dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 416 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

850 000 zł123 m² 6 910,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w Konstantynowie Łódzkim Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 6 nowo wybudowanych domów w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

898 999 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Święta Katarzarzyna 5 pok /pkp/dom /okazja/104m2 Polecamy na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Świętej Katarzynie, gotowy do użytku w doskonalej lokalizacji nowej cześci miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

659 000 zł160 m² 4 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Dom piętrowy, wolnostojący, o powierzchni 160 mkw + poddasze około 31,25 mkw + piwnica około 90 mkw, położony na Osiedlu Kazimierza Wielkiego we Włocławku, wybudowany w latach 1983-1993.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalety

Kalety,śląskie

700 000 zł136 m² 5 166,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:675 m²

Dom energooszczędny w Kaletach - Jędrysek | 135,5 m | działka 675 m Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 135,5 m , usytuowany na działce 675.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrody

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł101 m² 13 762 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Poranna kawa we własnym ogrodzie w ciszy i spokoju. To możliwe na wyciągnięcie ręki. Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kościeleczki

Kościeleczki,pomorskie

780 000 zł157 m² 4 968,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Dom w zabudowie szeregowej | 157 m | Kościeleczki k. Malborka Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 4 domów w zabudowie szeregowej, położonych w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Leśniewo,pomorskie

850 000 zł83 m² 10 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:391 m²

Nowa niższa cena! nowoczesny dom blisko rozległych terenów leśnych oraz morza - leśniewo, wysoki standard Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży świeżo wykończonego domu, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

490 000 zł200 m² 2 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Oferuję na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Czachulec Stary, gmina Malanów. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: ok. 200 m2 - Powierzchnia działki: 4800 m2 - Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 990 000 zł263 m² 11 368,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Eurovilla prezentuje nowy dom na sprzedaż w Konstancinie - Klarysewie o pow. 263m3, 6 pokoi, 4 łazienki, garaż na 2 samochody, położony w świetnej lokalizacji na kameralnym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

829 100 zł130 m² 6 372,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:848 m²

Polecamy! Na sprzedaż wyjątkowy dom drewniany o wysokim standardzie, położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 849 m w miejscowości Przyłęki (gmina Białe Błota). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Perkoza

Gdynia,pomorskie

2 800 000 zł282 m² 9 932,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 905 m²

Nietuzinkowa oferta: wyjątkowy dom W gdyni wiczlino! Oferujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i prestiżowej części Gdyni - Wiczlino, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

990 000 zł146 m² 6 773,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zamieszkaj kilka minut od Wrocławia! brak prowizji! I brak podatku pcc 2% Zapraszam na prezentację domu w zabudowie szeregowej, na kameralnym osiedlu w Świętej Katarzynie. Jeżeli cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żarowo

Żarowo,zachodniopomorskie

705 000 zł75 m² 9 377,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szukasz gotowego do wprowadzenia, małego, przytulnego domu wolnostojącego z dużą 1200 m2 działką? Ta oferta jest idealna. Dom z 2021 roku o powierzchni 75 m2, a w nim: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobylarnia

Kobylarnia,kujawsko-pomorskie

747 000 zł187 m² 3 994,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:854 m²

Makler nieruchomości Oferuje do sprzedaży dom usytuowany 15 km od Bydgoszczy w gminie Nowa Wieś Wielka. Nieruchomość idealnie nadaje się dla osób pracujących w mieście, pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Korytów A

Korytów A,mazowieckie

950 000 zł120 m² 7 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom wolnostojący w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 120 m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

869 900 zł92 m² 9 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.93 m2 na działce ok.280 m2, usytuowanym w domu jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowiec

Osowiec,mazowieckie

1 489 900 zł123 m² 12 084 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 062 m²

Nowoczesny dom ok. 123 m w zielonej części Osowca. Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego, wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 122,94 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ostrzyce

Ostrzyce,pomorskie

2 198 000 zł507 m² 4 333,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 676 m²

Twój pośrednik, twój sąsôd. Do sprzedaży oferuję Państwu na sprzedaż świetnie funkcjonujący pensjonat w Ostrzycach - kompleks wypoczynkowy w sercu Kaszub, otoczony przyrodą Kaszubskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łoziska,mazowieckie

1 439 000 zł170 m² 8 443,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

1 439 000 zł | sprzedaż | 170,42 M2 | lokal W budynku jednorodzinnym dwulokalowym | łoziska - lesznowola kameralna inwestycja! zakup bez pcc I bez prowizji agencji. Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiosenna

Poznań,wielkopolskie

1 599 000 zł189 m² 8 460,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Na sprzedaż szeregowiec z świetnym układem na Ogrodach # lokalizacja # Lokalizacja której nie trzeba nikomu zachwalać. Bardzo lubiane i poszukiwane miejsce dla rodzin z dziećmi. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miła

Wójtowo,warmińsko-mazurskie

1 650 000 zł165 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w urokliwej i spokojnej okolicy, w otoczeniu pięknej przyrody oraz zabudowy domów jednorodzinnych. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Libusza,małopolskie

199 900 zł106 m² 1 885,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom w Libuszy 106 m , działka 1200 m 199 900 zł Oferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

199 900 zł106 m² 1 885,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jasło

Jasło,podkarpackie

199 900 zł106 m² 1 885,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Biecz

Biecz,małopolskie

199 900 zł106 m² 1 885,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorlice

Gorlice,małopolskie

199 900 zł106 m² 1 885,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

199 900 zł106 m² 1 885,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

2 850 000 zł300 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:625 m²

Szukasz nieruchomości, która daje Ci komfort życia i realny dochód z wynajmu? Ta oferta w Karpaczu może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Wyobraź sobie miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kaliszki

Kaliszki,mazowieckie

1 590 000 zł285 m² 5 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 230 m²

Do sprzedaży dom w Kaliszkach gm. Czosnów, usytuowany na leśnej działce. Budynek w stanie surowym, otwartym wzniesiony 2024 roku. Parter o powierzchni 137 m2 składa się z sieni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

999 990 zł180 m² 5 543,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jeśli marzysz o domu z ogrodem, w cichej, zielonej okolicy, ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dostępu do miasta ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz. Przedstawiamy Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przebieczany

Przebieczany,małopolskie

787 000 zł105 m² 7 495,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Polecamy Państwu kompaktowe domy wolnostojące posadowione na działkach o powierzchni około 4 ary w Przebieczanach nieopodal Wieliczki. Komfortowy dom w nowoczesnej bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Szczodre,dolnośląskie

1 250 000 zł153 m² 8 169,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Kup bez dodatkowych kosztów brak pcc brak prowizji Zarezerwuj dom za darmo Wprowadź się od razu klucze czekają! Osiedle Szczodre to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy oczekują więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Marcika

Kraków,małopolskie

2 370 000 zł149 m² 15 914,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:442 m²

Dom w wysokim standardzie z dużym tarasem i ogrodem - gotowy do zamieszkania! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży komfortowego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 699 000 zł220 m² 7 723 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Przedstawiam do sprzedaży gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni ok. 220 m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 2000 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 030 000 zł182 m² 5 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:339 m²

Nowa oferta domu w zabudowie bliźniaczej na zielonym i rodzinnym osiedlu nsm w Nadarzynie. Powierzchnia domu to 182 m2, a działka ma powierzchnię 329 m2. Dom doskonale sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Na sprzedaż przestronny i zadbany dom jednorodzinny zlokalizowany w sercu Milanówka - w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie w bezpośredniej bliskości centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grabówka,podlaskie

1 230 000 zł376 m² 3 271,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 298 m²

Nietuzinkowy, przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni użytkowej 376 m położony w Grabówce miejscowości położonej na wschód od Białegostoku, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głubczyce

Głubczyce,opolskie

1 450 000 zł205 m² 7 073,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesny dom w Głubczycach z ogrodem, gabinetem / biurem i najwyższym standardem wykończenia Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Głubczycach (woj. opolskie) - dom.