dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

1 050 000 zł160 m² 6 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Nowy , komfortowy dom jednorodzinny w Ligocie k/ Czechowic i Bielska na działce 1500m2 W bliskości kościół, szkoła, dyskont spożywczy. Specyfikacja budowlana: powierzchnia zabudowy: 88m2.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł140 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 364 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 140 m , położony w spokojnej i malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł30 m² 1 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 m²

Na sprzedaż ogródek działkowy Tarnów, rod Metalowiec Przedmiotem sprzedaży są nakłady poniesione na zagospodarowanie ogródka działkowego, w tym solidny, murowany domek letniskowy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł140 m² 5 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi Pośrednika! Na sprzedaż 3 Nowe z 2025 roku domy- osiedle Kwiatowe Małomice. Stan deweloperski podwyższony ( Ściany szpachlowane i malowane na biało oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł120 m² 9 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:266 m²

Na sprzedaż klimatyczny segment (120 m2) z ogródkiem na kameralnym osiedlu park agat w Wólce Kosowskiej. Na parterze znajduje się (72,4 m ): - przedsionek (3,9 m ). - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

696 900 zł180 m² 3 871,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:396 m²

Prezentujemy Państwu na sprzedaż połowę domu, w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w miejscowości Płoty. Nieruchomość w stanie do zamieszkania, nie wymaga większych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 500 000 zł115,92 m² 12 939,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż nowy segment środkowy w kameralnym ( 8 budynków) osiedlu przy Wale Zawadowskim. Funkcjonalnie zaprojektowany budynek oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewnią kmfort.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł150 m² 2 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny do kapitalnego remontu z olbrzymim potencjałem o powierzchni użytkowej 110 m . Lokalizacja: dom jest położony w miejscowości Jankowice kameralnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł92,61 m² 5 928,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy i nowoczesny dom (lokal mieszkalny) w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 92,61 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł135 m² 5 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 372 m²

Siedlisko z potencjałem inwestycyjnym na wsi - blisko jeziora - Ostroróg, gmina Czaplinek Możliwa zamiana na mieszkanie z ogródkiem/dom w Czaplinku! Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł90 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Działka z drewnianym domem i własną linią brzegową Jeziora Białobrzegi. Na sprzedaż zabudowana działka z bezpośrednim dostępem do jeziora Powierzchnia - 2600m2 Dojazd - asfalt.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł159,69 m² 10 332,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Rybnik, nowiny Powierzchnia użytkowa: 159,69 m Działka: 500 m Cena: 1 650 000 zł Na sprzedaż nowoczesny, wykończony dom w zabudowie bliźniaczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł193 m² 4 611,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W ofercie sprzedaży atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

803 400 zł130,02 m² 6 179,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

NA sprzedaż gotowy dom W zabudowie szeregowej W świetnej lokalizacji -głogów młp. Dom O powierzchni 130m2 Z garażem W bryle budynku. Nieruchomość wyposażona W popmę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 590 000 zł262 m² 9 885,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w standardzie deweloperskim o powierzchni 262 m (powierzchnia całkowita) i 200 m (powierzchnia użytkowa), zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

13 900 000 zł860 m² 16 162,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Duży dom składający się z trzech kondygnacji. Kryty dachówką ceramiczną. Piwnica składa się z bardzo wysokich pomieszczeń: barek z niewielką kuchnią, sala telewizyjna, siłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł180 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w miejscowości Skórzno, gmina Fabianki. Ta lokalizacja to świetny wybór dla rodzin ceniących sobie spokój z daleka od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł173 m² 9 826,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 071 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Dobino, w powiecie wałeckim, zaledwie dwa kroki od malowniczego jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł98,22 m² 5 793,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej w Lesznie przy ul.Myśliwskiej (Gronowo) Standard wykończenia: Ściany: zagruntowane, gładź gipsowa; Podłogi:.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł170 m² 8 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:322 m²

Na sprzedaż: dwa budynki mieszkalne na działce w centrum Raszyna! Budynek główny przestronny dom w zabudowie bliźniaczej (ok. 170 m) Solidny, murowany dom wybudowany w 1965 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł179,08 m² 4 048,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 641 m²

Nieruchomość w stanie deweloperskim z dużą działką - idealna dla osób chcących zaaranżować przestrzeń wg swojego gustu. Optymalny rozkład domu pozwalający na komfort funkcjonowania.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł95 m² 3 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Dom wolnostojący z drewna z dobudowaną murowaną częścią o pow. 75 m2 na działce 1230 m2 plus drugi dom drewniany o pow. 25 m2 na działce 200 m2 w Zielonce Starej gm. Zwoleń.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł166,56 m² 3 602,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Opiekun oferty: katarzyna Czyżewska tel.   Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 166,54 m2, posadowiony na dużej działce 3400 m2, z sadem i widokiem na las. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł141,30 m² 5 590,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:730 m²

190D N.Sącz os. Helena- urokliwy dom na sprzedaż, 4 pokoje, pow. całkowita. 141,30 m2, działka o pow. 7,30 ar! Cena: 790 000 zł Szukasz domu, który możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny dom położony w spokojnej okolicy w Gogołowie. Dom znajduje się w bliskiej odległości od Jastrzębia Zdroju. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

997 000 zł177 m² 5 632,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kontakt w sprawie tej oferty = 0% prowizji dla kupującego Dom z 2 stanowiskowym garażem, salonem 55m2 z wyjściem na zadaszony taras i ogrodem na południe! Zanim przewiniesz dalej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

707 600 zł123 m² 5 752,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:345 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc, faktura! Dom jednorodzinny dwu lokalowy (bliźniak) z garażem i dwoma miejscami postojowymi położony na wzgórzu w Daszewicach oddalonych zaledwie 15km od.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł150 m² 1 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 060 m²

Jest to dom murowany, letniskowy, w lesie na osiedlu domów rekreacyjnych w Deskurowie, kilka kilometrów od Wyszkowa. Niewątpliwą atrakcją jest lokalizacja; las, cisza, spokój, 200 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł151,52 m² 9 893,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

!0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! Do sprzedania atrakcyjny wolnostojący dom jednorodzinny nr 5 zlokalizowany w miejscowości Bibice, gm. Zielonki. Dom o pow. użytkowej 151,52m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł150 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

NA sprzedaż dom W lipiej górze Gmina Szamocin, powiat chodzieski. Przedmiotem sprzedaży jest budynek wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 150 m, posadowiony na działce gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł147 m² 5 272,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:643 m²

Zapraszam serdecznie na prezentację energooszczędnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, położonego ok 15km od Bydgoszczy Opis nieruchomości: powierzchnia domu: 147m (w tym garaż.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł200 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 418 m²

Duża obniżka ceny: teraz tylko 898 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania nieruchomość położona w Łagowie przy ul. Górnej - zaledwie 3 km od centrum Zgorzelca.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Obniżka Ceny! Na sprzedaż nowoczesny bardzo elegancki budynek mieszkalny z użytkowym poddaszem zlokalizowany w bardzo ładnej zielonej dzielnicy w miejscowości Jasienica Rosielna na.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł196,04 m² 4 075,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

Oferta tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana, położona w miejscowości Przysiersk, gmina Bukowiec, powiat świecki, województwo kujawsko-pomorskie. Opis Wolnostojący dom,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł50 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:7 500 m²

Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć? Gdzie zamiast hałasu słychać wiatr w drzewach, a przestrzeń daje poczucie swobody? Ta nieruchomość w Cieklinie to propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł180 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:945 m²

Przestronny dom o pow.165,63 m2 w uroczym miejscu, położony na działce 945 m2. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny dom wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem, o powierzchni.