dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 418 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 418 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Gdynia,pomorskie

2 450 000 zł203 m² 12 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:661 m²

Dom z potencjałem w doskonałej lokalizacji - Gdynia Redłowo, ul. Kopernika Na sprzedaż dom jednorodzinny z 1956 roku, położony w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sosnówka

Sosnówka,dolnośląskie

780 000 zł86 m² 9 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie na sprzedaż część domu wolnostojącego, w stanie deweloperskim, z tarasem, ogródkiem i miejscem parkingowym, w Sosnówce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żeromskiego

Łódź,łódzkie

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dzień dobry Bezpośrednio na sprzedaż 5 wyodrębnionych mieszkań z samodzielnymi księgami wieczystymi na 3 piętrze w kamienicy na ul. Żeromskiego. Mieszkania wynajęte, umowy długoterminowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pieńki Królewskie

Pieńki Królewskie,kujawsko-pomorskie

765 000 zł255 m² 3 001,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 084 m²

Marzysz o przestronnym, rodzinnym domu na dużej, zacisznej działce, graniczącej z lasem i z wygodnym dojazdem do miasta? Lokalizacja: dom znajduje się w miejscowości Pieńki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Świerklany,śląskie

989 000 zł429 m² 2 306,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 504 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z użytkowym poddaszem z 2011 roku o powierzchni użytkowej 332,96m2 położony w Świerklanach powiat rybnicki. Budynek posadowiony na płaskiej częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kiczerowska

Wisła,śląskie

1 750 000 zł300 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:37 921 m²

Umowa na wyłączność nie szukaj dalej :) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 3,7921 ha, położona w malowniczej Wiśle, przy ulicy Kiczerowskiej, na wysokości około 680.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rączna

Rączna,małopolskie

770 000 zł88 m² 8 700,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

40 m przestronnego salonu + ogrzewanie podłogowe w całym domu | Rączna, gm. Liszki | przy lesie Wykończymy Ci go tak jak na zdjęciach. Ogromny, blisko 40-metrowy salon to serce tego domu jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Lejno

Lejno,lubelskie

395 000 zł65 m² 6 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Do sprzedania dom letniskowy wykonany z bala według indywidualnego projektu w miejscowości Lejno w pobliżu jeziora Zagłębocze (powiat parczewski, gmina Sosnowica). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tumidajskiego

Radłów,małopolskie

700 000 zł110 m² 6 387,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Marzysz o nowoczesnym, parterowym domu w otoczeniu zieleni? Oferujemy domy w stanie deweloperskim w miejscowości Radłów, gmina Radłów, w trzech wariantach działek: 7,17 ar 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biłgoraj

Biłgoraj,lubelskie

397 000 zł300 m² 1 323,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż dom do remontu z 8 pokojami i powierzchnią 300 m . Dom znajduje się na działce o powierzchni 700 m . Dojazd asfaltowy zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tczewska

Częstochowa,śląskie

2 280 000 zł299 m² 7 625,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom na sprzedaż generujący duży dochód - wyjątkowy - 7-pokojowy dom w prestiżowej lokalizacji. Dom na Lisińcu - idealny dla wieloosobowej rodziny lub firmy, która chce mieć siedzibę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

490 000 zł198 m² 2 474,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Inwestycja w stanie surowym otwartym możliwość zakupu całości lub połowy budynku! klient nie płaci 2% pcc! Cena 490 000,00 zł brutto! Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podgórki

Podgórki,dolnośląskie

299 000 zł168 m² 1 779,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową, urokliwą działkę budowlaną z przestronnym domem, położoną w malowniczej okolicy, z przepięknym widokiem na Góry Kaczawskie. W okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mława,mazowieckie

500 000 zł160 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Oferta tylko w Naszym Biurze! 0% prowizji dla Kupujących. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Dla kogo? To propozycja idealna dla osób, które marzą o przestronnym i nowoczesnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

1 050 000 zł151 m² 6 967,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:321 m²

Kąty Wrocławskie to idealne miasto dla Ciebie! Jeżeli szukasz pełnej infrastruktury do życia z jednoczesnym szybkim dojazdem do Wrocławia to jest to świetna alternatywa do spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Orzechowa

Meszna,śląskie

1 297 000 zł221 m² 5 868,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Sprzedam dom w Mesznej spokój, przestrzeń i natura Parterowy z zaadaptowanym poddaszem Jeśli marzysz o domu w zielonej, spokojnej okolicy z pięknym ogrodem, dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Długa

Wąwał,łódzkie

490 000 zł230 m² 2 130,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Tylko u nas! Dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym - Wąwał, prestiżowe osiedle przy lesie Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, wybudowany w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dwa Dęby

Kalinówka,lubelskie

790 000 zł145 m² 5 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:502 m²

Okazja! Prezentacje domów odbywają się codziennie w godzinach 8:30 - 19:00 - deweloper - kalinówka - bez podatku pcc! bez prowizji! Domy o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

999 000 zł147 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom wolnostojący realizowany według projektu W Klementisach 34, zlokalizowany w okolicach Żelechowa. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej 147.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

1 250 000 zł149 m² 8 389,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż wyjątkowy i funkcjonalny dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji w Buku nieopodal Dobrej! Jeśli zależy Ci na: - dobrze doświetlonych pomieszczeniach - Własnym dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zboiska,mazowieckie

880 000 zł162 m² 5 415,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Tylko U nas! Twój wymarzony dom blisko Warszawy - Zboiska, 162 m !pamiętaj o obejrzeniu filmu z nieruchomości! Szukasz przestrzeni, gdzie Twoja rodzina odetchnie pełną piersią, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kisielnica

Kisielnica,podlaskie

1 450 000 zł1 000 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Sprzedam posiadłość w skład, której wchodzi dom o powierzchni 160 m2 oraz lokal użytkowy o powierzchni 840 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kisielnica przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Bażantowa

Oława,dolnośląskie

1 250 000 zł133 m² 9 398,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:661 m²

Witam, ten dom jest dla kogoś, kto lubi przyrodę i szuka wygodnego, spokojnego miejsca do życia. Dzięki zastosowaniu sprawdzonych rozwiązań mieszkańcy domu mają gwarancję niezawodności, wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Koreańska

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Lokalizacja: wrocław - brochów - koreańska opis: na sprzedaż oferowany jest dwukondygnacyjny, podpiwniczony dom jednorodzinny, usytuowany na działce o powierzchni 1085 m , przy spokojnej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Orzesze,śląskie

1 090 000 zł131 m² 8 320,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:626 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący, położony w Orzeszu, w powiecie mikołowskim, o powierzchni użytkowo-mieszkalnej 131 m2, usytuowany na działce o powierzchni 626 m2, sprzedam,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

990 000 zł396 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

894 900 zł130 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Laskowo

Laskowo,wielkopolskie

470 000 zł144 m² 3 254,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 026 m²

Laskowo gm. Szamocin, kompleks domów jednorodzinnych wolnostojących w różnej fazie wybudowania - wybierz dom idealny dla Ciebie! Nowopowstałe nieduże osiedle domów jednorodzinnych w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrodowa

Łozina,dolnośląskie

959 900 zł137 m² 6 999,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Nowoczesny dom w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej w Łozinie. Teraz niższa cena! Dom o funkcjonalnym układzie i wysokim standardzie wykonania, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

854 900 zł141 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Lusińska

Warszawa,mazowieckie

2 090 000 zł278 m² 7 517,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:185 m²

Atrakcyjny duży dom! 5 minut do stacji Metro Trocka ; segment środkowy na targówku mieszkaniowym przy klimatycznej cichej uliczce Lusińskiej. Stan deweloperski! Dom do wykończenia o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Osowiec,mazowieckie

999 000 zł151 m² 6 615,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Dla wymagających ekonomiczny w użytkowaniu dom 151 m2 w zabudowie bliźniaczej w Osowcu obok Grodziska Maz. Słoneczne lokale z dużymi oknami ( w salonie okno przesuwne), pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Roślinna

Łódź,łódzkie

1 800 000 zł270 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Dom położony przy ulicy Roślinnej, w spokojnej, zielonej i prestiżowej części Łodzi, w pobliżu Lasu Łagiewnickiego i terenów rekreacyjnych Arturówka. To wyjątkowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3-go Maja

Kłodawa,pomorskie

799 000 zł142 m² 5 624,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny, świetnie zaprojetowany dom W urokliwej okolicy Kłodawa | Pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja | Dom w stanie surowym | Cicha i spokojna okolica | Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

933 597 zł128 m² 7 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mosty

Mosty,pomorskie

1 590 000 zł212 m² 7 509,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny dom blisko morza - Mosty k. Rewy Na sprzedaż elegancki dom w zabudowie bliźniaczej z 2021 roku, położony w prestiżowej i spokojnej części miejscowości Mosty, zaledwie.