dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Iłowa

Iłowa,lubuskie

290 000 zł160 m² 1 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 300 m²

Do sprzedaży dom wiejski, poniemiecki, z zabudowaniami gospodarczymi położony na działce o pow. 0,83 ha we wsi koło Iłowy Żagańskiej. Dom ma zagospodarowany parter o pow. 86 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lubichowska

Starogard Gdański,pomorskie

430 000 zł180 m² 2 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:512 m²

Garaż wolnostojący z budynkiem gospodarczym,zaadoptowanym do za mieszkania.Dom ocieplony stropianem,z nowąelewacją,dach po remoncie papa termo zgrzewalna,okna plastikowe,działka zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Laskowiec

Laskowiec,mazowieckie

330 000 zł250 m² 1 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:14 000 m²

więcej szczegółów na e-mail lub telefon:   . Link do projektu:
hForm=1

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wczasowa

Brodnica,kujawsko-pomorskie

499 000 zł180 m² 2 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Brodnica - pojezierze (woj. Kuj.- Pom.) Pięknie położony dom jednorodzinny, 170 m2, działka 1000 m2, wysoki standard wyposażenia łazienek (jacuzzi) i kuchni. Kuchnia zabudowana nowoczesnymi meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janków Zaleśny

Janków Zaleśny,wielkopolskie

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

budynek gospodarczy 150m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gdańska

Żukowo,pomorskie

649 000 zł270 m² 2 403,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 960 m²

Sprzedam solidny dom o pow. ok.170m, konstrukcja drewniana, na zewnatrz klinkier, dach kryty dachowka, plastikowe okna, bungalow, na parterze duzy korytarz, salon, 3 sypialnie, kuchnia, lazienka, wc dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeźnica

Brzeźnica,wielkopolskie

180 000 zł90 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Dom i budynek gospodarczy z czerwonej cegły z nowym dachem (czerwona blacho-dachówka) w centrum wioski Brzeźnicy, z dużą działką (3900m2). Budynek do remontu mający dopływ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wojewódki Górne

Wojewódki Górne,mazowieckie

161 000 zł2 000 m² 80,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedania dom murowany, stodoła, obora, teren ogrodzony, działka pow 20 arów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wantuły

Ustroń,śląskie

665 000 zł188 m² 3 537,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom położony na osiedlu domków jednorodzinnych,ostatni w szeregu.Ladnie zagospodarowany ogród,dużo drzew ,kwiatów i krzewów,wiata na duży samochód,taras.Bardzo dobra lokalizacja wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lidzbark

Lidzbark,warmińsko-mazurskie

790 000 zł350 m² 0,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:808 m²

Witam mam do sprzedania atrakcyjny dom ,wygodny przestronny i funkcjonalny.Duży ogród ,taras ,kominek ,kaskada,ogrzewanie cztery rodzaje.Podłogi parkiet ,terakota marmur włoski .Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opolska

Brynica,opolskie

200 000 zł1 200 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Sprzedam bądź zamienię na mieszkanie własnościowe na parterze w Opolu. Dom jednorodzinny, położony 15km od Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Leżajsk

Leżajsk,podkarpackie

504 000 zł315 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Budynek jednorodzinny.Stan surowy otwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolejowa

Olszyniec,dolnośląskie

500 000 zł800 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Budynek wolnostojący położony w malowniczej okolicy, 10 km od centrum Wałbrzycha, w pobliżu Zamek Grodno, zalew w Zagórzu Śląskim, wyciągi narciarskie w Rzeczce, uzdrowisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rudnowska

Głogów,dolnośląskie

300 000 zł140 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Sprzedam parter zadbanego (piętrowego)wolnostojącego domu wraz z wydzieloną połową pomieszczeń piwnicznych z garażem.Dom jest położony na działce 5,4 ara w spokojnej okolicy (park 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kociewska

Borzechowo,pomorskie

55 000 zł480 m² 114,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom do remontu, na obrzeżach borów tucholskich

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Księżycowa

Warszawa,mazowieckie

1 890 000 zł420 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:203 m²

Dom W zabudowie szeregowej! Warszawa Chomiczówka, położony na osiedlu zamkniętym, w bliskim otoczeniu terenów zielonych, cicha i spokojna okolica, przystanek autobusowy 50 m. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

740 000 zł225 m² 3 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:597 m²

Solidny dom w ładnie zagospodarowanym ogrodzie, w ostatnich latach poddany gruntownej modernizacji. Wymieniono na nowego typu wiele elementów wyposażenia i wystroju domu: system grzewczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień

Kamień,wielkopolskie

300 000 zł100 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Zachęcam do kupna działki w Kamieniu /10km od Kalisza, 400m od głównej trasy Kalisz - Turek/. Działka zlokalizowana w centrum miejscowości , w pobliżu zespół szkół , przedszkole ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zagajnikowa

Rąbień AB,łódzkie

695 000 zł97 m² 7 164,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 130 m²

Dom Powierzchnia: 97 m2 Liczba pokoi: 3 Liczba pięter: parterowy Typ budynku: wolnostojący Przeznaczenie: mieszkalny Materiał: gazobeton Rok budowy: 1997 Liczba łazienek: 1 Stan budynku: dobry Charakter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrzei

Malbork,pomorskie

470 000 zł150 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Dom piętrowy wolnostojący położony niedaleko centrum z możliwością zamieszkania przez jedną lub dwie rodzinny, garaż z pomieszczeniami gospodarczymi. Działka o powirzchni 809 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dworcowa

Błotnica Strzelecka,opolskie

320 000 zł150 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Sprzedam dom wolno stojący w Błotnicy Strzeleckiej na działce o powierzchni ponad 16 arów. Błotnica Strzelecka znajduje się przy trasie 94 z Opola do Gliwic oddalona 8 km od Strzelec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Laurowa

Gdynia,pomorskie

790 000 zł240 m² 3 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Środkowy szereg w Gdyni Dąbrowie przy ul. Laurowej. Spokojny zakątek Dąbrowy z uwagi na właściwą odległość od dojazdowej ulicy oraz trójmiejskiej obwodnicy. Pow całkowita 240m2,działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Fałata

Chrzanów,małopolskie

460 000 zł220 m² 2 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom usytuowany w ładnej,spokojnej dzielnicy domków na obrzerzach miasta Kąty,2 km od autostrady. Dojazd asfaltowy,podpiwniczony,dach kryty blachą,okna drewniane,ogrzewanie centralne węglowe. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żalin

Żalin,lubelskie

185 000 zł86 m² 2 151,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

Dom murowany parterowy, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia, całośc podpiwniczona. W piwnicy jest kuchnia , woda i oddzielne pomieszczenia na piec, ziemniaki, opał. W podwórzu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Miodowa

Żyrardów,mazowieckie

980 000 zł231 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Materiał ścian: cegła ceramiczna max Piękny dom jednorodzinny na środkowej działce oddany do użytku w październiku 2009 roku położony w spokojnej dzielnicy Żyrardowa. Parter 103m:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dobrzyńska

Częstochowa,śląskie

499 000 zł220 m² 2 268,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom dwurodzinny ul. Dobrzyńska, ceramika, z 86r. garaż-warsztat na 4-6 aut, ok. 300m2, wiata na 5 aut, spokojna lokalizacja, bdb. miejsce pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Raczyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

795 000 zł162 m² 4 907,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Komfortowy, bardzo funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, narożnikowy, z odseparowanym od sąsiadów zadbanym ogródkiem, położony na osiedlu domów jednorodzinnych. Doskonała lokalizacja: 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Reguły

Reguły,mazowieckie

1 130 000 zł190 m² 5 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Domy Reguły. Połowa bliźniaka w stanie deweloperskim, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Parter domu to salon z jadalnią (33m2), kuchnia, wc, pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Saduny

Saduny,warmińsko-mazurskie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam piękne siedlisko, 1,04 h, przy drodze, 15 min do Kętrzyna, 10 m przystanek autobusowy, 100 m rzeka, widok z okna na Mały Malbork. Dom ok. 100 m2, podpiwniczony, na dole kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzezińska

Łódź,łódzkie

800 000 zł190 m² 4 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Budynek mieszkalny murowany, dwukondygnacyjny, ze strychem użytkowym, całkowicie podpiwniczony. Budynek ognioodporny, z dachem dwuspadzistym drewnianym-kryty blachą. Odprowadzanie ścieków do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kamionka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

550 000 zł140 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:984 m²

Dom Bliźniak z pięknym, dużym i zadbanym ogrodem. Na parterze znajduje się przestronny hol (z dużą zabudowaną szafą), kuchnia, łazienka, jadalnia i salon. Na piętro prowadzą piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Księżnej Dobrawy

Iława,warmińsko-mazurskie

2 900 000 zł620 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Dom goscinny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

680 000 zł180 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Okolica spokojna. 2 km od jeziora Głębokie. Bardzo dobry dojazd. Ulica wyłożona polbrukiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Śląska

Lębork,pomorskie

370 000 zł208 m² 1 778,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Sprzedam dom lub zamienię na mieszkanie 3-pokojowe w Lęborku. Dom wymaga odświeżenia i ocieplenia. Możliwość wyodrębnienia dwóch niezależnych mieszkań. Gaz doprowadzony jest do rogu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żółkiew

Żółkiew,lubelskie

180 000 zł120 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom murowany otynkowany ocieplony; 3 pokoje, kuchnia, łazienka, poddasze, piwnica; nowe okna pcv, co z pieca opałowego; działka o powierzchni 2 tys. m. kw. z sadem i gruntem rolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zimna Brzeźnica

Zimna Brzeźnica,lubuskie

140 000 zł140 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 200 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w miejscowosci Zimna Brzeźnica. miejscowosc przy trasie A3 Wrocław - Zielona Góra, 7 km od Nowego Miasteczka. dom o pow użytkowej 120 m2 połozony na dzialce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 928 550 zł150 m² 12 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:944 m²

Sprzedam do poniemiecki na rogu ulic,dojazd z dwóch stron

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warlubie

Warlubie,kujawsko-pomorskie

190 000 zł100 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Okolice Warlubia. Dom drewniany 100/1800m2 wielopokoleniowy.2 duże pokoje + pomieszczenia do adaptacji, kuchnia, łazienka. Ogrzewanie piece, woda w domu. Strych do adaptacji. Budynek gospodarczy +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

460 000 zł160 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom Z drewna (2009 rok) przestronny, piękny dom z drewna do zamieszkania całorocznego! Lokalizacja Prądocin, 500m od jeziora, otoczony lasami, rok budowy 2009 Pow. całkowita [m2] 120m2 +20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Załęże

Katowice,śląskie

500 000 zł180 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż bardzo ładny i duży dom w Katowicach. Powierzchnia 180m2 + pełne podpiwniczenie domu, gdzie znajduje się teraz piec i pralnia. Bardzo ładny ogród. Dom jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

470 000 zł276 m² 1 702,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Dom przy bocznej, spokojnej ulicy, blisko komunikacji, sklepów itp. Może być przeznaczony dla rodziny dwupokoleniowej - parter i piętro z klatki schodowej mają oddzielne wejścia, niezależne.