dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 438 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 438 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 199 000 zł102 m² 11 754,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Dom W zabudowie szeregowej 2018 rok wrocław - krzyki ołtaszyn okolica ul Kutrzeby Przedstawiam Państwu gotowy do zamieszkania, energooszczędny dom szeregowy idealny dla rodziny 2+1 lub 2+2, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł160 m² 9 073,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

| dom klasy premium | 160 m | Ogród | Garaż + 2 miejsca postojowe | okolice Oporowa Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc i Prowizji! Wyjątkowy dom w standardzie premium,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karwiany

Karwiany,dolnośląskie

1 299 900 zł157 m² 8 279,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Dom Lux Premium 5 pokoi garaż - Okazja Dom 5-pokojowy o powierzchni 156 m znajdujący się na działce o powierzchni całkowitej 204 m Karwiany, okolica ul. Bananowej Parter: - salon 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 450 000 zł110 m² 13 181,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wysoka partynice ołtaszyn dom W zabudowie bliźniaczej, 5 pokoi, garaż W bryle, pow. 110 M2, działka 300 M2 Przedstawiam Państwu nowy bliźniak w przedłużenie Ołtaszyna ok ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Twarogi

Twarogi,mazowieckie

999 000 zł155 m² 6 445,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 567 m²

Dom z prywatnym lasem, sauną i kominkiem - 45 minut od Warszawy Wyobraźcie sobie Państwo poranek. Kawa w salonie, ogień w kominku, mgła nad łąką, a za płotem własny las, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

1 450 000 zł167 m² 8 698,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Są nieruchomości, które po prostu się ogląda I są takie, w których od pierwszej chwili czuć, że to miejsce do życia. Ta wyjątkowa posiadłość to połączenie prywatności, nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Częstochowa

Częstochowa,śląskie

769 000 zł130 m² 5 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący, położony w spokojnej okolicy blisko centrum miasta. Budynek po generalnym remoncie, po umeblowaniu nadaje się do natychmiastowego wprowadzenia. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czekoladowa

Wrocław,dolnośląskie

1 449 000 zł161 m² 9 055,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Wrocław/okolice/klecina/5pok./premium/dom/bliźniak Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu. 18 budynków dwulokalowych, tym 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

619 000 zł85 m² 7 297,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 84,82 m2 z tarasem oraz terenem zielonym, zlokalizowany na nowo powstałym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szkolna

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł80 m² 14 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesny, energooszczędny dom na Ratyniu ok 80 m z ogrodem (bezpośrednio), wyposażony w fotowoltaike. Jeśli szukasz domu, który jest tani w utrzymaniu, wykończony solidnymi materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł151 m² 9 874,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Ok. Grora Roweckie Top dom/4pok/kanalizaja/2024 Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m (całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zapolice

Zapolice,łódzkie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 607 m²

Na sprzedaż! Dom Wolnostojący o powierzchni około 130m2 z poddaszem użytkowym. Oddany do użytku w 2023 roku. Posadowiony na ogrodzonej działce 1600m2 w gminie Zapolice. Nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Jęczmienna

Żory,śląskie

1 395 000 zł129 m² 10 811,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:723 m²

Idealna oferta dla rodziny, która chce wprowadzić się od razu, bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów. Na sprzedaż nowoczesny, piętrowy dom o powierzchni użytkowej 129,03 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Cierzpięty

Cierzpięty,warmińsko-mazurskie

999 000 zł104 m² 9 605,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Umowa na wyłączność. Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w sercu natury - dom przy lesie , blisko jeziora Mokre i rzeki Krutyń. Jeżeli szukasz kameralnego miejsca, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Gołkowska

Wola Gołkowska,mazowieckie

1 199 000 zł139 m² 8 649,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

1 199 000 zł | sprzedaż | 138,62 m2 | Segment środkowy | Wola Gołkowska | gmina Piaseczno bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! Opłata rezerwacyjna 1%! 0% prowizji! II etap inwestycji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stabika

Katowice,śląskie

2 100 000 zł231 m² 9 080,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:553 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Revelio! Bez pcc! ** Ul. Stabika, prestiżowa, spokojna i zielona lokalizacja! ** reprezentacyjna willa, nowoczesna bryła ** dwustanowiskowy garaż ** 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koźmice Wielkie

Koźmice Wielkie,małopolskie

1 249 000 zł210 m² 5 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 737 m²

Oferta na wyłączność! Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego, komfortowego domu jednorodzinnego, położonego w malowniczych Koźmicach Wielkich, zaledwie kilka minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 048 999 zł145 m² 7 229,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Prowizja 0% / ostatni gotowy szereg! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w układzie szeregowym. Lokalizacja zapewnia dostęp do pełnej bazy handlowo-usługowej, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowiańska

Wola Zachariaszowska,małopolskie

1 490 000 zł227 m² 6 563,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 227 m2 wraz z garażem jednostanowiskowym. Budynek oddany do użytkowania w 2000 roku. Dom mieści się na działce o powierzchni 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Złatna

Złatna,śląskie

550 000 zł300 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:672 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Złatnej - otoczona górami, idealna dla rodziny oraz inwestycję. Proszę O kontakt telefoniczny,sms-y mogą nie dochodzić! Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mieczykowa

Zielona Góra,lubuskie

2 645 000 zł243 m² 10 889,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 069 m²

Tylko tutaj taka oferta - nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Twoje em, oferuje do sprzedaży energooszczędny, inteligentny dom wolnostojący - w świetnej lokalizacji - Jędrzychów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Żerniki Małe,dolnośląskie

1 069 000 zł153 m² 6 986,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej w Żernikach Małych idealny dla osób, które chcą połączyć spokój i prywatność z szybkim dojazdem do Wrocławia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Potęgowo

Potęgowo,pomorskie

399 000 zł57 m² 7 043,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Klimatyczny domek letniskowy wśród zieleni - 400 m od jeziora | Potęgowo 0% prowizji dla kupującego! Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny domek letniskowy położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Owczary

Owczary,małopolskie

2 250 000 zł284 m² 7 922,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 202 m²

*Wynagrodzenie biura nieruchomości pokrywa właściciel nieruchomości. Oferuję do sprzedaży wyjątkowy dom jednorodzinny, idealny dla dużej rodziny, położony w malowniczej miejscowości Owczary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

950 000 zł109 m² 8 715,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący ok. 110 m na działce 400 m duży potencjał. Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni około 110 m, posadowiony na działce 400 m zlokalizowany w Żyrardowie (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilamowo

Wilamowo,warmińsko-mazurskie

1 599 000 zł102 m² 15 603 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 149 m²

Oferta: na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom rekreacyjny położony nad samym jeziorem w Wilamowie (gm. Małdyty). To miejsce, w którym natura spotyka się z komfortem idealne zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 799 900 zł126 m² 14 228,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w jednym z najbardziej prestiżowych podwrocławskich przedmieść Bielanach Wrocławskich. Dom o powierzchni netto 126,5 m2 Powierzchnia działki: 450 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:349 m²

Na sprzedaż dom do remontu, polozony na dzialce 350m2. Idealny dla osób szukających domu do własnej aranżacji lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

419 000 zł132 m² 3 174,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:741 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego z dużym potencjałem inwestycyjnym. Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tartaczna

Przysietnica,małopolskie

800 000 zł150 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Na sprzedaż oferuję solidny, zadbany dom oddany do użytku w 2000 roku, po gruntownym remoncie w 2021 roku (realizowanym w ramach programu Czyste Powietrze). Budynek został ocieplony 20 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

790 000 zł107 m² 7 383,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:53 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej, skrajny położony w Gliwicach w dzielnicy Wilcze Gardło. Dom składa się z piwnicy, parteru, pierwszego piętra, drugiego piętra i strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiśniowa

Wiśniowa,podkarpackie

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 388 m²

3 pokoje | 100m2 | Wiśniowa Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 100m2, położony na ładnie zagospodarowanej działce ( lasy , sady) o powierzchni 63,88 ara. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kobysewo

Kobysewo,pomorskie

749 000 zł138 m² 5 431,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:532 m²

Na sprzedaż nowy dom bliźniak, usytuowany na dużej działce niedaleko Trójmiasta! Idealny dla Twojej rodziny! lokalizacja: nieruchomość położona w małej wiosce pomiędzy Przodkowem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Częstochowa,śląskie

1 249 000 zł203 m² 6 152,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:745 m²

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, komfortowy dom położony w spokojnej dzielnicy Stradom. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, prywatności i wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Elbląska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

1 000 000 zł132 m² 7 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

* ogłoszenie prywatne * Na sprzedaż dom jednorodzinny, wolnostojący z dodatkową powierzchnią biurowo-magazynową na ul.Elbląskiej (Osiedle Mazurskie, okolice ul. Pstrowskiego). Spacer do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Baszkówka

Baszkówka,mazowieckie

980 000 zł145 m² 6 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²