dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 423 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Czułów

Tychy,śląskie

539 400 zł430 m² 1 254,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej 224m2 pow.użytk.działka 430m2 w spokojnej okolicy-na pograniczu Czułowa ze Zwierzyńcem, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Łajsy

Łajsy,warmińsko-mazurskie

150 000 zł160 m² 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Siedlisko położone we wsi Łajsy w okolicach Pieniężna. Grunt o powierzchni około 8000m, zabudowany domem o powierzchni ponad 160m, oraz oborą, stodołą, oraz budynkiem gospodarczym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ostoja

Pruszków,mazowieckie

1 270 000 zł260 m² 4 884,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:907 m²

Domy Pruszków. Dom wolno stojący w Pruszkowie o powierzchni 280 m na pięknie zagospodarowanej działce 907 m o wymiarach 28 x 32. Dom trzykondygnacyjny. Piwnica liczy sobie 85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Borowo

Borowo,pomorskie

700 000 zł120 m² 5 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam pięknie położony dom wolnostojący, parterowy, z dostępem do lasu, na dużej działce 2000 m2 z pięknym ogrodem, przy drodze głównej Kartuzy-Gdańsk, blisko Trójmiasta (ok 20 km.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

700 000 zł250 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 111 m²

Dom jest w trakcie budowy w Moczydłowie, gm. Góra Kalwaria. 100 m od trasy Góra Kalwaria - Konstancin-Jeziorna. Ok 1km od centrum miasta Góra Kalwaria. Działka 1111m. Dom budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

1 249 360 zł388 m² 3 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 734 m²

Oprócz domu jest wolnostojący budynek gospodarczo garażowy w części gospodarczej podpiwniczony. Jest możliwość dokupienia działki o pow. 561 m kw. Oprócz łazienek jest jeszcze wc. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Strzemięcin

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom 120m2 super lokalizacja, bardzo blisko do centrum. Dom ocieplony, dach po renowacji, nowe drewniane schody. Za domem znajduje się weranda i oczko wodne. Na parterze znajdują się dwa pokoje, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

890 561 zł210 m² 4 240,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:439 m²

Sprzedam nowy dom warszawa wesoła, jednorodzinny 177 m2 możliwość powiększenia o poddasze, działka 439 m2, zbudowany z najlepszych materiałów, słoneczny, energooszczędny, bardzo ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jasna Polana

Pysznica,podkarpackie

455 000 zł182 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 m²

Cena domu do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wyszków

Wyszków,mazowieckie

435 000 zł190 m² 2 289,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:878 m²

Blisko lasu, świetna lokalizacja - cicho, spokojnie, bezpiecznie. Nowy dom z Ytonga Leszczydole Nowinach k/wyszkowa na skraju Puszczy Białej. Dobry dojazd do Warszawy dwupasmówką (25min). Na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skidlewo

Skidlewo,podlaskie

160 000 zł100 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom na wsi, przepiękna okolica, spokojna, brak rzek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Paprotnia

Paprotnia,mazowieckie

900 000 zł220 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 697 m²

Bardzo wygodny dom parterowy z poddaszm użytkowym, dla 4 lub 5-osobowej rodziny. Na parterze bardzo obszerne : kuchnia i pom. gospodarcze z piecem co, niemały wiatrołap oraz łazienka, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bargłówka

Bargłówka,śląskie

520 000 zł150 m² 3 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Sprzedam bez pośredników: ładny dom o powierzchni 150m2. Pięknie położony (bardzo blisko lasu) z zagospodarowaną obsadzoną różnorodną roślinnością dużą działką (2500m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Boryny

Międzyrzecz,lubuskie

680 000 zł964 m² 705,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:964 m²

Sprzedam dom piętrowy typu bliźniak o pow. całkowitej 180m2, użytkowej 130m2. Powierzchnia działki to 964m2. 6 pokoi, kuchnia x2, wc x2, 5 pomieszczeń piwnicznych, duży, przestronny strych. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Strzemieszycka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

310 000 zł200 m² 1 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Budynek nadający się dla dwóch rodzin. Niedawno ocieplony i otynkowany. Właściciel posiada pełną własnośc nieruchomości. Do zamieszkania od razu!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Młodzieżowa

Głogowo,kujawsko-pomorskie

410 000 zł139 m² 2 949,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący, niepodpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym wpisanym w bryłę domu. Brama garażowa segmentowa na pilota, niemieckiej firmy Hormann.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Henrykowo

Henrykowo,warmińsko-mazurskie

120 000 zł92 m² 1 304,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom pruski budowany przed II Wojną Światową.Cisza, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Kretowiny

Kretowiny,warmińsko-mazurskie

105 000 zł68 m² 1 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:248 m²

Domek letniskowy (40m2) w Kretowinach nad jeziorem Narie. Domek pięknie położony, blisko jeziora, zadbany, ogrodzony, dwa pokoje , kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze, duży słoneczny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brudzew

Brudzew,wielkopolskie

550 000 zł220 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:998 m²

Sprzedam dom jednorodzinny + budynek gospodarczy z garażem. Stan bardzo dobry do zamieszkania. Atrakcyjne położenie ( centrum miejscowości przy szkole. podst i gimn.)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Omule

Omule,warmińsko-mazurskie

400 000 zł1 200 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek mieszkalny (200m2) + budynki gospodarcze oraz hektar ziemi gospodarczej(1000m2). Budynki w dobrym stanie. Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podmiejska

Otwock,mazowieckie

1 000 000 zł200 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:275 m²

Sprzedam dom o powierzchni 180 m2 z działką 275 m2, wybudowany w 1990 r. Budynek posiada trzy kondygnacje, w tym wysokie podpiwniczenie (tzw. suterynę) z pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szyleny

Szyleny,warmińsko-mazurskie

295 000 zł200 m² 1 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Dom w pięknej spokojnej okolicy. Blisko las, jezioro. Doskonały dojazd (5 min. od Braniewa). Dom ocieplony, systemy alarmowe, duży parking, niezależna kotłownia, 5 pokoi, duży korytarz, kuchnia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Władysławów

Władysławów,mazowieckie

950 000 €410 m² 2 317,07 €/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom jednorodzinny o charakterze rezydencjonalnym. Parter o wysokości 3,5m: salon, jadalnia z tarasem, gabinet z wyjściem do ogrodu, kuchnia, spiżarnia, łazienka, oranżeria, hall,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czapli

Zgorzała,mazowieckie

650 000 zł151 m² 4 304,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

pół blizniaka mieszczące sie na spokojnym i zamkniętym osedlu.Piętro i parter gotowe do zamieszkania, poddasze do wykończenia. Blisko szkoła, przedszkola oraz centrum handlowe Auchan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Samsonów-Ciągłe

Samsonów-Ciągłe,świętokrzyskie

600 000 zł220 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Dom położony w cichej i spokojnej okolicy,15 km od centrum Kielc.W promieniu 5 km dwa zalewy i wyciąg narciarski.Dookoła lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 3 Maja

Józefów,mazowieckie

800 000 zł130 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

dom po remoncie generalnym 12 min. do kolejki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krasickiego

Puławy,lubelskie

590 000 zł143 m² 4 125,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ładny II-piętrowy dom gotowy do zamieszkania położony na Włostowicach zaledwie 1km od centrum handlowo-usługowego. Budynek całkowicie podpiwniczony, po remoncie: nowe kaloryfery, nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czołgistów

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł330 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Nieruchomość składa się z: - parteru ( kuchnia, salon, łazienka, kotłownia w podpiwniczeniu, garażu na jeden samochód + możliwość parkowania w granicach posesji, pom. gospodarczego), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rokitno Szlacheckie

Rokitno Szlacheckie,śląskie

370 000 zł200 m² 1 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 775 m²

Dom jednorodzinny w cichej okolicy. Położony na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Z okien wschodnich domu widać zamek w Ogrodzieńcu. W domu są 3 duże pokoje, duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rozkopaczew

Rozkopaczew,lubelskie

280 000 zł200 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom umeblowany duże pomieszczenia okna plastikowe,duży kominek,pomieszczenia gospodarcze z garażem,w podpiewniczeniu kuchnia kaflowa,ładnie rozmieszczenie pokoi.Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zuzanka

Zawiercie,śląskie

330 000 zł200 m² 1 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Zawiercia. Blisko Centrum. Niski parter z garażem (2 pokoje + łazienka), piętro (3 pokoje + kuchnia ze spiżarką + łazienka), strych. tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Szemrowice,opolskie

380 000 zł160 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

/users/apple/downloads/opis Domu-3.doc

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czarna Woda

Czarna Woda,pomorskie

280 000 zł300 m² 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:701 m²

Sprzedam dom dwupiętrowy. Na parterze 2 pokoje, drewutnia, kuchnia gospodarcza, 1 piętro- kuchnia, łazienka z wc (wanna, kafle), 3 pokoje, drugie piętro dobudowane, 100m pow.użytkowej, bez ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

275 000 zł200 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:602 m²

wysokie poddasze przygotowane do adaptacji, 2 budynki gospodarcze, garaż murowany, ogrodzony, siła, woda, może być na działalność gosp

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworznia

Jaworznia,świętokrzyskie

349 000 zł325 m² 1 073,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

cicha spokojna okolica 10 kim od centrum Kielc, w niedalekiej okolicy szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sieradz

Sieradz,łódzkie

76 000 zł27 m² 2 814,81 zł/m²

 

 

 

Kąpino,pomorskie

520 000 zł209 m² 2 488,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, segment prawy na działce 470m2. Pow. całkowita 209 m2 (użytkowa 109,5 m2). Piętro: pokoje 18m2(13m2), 18m2(13m2), 13m2(10m2), łazienka 13m2(10m2). Parter: salon 38m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Podolany

Poznań,wielkopolskie

1 630 000 zł326 m² 4 996,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom wolno stojący zlokalizowany na Podolanach. Nieruchomość z ogromnym potencjałem, ze względu na ciekawą architekturę budynku jak i możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeligowskiego

Chotomów,mazowieckie

649 000 zł176 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:483 m²

Zgrabny wygodny bliźniak o praktycznym układzie pomieszczeń przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Parter: salon (23,9m;; wyjście na taras 13,4m) połączony z kuchnia (11,9m;), wc(4,1m),gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Starogard Gdański

Starogard Gdański,pomorskie

420 000 zł210 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Piwnica: garaż + brama na pilota (20m kw.) kotłownia - piec z pod. na ekogroszek, ogrzewanie podłogowe na parteże + pom. gospod.(z możliwością pokoju) Parter: 2 pokoje(salon z kominkiem) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sasanki

Dębina,mazowieckie

785 000 zł352 m² 2 230,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom w pobliżu trasy gdańskiej, usytuowany przy lesie, piękny ogród, kostka brukowa, 5 miejsc parkingowych, brama na pilota. House with beautiful garden, 15 kilometers from Warsaw A modern and.