dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem

Rydułtowy,śląskie

595 000 zł232 m² 2 564,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 581 m²

Duży dom do wykończenia - rydułtowy Oferujemy na sprzedaż duży, piętrowy dom wolnostojący, zlokalizowany w Radoszowach - spokojnej okolicy Rydułtów. Dom o powierzchni użytkowej ok. 163m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daleka

Mława,mazowieckie

670 000 zł222 m² 3 018,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 578 m²

Przestronna nieruchomość z dużym potencjałem - budynek parterowy typu bungalow o pow. ok. 220 m , duża działka 1578 m i garaż murowany z wiatą drewutni. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chróścice

Chróścice,opolskie

340 000 zł180 m² 1 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prezentujemy dom wolnostojący w Chróścicach, woj. Opolskie. Położony w cichej i spokojnej okolicy, na działce o powierzchni 9 arów. Dom wybudowany w 1978 roku, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

2 130 000 zł175 m² 12 171,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 633 m²

Na sprzedaż dom parterowy z płaskim dachem o powierzchni 175 m2, wybudowany w 2021 roku, w bardzo dobrym stanie, usytuowany na działce o powierzchni 1633 m w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Równa

Marki,mazowieckie

850 000 zł194 m² 4 381,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:448 m²

Dom do remontu! Świetna lokalizacja! Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu jednorodzinnego w Markach przy ul. Równej. Położony w spokojnej okolicy z szybkim i sprawnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jankówko

Jankówko,warmińsko-mazurskie

690 000 zł91 m² 7 574,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:273 m²

Gotowy dom pod gnieznem Na sprzedaż oferuję wyjątkowy dom, położony w Jankówku przy ul. Gdańskiej. Jest to propozycja dla osób, które szukają nieruchomości wykończonej pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morelowa

Bolesławiec,dolnośląskie

1 300 000 zł234 m² 5 544 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 509 m²

Wyjątkowa nieruchomość - gratka dla inwestora! Zapraszamy do zapoznania się ze sprzedażą willi podzielonej na cztery indywidualne mieszkania, usytuowanej w Bolesławcu na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zacisze

Wilków,małopolskie

799 000 zł98 m² 8 153,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Budowa zakończona - dom gotowy do odbioru! Jeśli zamiast kolejnego roku w ciasnym mieszkaniu w mieście myślisz o większej przestrzeni, własnym ogrodzie i spokojniejszym codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Opatówek

Opatówek,wielkopolskie

1 190 000 zł319 m² 3 733,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny dom. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny, oddany do użytku w 2014 roku. Nieruchomość łączy w sobie nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piskórka

Piskórka,mazowieckie

990 000 zł103 m² 9 611,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży parterowy dom wolnostojący, wg projektu Archon Dom w Kostrzewach 6, po przeprojektowaniu. Powierzchnia całkowita 197m2, powierzchnia użytkowa - stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Laski Lubuskie

Laski Lubuskie,lubuskie

700 000 zł100 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 360 m²

Na sprzedaż Dom wolnostojący, parterowy w miejscowości Laski Lubuskie koło Słubic. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 1354m2. Powierzchnia mieszkalna domu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Osiedlowa

Ciecierzyce,lubuskie

920 000 zł140 m² 6 590,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

Nowoczesny dom z ogrodem 139,6 m | działka 859 m | 2019 r. Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny, wolnostojący, położony na zadbanej działce o pow. 859 m . Powierzchnia domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Białystok

Białystok,podlaskie

729 000 zł90 m² 8 082,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

*** gotowy do wydania *** *** stan deweloperski *** *** os.DOJLIDY GÓRNE *** Polecam dom w zabudowie szeregowej - szereg środkowy - w stanie deweloperskim zlokalizowany na os. Dojlidy Górne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Malbork,pomorskie

1 249 000 zł137 m² 9 114,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Oferta Szukasz domu gotowego do wprowadzenia, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko centrum Malborka? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Dom wolnostojący o wyjątkowym charakterze, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kraków,małopolskie

3 177 000 zł222 m² 14 310,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kraków, góra Borkowska wolnostojąca rezydencja ponad 200 m z sześcioma sypialniami, ogrodem ok. 320 m i garażem w bryle budynku. Dom w stanie deweloperskim premium, trzy kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wodziczna

Wodziczna,wielkopolskie

650 000 zł163 m² 3 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 188 m²

Dom na sprzedaż Wodziczna Gmina Trzcinica! Przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości zabudowanej domem jednorodzinnym i garażem dwustanowiskowym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Derdowskiego

Jastrzębia Góra,pomorskie

3 150 000 zł560 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:1 195 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Świetna lokalizacja 100 metrów od plaży i morza w Jastrzębiej Górze - nadmorski pensjonat na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

1 490 000 zł142 m² 10 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:608 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 142 m na osiedlu Pyrzyckim Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142 m . Nieruchomość jest dwukondygnacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Portowa

Niepołomice,małopolskie

1 219 000 zł131 m² 9 305 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Piętrowy dom wolnostojący, ogrodzony teren blisko 4ar. Na dole, wiatrołap z wejściem do garażu + wydzielona część na pomieszczenie gospodarcze. Przedpokój i osobne wc, salon i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kobylogórska

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

419 000 zł60 m² 6 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesne domy 60 m z ogrodem - tylko 10 minut od Gorzowa! Szukasz funkcjonalnego, eleganckiego domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

975 000 zł117 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Świetna oferta dla rodzin - Biuro Makler poleca Jeśli marzysz o własnym domu w niezwykłym otoczeniu leśnych drzew koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Budynek z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Ratowice,dolnośląskie

699 000 zł180 m² 3 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maciejkowa

Kanie,mazowieckie

1 649 000 zł220 m² 7 488,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:595 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz komfortowego domu pod Warszawą, z szybkim dojazdem do centrum, ale w spokojnym i zielonym otoczeniu? Trafiłeś idealnie! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 950 000 zł153 m² 12 741,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Tylko u Nas! dla Biura Nieruchomości! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania w pełni wyposażony, luksusowy, wolnostojący dom z ogrodem, garażem, tarasem oraz basenem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

720 000 zł109 m² 6 592,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nowy etap! bez pcc l bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera! Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jelczu Laskowicach Na parterze znajduje się: 1 wiatrołap 3,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 900 000 zł575 m² 8 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:29

 

Powierzchnia działki:500 m²

Via Estate prezentuje nieruchomość złożoną z dwóch budynków na jednej działce: czterokondygnacyjnego oraz trzykondygnacyjnego. Nieruchomości o łącznej powierzchni całkowitej 575 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

699 994 zł89 m² 7 865,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Lokalizacja Stacja Pkp/dom/ duży ogródek / do odbioru Na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzygłowska

Warszawa,mazowieckie

2 190 000 zł152 m² 14 393,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Bliźniak na zacisznym osiedlu Spokojna okolica | Nowoczesne osiedle | Funkcjonalny układ | Zadbany ogród z tarasem | Niskie koszty utrzymania | Bliskość infrastruktury miejskiej | Osiedle Wille.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sewerynów

Sewerynów,lubelskie

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w malowniczym Sewerynowie, w gminie Cyców, powiat Łęczna w jednej z najbardziej urokliwych części Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł400 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować unikalną rezydencję z klasyczną architekturą w sercu Wilanowa Niepowtarzalna rezydencja wolnostojącą o powierzchni 402 m (308.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gąsawa

Gąsawa,kujawsko-pomorskie

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu usytuowanego w lesie w miejscowości Rozalinowo. Działka o powierzchni 1379m2. Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Komorowska

Syców,dolnośląskie

390 000 zł132 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: połowa domu z działką 777 m2 - Syców, ul. Komorowska. Na sprzedaż połowa domu o wyjątkowym klimacie, wpisanego do gminnej ewidencji zabytków. Budynek z 1900 roku został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 350 000 zł184 m² 12 771,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ok Partynice Dom Wolnostojący Lux/ 6 pok/garaż Polecamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny (pow. użytkowa 183,18 m ) na zagospodarowanej działce 899 m2 kameralna uliczka tylko ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolista

Porąbka,śląskie

1 450 000 zł300 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom z pięknym widokiem - Porąbka, okolice Góry Żar W sercu malowniczej Porąbki, w otoczeniu natury i górskich krajobrazów, prezentujemy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 290 000 zł238 m² 5 425,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

| dom wolnostojący | gotowy do zamieszkania | cicha okolica | przystanek pkp | garaż | mrzezino | Na sprzedaż duży dom o całkowitej powierzchni 237.77m2 wraz z garażem oraz dużą piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wierzbowa

Piła,wielkopolskie

720 000 zł108 m² 6 667,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Obniżka ceny! nie przejdziesz obojętnie! nowa cena 666.000,00 ZŁ. Niezależność Prawie Jak W Domu - Prawdziwy Bliźniak z ogrodem i zero czynszu! Lokalizacja: piła, ul. Wierzbowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Gniewino,pomorskie

788 000 zł146 m² 5 397,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

| dom W zabudowie bliźniaczej | 146 m2 | 5 pokoi | taras Z ogrodem | przestronny salon | gniewino | Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 146 m2, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Papugi

Zgorzała,mazowieckie

1 399 000 zł122 m² 11 467,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:186 m²

Zakup bez prowizji dla kupującego! Szukasz komfortowego domu dla swojej rodziny, w spokojnej okolicy pod Warszawą, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ten wyjątkowy segment łączy wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

1 290 000 zł164 m² 7 844,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż oferowana jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem jednorodzinnym, który formalnie figuruje jako budynek usługowy z częścią mieszkalną. Pomimo że w praktyce obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

1 170 000 zł156 m² 7 518 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 156m2. Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Wilczą Górą

Kusięta,śląskie

1 350 000 zł211 m² 6 398,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 137 m²

Tylko U nas! elegancki i nowoczesny dom na kameralnym osiedlu pod wilczą górą w miejscowości Kusięta. Prezentowana nieruchomość to absolutnie wyjątkowy, niepowtarzalny i dający.