dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

660 000 zł240 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 240 m2 usytuowany w malowniczej miejscowości Chodzież. Budynek zlokalizowany jest w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł120 m² 7 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Okazja domek skrajny! deweloper! bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Prestiżowe osiedle domków wolnostojących wśród zieleni! nowe domy tylko 10 minut od centrum lublina.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł95 m² 3 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 080 m²

Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio. Dom do kapitalnego remontu ok 95m2 z potencjałem inwestycyjnym + budynek usługowy z widokiem na jezioro + duża działka.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł111 m² 5 360,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:402 m²

Twój nowy dom w Aleksandrii. Szukasz nowoczesnego funkcjonalnego domu , ale z dala od miejskiego zgiełku? Ta inwestycja to połączenie ciszy , spokoju i komfortu codziennego życia. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł270 m² 5 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:272 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwukondygnacyjnego domu jednorodzinnego położonego w Podjuchach. Oferowana nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:473 m²

Wyjątkowa gratka- do sprzedaży w Piekarach Śl., dzielnicy Kozłowa Góra, w pobliżu lasu, pośród zabudowy jednorodzinnej przytulny dom wolnostojący. Na powierzchnię około 110 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł201,29 m² 4 421,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedaży oferuję Państwu nową inwestycję - dom w stanie surowym otwartym realizowany zgodnie z życzeniem klienta. Nieruchomość położona jest w gminie Skawina, w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł88 m² 5 568,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:979 m²

Mapa Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowy, przytulny dom, który łączy historię z nowoczesnym komfortem. Ten urokliwy domek z 1944 roku przeszedł całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł200 m² 2 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro nieruchomości Immo House poleca na sprzedaż dom zduszą z lat 80, gotowy do własnej aranżacji, położony w spokojnej okolicy w miejscowości Chocz. Cechy budynku -wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł145,98 m² 4 788,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 050 m²

Klimatyczna posiadłość w sercu lasu - gmina Okonek, powiat złotowski Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 0,8050.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł120,69 m² 10 522,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:691 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż nowy dom parterowy z 2024 roku gotowy do zamieszkania. Nowoczesne wykończenie oraz bliskość Lublina i Turki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł100 m² 5 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:429 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom letniskowy z bali świerkowych, wykonany tradycyjną metodą skandynawską. Dom jest w stanie do dokończenia, co daje możliwość dostosowania go do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł354,65 m² 5 354,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:696 m²

Wyłącznie w ofercie biura homfi mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży trzykondygnacyjnej kamienicy o powierzchni 354,65 m usytuowanej na nieruchomości gruntowej.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 000 zł297 m² 11 447,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:3 298 m²

Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy prywatny komfort z dochodowym biznesem, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. To miejsce, gdzie malownicze widoki, bliskość natury i stabilny model.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł170 m² 4 411,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Do sprzedania połówka bliźniaka. Dom o powierzchni całkowitej 170m2, dwóch kondygnacjach, posadowiony na działce o powierzchni 585 m2. Na parterze znajdują się: garaż -19.72m2 Schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 400 000 zł1 200 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:6 156 m²

Do zakupu budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 1200m2, działka 6156m2 w pobliskim Kuranowie. Budynek w stanie surowym zamkniętym. Media: prąd, woda miejska w drodze. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł126,03 m² 7 133,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom w Koszalinie w zabudowie szeregowej z tarasem, ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi na własnej posesji. Ten dwukondygnacyjny dom jednorodzinny o powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł156 m² 5 064,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Kupujący zwolniony z pcc oraz prowizji dla biura nieruchomości! Na sprzedaż połowa bliźniaka zlokalizowana w miejscowości Żelechów, gmina Żabia Wola. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł123,50 m² 7 206,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Proponujemy Państwu prawnie lokal mieszkalny, technicznie środkowy segment w szeregowcu, położony na obrzeżach Pobiedzisk przy ulicy Słonecznej na zamkniętym małym osiedlu. Dom ten wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł330 m² 906,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:933 m²

Dom - Szczerbice, gmina Gaszowice pow. rybnicki Marzysz o przestronnym domu, który urządzisz według własnego pomysłu? Szukasz nieruchomości z potencjałem dla dużej rodziny lub inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł123,17 m² 11 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż nowy segment na nowym prestiżowym osiedlu w Grójcu. Powierzchnia całkowita 123 m2, użytkowa 106. Na pierwszym poziomie salon z jadalnią otwarta kuchnia, wc, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł261,53 m² 5 697,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Są domy wygodne. Są domy funkcjonalne. A są też takie, które dają coś więcej przestrzeń, prywatność i poczucie niezależności. Ta nieruchomość została stworzona właśnie z taką.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł200 m² 4 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:622 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny położony w Witanowicach, gmina Tomice stanowiący świetną inwestycję pod najem krótko lub długoterminowy. Budynek z lat 50-tych XX wieku, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł70 m² 1 986 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Nowa niższa cena! Proponujemy do sprzedaży piękną działkę o powierzchni ok. 33ar, zabudowaną przedwojennym domem. Działka położona w malowniczym terenie na terenie miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 000 zł131 m² 8 374,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Proponujmy Państwu dom wolnostojący położony we wschodniej części miasta jest to punkt na trasie "wokół Wzgórz Dziwiszowskich - 7 km od Centrum Jeleniej Góry. Powierzchnia mieszkalna 131m2. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł140 m² 9 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na pokazanie nieruchomości i na własne oczy przekonać się o wyjątkowości tej oferty. Nie przegap okazji posiadania tak wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 000 zł155 m² 3 838,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom idealny dla młodej rodziny - w sąsiedztwie Jeziora Dobczyckiego Szukacie miejsca na wspólne życie z dala od zgiełku miasta, ale z dobrym dojazdem do Krakowa? Z radością.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł230 m² 4 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Masz dość ciasnych mieszkań, hałasu z klatki schodowej i życia w rytmie blokowiska? Ten dom w Tarnobrzegu przy ul. Paderewskiego to propozycja dla tych, którzy chcą więcej.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł350 m² 5 714,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni 350m2 w świetnej lokalizacji na Wyspie Sobieszewskiej, w odległości około 800 metrów od morza. Dom składa się z 8 pokoi,( część z balkonami),.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł90 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż budynek o powierzchni około 90 m2 zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości blisko granicy z Niemcami. Budynek z dużym potencjałem -może.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł228 m² 12 938,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Dom nad brzegiem jeziora Tałty z dużym tarasem z niesamowitym widokiem na wodę, własnym pomostem, schowany w zieleni. Wewnątrz przytulny, ciepły - sercem domu jest przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł95,02 m² 6 830,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyjątkowa okazja, dom w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Lipniku 1 km od Stargardu, około 300 m od Jeziora Miedwie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł195,07 m² 12 764,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Trzypoziomowy segment położony na kameralnym nowoczesnym osiedlu usytuowany 500M od granicy trójmiejskiego parku krajobrazowego Garaż Na Trzy Auta | Ekologiczne Rozwiązania | Duże Ogrody | Rekuperacja |.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł120 m² 5 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Gotowy do zamieszkania bliźniak z pełnym podpiwniczeniem, garażem z kanałem i domkiem gospodarczym. Idealny dla rodziny lub pod siedzibę firmy (biuro, gabinety, działalność usługowa),.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący