dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 469 ogłoszeń

589 000 zł170 m² 3 464,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 390 m²

Zarezerwowane! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Mirsku. Jest to działka o powierzchni 1390 m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł230 m² 2 386,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:641 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu położonego w centrum Wąbrzeźna. Dom o powierzchni całkowitej ok. 230 m2 został wybudowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł342,12 m² 8 476,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 189 m²

To nie jest dom pod Wyszkowem. To jest leśna rezydencja z duszą , dla klienta: z Warszawy / Konstancina / Piaseczna, który nie chce nowoczesnej kostki , szuka klimatu, prywatności, drewna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł95,78 m² 14 084,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej położony blisko plaży w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Gdyni - Oksywie przy ul. Dickmana 49. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 999 zł278 m² 5 935,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:705 m²

Na sprzedaż: nieruchomość gruntowa z domem jednorodzinnym w Kiekrzu Na sprzedaż działka o powierzchni 705 m (mpzp), zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinnym z poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Poszukujesz azylu, miejsca idealnego do odpoczynku, bądź miejsca na weekendowo-wakacyjne wyjazdy? Cenisz sobie spokój, ciszę, przestrzeń, bliskość terenów zielonych? Jeżeli tak to zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł303 m² 9 537,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:653 m²

Wolnostojący, 3-kondygnacyjny dom o powierzchni całkowitej: 303 m2 (powierzchnia użytkowa 262m2 + 31m2 garaż na 2 samochody+ 10m2 kotłownia.) Dom usytuowany na zadbanej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł129 m² 8 914,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Wojciech szypuła Agent prowadzący   Powierzchnia użytkowa domu ok 129,2 m2 Powierzchnia działki 1030 m2 Cena 1 150 000 zł Zapraszam do zapoznania się z wirtualnym spacerem po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł291,70 m² 1 131,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:493 m²

***dom W kurianach***surowy otwarty*** Zapraszamy na prezentację nieruchomości położonej w Kurianach (miejscowość oddalona od Białegostoku o około 10km). Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł240 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 775 m²

Szukasz miejsca, gdzie natura spotyka się z nowoczesnością? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł286 m² 6 989,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyłącznie w ofercie biura Inwestycje i Finansowanie na sprzedaż lub wynajem bardzo ciekawy dom blisko centrum Rzeszowa idealny pod firmę np. w branży it! Nieruchomość charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł218 m² 1 330,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Oferujemy do sprzedaży działkę w świetnej lokalizacji, o obszarze 1168 m2, z domem w budowie, w stanie surowym zamkniętym, w odległości zaledwie około 2 km od Koźla,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł181 m² 3 530,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 316 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący 181 m2 oraz działka budowlana 13 arów, położone w miejscowości Zembrzyce w województwie małopolskim. Nieruchomość zlokalizowana jest w otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

849 999 zł334 m² 2 544,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:272 m²

Witam serdecznie, do sprzedania: nieruchomość zabudowana jest ocieplonym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym (jest możliwosć zamieszkania 2 rodzin)w zabudowie szeregowej wraz z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

1 097 000 zł90,84 m² 12 076,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:98 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, komfortowego dwupoziomowego mieszkania w zabudowie typu czworak, położony na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z 2018 roku. To.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł747 m² 441,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu o powierzchni 60m2 na działce 747m2 w Centrum Dobrcza. Nieruchomość składa się z trzech pomieszczeń , przestronnego korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł143,30 m² 7 676,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

| na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny - segment środkowy o powierzchni użytkowej 115 m2 (pow. całkowitej, z garażem: 143,3 m2), usytuowany na działce o pow. ok. 216 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł126 m² 4 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:596 m²

Dom wolnostojący przy lesie | projekt indywidualny | 5 pok. | 119 m | 6 arów | Stan surowy otwarty | Świetna lokalizacja Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

5 850 000 zł190 m² 30 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

NA sprzedaż zjawiskowy dom pod lasem! Z przyjemnością prezentuję Państwu niezwykły, nowoczesny dom parterowy z fragmentem prywatnego lasu. W celu uzyskania większej ilości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł564 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dochodowy pensjonat w Jastarni w atrakcyjnej lokalizacji w cichym i spokojnym miejscu, w odległości ok. 300m od morza i 300 m od Zatoki Puckiej. Wysoki standard. 22 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł196,30 m² 6 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 197 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1390 m2. Rozkład pomieszczeń: parter.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł161 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż nowocześnie urządzony dom w Rozalinie położony na działce o powierzchni 1000m. Dom ma powierzchnie użytkową 131m +30 m dwustanowiskowy garaż. Dom jest parterowy ,ale.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł130 m² 9 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:584 m²

Oferujemy do sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 110 m (całkowita ok. 130 m2), położony na kameralnym osiedlu na granicy Koszyc Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

787 000 zł127,08 m² 6 192,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:265 m²

Dom na sprzedaż - Żory, osiedle Spokojna Przystań Szukasz miejsca, które łączy komfort nowoczesnego domu z ciszą i bliskością natury? Poznaj ofertę domu Oskar A w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł280 m² 10 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny w spokojnej okolicy Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny, dostępny wyłącznie w naszym biurze. Nieruchomość położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł140,10 m² 7 844,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opiekun oferty: emilian Janusz Tel:   Informacje podstawowe: połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 140 m2, działka 500 m2. Budynek w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł160 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:243 m²

Dom o powierzchni ok. 160 m2. Budynek aktualnie użytkowany i podzielony na dwa lokale mieszkalne, ale wg dokumentacji parter jest handlowo-usługowy a piętro jest typowo mieszkalne. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł300 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:874 m²

Dom z potencjałem dla rodziny lub inwestora | 214 m | działka 874 m | Rydułtowy, ul. Raciborska 474 Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 214 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł160 m² 9 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 015 m²

Dom na sprzedaż Gabryelin pow. piaseczyński, gm. Prażmów. Murowany, 160 m , działka 2015 m . W ofercie domek letniskowy 70 m z kuchnią i łazienką idealny pod wynajem, dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł120 m² 9 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż pięknie urządzony, otoczony estetycznie utrzymanym ogrodem dom o powierzchni 120 m2, zlokalizowany w nadmorskiej miejscowości Kamień Pomorski. Dominuje tu aura spokoju i ciszy.

Szczegóły ogłoszenia

1 329 000 zł217,18 m² 6 119,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Ekonomiczny oraz innowacyjny dom jednorodzinny w Sępólnie.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł35 m² 17 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:550 m²

Oferta dostępna W pepperhouse! atuty nieruchomosci: - samodzielna, ogrodzona działce, - ok. 4 km od morza, - dom w pełni umeblowany i wyposażony - wyjątkowa lokalizacja z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł211 m² 8 009,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 030 m²

Dom 211 m pisarzowice | duża działka 2030 m | 5 km od wrocławia | 6 pokoi | gaz | kominek Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 211 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł353 m² 1 810,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:253 m²

Kamienica inwestycyjna W centrum lidzbarka | funkcjonujący produkt na wynajem! Są nieruchomości, które wymagają czasu, nakładów i ryzyka. I są takie, które stanowią gotowy kapitał.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł142,21 m² 9 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Nowoczesny dom łączony garażami w stanie deweloperskim - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 140 m dom nr.1 lok. 1 przedstawiam na sprzedaż wyjątkowy Dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł131,06 m² 6 867,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 066 m²

Dom parterowy z pięknym ogrodem, gotowy do zamieszkania! Marzysz o spokojnym miejscu z duszą, gdzie każdy dzień zaczyna się od śpiewu ptaków, a kończy w ogrodzie pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł250 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom na sprzedaż Człekówka, gmina Kołbiel Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 260 m , położony w spokojnej miejscowości Człekówka (gmina Kołbiel), zaledwie 50 minut jazdy od.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł30 m² 13 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Domek przy samej wodzie w miejscowości Borsk. Dojście 100 metrów do jeziora Wdzydze (300 metrów linii brzegowej plaży ). Domek wyposażony i umeblowany w cenie jak na zdjęciach. Domek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł100 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   parterowe domy W zabudowie bliźniaczej W łężycy Oferujemy domy parterowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł496 m² 5 040,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:730 m²

Gotowiec inwestycyjny-gotowe kwatery pracownicze! Świetna oferta! Na sprzedaż działający biznes. Kwatery pracownicze mieszczące się w Stargardzie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł240 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:890 m²

Do sprzedania dom o powierzchni 240m2 na działce 890m2 w Jeleniej Górze! dom z 3 osobnymi apartamentami! - dom dla właściciela: parter: duży salon z kuchnią, pokój, łazienka,.