektowana z myślą o komforcie, przestrzeni i niezależności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

990 000 zł159 m² 6 214,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do sprzedania lokal skrajny w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowiecki położone nieopodal centrum Grodziska i wkd. Lokal z garażem, pow. 159,3 m2 na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stary Kocin

Stary Kocin,śląskie

859 000 zł300 m² 2 863,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Stary Kocin, gmina Mykanów. Nieruchomość w skład której wchodzi dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej ok 230m2 wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bolesława Chrobrego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

595 000 zł180 m² 3 305,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom wolnostojący w świetnej lokalizacji Prezentuję Państwu na sprzedaż nieruchomość ze świetną lokalizacją. Parter domu skada się z : przestronnego salonu z dużymi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

849 000 zł93 m² 9 177,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Bez pcc bez prowizji zakup od dewelopera! lokal wykończony pod klucz! Gorąco polecam dom czworak położony w gminie Czernica. Segment środkowy! Na pierwszej kondygnacji znajduje się: parter 48,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lawendowa

Charzyno,zachodniopomorskie

820 000 zł136 m² 6 025,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Nowy dom pod Kołobrzegiem o powierzchni użytkowej 136,08 m2 położony jedynie 12 km od morza! Ten dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej 113,78 m2, z kotłownią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Malinowa

Szczodre,dolnośląskie

1 220 000 zł152 m² 8 026,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej opowierzchni 152,44 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osiek Mały

Osiek Mały,wielkopolskie

370 000 zł190 m² 1 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Na sprzedaż oferuję nowoczesny dom parterowy w stanie surowym zamkniętym, położony w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Witowo, gmina Osiek Mały, województwo wielkopolskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Biedronki

Słomin,mazowieckie

889 000 zł102 m² 8 681,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Szukasz domu z ogródkiem w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy? Ten dom to idealna propozycja dla rodzin i osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zabielska

Warszawa,mazowieckie

1 195 000 zł145 m² 8 241,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domy zlokalizowanego an bliskim Wawrze (region Las) Domy od lokalnego dewelopera z dobrą historią, wysoka jakość, ładny design. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żagań,lubuskie

895 000 zł308 m² 2 908,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:627 m²

Żagań ulica Asnyka , dom z antresolą na działce o powierzchni 627m2 ,na sprzedaż. Cena ofertowa 895 000zł.,do negocjacji. Oferuję dom o powierzchni ok .307,7m2 z częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

765 000 zł121 m² 6 317,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:133 m²

Bez prowizji i bez podatku pcc Przestronne Domy w zabudowie szeregowej tuż przy granicy z Białymstokiem. 2 piętra/3 kondygnacje. Wszystkie media dostępne! Nie podpisujesz żadnej umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Malinowa

Smardzewice,łódzkie

1 450 000 zł123 m² 11 788,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Tylko u nas! nowoczesny dom wolnostojący W smardzewicach! Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o łącznej powierzchni 123 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1340 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bramki

Bramki,mazowieckie

995 900 zł105 m² 9 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Przedstawiamy - Oferujemy na sprzedaż nowoczesny Dom parterowy o powierzchni ok 105 m2 w stanie deweloperskim w Bramkach niedaleko Błonia, usytuowany na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Modrzewiowa

Karwiany,dolnośląskie

1 199 900 zł102 m² 11 763,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Przedstawiam Państwu gotowy do zamieszkania, energooszczędny dom szeregowy okolice ul. Modrzewiowa w Karwianach pod Wrocławiem. Idealny dla rodziny 2+1 lub 2+2, bez remontu, z bardzo niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

777 000 zł118 m² 6 483,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowo wybudowanego domu jednorodzinnego wolnostojącego w Lubiczu Dolnym przy ulicy Ogrodowej. Kupujący zwolniony z podatku pcc Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 499 000 zł182 m² 8 236,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Prestiżowy dom (182 M ) W cierniach - wprowadź się jutro! nowy 2022 R. Lokalizacja: świebodzice - Ciernie. Oaza spokoju na dużej działce (1500 m ), i Idealne miejsce do życia dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

835 000 zł124 m² 6 761 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 123,5m2, posadowiony na przestronnej, ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spalska

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

650 000 zł186 m² 3 494,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:981 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż przestronny dom narożny z dużą działką i domkiem gościnnym. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 186 m , położony na narożnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Józefków

Józefków,opolskie

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:828 m²

Nowy domek rekreacyjny nad Zalewem Michalickim 35 m , działka 828 m Józefków | gm. Namysłów | woj. Opolskie Na sprzedaż nowoczesny, drewniany domek rekreacyjny położony w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Książęca

Katowice,śląskie

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż: dom inwestycyjny - Katowice Ligota, ul. Książęca Prezentujemy przestronny, odnowiony dom o ogromnym potencjale inwestycyjnym , położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczodrkowice

Szczodrkowice,małopolskie

1 350 000 zł161 m² 8 400,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie deweloperskim pod Krakowem, w Szczodrkowicach gmina. Skała english version below lokalizacja Miasto: szczodrkowice W pobliżu: ojcowski Park Narodowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świętopełka

Chmielno,pomorskie

1 300 000 zł4 200 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

: na skróty : przepiękna działka nad jeziorem || 4 200 m || Sprzedaż Duża działka budowlana w malowniczej miejscowości nad jeziorem. : sprawdź, czy to dla ciebie : Działka idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Kramsk,wielkopolskie

290 000 zł120 m² 2 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 m²

Na sprzedaż parterowy dom o klasycznej, symetrycznej bryle, położony przy drodze głównej w miejscowości Kramsk obok Konina, stanowiący doskonałą bazę do stworzenia eleganckiego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Tylko W maklerze Na sprzedaż: dom wolnostojący w otoczeniu natury - Biały Bór k. Grudziądza Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący z 2020 roku, położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Kalsk

Kalsk,lubuskie

1 550 000 zł480 m² 3 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Biuro City Invest Nieruchomości ma do zaoferowania atrakcyjną nieruchomość położoną w okolicach miejscowości Kalsk-Skąpe około 80km od Granicy -słubice. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

1 610 000 zł191 m² 8 417,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:429 m²

Zapraszam do zakupu domu premium w Oławie Inwestycja deweloperska - nowy otok residence stan pod klucz 1 610 000 zł 0% pcc / 0% prowizji Powierzchnia całkowita: 191,27 m Parter (119,10 m ) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 149 900 zł109 m² 10 530 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 050 000 zł200 m² 15 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:435 m²

Przy tej ofercie klient nie płaci prowizji! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu klasyczny wolnostojący dom w stanie deweloperskim o powierzchni 200 m2 na działce 435 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 100 000 zł101 m² 10 891,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

% pcc | 0% prowizji - oferta deweloperska Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie szeregowej o pow. 101 m z 98-metrowym ogrodem. Dom wykończony 'pod klucz' - gotowe łazienki, dębowe schody,.