dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 119 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

360 000 zł224 m² 1 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w zabudowie szeregowej o powierchni 224 m2, polozony jest w cichej i zielonej części miasta Świebodzic umiejscowiony jest na działce 600 m2 .Stan budynku surowy zamkniety ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Tonie

Kraków,małopolskie

495 000 zł160 m² 3 093,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Lokalizacja: kraków - Tonie, ul. Łokietka Opis: prowizję pokrywa sprzedający. Ładny jednopiętrowy domek położony w podkrakowskiej dzielnicy - Tonie. Stan surowy zamknięty/developerski. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

4 500 000 zł5 000 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:29

 

Powierzchnia działki:300 000 m²

zespół pałacowo składający się z 9 budynków z dużymi możliwościami biznesowymi lokalizacja super bezpiecznie sprzedasz I kupisz nieruchomość tylko Z licencjonowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Zatorze

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

368 000 zł142 m² 2 594,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:889 m²

Oferta nieaktualna - mieszkanie sprzedane! gratulujemy stronom transakcji! Pośrednik w obrocie nieruchomościami Licencja nr 16178 oferta wyłączna dostępna jedynie w biurze legis house.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

645 000 zł200 m² 3 225 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Domy szeregowe w Siechnicach to jednorodzinna, 3 kondygnacyjna zabudowa, wykończona pod klucz w miejscowości pod Wrocławiem. Rodzinne, kameralne osiedle składające się z domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,świętokrzyskie

495 000 zł130 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:36 000 m²

Okazja Gospodarstwo w urokliwym miejscu z 2 domami nadające się na agroturystykę w okolicach Grzymałkowa. Sprzedaż z działką 3,06 ha. Powierzchnia mieszkalna domu głównego 130.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

1 190 000 zł700 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Bardzo atrakcyjny budynek z mozliwością mieszkania plus biura i magazyn. 8 km od Gliwic - w Nieborowicach, ul. Główna 10. Tuż przy Żernicy. Kapitalny dla kogoś, kto chciałby mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Niwa

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł220 m² 4 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:761 m²

Do sprzedania dom piętrowy, wolnostojący w Głogowie Małopolskim na osiedlu Niwa. Dom z 2007roku o pow. ok. 220m.kw. z garażem usytuowany na ogrodzonej działce 7,6ar. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

385 000 zł824 m² 467,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa cena! Nieruchomość o dużym potencjale, może zostać wykorzystana do celów mieszkalnych lub inwestycyjnych. Idealna propozycja dla osób, które chcą czerpać stałe dochody z tytułu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Turka

Turka,lubelskie

179 000 zł50 m² 3 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

0% prowizji! Do sprzedaży dom wolno stojący parterowy o pow. całkowitej 50 mkw. Składający się z dwóch pokoi oraz kuchni. Budynki gospodarcze m.in.: stodoła, obora, skład na węgiel. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kwiatowa

Mała Wieś,mazowieckie

150 000 zł97 m² 1 543,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Wyciag Z ogłoszenia na sprzedaż W drodze przetargu budynku mieszkalnego W zabudowie bliźniaczej na dzialce nr ewid. 53 W małej wsi z dnia 21 października 2016r. Wójt gminy mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

385 000 zł824 m² 467,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niedrzwica Duża

Niedrzwica Duża,lubelskie

399 000 zł160 m² 2 493,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom zbudowany z cegły ceramicznej przykryty blacho dachówką. Na chwilę obecną zostało wykonane: docieplenie + elewacja z zewnątrz, tynki zewnętrzne i wewnętrzne, docieplenie poddasza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

820 000 zł116 m² 7 068,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:18 745 m²

W ofercie sprzedaży nieruchomość w Kobylance w składzie której znajduje się dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 116m2 usytuowany na działce 2273m2 oraz przyległe działki rolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Warszawa,mazowieckie

1 428 000 zł246 m² 5 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom wolnostojacy do drobnego, kosmetycznego wykonczenia na granicy Raszyna i Okęcia. Garaż w bryle domu, dzialka o wymiarach zblizonych do kwadratu, ogrod czesciowo zagospodarowany. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

400 000 zł164 m² 2 435 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Segment o pow. 136,7 m2 w Sochaczewie w na kameralnym osiedlu, ogrodzonym z działką o pow. 257 m2. Stan wykończenia deweloperski. Budynek składa się z trzech kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

960 000 zł260 m² 3 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom o powierzchni 260m2 zlokalizowany w Żółwinie na pograniczu z Podkową Leśną. Budynek z 2014r w stanie developerskim, materiał cegła porotherm- winerberger ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

618 000 zł280 m² 2 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 760 m²

Dom o powierzchni 280m2 zlokalizowany w południowej części Milanówka. Stan surowy otwarty, działka ogrodzona. Materiał gazobeton, dach odeskowany pokryty papą. Rozkład - na parterze 150m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skierniewice

Skierniewice,łódzkie

1 200 000 zł350 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:460 m²

Kamienica o powierzchni 350m2 zlokalizowana w Skierniewicach. Budynek trzykondygnacyjny z 1900r do remontu, materiał cegła, okna drewniane, dach kryty papą, media - prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stroma

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł74 m² 9 459,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:511 m²

Jednokondygnacyjny, wolnostojący dom mieszkalny w Warszawie na Woli. Spokojna, zielona okolica. Pow. z działką ( 511 m2). Rok budowy 1972. Główny budynek mieszkalny (51 m2) posiada salon (16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Stroma

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł74 m² 9 459,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:511 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złotej Jesieni

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł285 m² 6 982,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 548 m²

"Poranek przed domem" Hrabina Potocka obudziła się nagle, gdy kareta zakołysała się lekko na błyszczącym po deszczu kamiennym bruku i stanęła. Kobieta, którą swoją urodę zawdzięczała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

380 000 zł120 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:435 m²

W ofercie sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 120m2,powierzchni użytkowej 95m2 usytuowany w ładnej i prestiżowej dzielnicy willowej Stargardu.Dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

699 000 zł157 m² 4 452,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiamy ofertę domów bliźniaczych w Lipkowie (gmina Stare Babice) położonych w kameralnej okolicy otuliny Kampinowskiego Parku Narodowego u boku czystej natury z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Panieńszczyzna

Panieńszczyzna,lubelskie

259 000 zł300 m² 863,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferta bez prowizji od kupującego! Do sprzedania dom w stanie surowym zamkniętym-2 piętra plus poddasze.Dom posiada 2 niezależne wejścia,2 klatki schodowe co daje możliwość zamieszkania dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Majdan Krasieniński

Majdan Krasieniński,lubelskie

575 000 zł228 m² 2 521,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Nowy wykończony dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 128 mkw. Możliwość adaptacji wysokiego poddasza pozwalająca uzyskując dodatkowe 100 mkw. z wejściem z korytarza lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

220 000 zł96 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Solec Kujawski. Obiekt znajduję się na działce narożnikowej o pow. 257m2. Na parterze znajduję się przestronny pokój, kuchnia oraz łazienka. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mieroszów

Mieroszów,dolnośląskie

129 000 zł140 m² 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:135 m²

Sprzedamy Możliwość zamiany na 1-2 mieszkania w rozliczeniu w Wałbrzychu. Do sprzedania dom wolno stojący położony w miejscowości Mieroszów -15 km od Wałbrzycha. Usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyszecino

Wyszecino,pomorskie

160 000 zł157 m² 1 021,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Rozpoczęta budowa domu mieszkalnego oraz budynku garażowego trójstanowiskowego. Budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 138,9m2 i całkowitej 156,7m2 leżący na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Piotrkówek

Piotrkówek,lubelskie

199 000 zł360 m² 552,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom o powierzchni 360 m2, położony przy trasie Lublin-Biłgoraj-Przemyśl. Działka o powierzchni 3000 m2, możliwość utworzenia dwóch odrębnych wjazdów z obu stron działki. Ciekawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lublin

Lublin,lubelskie

299 000 zł75 m² 3 986,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Okazja! Dom w zabudowie bliźniaczej w ścisłym centrum miasta o powierzchni użytkowej 75 m2 na działce 110 m2. Do domu przynależy jednostanowiskowy murowany garaż o powierzchni 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dys

Dys,lubelskie

575 000 zł135 m² 4 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

- - na sprzedaż nowoczesny dom z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 135 mkw w bliźniaku w stanie deweloperskim w Dysie, ok. 1 km od Lublina (4 km od C.H. Galeria Olimp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Powroźnik

Powroźnik,małopolskie

500 000 zł150 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny o pow. 150m2 parterowy z użytkowym poddaszem usytuowany na działce 900m2. Dom w stanie deweloperskim: wykończone łazienki w płytkach bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Majdan Krasieniński

Majdan Krasieniński,lubelskie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Siedlisko o powierzchni 3000 mkw zabudowane domem drewnianym o powierzchni użytkowej 50 mkw oraz budynkiem gospodarczym o pow. 12 mkw. Ciekawa oferta dla osób poszukujących dużej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 200 000 zł500 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

.*** Działka 64 ary z domem w stanie surowym otwartym o powierzchni użytkowej ok.500m2 z basenem w bryle budynku. Dom budowany w systemie domu pasywnego. Media na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

4 990 000 zł486 m² 10 269 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:814 m²

Do sprzedaży kamienica położona w Warszawie na Mokotowie Dolnym, w reprezentacyjnej części Sadyby w pobliżu Jeziorka Czerniakowskiego, " oraz centrum handlowego "sadyba Best mall".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bolesława Chrobrego

Mielno,zachodniopomorskie

260 000 zł65 m² 3 992,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Wiosenna promocja! cena obniżona o 30.000 zł! Obiekt usługowo-handlowy z możliwością wynajmu 2 pokoi o powierzchni całkowitej 65,13 m2. Na parterze znajduje się pomieszczenie handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wygorzele

Tychy,śląskie

270 000 zł88 m² 3 068,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Oferujemy do sprzedaży dom nadający się idealnie pod działalność gospodarczą ze względu na lokalizacje. Dom posiada bardzo ładną dużą działkę o powierzchni 1260 m kw o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pupki

Pupki,warmińsko-mazurskie

500 000 zł127 m² 3 937,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 600 m²

Dom jednorodzinny położony w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie Jankowo, w miejscowości Pupki. Dom o powierzchni 127m2 usytuowany na malowniczej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefów

Józefów,mazowieckie

550 000 zł261 m² 2 107,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 147 m²

Nieruchomość położona w Józefowie w willowej dzielnicy Michalin. Na działce o powierzchni 1 147m2 znajdują się dwa domy. Podpiwniczony budynek o powierzchni 80m2 z 1977 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pawłówek

Pawłówek,kujawsko-pomorskie

520 000 zł220 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący dwu kondygnacyjny. Na piętrze salon o pow 50 m 2 , 2 pokoje, kuchnia, łazienka. Na parterze 3 pokoje, garaż, pralnia, wc, łazienka. W całym domu gładzie. Na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij