dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 467 ogłoszeń

1 300 000 zł170 m² 7 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Avenue Estate prezentuje nowoczesny, parterowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, usytuowany w Warce. Z przyjemnością oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość - nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 000 zł160,37 m² 4 770,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. przedstawia osiedle domów o zabudowie bliźniaczej położonych przy ulicy Długiej 161 w miejscowości Wierzchowisko. Park Wierzchowisko to kompleks 28 lokali,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł134,48 m² 4 833,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

NA sprzedaż dom typu bliźniak Z własną działką *atrakcyjna lokalizacja* Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej pod miastem w cenie mieszkania, położony w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł130 m² 4 376,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Res Nieruchomości prezentuje na sprzedaż gotowe domy w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Wysoka Głogowska - tylko 10 min od Rzeszowa! Domy dostępne w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł62 m² 7 903,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 356 m²

Oferujemy na sprzedaż, piękną działkę przylegającą do potoku z domkiem i możliwością budowy domu mieszkalnego Miejsce idealne dla osób poszukujących ciszy i spokoju, na weekendowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł87,90 m² 6 313,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:899 m²

Na sprzedaż nowoczesny, parterowy dom o powierzchni 87,90 m, położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Grodziec, zaledwie kilka minut od Ozimka. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł281,22 m² 1 415,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 812 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Prezentujemy Państwu przestronny dom na dużej działce z murowanym budynkiem gospodarczym - idealny do komfortowego życia i realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł64,11 m² 6 145,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro sprzedaży : Małgorzata Uliasz   . 0% prowizji od kupującego. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc przy zakupie. Mieszkania bezczynszowe. Budynki wolnostojące, dwulokalowe, położone na wsi,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł54 m² 9 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 543 m²

Do sprzedania neruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi w Radomiu ul. Ofiar Firleja Dojazd do posesji główną drogą asfaltową. Budynek mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł210 m² 6 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

Sprzedam kamienicę w ścisłym centrum Kutna, przy ul. Królewskiej. Powierzchnia całkowita 210 mkw., na trzech kondygnacjach + piwnica. Parter - lokal usługowy, i i II piętro - mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł123,29 m² 6 326,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:182 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 123,29 m2, zlokalizowany w Częstochowie, dzielnica Podjasnogórska. Usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł168 m² 5 946,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

-nieruchomość dostępna tylko W verano estate - Nowoczesny dom (bliźniak) w otulinie lasu | Musuły k. Grodziska Mazowieckiego 128 m + poddasze 40 m | działka 500 m | bez pcc |.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:21 000 m²

Drewniany dom do remontu oraz zabudowania gospodarcze. Wszystko położone na na dużej zadrzewionej działce położonej na obrzeżach spokojnej wsi w gminie Drohiczyn. Działka o powierzchni ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł50,75 m² 9 458,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Tylko U nas Na sprzedaż gotowy lokal mieszkalny znajdujący się w nowoczesnym kompleksie nadmorskich apartamentowców z własnym ogródkiem. Nieruchomość znajduje się przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom wolnostojący z dużą działką , tylko 8 km od Brzeska Na sprzedaż oferowany jest urokliwy dom wolnostojący położony w gminie Dębno, w miejscowości Wola Dębińska, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł931 m² 1 718,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:2 041 m²

Nieruchomość w nadmorskiej miejscowości Mielenko w odległości 700 m od morza. Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat z 22 pokojami na wynajem. Ośrodek położony w Mielenku przy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł126,53 m² 4 892,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 126,53 m2 z przynależną 5 arową działką w miejscowości Kurowice Dom składa się z: parter: - przedpokój - 6,15 m2 - Pom. gospodarcze -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł215 m² 4 646,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej 215 m2 blisko centrum miasta dla osób ceniących jakość, styl i niepowtarzalne wykończenie Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł61,98 m² 11 277,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:469 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom całoroczny w stanie deweloperskim nad morzem w Jantarze. Tu możesz cieszyć się pięknem plaż Bałtyku który zachwyca o każdej porze roku. . Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł180 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:489 m²

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych i spokojnych części Wrocławia na Psim Polu, przy ul. Jaśkowickiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 250 000 zł190,63 m² 12 852,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zamieszkaj w sercu natury nowoczesny dom przy Kampinoskim Parku Narodowym! Prestiż, spokój i elegancja w Dąbrowie Leśnej zaledwie 20 minut od Warszawy. Ogłoszenie sprzedaży domu dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 500 zł82,66 m² 4 833,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:437 m²

Dom wolnostojący w Żorach - Kleszczowie Stan surowy otwarty | 399 500 pln ani podatku pcc Mam przyjemność zaprezentować dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł140 m² 11 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:618 m²

Do kupienia połowa bliźniaka w Pruszkowie w samym sercu osiedlu Staszica. Dom znajduje się w świetnej lokalizacji. Nieruchomość stwarza wiele możliwości jeśli chodzi o prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł180 m² 2 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:815 m²

Dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji w Herbach na sprzedaż. Dom posiada za Księgę Wieczystą i jest wolny od wszelkich obciążeń. Informacje dodatkowe: - dom nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł182,10 m² 7 133,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:554 m²

Zapraszam na dzień pokazowy w czwartek 16 kwietnia. Obowiązują zapisy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej ( forma prawna lokal.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł150 m² 1 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do sprzedaży zabudowaną działkę o powierzchni 0,5 ha, położoną w sercu malowniczej wsi Templewo, pomiędzy Międzyrzeczem a Sulęcinem. To spokojne miejsce otoczone zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł170 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Oferujemy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 170 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1300 m2 w miejscowości Strzelce Krajeńskie - Pełne Twoje Oczekiwania. Cena nieruchomości :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł151,39 m² 5 277,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko w Angel Estate Mamy przyjemność zaprezentować Państwu domy w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż, położone w Stargardzie zaledwie 5 minut od Starego Miasta. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł130 m² 6 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny, położony w budynku kamienicy w Nowym Sączu, gmina Nowy Sącz Miasto, powiat Miasto Nowy Sącz, województwo małopolskie. Budynek z początku XX wieku, ok.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł160 m² 3 431,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 400 m²

Marzysz o dużym domu z potencjałem, otoczonym zielenią i spokojem, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Oto nieruchomość, która łączy sielski klimat z codzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:247 m²

Zakup od dewelopera - brak pcc! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie idealną ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedstawiam kompaktowe i bardzo funkcjonalne domy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł146 m² 8 828,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka 130 m , gotowa do zamieszkania Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni ok. 130 m , położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł105,66 m² 8 035,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

brak prowizji od kupującego!budynek stoi - odbiory na wiosnęstacja pkp 1 minuta spacerem od domuwszystkie media miejskie!segmenty z widokiem na teren leśno-parkowydwa własne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł232,32 m² 14 204,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:635 m²

Atuty - położenie bezpośrednio przy lesie cisza i prywatność w centrum miasta - unikalna, kaskadowa działka 635 m z klimatem prywatnego ogrodu - solidny dom o powierzchni 232,32.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł135,30 m² 7 169,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:924 m²

Jerzmanowa, dom jednorodzinny, 135 m2, sprzedaż, 970 000 zł. Na sprzedaż dom w zabudowie jednorodzinnej o powierzchni użytkowej 135,30 m2, usytuowany na działce o powierzchni 924 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł320 m² 7 468,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje nowoczesny, przestronny dom w Częstochowie, w dzielnicy Mirów. Dom o powierzchni użytkowej 280m (powierzchnia całkowita 320m ) usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 245 000 zł232,50 m² 5 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:685 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 232,5m2 (powierzchnia całkowita 248,1 m2) znajdujący się w Częstochowie w dzielnicy Wrzosowiak. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł176,39 m² 12 415,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Milicz! Ekonomiczny dom o wysokim standardzie! Basen! Na sprzedaż oferuję państwu niezwykły dom zlokalizowany w samym sercu Doliny Baryczy. Nieruchomość klasy premium zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł140 m² 5 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 056 m²

Na sprzedaż dom w malowniczej wsi Wysoka 25 minut drogi od Gorzowa Wielkopolskiego. Powierzchnia zabudowy domu wynosi 95m2, powierzchnia użytkowa 140m2 na działce o powierzchni 2056m. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł131,02 m² 7 548,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:287 m²

Na sprzedaż dom bliźniak w miejscowości Łazy, w województwie mazowieckim. Ten nowoczesny obiekt z rynku pierwotnego, o powierzchni użytkowej 131,02 m , mieści się na działce.