dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 420 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 420 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

385 000 zł161 m² 2 391 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 160 m2 przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jeżewo

Jeżewo,mazowieckie

340 000 zł120 m² 2 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowa elewacja i kostka brukowa wokół domu. Plac wokół zagospodarowany, drzewka owocowe i krzewy ozdobne. Na działce znajduje się budynek gospodarczy. Kuchnia pod zabudowę i szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Bajeczna

Bobrowiec,mazowieckie

660 000 zł210 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:404 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce bezpośrednio przylegającej do lasu, po drugiej stronie lasu zabudowa jednorodzinna wolno stojąca jak również w otoczeniu budynku, firma na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

375 000 zł208 m² 1 802,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny, parterowy z zagospodarowanym poddaszem, zbudowany w 2008 roku. Budynek nie jest podpiwniczony, posiada strych i garaż. Parter jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Jadwigi

Giżycko,warmińsko-mazurskie

740 000 zł250 m² 2 960 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam śliczny, nowy dom, do zamieszkania, na Mazurach, do najbliższego jeziora ok. 1 km, na spokojnym ekskluzywnym osiedlu domów jednorodzinnych, w otoczeniu zieleni, z pięknie utrzymanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jadwisin

Jadwisin,mazowieckie

305 000 zł138 m² 2 210,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mam do zaoferowania (bezpośrednio) 2 domy jednorodzinne o zabudowie bliźniaczej położone w miejscowości Jadwisin (dogodny dojazd - ok 25 km od granic Warszawy). Podana powierzchnia, liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białków

Białków,lubuskie

145 000 zł1 900 m² 76,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Dom poniemiecki, dach po remoncie, okna po wymianie, do zamieszkania od zaraz. Cena 145 000 - do negocjacji Wiecej informacji pod numerem telefonu  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chojnicka

Człuchów,pomorskie

450 000 zł300 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 585 m²

Sprzedam dom jednorodzinny w Człuchowie, 200 m od plaży, działka 1585 m2, pow. użytkowa domu 233 m2, stan zamknięty, dachówka ceramiczna, okna drewniane, rolety zewnętrzne, podłączone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Karolino

Karolino,mazowieckie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 573 m²

dom rodzinny położony bardzo praktycznie -blisko sklepy ,okolica rekreacyjna,mnóstwo obszarów leśnych obfitujących w runo leśne oraz potężny zbiornik wodny Zalew Zegrzyński bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Brwinów

Brwinów,mazowieckie

610 000 zł150 m² 4 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:573 m²

Domy Brwinów blisko pkp. Funkcjonalny i słoneczny dom położony w Brwinowie blisko Centrum. Budynek wolno stojący, podpiwniczony o powierzchni całkowietj 220 m a użytkowej 150 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Powsin

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł360 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:891 m²

Duży dom rodzinny w bardzo atrakcyjnej części Powsina, położony na cichym i zadbanym osiedlu. Dogodny dojazd do centrum Warszawy. Dom posiada wygodny i bardzo funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł220 m² 4 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Sprzedam szeregówkę na kuźnikach (we wrocławiu). 220 m2 powierzchnia całkowita. 180 m2 powierzchnia mieszkalna. 180 m2 powierzchnia działki. Salon, 5 pokoi, 2 łazienki (nowe, kafle), 2 kuchnie (nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Legnica

Legnica,dolnośląskie

349 000 zł222 m² 1 572,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący Szczytniki Małe (k.Legnicy) Sprzedam dom jednorodzinny POD KRZEWUSZKĄ w stanie surowym otwartym, zadaszony (dachówka ceramiczna Angoba szlachetna czarna) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Odrzańska

Kąty Opolskie,opolskie

430 000 zł156 m² 2 756,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

Posiadamy do sprzedania dom wolnostojący, jednorodzinny w cichej okolicy w pobliżu lasu, jezior i jednocześnie niedaleko centrum Opola (15km). Dom znajduje się na ogrodzonym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogodna

Libiąż,małopolskie

220 000 zł100 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Sympatyczny dom do zamieszkania od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

270 000 zł480 m² 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom letniskowy piętrowy w bardzo dobrym stanie w Przemęckim Parku Krajobrazowym miejscowość Brenno /ostrów/ Dom znajduje się na dużej zagospodarowanej działce /480m2/ Są tam cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grębocice

Grębocice,dolnośląskie

270 000 zł120 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam do sprzedaży poniemiecki dom dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem wraz z zabudowaniami gospodarczymi w Grębocicach. Dom jest w ogólnym stanie dobrym i nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

390 000 zł154 m² 2 532,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Lukrecja G to dwukondygnacyjny wolnostojący dom idealny do zamieszkania dla 4-5 osobowej rodziny, ceniącej sobie sobie przyrodę i spokojne wiejskie życie, nie chcącej jednak rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

430 000 zł163 m² 2 638,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Aksamitki to dwukondygnacyjny wolnostojący dom idealny do zamieszkania dla 5-6 osobowej rodziny, ceniącej sobie sobie przyrodę i spokojne wiejskie życie, nie chcącej jednak rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sadowo

Sadowo,mazowieckie

380 000 zł1 100 m² 345,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Witam serdecznie. Przedstawiam poniżej ofertę sprzedaży domu z działką o powierzchni 1,5ha. Zabudowa obejmuje budynki mieszkalne- 120m2(rok budowy 1968) oraz budynki gospodarcze w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

690 000 zł110 m² 6 272 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Nieruchomość położona nad jeziorem Chmielnickim z linią brzegową, pomostem i stawem. Budynek mieszkalny o pow. 110m2, (trzy pokoje, kuchnia, łazienka), po całkowitym remoncie(poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zakątek

Sokołów Podlaski,mazowieckie

500 000 zł300 m² 1 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

salon40m2 z kominkiem,taras 35m2 z wyjściem z kuchni, parter :z osobnym wejściem do warsztatu lub gabinetu-30m2, pokój 16m2 , łazienka I piętro: salon40m2 z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Księżpol,lubelskie

535 000 zł230 m² 2 326,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Prezentowany dom o powierzchni użytkowej 140 m2 z garażem pow. 90m2, położony jest na działce 870 m2 w Księżpolu, gm. Biłgoraj, woj. Lubelskie. Na układ domu składają się: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sznurki

Sznurki,pomorskie

1 289 000 zł2 400 m² 537,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Sprzedam dom pensjonat w samym sercu Kaszub w miejscowości sznurki 150m od linii brzegowej jeziora Raduńskiego.Okolica bardzo cicha i spokojna, ciesząca się dużym zainteresowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowska

Godziszka,śląskie

985 000 zł500 m² 1 970 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

!sprzedam piękny dom jednorodzinny!godziszka (koło Szczyrku) bardzo komfortowy i przestronny dom (ok.300m2 )z roku 2003 na ładnej, widokowej (m.in. na j. żywieckie) 18arowej działce mieszczący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

690 000 zł202 m² 3 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Polecam do sprzedaży skrajny ładny szeregowiec, gotowy do zamieszkania. Nieruchomość położona na zacisznym osiedlu Makowym w Skórzewie gmina Dopiewo. Powierzchni budynku to 200 m2, na działce 370.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pułaskiego

Darłowo,zachodniopomorskie

350 000 zł130 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom dochodowy latem - 1,5km od morza klimat marzenie- w pełni wyremontowany w nowoczesnej stylizacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Podczele

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 240 000 zł162 m² 7 654,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 638 m²

Polecam do sprzedaży budynek o charakterze gospodarczym o powierzchni użytkowej 162m - z możliwością przekształcenia jego części na część mieszkalną. Budynek znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamionki Duże

Kamionki Duże,kujawsko-pomorskie

350 000 zł190 m² 1 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 662 m²

Sprzedam dom 100m2 z działką 6662m2. 3 pokoje duże (jeden do remontu), kuchnia, łazienka, przedpokój, ganek. Piętro 90m2 do zaadoptowania. W kuchni i łazience glazura i terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orląt Lwowskich

Namysłów,opolskie

550 000 zł190 m² 2 894,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wg. projektu Do wykończenia łazienka górna,taras, przednie ogrodzenie. Ogrzewanie podłogowe + grzejniki na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wichrowiec

Wichrowiec,warmińsko-mazurskie

150 000 zł100 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:58 m²

Sprzedam dom do remontu podlaczona woda z woociągu, telefon, mozliwośc podłaćzenia neostrady działka ogrodzona, cisza i spokój w pobliżu jezioro i las.Cena 150000 cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Malbork

Malbork,pomorskie

160 000 zł105 m² 1 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 704 m²

Sprzedam dom o powierzchni 76,94 m2 z działką budowlano - usługową o powierzchni 2704 m2 oraz budynkiem gospodarczym. Siedlisko - 27 arów wraz z domem położone przy wjeździe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Promyka

Urzut,mazowieckie

440 000 zł200 m² 2 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Budynek według projektu orioni, w technologi ytong40(!), dach przygotowany pod dachówkę. Położony na terenie warszawskiego parku krajobrazowego,przy asfaltowej drodze, 800m od trasy katowickiej- ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cyprysowa

Kwirynów,mazowieckie

2 200 000 zł343 m² 6 413,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

Ogrzewanie gazowe, ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie wody - słoneczne (solar). Centralny odkurzacz. Linia telefoniczna i internetowa w każdym pomieszczeniu. Ogrodzenie metalowe, słupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gołdap

Gołdap,warmińsko-mazurskie

295 000 zł100 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Bezpośrednio od właściciela! Mam okazję zaprezentować Państwu doskonałą inwestycję rodzinną - dom w zabudowie bliźniaczej z własnym podwórkiem, 5 km od Gołdapi. Powierzchnia domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tulipanowa

Otrębusy,mazowieckie

700 000 zł165 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wykończenia. Spokojna okolica,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tulipanowa

Otrębusy,mazowieckie

700 000 zł165 m² 4 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wykonany z najwyższej jakości materiałów budowlanych. Zapraszam do obejrzenia! Doprowadzony do stanu deweloperskiego. Powstały w zielonej spokojnej okolicy domków jednorodzinnych. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jesionka

Żyrardów,mazowieckie

360 000 zł150 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Parterowy dom z poddaszem użytkowym, zbudowany z pustaka [gazobeton], dach kryty blachą dachówkową, okna pcv. Na pow. budynku [pow.mieszkalna 115m2] składa się: na parterze salon 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

310 000 zł150 m² 2 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

*** nowa niższa cena*** Na sprzedaż dom o pow. 150m2 położony na działce o pow. 1331m2 w miejscowości Łaziska (7km od Wodzisławia Śląskiego). Dom wybudowany w 1959r., ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

8 000 000 zł1 050 m² 7 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Piękny nowo wybudowany w 2007 roku Dom Weselny i Hotel ** (skategoryzowany),oraz budynek mieszkalny nad jeziorem Czorsztyńskim w Pieninach. Nieruchomość znajduje się ok. 30 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

900 000 zł280 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:140 m²