dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 322 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 322 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Głowno

Głowno,łódzkie

250 000 zł90 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka, w bardzo spokojnej okolicy w Głownie, położony 30 km od Łodzi. Dzielnica zabudowana jedynie domkami jednorodzinnymi. Spokojni sąsiedzi. Ok. 150 m. do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

590 000 zł220 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Piękny dom na Mazurach, pod lasem, w okolicy jeziora. Projekt leśniczówki. Automatyczna brama wjazdowa, domofon. Płot mieszany-drewniano-kamienny. Podjazd i opaska wokół domu z kamienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Retniowiec

Retniowiec,łódzkie

115 000 zł50 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:17 100 m²

Działka jest położona w miejscowości Retniowiec, jest to bardzo mała wioska w woj łódzkim, połozona z dala od głównej trasy ok 4km od Lipiec Reymontowskich, jakies 20km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wichrowice

Wichrowice,kujawsko-pomorskie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Tylko 1 kilometr do autobusu podmiejskiego. Działka obsadzona młodymi owocującymi drzewkami ( jabłonie, czereśnie, śliwki, wiśnie, gruszk). Przy domku znajdują się dwa pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skarżysko-Kamienna

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

520 000 zł300 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

dom z lat 90-tych, ocieplony, otynkowany, poddasze użytkowe, piwnica-pralnia, kotłownia i pomieszczenie warsztatowe, okna pcv, ogrzewanie gazowe (instalacja miedziana, konwektory, piec Buderus),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

720 000 zł189 m² 3 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

(Właściciel) Nowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 189m2, położony na działce widokowej 6,5a. Garaż na dwa samochody z dużym pomieszczeniem gospodarczym. Instalacja alarmowa wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mierzwice-Kolonia

Mierzwice-Kolonia,mazowieckie

270 000 zł132 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do kupna nowego domu jednorodzinnego, drewnianego w stylu kanadyjskim w pełni wyposażonego o powierzchni ok 100m2. Lokalizacja Mierzwice/ gmina Sarnaki (woj. mazowieckie). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Niwa

Nowy Targ,małopolskie

1 800 000 zł798 m² 2 255,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:798 m²

Działka z nachyleniem południowym, z widokiem na góry oddalona od drogi głównej zakopianki 50m z dojazdem od drogi osiedlowej centralnie. Dom mieszkalny usytuowany na środkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

600 000 zł280 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Miejscowość: mogilno woj. kujawsko-pomorskie Powierzchnia całkowita domu: 280m2 Cena: 600.000 zł (do negocjacji) Stan budynku: bdb Materiał: dom-suporex, na dachu-blachodachówka, Liczba pokoi: 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

1 400 000 zł160 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 073 m²

Rewal - Sprzedaż bez pośredników domu całorocznego (ogrzewanie gazowe) 150m od morza na bardzo dużej działce 2073 m kw. Dom parterowy, 160 m kw do tego taras 50 m kw i drewaniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pielgrzymowice

Pielgrzymowice,małopolskie

750 000 zł360 m² 2 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

dom stan surowy zamknięty pokryty dachówką okna 6-cio komorowe dwukolorowe prąd rozprowadzony

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Racula

Racula,lubuskie

260 m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 418 m²

Atrakcyjny dom jednorodzinny z pięknym ogrodem nawadnianym komputerowo. Dom położony jest na skraju obszarów leśnych i w niedalekiej odległości od ośrodka rekreacji i sportu Drzonków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Las

Nowy Las,opolskie

250 000 zł300 m² 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nowa oferta. Witam, mam do sprzedania duży dom, położony w powiecie nyskim, w wiosce która leży miedzy Głuchołazami(gmina), nysą (miasto powiatowe), oraz Prudnikiem (m.powiatowe) do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaktusowa

Polkowice,dolnośląskie

790 000 zł262 m² 3 015,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

dom z czescia usługowa do zamieszkania umeblowany czesciowo wiecej info  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł160 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Dom parterowy 5 pok. położony w miejscu z widokiem na całą panoramę Karkonoszy Można również nabyć i połączyć z nieruchomością z oferty Nr 436447

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Warzywna

Sandomierz,świętokrzyskie

570 000 zł208 m² 2 740,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowo wybudowany dom położony w spokojnej okolicy. Budynek wolnostojący z poddaszem użytkowym wybudowany z pustaka ceramicznego max , kryty dachówką ceramiczną.Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołowice

Wołowice,małopolskie

620 000 zł150 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 350 m²

Nowy dom jednorodzinny 12km od Krakowa w Wołowicach na dużej działce 33ary w stanie do wykończenia podłogi i łazienki z ogrzewaniem C.O. na ekologiczne paliwo (eko groszek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Filipów

Filipów,podlaskie

333 000 zł80 m² 4 162,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Pięknie położona posiadłośc z linia brzegową jeziora (ok 150m.)przez które przepływa rzeka ROZPUDA.Zabudowana domem murowanym do remontu o powierzchni 80m2 ,podpiwniczonym z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skargi

Bolesławiec,dolnośląskie

379 000 zł160 m² 2 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny położony w cichej dzielnicy Bolesławca (okolice ulicy Leśnej i Willowej). Ocieplony styropianem, ogrzewanie koksem lub na gaz. W części piwnicznej: garaż na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Suszówka

Niepołomice,małopolskie

316 300 zł184 m² 1 719,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Super okazja! Do sprzedaży dom parterowy z użytkowym poddaszem o pow. całkowitej 184 m , zlokalizowanym na działce o powierzchni 6,5 ara, w Niepołomicach. Dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Karwowo

Karwowo,podlaskie

420 000 zł277 m² 1 516,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Uwaga obniżka ceny!siedlisko 22ar z murowaną piętrówką nie wymagającą wkładu finansowego 277/130, pcv, eko , 7 pokoi, 2 łazienki jedna po remoncie, podpiwniczony, strych do adaptacji, + zabud.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,łódzkie

180 000 zł110 m² 1 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Sprzedam pięknie położone tuż przy lesie siedlisko o powierzchni 3100 m2. W skład siedliska wchodzi dom mieszkalny o wym. 10x11 m.Dom zbudowany jest z czerwonej cegły, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

665 000 zł185 m² 3 594,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowy komfortowy dom o bardzo wysokim standardzie wykończenia położony w Kamieńcu. Cicha i ekologiczna lokalizacja w niewielkiej odległości od największych śląskich miast: gliwic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chrobaka

Tarnobrzeg,podkarpackie

265 000 zł120 m² 2 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

Dom jednorodzinny tynkowany paryerowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pieczyska

Pieczyska,mazowieckie

520 000 zł220 m² 2 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom położony jest 17 km od Piaseczna, w powiecie grójeckim,Parter wykończony , poddasze do adaptacji. Idealne połączenie z Warszawą sklep,szkoła,przystanek,kościól.więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Graniczna

Swarzędz,wielkopolskie

400 000 zł108 m² 3 703,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:717 m²

Dom wolnostojący przy ulicy dwu piętrowy idelany do wykorzystania dla dwóch rodzin z duzą działka.Blisko oświaty (przedszkole,podstawówka,gimnazjum,zespół szkół średnich).Dogodny dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dywity

Dywity,warmińsko-mazurskie

1 300 000 zł400 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 750 m²

Podworko i ogrod zagospodarowany

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kacza

Pruszków,mazowieckie

760 000 zł140 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bezpośrednio. Dom położony jest w cichym otoczeniu nowych domów przy wykostkowanej ulicy jednokierunkowej. Podkreslić należy funkcjonalność. Media miejskie. Na parterze garaż oraz pom.gosp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jadów

Jadów,mazowieckie

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

- dom oraz pomieszczenia gospodarcze ( 5 komórek, 2 garaże ) murowane do remontu - wymienione okna na pcv - 4 pokoje, kuchnia, łazienka, weranda, dodatkowe pomieszczenie przy werandzie, taras - strych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

850 000 zł260 m² 3 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Informacje dodatkowe pod numerem telefonu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Koluszki

Koluszki,łódzkie

470 000 zł220 m² 2 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:728 m²

Do sprzedania piętrowy dom/kamienica w centrum Koluszek , przy głównej ulicy, w pobliżu dworca kolejowego. Pow. ok. 220 m2. Parter: 2 osobne mieszkania: jedno-2 duże pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wrzosowa

Mikołów,śląskie

494 000 zł130 m² 3 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

Niezwykła oferta - Pięknie położone w nowe domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Powierzchnia każdego segmentu -130m2+ garaż. Isteje możliwość wykończenia pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 800 000 zł340 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Budynek mieszkalny ( 210m2 ) z 3 pawilonami użytkowymi/handlowymi (pawilony o pow. łącznej 140 m2); piwnica wysoka z oknami 140 m2 (4 pomieszczenia, plus kotlownia i garaż) ; 2 garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

577 000 zł290 m² 1 989,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania kamienica w śródmieściu Gryfowa Śląskiego,. Nieruchomość po remoncie, z prowadzoną na parterze działalnością gospodarczą. Na piętrze znajduje się 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kowary

Kowary,dolnośląskie

536 000 zł193 m² 2 777,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:624 m²

Dom jednopiętrowy z tarasem i balkonem typu loggia. Składa się z 4 pokoi, kuchni z salonem oraz łazienki. Pod tarasem znajduje się garaż. . Dom nie posiada podpiwniczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zachełmie

Zachełmie,dolnośląskie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wolnostojący dom w Zachełmiu z dogodnym dojazdem. Dom 4 pokojowy , w tym 2 sypialnie, kuchnia i łazienka - ponadto strych i piwnica. Na niewielkiej, zagospodarowanej działce -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

695 000 zł258 m² 2 693,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom zlokalizowany na działce 8 arowej, widokowej położonej na pograniczu Libertowa i Brzyczyny. Dojazd asfaltowy. Zbudowany w\g projektu z pracowni Archon Dom w Lubczyku z dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra

Góra,dolnośląskie

26 000 zł150 m² 173,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Sprzedam dom o pow. 150 metrów , 5-cio letni z garazem, gotowy do zamieszkania 5 pokoi , 2 łazienki. Mozliwosc zamiany na mieszkanie 3 pokojowe + dopłata cena która mnie interesuje to ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bartków

Bartków,dolnośląskie

250 000 zł130 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu o powierzchni mieszkalnej ~130 m2 plus garaż na działce o pow. 0,18 ha. Nieruchomość znajduje się we wsi Bartków oddalonej o 15 km od Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Krosno,podkarpackie

150 000 zł100 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Sprzedam dom drewniany, położony nad rzeką ,gotowy do zamieszkania wraz z działką 65ar. Cena działki wraz z domem 10000zł za ar do uzgodnienia.Telefon   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olszyna

Olszyna,dolnośląskie

340 000 zł250 m² 1 360 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom położony na willowym osiedlu z widokiem na góry Izerskie. Do granicy niemieckiej 35 km ,do czeskiej-15 km. Dom w stanie bardzo dobrym.Dwa rodzaje ogrzewania-gazowe,węglowe. Więcej.