dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 423 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słonecznikowa

Pruszków,mazowieckie

680 000 zł172 m² 3 953,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:251 m²

Nowoczesna bryła, w stylu minimal art na bazie prostych brył Więcej na stronie:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Morgowa

Warszawa,mazowieckie

2 850 000 zł350 m² 8 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:797 m²

Dom w b. dobrym stanie, nadaje się zarówno do zamieszkania jak również na firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Czerwieńczyce

Czerwieńczyce,dolnośląskie

140 000 zł55 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam pół domu w Kotlinie Kłodzkiej wraz z pomieszczeniami gopodarczymi, ogródkiem przydomowym i zemią 30 akrów. W pobliżu lasy, bardzo spokojna miejscowość. Koło domu płynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Lotników Polskich

Świdnik,lubelskie

500 000 zł165 m² 3 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:671 m²

Dom wolnostojący w Świdniku o powierzchni 165mkw, działka 671 mkw, po generalnym remoncie w 2009 r , w bardzo dobrej lokalizacji.Dom jest 2 - piętrowy, Na każdym piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ełcka

Suwałki,podlaskie

935 000 zł311 m² 3 006,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Wykończony W wysokim standardzie , gotowy do natychmiastowego zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

350 000 zł230 m² 1 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:780 m²

Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gostyń

Gostyń,wielkopolskie

250 000 zł180 m² 1 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 140 m2 (powierzchnia całkowita 180 m2), położony na działce o powierzchni 1640 m2- bez zabudowań gospodarczych Nieruchomość zlokalizowana na wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chełm Śląski

Chełm Śląski,śląskie

305 000 zł180 m² 1 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 024 m²

Sprzedam dom pietrowy do remontu (mozliwosc zamieszkania) ok 180m : Pietro 3 duze pokoje, kuchnia, lazienka, klatka schodowa. Parter: garaz, kotlownia, suszarnia i pralnia z mozliwoscia zamiany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasickiego

Myszków,śląskie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:725 m²

Ładny , funkcjonalny dom po gruntowym remoncie w latach 90 .na dole 40 m2 salon z kominkiem ( rozprowadzenie ciepła do wszystkich pokoi) , kuchnia , łazienka , na górze dwa pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sławno

Sławno,zachodniopomorskie

900 000 zł215 m² 4 186,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Dom w wysokim standarcie wykończony na zewnątrz jak i wewnątrz , polbruki oraz trawa wokół budynku w pełni zagospodarowany teren krzewami , wnętrz nowocześnie urządzone .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

699 000 zł166 m² 4 210,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:356 m²

Dom znajduje sie na Osiedlu Pogodnym w podwrocławskich Radwanicach, w kompleksie 8 domów jednorodzinnych, ok. 8 km od wrocławskiego Rynku. Wykonany został w technologii tradycyjnej, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Mącice

Mącice,mazowieckie

29 000 zł30 m² 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam domek rekreacyjny 30m2 na działce 1000m2. Domek nowy, drewniany, konstrukcja szkieletowa z werandą 4m2. Działka ogrodzona nowym ogrodzeniem drewnianym. Położona w kompleksie działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

800 000 zł166 m² 4 819,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:787 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Skoczów

Skoczów,śląskie

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:392 m²

Pełen uroku całoroczny domek mieszkalny w cichej ,spokojnej dzielnicy Skoczowa.W skład nieruchomości wchodzi:przedpokój,duży pokój z aneksem kuchennym,łazienka z prysznicem. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

840 000 zł222 m² 3 783,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:514 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczejw znakomitej,willowej częścikrzyków.Powierzchnia całkowitanieruchomości wynosi 222m2, użytkowa - 125m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Niegowa,śląskie

420 000 zł400 m² 1 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Dom murowany W stylu goralskim. W srodku marmury, parkiety! W okolo las, gora bukowiec. W poblizu bank, apteka, osrodek zdrowia, sklepy. Dwie bramy wjazdowe jedna od osiedla druga od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biała

Biała,wielkopolskie

330 000 zł120 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Sprzedam dom 15 km od Kalisza o powierzchni 120 m2 + działka 4200m2.Cena do negocjacji. Telefon kontaktowy  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Komornicka

Wiry,wielkopolskie

750 000 zł204 m² 3 676,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:760 m²

Wiecej informacji pod numerem telefonu,   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Asnyka

Kraśnik,lubelskie

400 000 zł298 m² 1 342,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w stanie surowym częściowo zamkniętym, dwa oddzielne wejścia, świetna lokalizacja! zapraszam do obejrzenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzakta

Rzakta,mazowieckie

830 000 zł288 m² 2 881,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 631 m²

Wyjątkowo atrakcyjny dom nawiązujący do stylu dworkowego. W części zasadniczej parteru oprócz standardowej funkcji dziennej , znalazło się miejsce na gabinet. Na uwagę zasługuje pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzakta

Rzakta,mazowieckie

730 000 zł205 m² 3 560,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 271 m²

Obszerny, komfortowy dom nawiązujący wyglądem do architektury dworkowej. Parter dzieli się na dwie funkcjonalne strefy połączone centralnie położonym holem z wyeksponowanym biegiem schodowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wrocławska

Ziębice,dolnośląskie

550 000 zł400 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom wraz z działką o łącznej powieszchni 1600 m2, wspaniała lokalizacja, dobry dojazd do wrocławia około 50 km, do opola 90km! Dojazd asfaltowy, wszystkie media, ogrodzenie, brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzakta

Rzakta,mazowieckie

780 000 zł282 m² 2 765,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 280 m²

Dom z poddaszem użytkowym, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się przestronny pokój dzienny otwarty na jadalnię połączoną z kuchnią, spiżarnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gwda Wielka

Gwda Wielka,zachodniopomorskie

360 000 zł150 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący w cichej i spokojnej okolicy. W niewielkiej odległości od jeziora i lasu. Dom o pow.użytkowej 150mkw (możliwość adaptacji strychu)całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobieszków

Dobieszków,łódzkie

300 000 zł390 m² 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom pieknie polozony w parku krajobrazowym wzniesień łodzkich,w stanie bardzo dobrym,moze byc dwurodzinny.W poblizu las,rzeka,15 km od centrum Łodzi.linia autobusowa,sklep,w sasiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zawiśle

Włocławek,kujawsko-pomorskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący z cegły położony w bardzo malowniczej okolicy na Zawiślu. Dom jest częściowo wyremontowany - parter, poddasze i dach do odnowienia stąd ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzychód

Międzychód,wielkopolskie

269 000 zł140 m² 1 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nieruchomość położona na obrzeżach Międzychodu w dzielnicy nowych domków jednorodzinnych. Dom jest duży, jasny, przestronny. Wraz z salonem posiada wyjście na taras i ogród. Jest też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna

Biała Podlaska,lubelskie

440 000 zł220 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Dom wolno stojący w Białej Podlaskiej, ulica Podleśna. Powierzchnia ogólna bez piwnicy 180m2 (4 pokoje, 2 łazienki, kuchnia, wiatrołap, w piwnicy - garaż z kanałem, 3 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Dziebałtów

Nowy Dziebałtów,świętokrzyskie

120 000 zł70 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom drewniany oszalowany, parterowy z mozliwością adaptacji poddasza. Po remoncie: nowe okna, drzwi, podłogi, terakota, odmalowany, możliwość pozostawienia mebli. 2 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sławice

Sławice,opolskie

450 000 zł190 m² 2 368,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom z cegły porotherm i dachem Brass. Z dwu-stanowiskowym / dwu-bramowym garażem i kanałem. 5 km od centrum Opola. Dojazd- autobus miejski. Parter- duży salon z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Imbirowa

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł300 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bezpośrednio sprzedam dom, piwnica: pom. Gosp, pralnia; parter: salon Z kominkiem, kuchnia, jadalnia, garderoba(z garderoby wyjście do garażu); 1 piętro: 4 sypialnie,1 pokój, łazienka; 2 piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Parkowa

Sulejów,łódzkie

80 000 zł60 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:326 m²

mam dom do sprzedania w Sulejowie do wykończenia z zewnątrz ,lokalizacja bardzo dobra ,blisko miasta ,cena 80 000 tys do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Nasielska

Serock,mazowieckie

950 000 zł400 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Działka przy lesie. Dom w stylu dworkowym. Nowe ogrzewanie, piec olejowy + ekogroszek. Na parterze salon z kominkiem, przestronna kuchnia, 2 pokoje, łazienka + osobne wc. Na piętrze 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

325 000 zł190 m² 1 710,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Dom ma zamontowane okna drewniane, z szybaą klasy P2 oraz drzwi tarasowe bezprogowe tzw. Patio-life. Ogrzewanie co + woda + elktryka są rozpowadzone. Podbitka dachu ocieplona. Wylweka posadzki końcowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Partyzantów

Chotomów,mazowieckie

895 000 zł180 m² 4 972,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Bardzo ładny dom jednorodzinny, parterowy, wolnostojący (z poddaszem użytkowym), w stylu dworek polski w atrakcyjnej części podwarszawskiego Chotomowa, w bliskiej odległości od szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

550 000 zł223 m² 2 466,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Witam. Mam do sprzedania bezposrednio polowe blizniaka w bardzo atrakcyjnej czesci sulejowka. Bardzo cicha, atrakcyjnie zagospodarowana okolica w zabudowie domow jednorodzinnych. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Poprzeczna

Płońsk,mazowieckie

415 000 zł130 m² 3 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

2 osobne wejścia na parter i piętro idealny dla 2 rodzin dom w dobrym stanie do lekkiego odświeżenia w wewnątrz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

560 000 zł155 m² 3 612,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:729 m²

Domy Grodzisk Mazowiecki okolice. Połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 155m w miejscowości Odrano Wola graniczącej z Grodziskiem Mazowieckim. Budynek posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Olszyńska

Skrzyszów,śląskie

150 000 zł100 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Dom mieszkalny(100 m2) położony w cichym i spokojnym otoczeniu w malowniczej okolicy. Dom z 3 garażami (60 m2), budynkiem gospodarczym (100 m2) oraz dużym ogrodem, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Orzechów

Orzechów,podkarpackie

165 000 zł243 m² 679,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

do sprzedania dom parterowy z wykorzystaniem poddasza,w stanie surowym zamkniętym ,nadany numer, woda, prąd ,wylewki na parterrze działka 77a.dwa wjazdy Z drugiej strony działki droga aswaltowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Braniewska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowy Dom wolnostojący o powierzchni 220 m2 położony na działce o pow. 500m2 w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych w Elblągu.Doskonały układ działki - wjazd od półn.zachodu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij