dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 481 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 481 ogłoszeń

2 090 000 zł200 m² 10 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 554 m²

Wyjątkowa nieruchomość w malowniczym Wojanowie idealna do życia i prowadzenia działalności! Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 200 m , położony na działce 2964 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 900 zł249,80 m² 5 163,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przestronny dom jednorodzinny Radziejowice | 250 m | działka 700 m | 1 350 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom jednorodzinny z 1994 roku, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 569 000 zł161,30 m² 9 727,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Oferta sprzedaży segment W miejscowości szczęsne Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny segment o powierzchni 161 m, położony na działce o powierzchni 300 m, w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł297,50 m² 8 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 567 m²

Na sprzedaż oferujemy dom znajdujący się w cichej i spokojnej, zalesionej lokalizacji oferującej prywatność i kontakt z naturą, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł189 m² 4 756,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:471 m²

Super oferta - dom z dużymi możliwościami adaptacyjnymi tylko 4.765 zł/m2 - HIT CENOWY *DOM w zabudowie bliźniaczej ul. Szybowcowa* Dom do zamieszkania w idealnej lokalizacji - 6p.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł280 m² 2 960,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:761 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym w sercu Beskidów - Wisła Jawornik Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Wisła - dzielnicy Jawornik. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł243 m² 4 934,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:975 m²

Divo Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w Psarach, położony na widokowej działce o powierzchni 975 m , w spokojnej i zielonej okolicy wśród.

Szczegóły ogłoszenia

2 436 500 zł443 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Witam.Sprzedam budynek Mieszkalno/Użytkowy w Zambrowie przy ulicy Wisniowej.Budynek o dużym potencjale,ktory może byc wykorzystany do prowadzenia różnych dzialalnosci gospodarczych,takich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł77,21 m² 12 304,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom dwulokalowy stworzony dla osób, które chcą połączyć spokój życia blisko lasu z wygodnym dostępem do miasta. To idealna alternatywa dla mieszkania w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł86 m² 8 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom o powierzchni 86 m , położony w kameralnej i zielonej części Nowosolnej. Nieruchomość w stanie deweloperskim, oferująca szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł102 m² 5 480,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Lokalizacja Nieruchomość położona na Osiedlu Poznańskim, w gminie Deszczno, w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się okolicy, z bardzo szybkim dojazdem do Gorzowa Wielkopolskiego.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł60 m² 10 483,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 877 m²

Opis divo Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny w Karniowicach, położony na dużej, widokowej działce o powierzchni 2877 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł102 m² 5 147,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu wolnostojącego wraz z budynkami gospodarczymi na dużej działce. Zapraszamy Państwa do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł180 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:63 200 m²

Sobolów, gm. Łapanów gospodarstwo z potencjałem (6,32 ha). Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego gospodarstwa w Sobolowie, obejmującego imponującą powierzchnię 6,32 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł180,60 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 180 m , położony w Orzeszu przy ul. 22 Lipca. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 328 m . Działka jest prosta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

na sprzedaż nowy widokowy drewniany dom w Górach Świętokrzyskich Lokalizacja: radkowice Kolonia 53a, gmina Pawłów, powiat starachowicki, woj. świętokrzyskie, działka nr ew. 2/5+ udział 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 297 000 zł179 m² 7 245,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do sprzedania duży wygodny bliźniak w m. Siestrzeń blisko Książenic. Usytuowany w wyjątkowym miejscu - na końcu krótkiej uliczki na skraju lasu państwowego, z ładnymi drzewkami. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł150 m² 10 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego opypy (okolice grodziska mazowieckiego) Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, położony w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł145 m² 9 993,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom W ścisłym centrum kielc aleja legionów stan deweloperski | możliwość wydzielenia 2 mieszkań Na sprzedaż niezależny dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł320 m² 9 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:753 m²

Dom z 2 lokalami handlowymi | 3 niezależne mieszkania | Warszawa Wesoła Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjno-mieszkalna położona w atrakcyjnej części Warszawy Wesołej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 580 000 zł141 m² 11 205,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:428 m²

Kameralny dom w zabudowie bliźniaczej 141m2, działka 428m2, 5 pokoi, 2 łazienki, wysoki standard deweloperski, józefów Godebskiego bez podatku pcc I prowizji Dostępna prawa połówka! Dane.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł218 m² 5 229,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

| nieruchomość znajduje się w miejscowości Załuski około 35 km od granic Warszawy, 39 km od stacji metra Młociny. Budynek wybudowano w 2009 roku w technologii tradycyjnej, starannie,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł132 m² 5 674,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:532 m²

Sprzedam Nowy Dom Jednorodzinny w Stanie Deweloperskim + Dom wybudowany w 2026 roku o powierzchni użytkowej 109,73 m + poddasze, nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 900 zł109,22 m² 6 737,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zielona Pełcznica idealna propozycja dla osób szukających balansu między spokojem podmiejskiego życia a szybkim dojazdem do stolicy Dolnego Śląska. Planowany termin odbioru lokali to kwiecień.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 269 m²

Świnna K/ żywca! Dom dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym na działce 2269 m2 - 599.000,00 zł! Do sprzedania Nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym stanowiąca: - Dom.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 120.00 m2, z 4 pokojami. Lokalizacja:4b. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Dom położony jest na działce o powierzchni 1800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł195,31 m² 2 969,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:782 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w prestiżowej i spokojnej części Kalisza na osiedlu Winiary, zaledwie około 4 km od kaliskiego Ratusza. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 386 000 zł250 m² 5 544 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:357 m²

Dom ma wyjątkowy potencjał, gdyż jest skrajnym , ale środkowym szeregowym, niepowtarzalnym budynkiem a więc sąsiadów ma tylko z jednej strony. Jest położony na wysokim brzegu Wisły, przy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 711 m²

Na sprzedaż dom blisko lasu wolnostojący leżący na działce budowlanej o powierzchni 1711m2. Dom jest do generalnego remontu, zbudowany około 100 lat temu. Działka z pełnym uzbrojeniem:.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł124 m² 7 088,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Gowidlino | klimatyczny dom z widokiem na jezioro | 900 m działki Na sprzedaż wyjątkowy, murowany dom położony w Gowidlinie na Kaszubach z widokiem na jezioro i zaledwie kilkaset.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł184 m² 3 581,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Oferuję wyjątkowa nieruchomość na sprzedaż - dom z dużą działką (4900m2) i klimatyczną stodołą (200m2). Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł24 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Drewniany dom rekreacyjny w Kamionce w gminie Latowicz. Mamy do zaoferowania nieduży dom rekreacyjny położony w enklawie zabudowy jednorodzinnej i letniskowej. Działka w całości.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł105 m² 9 228,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:22 m²

Komfortowy segment w zielonej części Żyrardowa |105 m | ogródek | zamknięte osiedle. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość , nowoczesny segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł84,77 m² 5 839,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Piętro wolnostojącego budynku W atrakcyjnej lokalizacji. Oferujemy do sprzedaży piętro wolnostojącego budynku wybudowanego w latach 1964-1968 r. usytuowanego na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł300 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:54 500 m²

Wyobraź sobie. . zamiast alarmu w telefonie budzą Cię pluski ryb w stawie przed domem słyszysz szum drzew, czarujący śpiew oraz trzepot skrzydeł wszelakiego ptactwa. na boso wychodzisz.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł994 m² 794,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:994 m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 994 m zabudowana domem jednorodzinnym i budynkami gospodarczymi, położona w Białymstoku przy ul. Zabłudowskiej 9.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł130 m² 6 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania nowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim, zlokalizowany w miejscowości Olchowa, około 20 km od centrum Rzeszowa i 3,5 km od centrum Sędziszowa Małopolskiego. Dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł118,93 m² 7 483,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:244 m²

Zakup bez prowizji i bez pcc! Nowa inwestycja, zamknięte osiedle segmentów w bardzo dobrej lokalizacji - wołomin/nowe Lipiny, w odległości zaledwie ok. 900 m od stacji pkp Wołomin.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120,30 m² 14 796,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom szeregowy | Grodzisk Mazowiecki | wysoki standard | 150 m potencjału Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy z 2023 roku, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:333 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w samej Świdnicy - świetna lokalizacja! Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne oraz część gospodarcza - podpiwniczenie. Na parterze znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł320 m² 9 031 zł/m²