dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 414 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 414 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

549 000 zł170 m² 3 229,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży połowa bliźniaka, , wybudowana z materiałów wysokiej jakości .Pustaki Porotherm , okna Oknoplast ,dachówka Creaton Viva ,ocieplenie styropianem 12cm. ładna zagospodarowana działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Liliowa

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł170 m² 4 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Dom dla miłośników ciekawych rozwiązań architektonicznych. Pastelowe kolory, duże przeszklenia. Oferuję połowę bliźniaka na Pawłowicach północnej części Wrocławia. Pawłowice to malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Liliowa

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł160 m² 4 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Dom dla miłośników nowych rozwiązań architektonicznych. Ciepłe kolory, duże przestrzenie oraz przeszklenia. Oferuję połowę bliźniaka na Pawłowicach północnej części Wrocławia. Pawłowice to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Moskiewce

Moskiewce,podlaskie

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Siedlisko o powierzchni 10 000 m2, położone w przepięknej okolicy. Zabudowania to: dom mieszkalny o pow. 70 m2, murowana obora oraz stodoła. Wokół piękne krajobrazy, mnóstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Janisławice

Janisławice,wielkopolskie

800 000 zł140 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

budynek mieszkalny, nowy, częściowo umeblowany, rok budowy 2005 położony w Dolinie Baryczy, 20 km od Milicza Rolety zewn. elektryczne ogrzewanie podłogowe i centralne gazowe więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Popielskiego

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Oferujemy podwyższony stan deweloperski za 599 tys PLN. Cena do negocjacji w przypadku zastosowania materiałów zamiennych. Dwukondygnacyjny dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żurawia

Borzęcin,pomorskie

5 200 000 zł180 m² 28 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym , który położony jest 3 km od centrum Pruszcza Gdańskiego to znakomita alternatywa dla ludzi pragnących mieszkać na łonie natury, z daleka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowogard

Nowogard,zachodniopomorskie

250 000 zł110 m² 2 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom bliżniak sprzedaż parteru 3 pokoje korytarz łazienka ,piwnica czwarty pokojik na strychu 2 garaże ogród 12 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeczyca

Rzeczyca,lubuskie

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Mały biały domek dla nawet większej rodziny. Okolica bardzo atrakcyjna wizualnie, bardzo duża działka. Położenie domku na skraju łąki i lasu, dobry dojazd do trasy A2. 5 km do Świebodzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędzimirów

Sędzimirów,dolnośląskie

80 000 zł200 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Budynek w starej zabudowie, budowany z piskowca,posiada część mieszkalna 65m, oraz do tego pomieszczenia na magazyny, w srodku sa pozostałości po stajniach nadaje sie do trzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Luboń,wielkopolskie

499 000 zł181 m² 2 756,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

przedstawiam na sprzedaż segment bliźniaka o powierzchni 142,7 m2 z garażem w stanie deweloperskim na działce o powierzchni od 420 do 513 m2. Polecam! Jest to małe, kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawoja

Zawoja,małopolskie

350 000 zł124 m² 2 822,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Nowy pietrowy dom całoroczny połozony Zawoja Przysłop (600m.n.p.m.). Budynek wolnostojący w stylu góralskim z bal drewnianych o średnicy 22x25 cm. Podmurówka z kamienia naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cupel

Cupel,mazowieckie

800 000 zł120 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Wyjątkowe miejsce, za oknem bobry i czaple. 45km od Warszawy. Spokój, cisza, łatwy dojazd. Działka 1850m2. Dom 120m2. Tylko dla osób ceniących naturę i koneserów. Sprzedaż 800.000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mireckiego

Dębno,zachodniopomorskie

450 000 zł300 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom częściowo po remoncie, nowe pokrycie dachu. Ogrzewany co gaz ziemny i kominek z płaszczem wodnym podłączonym do instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żukowo

Żukowo,pomorskie

530 000 zł220 m² 2 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:168 m²

Dom szeregowy o pow 220 m2 z garażem składający się z 4 kondygnacji. Piwnica powiększona i zagospodarowana na cle biurowe z niezależnym wejściem.składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Golędzkie

Golędzkie,łódzkie

370 000 zł2 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom posiada 3 pokoje,kuchnia łazienka i piwnica,strych użytkowy (można zrobić pokoje,okno drewniane do wymiany)wszędzie okna plastikowe w każdym pomieszczeniu kaloryfery w piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrowa

Dąbrowa,podkarpackie

460 000 zł250 m² 1 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w Dąbrowie. Dom jest wykonczony, do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

3 200 000 zł800 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Sprzedam kamienicę w centrum Rzeszowa. Po remoncie- do zamieszkania lub pod działalność gospodarczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Odległa

Poznań,wielkopolskie

1 350 000 zł240 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:893 m²

Położony na jednej z bocznych ulic, w lekkim oddaleniu od centrum miasta , niezwykle atrakcyjny dom o pow.użytkowej 200m2. W swoich wnętrzach kryje wiele uroku, a słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Wilimy

Wilimy,warmińsko-mazurskie

90 000 zł40 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Domek znajduje się w kompleksie 10 doków na terenie ośrodka wypoczynkowego , ośrodek położony jest 100 m od jeziora na skraju lasu. Posiadamy także do sprzedania domki w stanie surowym .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Laurowa

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł255 m² 3 921,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

200m od głównej ulicy. Dom składający się z trzech kondygnacji: parter - 80m2, poddasze użytkowe - 73m2, piwnica 102m2. Piwnica z dużymi oknami, z dwoma odrębnymi wejściami; może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niezapominajek

Wiktorów,mazowieckie

1 650 000 zł260 m² 6 346,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 998 m²

Oferta dla osób szukających nietuzinkowego domu w pięknym otoczeniu (sprzedaż bezpośrednia) okazja! Do końca 2010 roku promocyjna cena 1.500.000 pln Pracownia artystów malarzy KAMIENNY DOM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Morelowa

Przylep,lubuskie

800 000 zł329 m² 2 431,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Proponujemy Państwu zakup domu w miejscowości Przylep k/zielonej Góry. Dom składa się z 3 poziomów: piwnicy, parteru i poddasza. W piwnicy przewidziane są następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Pruszcz Gdański

Pruszcz Gdański,pomorskie

690 000 zł162 m² 4 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Funkcjonalny dom, wybudowany pod koniec lat '80. Ogród od strony południowej, dom podpiwniczony. Skośne dachy. Na dachu blacho dachówka. Ocieplony. Po wymianie instalacji grzewczej. Parter: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Migowska

Gdańsk,pomorskie

3 600 000 zł284 m² 12 676,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:324 m²

Piękny dom, o bardzo wysokim standardzie, znajdujący się w jednym z najpiękniejszych zakątków Trójmiasta - w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

800 000 zł214 m² 3 738,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

"Zielony Nadarzyn" zamknięte, kompleksowo zagospodarowane osiedle parterowych domów jednorodzinnych usytuowanych na rozłożystej polanie otoczonej z trzech stron lasami. Domy nawiązują bryłą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zamkowa

Starowa Góra,łódzkie

635 000 zł177 m² 3 587,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:832 m²

Sprzedam nowy dom jednorodzinny wolnostojący, 5 pokoi, 1-piętrowy, z poddaszem użytkowym, w stanie deweloperskim, 176.1 m2 w tym garaż o pow. 22.51m2 i pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bieżanów

Kraków,małopolskie

1 200 000 zł170 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:455 m²

10-letni dom jednorodzinny (bialy montaz ) , w spokojnej okolicy , zagospodarowana dzialka 4,5a (krzewy ozdobne), jadalnia ,sypialnia budynek moze spelniac funkcje lokalu na dzialalnosc gospodarcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polna

Prudnik,opolskie

120 000 zł80 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom o zabudowie bliźniaczej, na działce wąsko-długiej, stan do remontu lub przebudowy,szczególnie systemem gospodarczym po minimalnych kosztach. Nadaje się do natychmiastowego zamieszkania po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościelna

Szczecin,zachodniopomorskie

950 000 zł218 m² 4 357,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:853 m²

Osiedle Słoneczna Polana to własny energooszczędny Dom w cenie mieszkania. Budujemy na skraju jednej z najmodniejszych dzielnic Szczecina na Bezrzeczu. Nasze osiedle powstaje na wzgórzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bezrzecze

Szczecin,zachodniopomorskie

780 000 zł166 m² 4 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Osiedle Słoneczna Polana to własny Dom w cenie mieszkania Budujemy na skraju jednej z najmodniejszych dzielnic Szczecina na Bezrzeczu. Nasze osiedle powstaje na wzgórzu, z jednej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Spokojna

Wiązowna,mazowieckie

780 000 zł200 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy, wolnostojący dom na działce 1000 m2. Idealny dla rodziny z dziećmi - autobus 720, blisko przedszkole, szkoła, sklepy. Do Warszawy ok. 30 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

250 000 zł108 m² 2 314,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:165 m²

Sprzedam dom 108 m2 w dzielnicy Stradom. Na parterze 2 przestronne pokoje, duża kuchnia w kwadracie, łazienka w płytkach z kabiną prysznicową. W pokojach panele, w całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. Bosmańska

Bielsko-Biała,śląskie

450 000 zł309 m² 1 456,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 547 m²

Sprzedam dom rezydencjalny w Bielsku-Białej z przepięknym widokiem na panoramę miasta i gór. Budynek w stanie surowym zamkniętym zbudowany w technologi szkieletowej. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wola Luborzycka

Wola Luborzycka,małopolskie

550 000 zł218 m² 2 522,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegółowe informacje na stronie firmowej - KONTAKT ->  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

570 000 zł320 m² 1 781,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:231 m²

Możliwa zamiana na mieszkanie we Wrocławiu z dopłatą w wysokości 180000pln

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kusocińskiego

Oleśnica,dolnośląskie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

Luksusowy dom całkowicie wkończony i umeblowany zapraszam na prezentacje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

1 250 000 zł390 m² 3 205,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom mieszkalny jednorodzinny, wolnostojący, podpiwniczony z poddaszem użytkowym w Świdnicy. 1.Część podpiwniczona: -Pomieszczenie rekreacyjne(siłownia),piwnica,pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Torowa

Sobótka,dolnośląskie

1 800 000 zł16 400 m² 109,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:16 400 m²

Posesja z dwoma domami jednorodzinnymi i budynkiem gospodarczym z przyległościami, dzikie drzewa w tym dwa pomniki przyrody, dwa stawy, teren ogrodony, zadbany, na każdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Otmuchów

Otmuchów,opolskie

410 000 zł200 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom w pełni wyposażony. Piec co, na cały sezon grzewczy zużycie węgla w granicach 2 ton. W piwnicy znajduje pomieszczenie gospodarcze z pralką, piekarnikiem, drugą lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

460 000 zł170 m² 2 705,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Ładna połówka bliźniaka, całkowicie ocieplona, okna plastikowe, kuta furtka i brama na pilota. Praktycznie nie wymagający nakładu.

Szczegóły ogłoszenia