dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 470 ogłoszeń

599 000 zł350 m² 1 711,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:5 100 m²

1Nieruchomości mały domek polecają na sprzedaz rewelacyjne gospodarwstwo rolne w zabudowie typu podkowa. Pierwsze zdjęcie to wizualizacj akoncepcji dla kreatywnego dewelopera na Osade kameralną ,pod.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł80 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Nowa cena! negocjacja ceny! Chcesz mieszkać we własnym domu na wsi a jednocześnie mieć możliwość wygodnego i szybkiego dojazdu do miasta ten dom jest dla Ciebie. Siedlisko z domem.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł215 m² 4 465,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:859 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję - nowoczesny dom jednorodzinny z dwoma niezależnymi mieszkaniami oraz przestronnym garażem, usytuowany w urokliwej i spokojnej miejscowości Szumiąca.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł206 m² 2 330,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej dla 2 rodzin - Kalety Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w Kaletach, o powierzchni całkowitej 179 m oraz 130,4 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł143,50 m² 6 097,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Nieruchomość Na sprzedaż przestronny bliźniak o powierzchni 144 m , położony w miejscowości Adamowizna. Dom znajduje się na działce o powierzchni 375 m , oferując komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł576 m² 5 191 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:10 364 m²

Bolesławek | gmina żabia wola | | budynek mieszkalny jednorodzinny | sprzedaż | 2 990 000 zł | 576 m2 działka 10 364 m2 Przedmiotem sprzedaży jest budynek o powierzchni użytkowej 576 m2.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom letniskowy (ok 70m2) z piwnicą wybudowany na działce o powierzchni 400 m2, zlokalizowany na ogródkach działkowych "rod Żurczyn" w Żurczynie. Opis nieruchomości: działka R.O.D.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł428 m² 4 649,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 046 m²

Kudowa Zdrój. Na sprzedaż oferowany jest przestronny, wolnostojący dom dwurodzinny o charakterystycznej bryle z wysokim dwuspadowym dachem. W budynku są 3 niezależne wejścia do trzech.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł286 m² 6 293,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny, komfortowy dom w Świdnicy Pomyśl czy warto rozpoczynać budowę na peryferiach miasta, czy lepiej kupić ten wspaniały i gotowy do zamieszkania dom bliżej Centrum. Lokalizacja: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł650 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Północ nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży budynek mieszkalno-usługowy o pow. ok 650 m2 położony w Suszkach, gm. Bolesławiec. Szczegóły oferty: oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł119,57 m² 7 777,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Komfortowy dom w zabudowie szeregowej z 4 sypialniami. Z pewnością to świetny wybór na nowe miejsce do życia. Bez prowizji! Lokalizacja: ul. Zachodnia, długołęka Rodzaj: szereg.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł171,60 m² 6 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 171 m2 położony na przestronnej działce o powierzchni 610 m2 w miejscowości Rusiec.

Szczegóły ogłoszenia

16 900 000 zł900 m² 18 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Wyjątkowa i unikatowa posiadłość położona w Łazach (gminie Lesznowola) w odległości ok 20 minut od Warszawy, w sąsiedztwie zielonej Magdalenki i Lasu Sękocińskiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł123 m² 6 902,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż połowę bliźniaka 98m2 okolica ulicy Igołomskiej w Krakowie. Oferowana nieruchomość jest sprzedawana w stanie developerskim po odbiorze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł410 m² 3 902,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom ponsjonatowo mieszkalny, 2 km od morza - Cisowo, koło Darłowa Na sprzedaż oferujemy urokliwy obiekt noclegowy w malowniczej miejscowości Cisowo, zaledwie 2 km od morza i blisko Darłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł122,50 m² 7 265 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

U w A G A! Przy tej ofercie G R A T I S (!) konsultacja z architektem wnętrz! Kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Jeśli szukasz domu z garażem w spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł500 m² 998 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:11 700 m²

Sprzedawana nieruchomość w Hubenicach gm. Gręboszów.: Gospodarstwo rolne obejmuje budynek mieszkalno-gospodarczy o powierzchni około 500 m2, wybudowany w 1985 roku z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł118,30 m² 6 593,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnego parterowego domu jednorodzinnego w dzielnicy Mirów, częstochowa. Prezentujemy parterowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł155 m² 3 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż bliźniak o powierzchni użytkowej 155 m położony w miejscowości Zgórsko, gmina Nowiny - zaledwie 5 km od centrum Kielc. Powierzchnia działki (po podziale geodezyjnym): ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 000 zł86 m² 4 244,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:593 m²

Domki jednorodzinne 86 m - stan surowy otwarty lub stan deweloperski Powierzchnia domu: 86 m Powierzchnia działki: +/- 593 m Lokalizacja: obrzębin Turek Typ zabudowy: wolnostojący Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł60 m² 10 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż dom nr 2 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie za 649 000 zł netto + vat.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Stobrawa, zaledwie kilka minut od Brzeg. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni około 15 arów, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł103 m² 6 310,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedsprzedaż , super cena 650 tys. - zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych i komfortowych bliźniaków. Termin zakończenia prac budowlanych I kwartał 2026. "sielski.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom Z dużym potencjałem Przedstawiam do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 50m2 m2 posadowiony na pięknej działce o pow. ok. 1700 m2. Rozkład pomieszczeń : -.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł178,41 m² 8 351,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:551 m²

Oferuję na sprzedaż niepowtarzalny dom w doskonałej lokalizacji, blisko przystanku autobusowego, w cichej i spokojnej okolicy. Dom charakteryzuje się nietuzinkowym wykończeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż - piętrowy bliźniak 140 m z garażem i dużą działką w Brwinowie Bliźniak położony w spokojnej, zielonej części Brwinowa - idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Lokalizacja: dom wolnostojący przy ul. Mieszka I w Szczytnie położony w spokojnej i zielonej okolicy z szybkim dostępem do centrum. Opis nieruchomości: - powierzchnia domu 120.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł85,84 m² 6 873,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:222 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu nowy, przytulny, drewniany dom położony w Miłkowie, zaledwie 5 km od centrum Karpacza Dom ma pow. 180m2, składa się z wiatrołapu, kotłowni,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł280 m² 2 960,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z dużą działką, położony w miejscowości Wolanów (powiat radomski), przy drodze krajowej nr 12 na trasie Radom- łódź. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł290 m² 5 827,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Zapraszamy, elegancki, zadbany dom na sprzedaż Dom, który tutaj prezentujemy to wersja domu projektu pracowni Archon - Dom w gardeniach. Wielkość użytkowa 198,80m2 Wielkość całkowita: 290m2 4/5.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł234,48 m² 6 397,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 234,48m2- gmina Jastków , okolice miejscowości Smugi. Budynek wolnostojący z poddaszem użytkowym i dużą piwnicą, parter o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł300 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 650 m²

Oferujemy do sprzedaży niepowtarzalną willę w Brwinowie, położoną w doskonałej lokalizacji. Parter domu to salon z kominkiem, jadalnia, kuchnia, duża sypialnia z łazienką, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 000 zł203,01 m² 13 299,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:482 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom położony w dzielnicy Mały Kack na ulicy Druskiennickiej. Nieruchomość jest ciekawą propozycję inwestycyjną. W domu wydzielono 6 niezależnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:411 m²

Rezerwacja! Nowy Dom na obrzeżach Tczewa-Tczewskie łąki Witam Serdecznie. Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż Nowy Dom jednorodzinny w Zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

857 000 zł126 m² 6 801,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 056 m²

Biuro kmt nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, w miejscowości Charbinowice, gmina Opatowiec, powiat kazimierski, województwo świętokrzyskie.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł144 m² 13 819,44 zł/m²