dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 080 000 zł132 m² 8 158,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:323 m²

Domy Pruszków , Piastów. fantastyczny dom na pograniczu piastowa I pruszkowa + dom weekendowy drewniany na działce nad jeziorem na mazurach.Oferowany dom w Pruszkowie został zbudowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tleń

Tleń,kujawsko-pomorskie

850 000 zł192 m² 4 427,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 081 m²

Nieruchomość położona jest w centrum Borów Tucholskich - Wdecki Park Krajobrazowy. Dom usytuowany jest w malowniczej miejscowości , która znajduje się nad zalewem rzeki Wdy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poznańska

Błonie,mazowieckie

2 100 000 zł200 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Domy błonie. Kompleks dom wolno stojący, obiekt biurowy oraz magazyn w Błoniu przy Trasie Poznańskiej. Całość położona na dużej działce 3000 m. Dom o powierzchni całkowitej 245.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Szopienice

Katowice,śląskie

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Do sprzedania pół domu (2 mieszkania i piwnica 45m2)- zakup udziałów- na działce 900 m2. Oczywiście mieszkania można połączyć. Możliwość zakupienia całości: 2 garaży na 2 samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Odrodzenia

Będzin,śląskie

457 000 zł280 m² 1 632,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Aneta** Oferujemy do sprzedania dom w Będzinie - Łagisza. Powierzchnia 187m2, działka 512m2. Szerokość działki to 17m, długość ok 30m. W 1991r została zakończona budowa domu. Natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Rój

Żory,śląskie

580 000 zł191 m² 3 036,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 007 m²

Piękny dom do zamieszkania. Położony w spokojnej okolicy Żory-Rój w pobliżu lasu. Powierzchnia użytkowa 191m2 położony na 20 arowej działce.Podpiwniczony wraz z garażem. W domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Żeromskiego

Radom,mazowieckie

1 971 000 zł730 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:24

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Do sprzedaży lokal użytkowy od ulicy o pow. 168 m kw. oraz 8 mieszkań - w tym 3 we frontonie na drugim piętrze, pozostałe w lewej oficynie. Wszystkie lokale puste, w większości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

760 000 zł140 m² 5 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:307 m²

Oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliżniaczej w cichej ,spokojnej okolicy ,a jednocześnie w sąsiedztwie szkół,przedszkoli i terenów rekreacyjnych z dobrze rozwinietą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Stare Babice,mazowieckie

1 290 000 zł235 m² 5 489,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 230 m²

dom parterowy o pow. 235 m2 do zamieszkania + poddasze o pow.ok. 150-170 m2 ewentualnie do wykończenia/strop terriva i media doprowadzone/,oddzielnie garaż na 2 auta + pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

100 000 zł81 m² 1 234,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

DO sprzedaży połowa domu bliźniaczego wraz Z budynkiem gospodarczym położonego W miejscowości dębogóra oddalonej 12 km od gryfina I 6 km od widuchowej. Okolica malownicza, wokoło lasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pakosz

Kielce,świętokrzyskie

1 500 000 zł500 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:780 m²

Na dom składają się 4 niezależne mieszkania, taras, balkony, ganek, klatka schodowa. Do domu są 3 niezależne wejścia. Mieszkanie na parterze składaja się z 2 pokoi, kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żabia Wola

Żabia Wola,mazowieckie

680 000 zł186 m² 3 655,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 849 m²

S u P E R O K A Z J A! Domy Żabia Wola. Pilnie sprzedam! Idealny dom, który można przeznaczyć pod prowadzenie działalności np. weterynaria, szkola językowa, gabinet lekarski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Brzeg Dolny

Brzeg Dolny,dolnośląskie

319 000 zł153 m² 2 084,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura znajduje się dom w zabudowie bliźniaczej. Budowa domu realizowana jest według projektu Majka Duo, przy czym połowa zabudowy będzie posadowiona na działce o powierzchni 800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Wodzisław Śląski,śląskie

345 000 zł232 m² 1 487,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bliźniak w Radlinie ul. Słowackiego Bliźniak Powierzchnia całkowita 232,85 m Powierzchnia netto 175,72 m Powierzchnia użytkowa 157 m Parter - Salon z kominkem, jadalnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

550 000 zł300 m² 1 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 165 m²

Dom wolnostojacy, piętrowy o pow użytkowej około 250m2 położony na działce 1165m2 w ładnej okolicy. Na piętrze znajduje się salon z kominkiem, z wykuszem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Morzyczyn

Morzyczyn,zachodniopomorskie

420 000 zł82 m² 5 121,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:994 m²

Sprzedam domek w Morzyczynie o powierzchni 82 m2. 4 pokoje, kuchnia, łazienka, 2 wc, dwie werandy w tym jedna ogrzewana, zadaszony taras na parterze. Wolno stojący garaż 22 m2, szklarnia 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnówka

Tarnówka,kujawsko-pomorskie

190 001 zł128 m² 1 484,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w bloku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Biestrzyków

Biestrzyków,dolnośląskie

720 000 zł254 m² 2 834,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom jednorodzinny z użytkowym poddaszem i garażem wolnostojący położony jest w miejscowości Biestrzyków, niedaleko Ołtaszyna (około 2 km), na działce o powierzchni 1500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Bałdowska

Tczew,pomorskie

900 000 zł600 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Kamienica dwu piętrowa; - parter (pokoje 20,25,30,25 m2), 2kuchnie 16m2 każda, łazienka 4 m2 wykafelkowana, spiżarnia 1m2, pom. gospodarcze 4m2 można przeznaczyć na łazienkę (kanaliza, woda jest),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zawadzkiego

Grodków,opolskie

280 000 zł61 m² 4 590,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Domek ma 61 m2 +poddasze ,cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jagiellońska

Miechów,małopolskie

550 000 zł360 m² 1 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom parterowy podpiwniczony z garażem i dużym ogrodem (10 arów) w centrum Miechowa. Powierzchnia użytkowa parteru i piwnic około 240 m2. Jest możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Letniskowa

Santoczno,lubuskie

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:684 m²

Dom położony w pięknej okolicy przy ścianie lasu niedaleko jeziora. Działka w całości ogrodzona, zagospodarowana. Ogrzewanie kominkowe z turbiną rozprowadzającą ciepło + piece.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

nowowybudowany dom parterowy na działce 1250 m2, oddany do użytkowania we IX 2009 r. Powierzchnia całkowita 157 m2, użytkowa 121 m2. Dom podzielony jest wyraźnie na część dzienną i nocną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kolejowa

Drogomyśl,śląskie

299 000 zł220 m² 1 359,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 208 m²

Mieszkanie na piętrze 120m2, składające się: pokój dzienny z otwartą kuchnią, trzy sypialnie, gabinet, łazienka, wc, przedpokój. Możliwość wykończenia dalszych 100m2. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Umowa na wyłączność Piętrowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny) stojący w cichej i spokojnej części miasta Świecia z dala od miejskiego zgiełku. W pobliżu piękne tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gnieźnieńska

Koszalin,zachodniopomorskie

1 200 000 zł533 m² 2 251,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 289 m²

Miejscowość koszalin Gmina koszalin Pokoje 8 Powierzchnia 484 m2 Powierzchnia całkowita 533 m2 Pow. działki 1289 m2 Cena 1.250.000 PLN Budynek 2-kondygnacyjny z poddaszem mieszkalnym, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tartaczna

Bojano,pomorskie

630 000 zł280 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

Zdecydowanie sprzedam dom. Budynek wybudowany z materiałów najwyższej jakości. Trzywarstwowy oddychający mur z ceramiki : Porotherm-wełna mineralna-Porotherm. Tynki zew. sylikatowe / wew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 100 000 zł400 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Bardzo wygodny, przestronny, ze smakiem urządzony dom stojący na przestronnej działce z pięknym nasłonecznionym ogrodem. W sąsiedztwie nowa zabudowa. Miła spokojna okolica i sympatyczni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Radomszczańska

Wielgomłyny,łódzkie

310 000 zł210 m² 1 476,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Sprzedam dom wolnostojący, piętrowy, murowany o pow.210 m2.(5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia). Dom położony w pięknej, czystej i spokojnej okolicy blisko Radomska i Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Czarna Wieś

Czarna Wieś,podlaskie

420 000 zł120 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom letniskowy we wsi Czarnawieś, położony nad malowniczym jeziorem Rajgrodzkim w miejscu wolnym od "gwaru wczasowego". Bezpośredni dostęp do jeziora, własny pomost. Domek-altanka dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

500 000 zł170 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

dzialka 22 ary przy przelotowej ulicy na zyskowna dzialalnosc

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Chrośnica

Chrośnica,dolnośląskie

186 000 zł580 m² 320,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 650 m²

Sprzedam działkę budowlaną 1650m2 wraz z budynkiem gospodarczym położonym w Górach Kaczawskich we wsi Chrośnica.Ta malownicza miejscowość położona jest 13 km od Jeleniej Góry. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Połczyńska

Świdwin,zachodniopomorskie

380 000 zł127 m² 2 992,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Witam mam do sprzedania połowe bliżniaka w Świdwinie. Dobra lokalizacja przy wylocie na Połczyn Zdrój, blisko sklepu i szkoły. stan budynku dobry , dach z blachy, podpiwniczenie :brak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 153 m²

Działka o pow. 1153 m2. Budynek wolnostojący mieszkalny jednorodzinny 2-kondygnacyjny. Pow. zabudowy 116 m2 Pow. użytkowa 177 m2 Kubatura 681 m3 Pow. całkowita 220 m2 Parter: pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Drzewoszki Wielkie

Drzewoszki Wielkie,łódzkie

490 000 zł30 000 m² 16,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

1A-dom mieszkalny .POWIERZCHNIA UZYTKOWA 260M KW(GÓRA 140M KW,DÓŁ 120MKW)CISZA I SPOKÓJ 1-ZIEMIA ROLNA KLASY 3,3a-3,3Ha 1B-STAW CHODOWLANY RYBNY- ZARYBIONY (KARP PŁOC ITD.) .PLUS DUZE POMIESZCZENIA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Glinik Zaborowski

Glinik Zaborowski,podkarpackie

105 000 zł70 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom o powierzchni 70 m2 Ściany murowane - pustak, okna drewniane, dach kryty blachą. Parter: pokój, hol, kuchnia, łazienka. Hol - boazeria drewniana, kuchnia- boazeria drewniana + mebelki + kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielkopolska

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 050 000 zł220 m² 4 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

wspanialy dom dla rodziny cisza spokoj

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

772 000 zł237 m² 3 257,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:735 m²

Polecamy na sprzedaż ładny duży dom w zabudowie szeregowej, z lokalizowany na obrzeżach miasta w ciche okolicy. Powierzchnia użytkowa to aż 237 m.kw! Dom wybudowany z dobrych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zjednoczenia

Dębnica Kaszubska,pomorskie

270 000 zł131 m² 2 061,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:740 m²

Sprzedam niezależną część domu położonego przy głównej drodze w centrum Dębnicy Kaszubskiej koło Słupska. Własność - księga wieczysta, bez obciążeń. W cenie sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chopina

Namysłów,opolskie

290 000 zł118 m² 2 457,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, docieplony, okna pcv. Nowa bardzo dobrej jakości dachówka ceramiczna bogen z dociepleniem wewnętrznym, komin z cegły klinkierowej, płot kuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Korytów

Korytów,mazowieckie

1 800 000 zł320 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

sprzedam dom położony na działce przylegającej do jeziora z wlasnym pomostem .

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij