dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 477 ogłoszeń

665 360 zł230,13 m² 2 891,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 258 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 230,13 m , położony na rozwijającym się osiedlu w Orpelowie, gm. Dobroń przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł280 m² 3 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

| na sprzedaż dom o pow. użytkowej ok. 210 m2 (pow. całkowitej ok. 280 m2 ), zlokalizowany na działce o pow. 1100 m2, wraz z budynkiem gospodarczym oraz wiatą, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 624 500 zł171 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż wykończony i całkowicie wyposażony dom w Cybulicach Dużych o powierzchni użytkowej 150,9 m2 + 20,2 m2 powierzchnia gospodarcza (garaż.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł181 m² 2 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:545 m²

Budynek mieszkalny Z dużym warsztatem W centrum krosna! nieruchomość idealnie nadaje się do połączenia mieszkania Z działalnością gospodarczą. Budynek wybudowany technologią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł120 m² 11 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Prestiżowe szeregóki W rzeszowie stan deweloperski premium! wyjątkowa inwestycja przy ul. Senatorskiej komfort I nowoczesność Zapraszamy do zapoznania się z unikalną ofertą sprzedaży 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł378,09 m² 4 099,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:31 600 m²

Ten dom i jego otoczenie to miejsce unikalne, wyjątkowe. Dom z indywidualnego projektu w 2022 roku - każde pomieszczenie, cały jego rozkład są dokładnie przemyślane i dostosowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł143,26 m² 8 027,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro dewelopera big city broker zaprasza do rezerwacji nowej inwestycji! Piękny, funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej Lokalizacja aleja warszawska 110a lublin Inwestycja hygge house II to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł256,90 m² 5 799,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojący | 256,9 m działka 700 m | widok na tatry I jezioro szlembark Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 256,9 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł199,60 m² 16 032,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:410 m²

Tylko U nas! dom: 3 kondygnacyjny , jasny, przestronny, ustawny, 8 -pokojowy, wolnostojący w Gdyni Orłowo. Dom o powierzchni użytkowej 199,6 m2. W jego skład wchodzą: poziom 0.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł155 m² 4 194 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Uwaga! Podpisana umowa przedwstępna. Dom, także dla osób z niepełnosprawnością, bez nachalnej w pobliżu zabudowy. Przestrzeń i pola to krajobraz terenu, na którym zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość - nowy dom jednorodzinny o powierzchni 150 m2, usytuowany na pięknej, ogrodzonej działce o powierzchni 1500 m2. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł184 m² 6 467,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Wyjątkowa Posiadłość: harmonia Natury i bliskość centrum dużego miasta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą unikatowej nieruchomości o powierzchni 2900 m2 ,która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł180 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Biuro Nieruchomości Idea poleca: nieruchomość położona w spokojnej i cichej lokalizacji. Sanniki, ul. Firmowa. Polecamy dom zlokalizowany w cichej i spokojnej okolic. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł240 m² 1 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

| oferujemy Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w malowniczej, górskiej miejscowości w gminie Lubień, w powiecie myślenickim, zaledwie kilka minut drogi od Mszany Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 460 000 zł190 m² 12 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Wyjątkowy dom w Kaniach, położony w cichej, zielonej okolicy. Wybudowany pod koniec lat 90. w technologii murowanej, z dbałością o jakość i funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł98,23 m² 9 559,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:173 m²

Oferta sprzedaży - nowa inwestycja Rzeszotary, ul. Dworska Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych lokali mieszkalnych w kameralnej inwestycji realizowanej w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł160 m² 9 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta na wyłączność! bez prowizji! biuro sprzedaży! Do sprzedania połówka bliźniaka w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce w miejscowości Chylice. Metoda tradycyjna cegła.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł189 m² 6 873,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:895 m²

Redykajny - klasyka, przestrzeń i ogród! Dom bliźniak 155 m + piwnica, działka 895 m Szukasz spokojnej lokalizacji blisko jezior i lasu, a jednocześnie tylko 10 min od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł132 m² 3 484,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż solidnie zbudowany parterowy dom wolno-stojący w okolicach Łabiszyna w stanie surowym zamkniętym Oferujemy na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym ,wewnątrz wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł105 m² 8 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż: całoroczny dom z dużym tarasem i ogrodem - Wysowa Zdrój, powiat gorlicki, województwo małopolskie Zamieszkaj blisko natury - widok cisza spokój Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

800 000 zł117,49 m² 6 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Na sprzedaż 3 domy w zabudowie szeregowej w standardzie deweloperskim premium, zgorzelec, ul. Wrzosowa, bez prowizji i podatku pcc Kancelaria Obrotu Nieruchomościami As Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł93,41 m² 5 192,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:237 m²

Tylko W naszym biurze! dom W zabudowie szeregowej, stan surowy zamknięty, 3 pok., POW. 93,41 M2, garaż, ogród! Biuro Nieruchomości nad Nysą oferuje na sprzedaż dom w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,15 m² 10 126,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:901 m²

Oferujemy na sprzedaż dom zlokalizowany w Kielcach przy ulicy Biesak. Dom o powierzchni użytkowej 59,15 m usytuowany jest na działce 901 m , na której znajduje się również budynek.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł316 m² 14 240,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:13 957 m²

Oferujemy do sprzedaży działkę w Robercinie gm. Piaseczno. Na działce budynek mieszkalno-produkcyjno, magazynowy. Teren inwestycyjny. Przeznaczenie usługowo-produkcyjne. Aktualnie brak mpzp. Można.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł160 m² 2 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom z potencjałem w otoczeniu natury Lipinki (powiat gorlicki), woj. małopolskie. Szukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocząć, a jednocześnie mieć wszystko pod ręką? Ten.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 082 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedaży piękny dom zlokalizowany w Radomiu os Halinów. Poza świetnym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta oraz trasą wylotową E7 Kielce- kraków,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 000 zł133,35 m² 7 041,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:157 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowy, jednopiętrowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok 133,35 m2, położony w miejscowości Mroków w powiecie Piaseczyńskim, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 000 zł829 m² 4 583,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:425 m²

Kamienica z windą po kapitalnym remoncie w zwartej zabudowie śródmiejskiej. Piwnica: kotłownia, lokal- pub z kominkiem pow. 88,35, pomieszczenia sanitarne. Parter: dwa lokale użytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:807 m²

Dom jednorodzinny z pięknym ogrodem - Kończyce Małe Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 160 m , położony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł92,90 m² 8 062,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro nieruchomości Sverum prezentuje dom szeregowy segment zwenętrzny, zlokalizowany w miejscowości Olsztyn. Dom o powierzchni 92.9m2 na działce o powierzchni ok. 300m2. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 000 zł363,19 m² 10 325,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:732 m²

Prezentujemy wolnostojący dom na warszawskim Zaciszu (targówek), który łączy solidność tradycyjnej architektury z najnowocześniejszą technologią energetyczną. To propozycja dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł130 m² 10 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w sowlinach , gmina Limanowa, powiat limanowski, zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z bala po generalnym remoncie, budynkiem rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł110 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom z potencjałem Twoich marzeń - stan surowy zamknięty, okolice Sułkowic Marzysz o przestrzeni, w której stworzysz swój własny azyl z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł150 m² 3 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

| budynek narożny w zabudowie zwartej (przylega do budynku sąsiedniego), znajdujący się w Murowanej Goślinie na ul. Dworcowej, przy Rynku w starszej części miasta. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł160 m² 7 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:764 m²

Oferujemy do sprzedaży dom parterowy zlokalizowany w miejscowości Tarnowskie Góry w dzielnicy Pniowiec. Budynek wybudowany z porothermu, ocieplony 15 cm styropianem, kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł444 m² 7 657,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:915 m²

Do sprzedania wyjątkowo piękny dom usytuowany przy spokojnej ,kameralnej i cichej ulicy Michałowic. Powierzchnia domu to 440m2. Rok budowy 2005. Działka na której usadowiony jest dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł400 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 283 m²

Dobrze prosperujący pensjonat 17 pokojowy o powierzchni użytkowej około 400m2 na działce 1283m2 w Dziwnowie. Na działce położonej po stronie południowej Dziwnowa w pobliżu brzegu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł163,71 m² 6 719,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! nowoczesny I komfortowy dom wolnostojący W bliskim sąsiedztwie lasu I zalewu nakło-chechło brak opłaty pcc! Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł147 m² 2 381 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:991 m²

- - - rezerwacja - - - Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, parterowy, podpiwniczony położony w kompleksie leśnym w gminie Pniewy k/grójca. Powierzchnia całkowita 147 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Na sprzedaż całoroczny domek w gm. Wilków, 9 km od Kazimierz Dolnego - idealny dla miłośników natury! Przepiękna lokalizacja. Cisza i spokój. Dobre sąsiedztwo. Lokalizacja- gmina Wilków.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł733,25 m² 7 092 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 490 m²

Szanowny kliencie zapraszamy do wirtualnej wizyty w której to, możliwe jest zwymiarowanie poszczególnych pomieszczeń oraz przeglądu ich układu. Dz. Czarnowąsy Oferta na wyłączność!.