dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 423 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wąska

Mirosławiec,zachodniopomorskie

780 000 zł207 m² 3 768,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż oferuję przestronny i wyjątkowo klimatyczny dom jednorodzinny, wolnostojący, położony w centrum malowniczej i zielonej miejscowości Mirosławiec. Lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

770 000 zł72 m² 10 694 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Segment 72 m z lokalem usługowym na parterze i częścią mieszkalną na piętrze. Atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć prowadzenie biznesu z wygodnym mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Brzeźnik

Brzeźnik,dolnośląskie

1 390 000 zł490 m² 2 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 570 m²

Brzeźnik/bolesławiec, duży dom z garażem wolnostojącym na sprzedaż. Na działce (nieruchomość w trakcie podziału geodezyjnego) o powierzchni 2570 mkw posadowiony jest budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamów

Adamów,mazowieckie

1 400 000 zł181 m² 7 726,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowoczesny komfortowy dom z antresolą to idealne rozwiązanie dla osób ceniących elegancką prostotę. Duże przeszklenia pozwalają na bliskie obcowanie z przyrodą, co daje poczucie relaksu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

7 200 000 zł480 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:304 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż znajdujący się na granicy Śródmieścia i Starej Ochoty. Nieruchomość Dom na powierzchnię 480m2 i składa się z 20 pokoi oraz 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cynamonowa

Domasław,dolnośląskie

999 000 zł168 m² 5 937,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:272 m²

Nowa cena! gotowiec inwestycyjny! Domasław, ul. Cynamonowa, dom w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Dotychczasowy dochód miesięczny 8tyś netto + opłaty. Dom o powierzchni ok 168,25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poznańska

Starzyny,wielkopolskie

639 000 zł80 m² 8 015,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:226 m²

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gajków,dolnośląskie

1 290 000 zł240 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam przepiękny, nowoczesny dom zlokalizowany W podwrocławskim gajkowie. Oferta na wyłączność, klucze w biurze. Dom 240 m2 z 2025 roku położony na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Płońsk

Płońsk,mazowieckie

160 000 zł55 m² 2 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom całoroczny z basenem na działce ok 300 m2 Domek kopułowy o powierzchni ok 55 m2 (35 m2 parter + 20 m2 antresola). Całoroczny, ocieplony, z klimatyzacją i funkcją grzania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Mamy jeden segment w lepszej cenie niż w ogłoszeniu, zapytaj o szczegóły. Oferta tylko dla dla zdecydowanych klientów. Powierzchnia: 120m + poddasze 28m Powierzchnia działki: 247m Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łagów,lubuskie

890 000 zł201 m² 4 426,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:662 m²

Tylko W metrohouse! nie szukaj dalej! zapraszamy inne biura do współpracy przy tej ofercie! Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży duży dom o powierzchni łącznej ponad 200 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Golędzinów,dolnośląskie

1 099 000 zł150 m² 7 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom dwupoziomowy o powierzchni 150 m2! Ten urokliwy dom położony jest w malowniczej wsi Golędzinów, w otoczeniu przyrody i spokoju. To idealne miejsce dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cieszyńska

Goleszów,śląskie

630 000 zł105 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 209 m²

Wyjątkowa nieruchomość z duszą i potencjałem biznesowym ul. Cieszyńska w Goleszowie Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 992 m²

Na sprzedaż: klimatyczna nieruchomość z potencjałem - Gubiny, gm. Rogóźno Jeśli szukasz miejsca, które łączy spokój natury z wygodą codziennego życia - ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny lokal mieszkalny o powierzchni 100 m2 w domu w zabudowie bliźniaczej. Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową inwestycję realizowaną według projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 449 000 zł450 m² 5 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:930 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny i funkcjonalny dom o pow. ok 450 m 2 posadowiony na działce 930 m2 zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim. Rozkład domu jest następujący ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Aleja Jana Pawła II

Iława,warmińsko-mazurskie

739 000 zł107 m² 6 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Ostatni dostępny dom z II etapu budowy. Jeśli poszukujesz nowoczesnego domu w samym sercu Iławy, cenisz ergonomię, funkcjonalność i bliskość najważniejszych elementów infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Janów,mazowieckie

499 000 zł190 m² 2 626,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się w dobrej lokalizacji wśród domów jednorodzinnych, położony w miejscowości Janów (województwo mazowieckie, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wierzbowa

Lipowo,mazowieckie

119 000 zł35 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:35 m²

Na sprzedaż nowoczesny, całoroczny dom modułowy wykonany na bazie modelu large renomowanej firmy ims House - idealne rozwiązanie jako dom całoroczny, inwestycja pod wynajem lub komfortowe miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipki Wielkie

Lipki Wielkie,lubuskie

625 000 zł266 m² 2 349,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 866 m²

W ofercie sprzedaży wolnostojący dom w Lipkach Wielkich. Lokalizacja: lipki Wielkie to wieś położona w województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim, w gminie Santok. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wojciechy

Wojciechy,warmińsko-mazurskie

210 000 zł89 m² 2 359,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Siedlisko, dom na sprzedaż Wojciechy, gmina Bartoszyce Powierzchnia domu: 89,48 m Powierzchnia działki: 0,49 ha (4900 m ) Dojazd: drogą gminną Stan prawny: nieruchomość nie jest zadłużona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

849 000 zł140 m² 6 064,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni segment w doskonałej cenie! Gotowy do odbioru - zamieszkaj od zaraz! Osiedle "margareth" - wyjątkowa lokalizacja i wysoki standard Zapraszamy do zakupu nowoczesnych domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 099 000 zł120 m² 9 134,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:246 m²

Cenisz sobie bliskość natury, ale nie chcesz rezygnować z wygody miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 120,31.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warsztatowa

Biestrzyków,dolnośląskie

999 999 zł135 m² 7 407 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

W odległości 3 minut od granicy Wrocławia, w Biestrzykowie, czekają na Ciebie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne, komfortowe, z pełnym odbiorem - możesz odebrać klucze od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadwarciańska

Puszczykowo,wielkopolskie

1 149 000 zł213 m² 5 403,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:751 m²

Marzysz o zamieszkaniu w otulinie Parku Narodowego? A może zamierzasz mądrze ulokować pieniądze? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z urokliwą nieruchomością położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrówka Duża

Dąbrówka Duża,łódzkie

160 000 zł65 m² 2 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 612 m²

Dom 65M 2 - działka budowlana 2 612M 2 - dąbrówka duża Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej z domem całorocznym do remontu zlokalizowanej w Dąbrówce Dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Galów

Galów,świętokrzyskie

315 000 zł72 m² 4 600,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 71,51 m , położony na działce 1006 m w miejscowości Galów nr 137. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł91 m² 13 689,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Rezerwacja Segment z ogródkiem i poddaszem | 30 min do Warszawy | Nowy Dwór Mazowiecki Na sprzedaż komfortowa, bezczynszowa nieruchomość z prywatnym ogródkiem, wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dębowa

Leszno,wielkopolskie

519 000 zł97 m² 5 377,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Przestronne, bezczynszowe dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej na działce 310m2 w doskonałej lokalizacji w Wilkowicach na ul. Dębowej. Spokojne miejsce z wieloma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnobrzeg

Tarnobrzeg,podkarpackie

469 000 zł114 m² 4 114,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący budowany według indywidualnie spersonalizowanego oraz dopracowanego projektu o nazwie "dom w Rarytasach".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Witosa

Bielsko-Biała,śląskie

899 000 zł280 m² 3 210,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 080 m²

Dom dwurodzinny ,do częściowego wykończenia/adaptacja poddasza/do lekkiego odświeżenia /malowanie /do zamieszkania media prąd /siła/ gaz ,kanalizacja .Możliwość dodatkowa, podział działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 600 000 zł236 m² 6 779,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Dom wolnostojący O powierzchni całkowitej 236 m2, 5 pokoi, 2 kuchnie, 2 łazienki, spiżarnia, strych, piwnica, budynek garażowo warsztatowy - 36 m2, budynek mieszkalny wolnostojacy parterowy - 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wycieczkowa

Łódź,łódzkie

1 472 000 zł157 m² 9 396,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z niezwykle klimatyczną i prestiżową inwestycją w otulinie Lasu Łagiewnickiego, przy ulicy Wycieczkowej Domy Nowoczene eleganckie i prestiżowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem Kusięta

Kusięta,śląskie

1 129 000 zł222 m² 5 085,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Olsztyn Jurajski | Osiedle Leśne Pod Wilczą Górą | 222 m | 1057 m działki Miejsce, w którym natura spotyka się z komfortem Zamieszkaj tam, gdzie poranki zaczynają się śpiewem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wisła

Wisła,śląskie

790 000 zł146 m² 5 410,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:798 m²

Na sprzedaż klimatycznie położony dom jednorodzinny w malowniczej części Wisły w dzielnicy Partecznik, oddalonej zaledwie około 2 km od centrum miasta. To wyjątkowa lokalizacja łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł130 m² 5 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Zachodnia część Rzeszowa nowoczesny bliźniak 130 m w przedsprzedaży | Stan surowy zamknięty lub deweloperski! Zacznij wykończenie jeszcze w tym roku! lewy segment sprzedany! Na sprzedaż nie.