dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 398 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 398 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

278 000 zł197 m² 1 411,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 797 m²

Dom w stanie surowym otwartym, dach z pełnym odeskowaniem, przykryty papą. Usytuowanie domu na działce pozwala na wybudowanie na niej drugiego domu (z tyłu, za pierwszym). Sąsiedztwo nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kaszczorek

Toruń,kujawsko-pomorskie

799 000 zł455 m² 1 756,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:843 m²

Dom zadbany o ciekawej architekturze, pokoje jasne nadające się do pomysłowej aranżacji. Mogą zamieszkać dwie rodziny na osobnych kondygnacjach. Dom systemu kanadyjskiego, zimą bardzo szybko się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Owczary

Owczary,małopolskie

930 000 zł200 m² 4 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Mam do sprzedania nowy dom Okna plastikowe- kolor- mahoń, wewnątrz białe Brama garażowa firmy Krispol Wnętrze całkowicie wykończone, schody dębowe Kotłownia ;gaz +solary, ogrzewanie c.o, kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

460 000 zł284 m² 1 619,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom wolno stojący w dzielnicy Stawki. Poddasze użytkowe z oddzielnym wejściem, z możliwością adaptacji na oddzielne mieszkanie (np. pod wynajem). Nieruchomość otoczona domami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

1 590 000 zł276 m² 5 760,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:505 m²

Wyjątkowa oferta! Komfortowy dom w Warszawie okolica Anina blisko pkp Wawer usytuowany w cichym, elitarnym miejscu. Ten urządzony z dużą dbałością o detale dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

880 000 zł180 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Położony przy lesie, dom szeregowy w bardzo dobrym standardzie, posiada 3 poziomy oraz w pełni zagospodarowaną piwnicę. Na parterze znajduje się przestronny salon z wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Maków

Maków,łódzkie

550 000 zł300 m² 183 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo atrakcyjna nieruchomość. Zdjecia na email.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

350 000 zł130 m² 2 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:726 m²

Możliwość adaptacji poddasza. Do wykończenia wewnątrz w gładzie podłogi płytki.Garaż z kotłownią. Właścicel wykończy wnętrze za dopłatą Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

210 000 zł435 m² 482,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom mieszkalny, wysoki parter, powierzchnia zabudowy 183m2. Pierwsza kondygnacja (poziom zerowy) - pomieszczenia gospodarcze (wg projektu piwnica) 117m2 oraz przylegający do budynku garaż. Druga kondygnacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

310 000 zł65 m² 4 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Bardzo atrakcyjnie położona nieruchomość, z zabudowaniami gospodarczymi. Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadarzyńska

Żółwin,mazowieckie

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowiutki dom z 2010r, wykonczony, gotowy do zamieszkania od zaraz, male osiedle domow jednorodzinnych w Zolwinie kolo Podkowy Lesnej przy glownej ulicy. W okolicy laki i lasy. Sklep po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

690 000 zł162 m² 4 259,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:651 m²

Nowy dom z niezależnym mieszkaniem na piętrze, na parterze 2 pokoje, salon z kominkiem i kuchnia, na piętrze podobnie ze skosami, ogrzewanie podłogowe w holu, kuchni i łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

425 000 zł177 m² 2 401,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Uroczy, wygodny, parterowy dom. Oprócz obszernego salonu i trzech sypialni w domu znajduje się część gospodarcza- z dwoma pomieszczeniami, oraz dwustanowiskowy garaż. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

230 000 zł120 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 000 m²

Atrakcyjny dom o powierzchni 120 m2 parterowy w stanie deweloperskim położony na działce o powierzchni 1500 m2 w atrakcyjnej okolicy niedaleko lasu. Możliwość zamiany na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

479 000 zł222 m² 2 157,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 577 m²

dom położony w miłej i cichej okolicy , posiada częściowo już zrealizowany projekt ogrodu (w tym mały staw) Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę: 8921

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

38 000 zł45 m² 844,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:154 m²

Domek letniskowy położony nad jeziorem, w pięknej zielonej i spokojnej okolicy. Domek wykonany jest z drewna, składa się z salonu z aneksem kuchennym na parterze oraz pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam dom wykończony w tym roku 2010 w listopadzie! Dom składa się z parteru i pierwszęgo piętra plus strych i piwnica! Brama bedzie wstawiana w styczniu a brakuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Złota

Chwaszczyno,pomorskie

599 000 zł142 m² 4 218,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:405 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą osiedla "domy na Złotej". Rozpoczęliśmy budowę dziesięciu budynków bliźniaczych przy ulicy Złotej w Chwaszczynie. Miejsce godne polecenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Paśnikowskiego

Lublin,lubelskie

405 000 zł160 m² 2 531,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

O bliższe informacje udzielę telefonicznie. Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

450 000 zł170 m² 2 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 864 m²

Dom położony w ciekawej okolicy, działka częściowo zalesiona młodymi sosnami i brzozami, graniczy z lasem. Sąsiadujące działki przeznaczone pod zabudowę. Do granic działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

390 000 zł80 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 849 m²

Budynek parterowy, dach kopertpwy, okna drewniane. 3 pokoje; salonik z kominkiem 19m2,sypialnia1 -14m2, sypialnia2 -12m2. kuchnia, łazienka z wc, podłogi parkiet, terakota, wykładzina. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

590 000 zł290 m² 2 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:252 m²

Na sprzedaz dom,moze byc dwurodzinny,oddzielone pietra i media.Na parterze 3 pokoje,kuchnia i lazienka,na pietrze 4 pokoje,kuchnia i lazienka.dzialka zagospodarowana,zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 000 000 zł1 400 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 708 m²

Dwa budynki do remontu o powierzchni użytkowej 931 m2. na działce 2708 m2, z przeznaczeniem na pensjonaty. Możliwość zwiększenia zabudowy na działce. Sąsiedztwo obiekty sanatoryjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilkowyje

Tychy,śląskie

850 000 zł210 m² 4 047,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Iwona Kaniewska tel.   Nowy dom w zabudowie szeregowej o pow. 142mkw (+ do zagospodarowania 71mkw poddasza) na działce ok.500mkw mkw. Na parterze znajduje się: salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

185 000 zł160 m² 1 156,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 293 m²

Dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow. 160m2. W budynku na parterze znajdują się 2 pokoje 22,90m2 i 13,74m2, kuchnia i łazienka. Poddasze jest ogromne ok. 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Czułów

Tychy,śląskie

610 000 zł200 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:620 m²

Nowa niższa cena! Dom wolnostojący (może być dwurodzinny - po przeróbkach) o powierzchni uż. ok 150 mkw, na działce 620 mkw, położony na Czułowie. Na parterze znajdują się: wiatrołap, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

379 000 zł70 m² 5 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:745 m²

Pilne! Dom na osiedlu nowych domków jednorodzinnych. Aktualne pozwolenie na budowę,prowadzenie działalności gospodarczej (sklep, gabinet itp). Możliwość dobudowania ok. 120 m kw., podniesienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Hopowo

Hopowo,pomorskie

990 000 zł340 m² 2 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 820 m²

Wysoki standard wykończenia. Brama wjadowa i garażowe na pilota. Zagospodarowany ogród ( plac zabaw, 10 punktowe oswietlenie podjazdu). Bardzo piekna i malownicza okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

2 000 000 zł900 m² 2 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Prezentujemy Państwu pensjonat w mieście uzdrowiskowym Ciechocinek, wzniesiony metodą tradycyjną przed II wojną światową, po kapitalnym remoncie w roku 2001. Powierzchnia użytkowa wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Czynny zakład branży motoryzacyjnej z domem mieszkalnym przy drodze krajowej wyjazdowej z miasta, w dzielnicy przemysłowej, na każdą działalność. Cena nie obejmuje specjalistycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Groblice

Groblice,dolnośląskie

455 000 zł125 m² 3 640 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, stan deweloperski. ściany zewnętrzne pustak+12styropian. Wewnątrz rozprowadzone instalacje, tynki, posadzki, poddasze ocieplone ułożone regipsy, strych. Na dole kuchnia.