dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 417 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Witosa

Sieradz,łódzkie

570 000 zł300 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam ładny dom w spokojnej okolicy. Dom po kapitalnym remoncie, trzykondygnacyjny - wysokie piwnice ( wejście od ulicy ), wysoki parter, piętro. Dół obecnie 6 pomieszczeń, toalety, prysznic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowosiedlice

Nowosiedlice,dolnośląskie

300 000 zł220 m² 1 363 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

sprzedam dom wolnostojący 25 km od wrocławia 4 km od oleśnicy, stan surowy zamknięty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Warszawska

Łomianki,mazowieckie

900 000 zł159 m² 5 653,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Podana cena domu w stanie deweloperskim (- zakup bezpośrednio od developera). Dom w zabudowie szeregowej, środkowy (w szeregu 3 domy) o powierzchni całkowitej 159,2m na działce 198m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:549 m²

Dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji na Szwederowie o pow użytkowej 180m2. Dom piętrowy po kapitalnym remoncie z zewnątrz: ocieplony, otynkowany, wymieniona stolarka okienna - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielona

Świebodzin,lubuskie

400 000 zł210 m² 1 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:364 m²

Budynek z końca lat 70-tych, 5 pokoi, kuchnia, łazienka i toaleta. Ogrzewanie co na węgiel i gaz.budynek jest podpiwniczony (pralnia, spiżarnia i garaż), dodatkowo drugi garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konarzyny

Konarzyny,pomorskie

1 550 000 zł470 m² 3 297 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:30 448 m²

Polecam Państwu niepowtarzalny dom, który swą wyjątkowość zawdzięcza projektowi indywidualnemu oraz swemu usytuowaniu. Położony jest na pięknej działce o pow. 2,1248ha, której większość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radzieszyn

Radzieszyn,dolnośląskie

490 000 zł180 m² 2 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 100 m²

Sprzedam dom o powierzchni 180m, położony na dużej działce 8100 m. w malutkiej urokliwej wiosce na skraju lasu. Dom po kapitalnym remoncie i przebudowie nadającej wnętrzom klimatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płońsk

Płońsk,mazowieckie

520 000 zł220 m² 2 363 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W pobliżu Akwen Rutki, park, blisko do centrum, działka znajduję się blisko trasy Warszawa-Bydgoszcz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 000 zł320 m² 3 437 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:670 m²

Bardzo komfortowy i przestronny dom na Osowej Górze. Na parterze znajduje się w powierzchni otwartej hol, pokój dzienny, aneks i kuchnia o łącznej powierzchni 78m2. W centralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płachty

Płachty,pomorskie

230 000 zł110 m² 2 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 315 m²

Dom jednorodzinny, ogrodzony, okolica cicha - obok: las (grzyby), rzeka (ryby), łąki, w pobliżu jeziora. Położony w odległości :20 km od Kościerzyny, 20 km od Starogardu Gdańskiego, 40 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Uście

Uście,lubuskie

222 000 zł96 m² 2 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:421 m²

Sprzedam domek letniskowy wraz z działką znajdujący się w kompleksie osiedla domków letniskowych 1 km od wsi Uście oraz w odległości 250 m od jeziora Orchowego. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

1 499 000 zł260 m² 5 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przestronny słoneczny dom o powierzchni użytkowej 220 m2 i całkowitej 264m2 położony na dziełce o powierzchni 1000m2, w miejscowości Jabłonna w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

670 000 zł200 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Sprzedam dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym wybudowany pod koniec roku 2007 z najlepszych materiałów, pustak ceramiczny, dachówka ceramiczna Koramic, ocieplenie domu Termoorganika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mieczyno

Mieczyno,mazowieckie

88 000 zł70 m² 1 257 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam siedlisko dom 65m wyremontowany (nowe plasitkowe okna, drzwi, gładzie, glazura, woda, własna kanalizacja, ), parterowy z możliwością adaptacji poddasza - 2 izbowy z łazienką, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kaduk

Nowy Sącz,małopolskie

425 000 zł186 m² 2 284 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Okazja! Sprzedam dom skrajny w zabudowie na zamkniętym osiedlu. Osiedle położone jest w miłej i cichej dzielnicy. Dom pow. 145 + 30 + 15 m2. Działka 2,4 ar plus 2,3 ar drogi dojazdowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Osipy

Nowe Osipy,podlaskie

600 000 zł380 m² 1 578 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:40 000 m²

dom położony w cichym i ustronnym miejscu dojazd droga asfaltowa na posesji stoi oboro-stodoła murowane z bloczka wkoło posesji 4h ziemi mozna kupić z ziemią lub bez w 2004r dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodziczna

Wodziczna,wielkopolskie

320 000 zł150 m² 2 133 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Dom wolnostojący, góra stan surowy (wylane posadzki, wytynkowane pomieszczenia, zamontowane c.o - grzejniki plus podłogowe, okna i drzwi)parter wykończony na pomieszczenie użytkowe - podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rożnów

Rożnów,małopolskie

100 000 zł50 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Drewniany dom Z bali do remontu - sprzedaż 150 m od Jeziora, piękny widok Powierzchnia - 50 m2, działka 10 arów Lokalizacja Rożnów, gmina Gródek nad Dunajcem Proponowana cena sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Młyńska

Ruda Śląska,śląskie

508 000 zł126 m² 4 031,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:730 m²

Pustak porotherm,ocieplony styropianem gr 10cm,tynk(możliwość wyboru koloru),dach dachówka Róben,okna dachowe Fakro,poddasze ocieplone wełną zabudowane płytami g-k,okna pcv wew. białe,zew. ciemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

895 000 zł147 m² 6 088,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:501 m²

Komfortowy parterowy dom na sprzedaż Piękna, urozmaicona bryła budynku, dach skośny kryty dachówką ceramiczną, budynek w technologii tradycyjnej. Dom wykończony w najwyższym standardzie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piastowska

Orzesze,śląskie

425 000 zł180 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom jednorodzinny w dobrym stanie, do zamieszkania. Duża działka wokół domu. Wygodna lokalizacja: w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, kościół. Woszczyce to spokojna, wiejska okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

525 000 zł180 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:640 m²

Gorąco polecam! Bliżniak z lat 70-tych.Dom nie jest typowym klockiem.Wewnątrz czuję się przestrzeń. Dół domu to duży holl w nowych płytkach, pokój 13m2, garaż z kanałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Obidza

Obidza,małopolskie

170 000 zł40 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:28 000 m²

Położona w środku Beskidu Sądeckiego, pięknie zlokalizowana nieruchomość na szczycie wzniesienia. Znakomite miejsce na wypoczynek z dala od świata. Cisza, spokój. Dojazd tylko samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stare Miasto

Nowy Sącz,małopolskie

1 100 000 zł226 m² 4 867,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 972 m²

Stylowa przedwojenna willa Z możliwością dobudowania nowej, dużej kamienicy - sprzedaż Powierzchnia - istniejący budynek pow użytkowa 162 m2, całkowita 226 m2, działka 19,72 ar. Po rozbudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

1 780 000 zł225 m² 7 911,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:875 m²

Bezpośrednio! Uroczy dom typu dworek polski przy spokojnej ulicy na terenie Hornówka w obrębie Kampinowskiego Parku Narodowego. Działka w pełni zagospodarowana. Dom w pełni wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Salomei

Częstochowa,śląskie

260 000 zł500 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:440 m²

dom w srodku wyremontowany, nowe instalacja co, lazienka po remoncie (w calosci pozostaje na wyposazeniu domu, kuchnia rowniez zostaje, nowe okna nowe dzwi antywlamaniowe, w kuchni glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wodziczna

Wodziczna,wielkopolskie

320 000 zł150 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Sprzedam dom na wsi! ok. 7 km od Inowrocławia .Dom po kapitalnym remącieo pow. całkowitej -180m2 , a użytkowej 160m2 .Cała działka jest zagospodarowana zielenią Znajduje się na niej ciąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łysokanie

Łysokanie,małopolskie

200 000 zł75 m² 2 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom jednorodzinny z tarasem, działka zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gubin

Gubin,lubuskie

65 000 zł100 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Sprzedam dom na wsi w okolicy Gubina. Dom do remontu w ładnej i zacisznej okolicy. Cena do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mickiewicza

Międzyrzecz,lubuskie

200 000 zł51 m² 3 921 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam 1/2 domu na parterze po gruntownym remoncie: ocieplenie zewnętrzne, izolacja, okna z roletami zewnetrznymi, ogrzewanie gazowe, zmiękczacz wody, instalacja energetyczna wg standardów unijnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plac Wolności

Pławno,łódzkie

120 000 zł100 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom zlokalizowany w centrum miejscowości - rynek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hallera

Gorlice,małopolskie

420 000 zł140 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Budynek handlowo usługowo mieszkalny o powierzchni 140 m2 - 3ts./m2, działka 4,6 a, wolnostojący, blisko centrum, częściowo wykończony do sprzedania przez właściciela (na parceli garaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

490 000 zł166 m² 2 946,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:653 m²

Oferta obejmuje dom wolnostojący, obecnie w realizacji, sprzedawany w zaawansowanym stanie developerskim wg projektu dom pod liczi. Otwartą strefę dzienną na parterze stanowią: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pabianice

Pabianice,łódzkie

1 100 000 zł400 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom (dwurodzinny z murowaną werandą i garażem) + warsztat mechaniki pojazdowej (cztery pomieszczenia, dwa na kanałach) + budynek gospodarczy (podpiwniczony z garażem) niezależne wjazdy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

185 000 zł120 m² 1 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom jednorodzinny bliźniak, rozbudowany w głąb działki. Pow. domu około 120m2, pow. działki około 1500m2. Wszystkie okna zewnętrzne pcv. Dom ocieplony styropianem. W głębi bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Powstańców 1863 r.

Nałęczów,lubelskie

440 000 zł280 m² 1 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 840 m²

Dom położony w bardzo pięknym miejscu przy lesie, 2 km od centrum, 200 metrów od ulicy. wspaniałe miejsce na pensjonat lub mieszkanie dla ludzi ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszyn Krajeński

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

1 800 000 zł307 m² 5 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 700 m²

Działka inwestycyjna o powierzchni 7700 m kw, 7 km od Bydgoszczy nie objęta aktualnym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Dużym atutem jest lokalizacja blisko obwodnicy Bydgoszcz-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nad Wartą

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

560 000 zł360 m² 1 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom w b.dobrym stanie, zadbany, po remoncie w centrum, blisko Biedronki, kościoła i szkoły. Aby dowiedzieć się szczegółów interesujących pani/pana, proszę dzwonić pod numer:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Miechucino

Miechucino,pomorskie

160 000 zł76 m² 2 105 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam domek letniskowy w Zajezierzu nad jeziorem Długim, gmina Borzestowo. Działka zabudowana murowanym, piętrowym, podpiwniczonym domkiem letniskowym. Powierzchnia: piwnica 19m2, parter 26m2,.