dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 479 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 479 ogłoszeń

Rynek pierwotny

930 000 zł145 m² 6 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż domy w stanie deweloperskim plus, budowane w wysokiej jakości, zlokalizowane w miejscowości Kępa, gm. Ślesin, położone w sąsiedztwie lasu i okolicy Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł260 m² 1 188,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Sprzedam bezpośrednio urokliwe Siedlisko nad Wartą w miejscowości Poręba(66-340). Numer domu 7. Siedlisko o powierzchni zabudowy ok. 150 m2 - znajduje się na działce ok. 0,6 ha. Przedmiotowa.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł220 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. użytkowej około 160m2 (pow. całkowita około 220m2) położony na działce 21ar w Gaboniu gm. Stary Sącz- około 7km od Starego Sącza i 15km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 349 000 zł118,08 m² 11 424,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

! możliwość zakupu bez zgody ministerstwa! Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej (lokal mieszkalny) o pow. użytkowe j 118,08m2 + strych do adaptacji (po.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł144 m² 8 326,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Dom na sprzedaż - Łazy, magdalenka - Idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny! Powierzchnia: 144m Liczba pokoi: 5/6 Działka: 405 m Typ zabudowy: bliźniak Rok budowy: 2023 Stan: deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł177,76 m² 8 432,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Lokalizacja: wawelno, gmina Komprachcie Opis: budynek mieszkalny, jednorodzinny z użytkowym poddaszem. Powierzchnia: 177.76m Działka 13 arów Cena: 1 499 000,- Funkcja parter 83.05 + 23.49m: wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł122 m² 5 155,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży połówka bliźniaka o powierzchni 122 m2 z ogrodem 370m2 na Osiedlu Olszynka, paproć/nowy Tomyśl. - 122m powierzchni użytkowej połączonej z funkcjonalnym układem domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 700 000 zł216,06 m² 12 496,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 689 m²

Inwestycja "wysoka Wieś" położona na terenie Wzgórz Dylewskich w województwie warmińsko-mazurskim, w otoczeniu natury zapewniającym pełną prywatność i spokój. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł65 m² 3 030,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Agencja homeserwis Nieruchomości Ostrowiec Św. ul.Iłżecka 23 oferuje sprzedaż byłego gospodarstwa, w skład którego wchodzą: dom murowany oraz budynki gospodarcze murowane, całość na działce.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł211,48 m² 1 371,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:961 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 211 m , położony w miejscowości Suraż, na kształtnej działce o powierzchni 961 m . Nieruchomość usytuowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł800 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 071 m²

Pensjonat z potencjałem - ul. Matejki, karpacz Mam przyjemność przedstawić atrakcyjną ofertę sprzedaży pensjonatu usytuowanego przy ul. Matejki w jednym z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł200 m² 6 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:919 m²

Chata w Kwadracie prezentuje na sprzedaż unikalną nieruchomość z ogromnym potencjałem, usytuowaną na samym początku Dywit. To idealne rozwiązanie dla rodziny wielopokoleniowej, dwóch rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł249 m² 6 220,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:607 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom usytuowany w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Szczyrku przy ul. Słonecznej, w ścisłym centrum miasta, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł120 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 200 m²

Wyjątkowe siedlisko z ogromnym potencjałem łobdowo cisza, przestrzeń i klimat natury machdom invest nieruchomości brodnica Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł150 m² 3 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować przestronny dom jednorodzinny o wyjątkowym potencjale aranżacyjnym, położony w spokojnej, kameralnej okolicy z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł54 m² 2 759,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 793 m²

Siedlisko z drewnianym domem i budynkami gospodarczymi - Kurmanów, gmina Białopole, powiat chełmski, województwo lubelskie. Przedstawiamy niezwykłą nieruchomość w Kurmanowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł72 m² 15 263,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

Mamy do zaoferowania Państwu atrakcyjny, parterowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok 72 m2, położony na urokliwej, ogrodzonej działce 447 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł109 m² 6 871,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny dom z dużą działką w centralnej części Bojana - idealne miejsce do życia Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł201 m² 8 457,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do kupienia połowa bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 201m2 Nieruchomość posadowiona jest na działce 650m2. Rozkład domu: parter: - wiatrołap 6,5m2 - Salon z aneksem 45,6m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł371,60 m² 1 426,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:514 m²

Na sprzedaż Kamienica zlokalizowana w Łobżenicy przy ul. Dąbrowskiego. Powierzchnia użytkowa: ok. 246 m (2149,23 zł / m ) Powierzchnia całkowita: ok. 371 m (1426,26 zł / m ).

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł249,60 m² 7 411,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Dom wolnostojący, gotowy do wprowadzenia, przepiękna okolica, promnice, gm. Czerwonak. Wgn Poznań Krauthofera ma przyjemność zaoferować do sprzedaży dom, który od pierwszych chwil zachwyci przede.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł299,32 m² 1 500,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom jednorodzinny położony w Jasienicy Mazowieckiej, przy ul. Rzecznej. Położony jest na działce o powierzchni 800 m2 Lokalizacja zapewnia szybki dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł600 m² 831,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:800 m²

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży 1/6 udziałów w zabytkowej kamienicy, położonej w samym sercu Wieliczki - tuż przy Rynku. Budynek został wzniesiony w drugiej połowie XIX.

Szczegóły ogłoszenia

699 900 zł144,36 m² 4 848,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 617 m²

Neo Nieruchomości prezentuje dom wolnostojący z budynkiem do zaadaptowania pod działalność w dzielnicy Kawodrza dolna/lisiniec. Dom o powierzchni 144 mkw, położony jest na działce 1617.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł93 m² 4 612,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom z potencjałem na działce 530 m - Sosnowiec, ul. Ludowa Na sprzedaż dom z dużym potencjałem aranżacyjnym, położony w Sosnowcu przy ul. Ludowej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł100 m² 7 580 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:383 m²

Dom bliźniak dla rodziny Os. Chmielnik Szukasz przestrzeni dla swojej rodziny i miejsca do własnej aranżacji? Ten dom jest właśnie dla Ciebie! Co oferuje nieruchomość: *powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł108 m² 11 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 202 m²

Oferujemy do sprzedaży dom mieszkalny jednorodzinny znajdujący się na dużej działce 0,52 ha w miejscowości Michalin, gm. Przywidz, woj. pomorskie. Dom wybudowany został w 2000 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł170 m² 12 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:712 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Piastowie, okolice ulicy Warszawskiej. Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej około 170 m2. Wybudowany w 2 etapach. Nowsza część oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł220 m² 9 995,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 833 m²

Doskonała inwestycja w grunt! Dom wolnostojący, podpiwniczony o powierzchni całkowitej 210 mkw położony w Regułach gmina Michałowice na działce o powierzchni 1883 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł132 m² 11 287,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Nowoczesny dom z ogrodem w zielonej okolicy Partynic Na sprzedaż nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2017 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł104,50 m² 8 602,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej okolicy ul. Źródlana 31, nowy Prażmów (05-505). To idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł118,80 m² 7 996,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:232 m²

Dom czy mieszkanie? - Jeśli wciąż przeglądasz oferty i to jest Twój dylemat - to mam dla Ciebie idealne rozwiązanie! Przedstawiam ofertę niezwykłego domu w zabudowie szeregowej, który ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Osiedle na wzgórzu Cenisz sobie ciszę przedmieścia? Chcesz zamieszkać pół godziny drogi od Starego Rynku w Poznaniu? Na wzgórzu, z którego w kwadrans dotrzesz pieszo do lasu? "osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 890 zł131,46 m² 8 366,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Szereg| tylko 1,5km za Wrocławiem |garaż | Gotowy!.|. Klucze w biurze! Opiekun oferty :   Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Wilczycach- zaledwie 1,5km od.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł257,55 m² 7 762 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 108 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyobraź.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 900 zł130,40 m² 6 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Nowy bliźniak ok.127m2 z piękną działką w spokojnej okolicy. Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł151 m² 4 105,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:732 m²

Przestronny dom rodzinny o pow. 151 m2 w zielonej części Koszęcina blisko lasu i terenów rekreacyjnych Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł218,35 m² 13 734,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 660 m²

Niektóre nieruchomości robią dobre pierwsze wrażenie. Ta nieruchomość zatrzymuje człowieka już od pierwszego spojrzenia. Myśli się o niej jeszcze długo po wyjściu Ta wyjątkowa rezydencja.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł145,95 m² 6 091,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 006 m²

Dom idealny dla rodziny | 145 m | Trzemiętowo, gm. Sicienko | Duża działka | Garaż | Nowe budownictwo Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny dom wolnostojący położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 530 000 zł116,66 m² 13 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Oferujemy na sprzedaż Nowoczesny Dom parterowy o pow. ok. 117m2, z możliwością zagospodarowania poddasza, usytuowany w cichej i zielonej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł80,42 m² 7 199,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:181 m²

Nowoczesne lokale W zabudowie bliźniaczej prz lesie - Nowy Świat, gm. Sulechów. Biuro Nieruchomości Twoje em oferuje do sprzedaży nowoczesne lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij