dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gwardyjska

Nowy Sącz,małopolskie

899 000 zł219 m² 4 108,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:531 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni niespełna 220 m2 położonego w centrum Nowego Sącza przy ul. Gwardyjskiej. Lokalizacja Dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

599 000 zł43 m² 8 987,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Czy chciałbyś wypoczywać słysząc szum morza ? czy chciałbyś iść do plaży lasem 200 metrów ? czy chciałbyś mieć nieruchomość przy lesie ? I na pewno byś wolał segment domu niż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

1 250 000 zł166 m² 7 530,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz nowoczesnego i energooszczędnego domu na dużej działce pod Warszawą? Chcesz ciszy, przestrzeni i szybkiego dojazdu do miasta? To idealna propozycja. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

889 030 zł82 m² 10 776,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie szeregowej. Jest to świetna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni dla całej rodziny, gwarantującej komfort w codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segment środkowy gotowy do zamieszkania. Bez nakładów finansowych , Gotowy do wprowadzenia. Oferujemy do sprzedaży przestronny i zadbany segment o pow. ok. 125 m 2 , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karniów

Karniów,małopolskie

2 500 000 zł220 m² 11 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:14 700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Karniów (gm. Kocmyrzów-Luborzyca), w skład której wchodzą: działka zabudowana domem mieszkalnym o powierzchni 0,68 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pomiechówek,mazowieckie

590 000 zł220 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:833 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w Pomiechówku przy ul. Sportowej w spokojnej, zielonej okolicy. Idealny do życia z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Turkusowa

Żary,lubuskie

683 500 zł89 m² 7 716,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:558 m²

Bliźniak w cenie mieszkania. Wkrótce nowa inwestycja w Żarach, dwa parterowe budynki w zabudowie bliźniaczej, każdy po 88m2 ze strychem przy ul. Turkusowej w Żarach. Projekt domu-Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Glinki

Glinki,kujawsko-pomorskie

794 000 zł90 m² 8 812,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Dom wolnostojący w pobliżu Zalewu Koronowskiego z dużym sadem - wyjątkowa oferta Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący o powierzchni 86 m , wybudowany w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Margaretek

Kraków,małopolskie

2 890 000 zł300 m² 9 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom wolnostojący położony w Modlnicy tuż przy granicy z Krakowem. Dom położony jest na dziesięcioarowej działce, a jego powierzchnia użytkowa wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Józefa - Robotnika

Krośnica,małopolskie

1 618 920 zł112 m² 14 454,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:742 m²

Są miejsca, które po prostu czujesz od pierwszego wejścia. Światło wpadające przez duże przeszklenia, cisza, przestrzeń i widok na pasmo Pienin, który każdego dnia przypomina, dlaczego warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, al. Piastów

Wrocław,dolnośląskie

2 780 000 zł340 m² 8 176,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przed Tobą dom na sprzedaż położony w jednym z najbardziej prestiżowych osiedli Wrocławia. Budynek z lat 70 wykonany z cegły w 1998 przeszedł kapitalny remont wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

1 650 000 zł250 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:463 m²

Na sprzedaż oferujemy niezwykły dom o powierzchni 190 m , położony w samym sercu Siechnic - miejscowości z doskonałym dojazdem do Wrocławia. Jeśli szukasz miejsca, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

963 745 zł84 m² 11 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 m²

Przestronny dom w zabudowie szeregowej, stanowiący doskonałą propozycję dla osób poszukujących komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni dla całej rodziny. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Narutowicza

Radlin,śląskie

600 000 zł190 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 190 m , położony na dużej, malowniczej działce budowlanej o powierzchni 1300 m w Radlinie, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białobrzegi

Białobrzegi,podkarpackie

579 000 zł579 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny realizowany według projektu Wzłoci w.2, położony w Białobrzegi (powiat łańcucki) w cichej, zielonej okolicy blisko lasu. - podstawowe informacje - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Papowo Toruńskie

Papowo Toruńskie,kujawsko-pomorskie

950 000 zł177 m² 5 379,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:807 m²

Są domy, które po prostu się ogląda i są takie, które się czuje. Ten należy do tej drugiej kategorii. Na sprzedaż wyjątkowy dom z duszą o powierzchni 176,6 m (w tym garaż 17,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

2 350 001 zł185 m² 12 702,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ok Partynice Dom Wolnostojący Lux/ 6 pok/garaż Polecamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny (pow. użytkowa 183,18 m ) na zagospodarowanej działce 899 m2 Partynice ul Ołtaszyńska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Oboźna

Wrocław,dolnośląskie

2 250 000 zł338 m² 6 656,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny, doskonale zaplanowany dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 294,69 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Okuninka

Okuninka,lubelskie

525 000 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Domek w Okunince 5 min od Jeziora Białego i centrum Na sprzedaż domek letniskowy położony w Okunince, w sektorze IV, w bardzo dobrej lokalizacji zaledwie 5 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Stolec

Stolec,zachodniopomorskie

98 000 zł20 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:180 m²

Domek letniskowy murowany(pow.ok.20 mkw) nad jeziorem Stolsko (miejscowość Stolec )gmina Dobra w odległość od Szczecina , to ok 20 km. Przy jeziorze przynależne miejsce na cumowanie łódki. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czyżew

Czyżew,podlaskie

490 000 zł283 m² 1 731,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:894 m²

Dom z potencjałem w spokojnej okolicy - Czyżew, woj. podlaskie Możliwa zamiana na mieszkanie w Piasecznie lub Pruszkowie! Na sprzedaż dom o powierzchni 283 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nad Strumykiem

Józefosław,mazowieckie

1 870 000 zł240 m² 7 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom rodzinny w prestiżowej części Józefosławia 1 km od Lasu Kabackiego. Na sprzedaż przestronny, w pełni podpiwniczony segment położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Staw

Staw,lubuskie

299 000 zł108 m² 2 768,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania przytulny dom z dużą działką 15 arów w miejscowości Staw, zaledwie 7 km od Myśliborza. Na sprzedaż połowa bliźniaka o łącznej powierzchni użytkowej 87,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Boluminek

Boluminek,kujawsko-pomorskie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Ekonomiczny przestronny dom dla dużej rodziny lub dwurodzinny - wolny od zaraz! oferta tylko W naszym biurze! Biuro "rodzinne Nieruchomości" posiada na sprzedaż przestronny dom z pięcioma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Poznań,wielkopolskie

3 700 000 zł350 m² 11 285,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Przedstawiam, na sprzedaż, zjawiskowy dom na końcu zamkniętej uliczki. Serce Poznania, zielona Cytadela, teren natura 2000. Cisza i spokój. Trzykondygnacyjna nieruchomość z dwiema kuchniami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

649 000 zł85 m² 7 635,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment z własnym ogródkiem Jest także możliwość wykończenia pod klucz w kwocie 75 000 zł (netto) Metraż: 85 m | 4 pokoje | 2 łazienki | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Prokowo,pomorskie

1 750 000 zł510 m² 3 431,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:6 591 m²

Oferujemy do sprzedaży duży dom na siedliskowej działce w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Jeżeli rozważasz zamieszkanie poza miastem a jednocześnie z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chylice

Chylice,mazowieckie

695 000 zł78 m² 8 910,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:735 m²

Dom wolnostojący w spokojnej okolicy Jaktorów Na sprzedaż dom wolnostojący z lat 80., położony w cichej i zielonej części miejscowości Jaktorów. Dom wymaga remontu, co stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Opolska

Brynica,opolskie

330 000 zł165 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom do remontu z dużym potencjałem Brynica, 25 km od Opola Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu, położony w spokojnej miejscowości Brynica, oddalonej ok. 25 km od Opola. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Pod Lasem

Zawada,opolskie

872 100 zł103 m² 8 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowa inwestycja W zawadzie osiedle pod lasem! ani podatku pcc 2%. Szukasz pięknego, nowego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Nie musisz szukać dalej! Ta wspaniała szeregówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziechowy

Radziechowy,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Masz dość miasta, hałasu i betonu? Wyobraź sobie: kawa rano na tarasie, cisza, góry i spokój. Bez kredytu na 30 lat. Bez budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ledycka

Piła,wielkopolskie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 150 m , położona na ogrodzonej, zadbanej działce o powierzchni 272 m w spokojnej i prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nasutów

Nasutów,lubelskie

739 000 zł93 m² 7 916,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Okazja! jak kupić ? wpłacasz 1% zaliczki przy podpisaniu umowy rezerwacyjnej A resztę dopiero przy odbiorze domu W maju 2026 rok! po uzyskaniu kredytu lub przy finansowaniu gotówkowym po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Witkiewicza

Nysa,opolskie

1 380 000 zł270 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Wyjątkowa nieruchomość o wysokim standardzie o powierzchni 270m na działce o powierzchni 16,5 ar. Dom usytuowany jest w pobliżu jeziora Nyskiego w mieście Nysa. Wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 900 000 zł225 m² 8 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przestronny dom wolnostojący na dużej, zadbanej działce, zaledwie 5 km od południowych obrzeży Wrocławia i 15 km od Rynku Głównego. Prezentujemy Państwu przestronny (prawie 225.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gołębiewo

Gołębiewo,pomorskie

829 000 zł147 m² 5 639,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Wyłączna sprzedaż W ossa nieruchomości! W ofercie sprzedaży zadbany dom jednorodzinny, wolnostojący z pompą ciepła, fotowoltaiką i kominkiem położony na ogrodzonej działce 830.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stanica

Stanica,śląskie

1 010 000 zł274 m² 3 686,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:940 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowej posiadłości dużego domu wolnostojącego z pięknie zagospodarowanym ogrodem. Posiadłość zlokalizowana jest w bardzo uroczej okolicy w Stanicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kozy

Kozy,śląskie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój własny dom w górach - bez budowy i stresu Ile to realnie kosztuje i czy da się to zrobić na Twojej działce? Większość realizacji zamyka się w 350-450 tys. zł całościowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

839 000 zł114 m² 7 338,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Zapraszam do zapoznania z ofertą domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 114,33 m2 (segment skrajny)wraz z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku zlokalizowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świniotop

Świniotop,mazowieckie

2 995 000 zł188 m² 15 905,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy Państwu romantyczny dom wolnostojący usytuowany we wsi Świnotop położonej w województwie mazowieckim, w gminie Wyszków. Dom leży około 3 km od Kamieńczyka, nad rzeką Liwiec,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij