dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 443 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Piastów Śląskich

Siechnice,dolnośląskie

999 990 zł150 m² 6 666,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni 150m2 z 2010r. Dom usytuowany jest przy ul. Piastów Śląskich w Siechnicach. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Raduńska

Warszawa,mazowieckie

3 950 000 zł145 m² 27 207,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ten apartament przy ul. Raduńskiej, kameralnej cichej uliczce na styku Żoliborza i zielonego Marymontu, to coś więcej niż mieszkanie. To willa miejska - parterowy apartament z tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 000 zł125 m² 6 302 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom w pięknym rejonie Osowca. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.126 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Szczęsne

Szczęsne,mazowieckie

1 299 900 zł166 m² 7 821 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy Przestronny Dom. Piękny Rejon. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 166 m2, położonego na ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

930 000 zł135 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szukalice

Szukalice,dolnośląskie

949 999 zł116 m² 8 189,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Blizniak Okazja - cena promocja/ok Karwiany szukalice Ostatni bliźniak w promocyjnej cenie! Oferta bez podatku pcc oraz prowizji. Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł338 m² 7 396,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 385 m²

Na sprzedaż prezentujemy dom wolnostojący wybudowany w 2007 roku, położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce w miejscowości Zielonka (gm. Białe Błota)- 10km od Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Gilowice

Gilowice,śląskie

269 000 zł35 m² 7 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:761 m²

Widok, którego nie da się podrobić. Cisza, której dziś już się nie znajduje. Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy domek-budynek gosp. o powierzchni użytkowej ok. 33 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Bolesławiec,łódzkie

289 000 zł113 m² 2 557,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 305 m²

Nasz team prezentuje na sprzedaż wolnostojący budynek jednorodzinny położony w miejscowości Bolesławiec w powiecie wieruszowskim. Nieruchomość położona jest na działce o pow. 1305mk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

998 000 zł233 m² 4 283,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 186 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom w Raciążku 2 km do Ciechocinka, 25km do Torunia Oferujemy do sprzedaży dom piętrowy, nie podpiwniczony o powierzchni użytkowej 173 m 2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kostrzyn nad Odrą

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

2 599 000 zł350 m² 7 425,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom, który łączy nowoczesną technologię, prywatność i styl życia premium Kostrzyn nad Odrą Są domy, które od pierwszego wejścia dają poczucie harmonii. Przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Namysłów

Namysłów,opolskie

649 000 zł97 m² 6 690,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Nowoczesny dom o pow. 97 m2, 4 pokoje, 2 łazienki, duży ogród, garaż, zaledwie 2 min od Namysłowa. nętrze domu zachwyci każdego wysokim standardem wykończenia, jest przytulne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Głęboka

Brok,mazowieckie

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:573 m²

Wygodny (na tą chwilę parterowy) i tani dom z wielkim potencjałem na sprzedaż w spokojnej miejscowości letniskowej brok nad rzeką Bug. Dom z końca lat '80 ma swój klimat!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Brygady

Gdańsk,pomorskie

1 390 000 zł180 m² 7 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:220 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości: powierzchnia: około 180m Klimatyczne użytkowe poddasze, dobrze doświetlone z doporwadzoną instalacją elektyczną Powierzchnia działki: 220 m 3 kondygnacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Wieś Lęborska

Nowa Wieś Lęborska,pomorskie

1 620 000 zł195 m² 8 324,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 795 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:420 m²

Idealna alternatywa dla mieszkania w bloku Dom całoroczny, murowany na os. Skarbówek w okolicy Lasu Arkońskiego. Jeśli cenisz bliskie otoczenie natury i chciałbyś czerpać z jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radonie

Radonie,mazowieckie

2 599 900 zł210 m² 12 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny, wybudowany według projektu Jupiter 2, położony na przestronnej, pięknie zalesionej działce o powierzchni 1500 m. Nieruchomość zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Słomczyn,mazowieckie

1 149 000 zł136 m² 8 477,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedaż | lokal W domu jednorodzinnym dwulokalowym | słomczyn I gm. Konstancin - jeziorna | 1 149 000 zł | 135,53 m2 Przedmiotem sprzedaży jest połowa domu jednorodzinnego dwulokalowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 599 000 zł303 m² 11 877,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

*Oferta sprzedaży wyjątkowego domu* Oferujemy na sprzedaż unikatowy dom, usytuowany w Jakubowicach Konińskich, na działce o powierzchni 1500 m2 położony w otoczeniu starodrzewia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jakubowice Konińskie-Kolonia

Jakubowice Konińskie-Kolonia,lubelskie

779 999 zł110 m² 7 107,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:369 m²

Okazja! deweloper jakubowice konińskie kolonia bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków. Jedyne takie miejsce! - dookoła mnóstwo zieleni wśród Doliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 145 000 zł300 m² 3 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Nieruchomości północ z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy dom w Komarnie (gm. Janowice Wielkie), zaledwie kilkanaście minut od Jeleniej Góry. Z domu (z 1 i 2 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł121 m² 9 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok.120 m. Przedstawiam na sprzedaż Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka, położony w urokliwej okolicy, otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Końcu

Wrocław,dolnośląskie

2 250 000 zł234 m² 9 615 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:642 m²

Zachęcam do kontaktu osoby zainteresowane zakupem nieruchomości w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Wrocławia. Dom jednorodzinny wolnostojący zlokalizowany na Zaciszu tuż przy wałach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

565 000 zł110 m² 5 149,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bluszczowy zakątek - twój nowy dom blisko natury Wyobraź sobie poranki z kawą we własnym ogrodzie, ciszę przerywaną śpiewem ptaków i świadomość, że Twoja rodzina mieszka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grodzieńska

Sokółka,podlaskie

1 100 000 zł440 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Polecamy dwupiętrowy budynek mieszkalno-usługowy powierzchni całkowitej 440 m2 przy ul. Grodzieńskiej 6b w Sokółce. Obiekt został wzniesiony w zabudowie szeregowej (skrajny segment- cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mierzyn

Mierzyn,zachodniopomorskie

1 399 000 zł147 m² 9 517,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:462 m²

Mierzyn, nowoczesny blizniak, 6 pokoi. Na sprzedaż: nowoczesne bliźniaki w Mierzynie, 6 pokoi. Obecnie mieszkanie przygotowane pod malowanie, położone gładzie. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnowa

Padew Narodowa,podkarpackie

350 000 zł211 m² 1 658,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny o pow. całkowitej ok 211 m2 na ładnej działce 13.2 ar. Dodatkowo budynek gospodarczy pod ew. przyszły biznes (usługi, sprzedaż) lub hobby. Padew Narodowa, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krasickiego

Mosina,wielkopolskie

819 000 zł104 m² 7 847,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Poszukujesz domu wolnostojącego z klimatycznym ogrodem na obrzeżach? Ta nieruchomość łączy spokój i bliskość natury z łatwym dostępem do pełnej infrastruktury. Idealna dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Korytów

Korytów,mazowieckie

699 000 zł86 m² 8 127,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Przedsprzedaż! Nowe osiedle Domów parterowych ok. 85 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 85m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 180 000 zł135 m² 8 755,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 075 m²

Rodzinna nieruchomość na sprzedaż - Kostomłoty. Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w miejscowości Kostomłoty o powierzchni użytkowej 134 m , położony na starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Cymbalistów

Warszawa,mazowieckie

2 295 000 zł102 m² 22 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej dla rodziny. Nowoczesny dom bliźniaczy | Ursynów Jeziorki | wysoki standard Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skoczów

Skoczów,śląskie

995 000 zł135 m² 7 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:655 m²

Skoczów, pierściec, piękny dom W spokojnej lokalizacji, garaż Powierzchnia 135m2, 4 pokoje, dwie kondygnacje, działka o powierzchni 6,5a. Oferujemy na sprzedaż nowocześnie urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jodłówka

Jodłówka,małopolskie

229 000 zł120 m² 1 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 340 m²

Jodłówka, gmina Rzezawa (powiat bocheński) - na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny, położony w ścisłym centrum miejscowości, na działce o powierzchni 13,4 ar (nr 876). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kominka

Żory,śląskie

899 000 zł83 m² 10 850,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Ekonomiczny dom zlokalizowany niedaleko centrum miasta *miesięczne koszty utrzymania w wysokości 300zł* *możliwość zostawienia mieszkania w rozliczeniu* Więcej zdjęć oraz film dostępny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

749 000 zł125 m² 5 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, bardzo ładny - Nowy Bliźniak w Osowcu o powierzchni całkowitej ok.125 m2. Parter w stanie deweloperskim, poddasze do własnej aranżacji w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

565 000 zł110 m² 5 149,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-