dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 475 ogłoszeń

465 000 zł136,21 m² 2 165,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Mamy przyjemność zaprezentować do sprzedaży nieruchomość znajdującą się w miejscowości Pogwizdów za Jasionką. Prosty, nowoczesny dom z poddaszem użytkowym o pięknym wykończeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 462 636 zł175,32 m² 8 342,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:457 m²

Na sprzedaż dom H2 w zabudowie bliźniaczej, położony na wyjątkowym osiedlu przy ulicy Pastelowej w Marysinie. Powierzchnia działki 457 m2 (w tym pow. ogródka 277 m2). Pastelove Residence to.

Szczegóły ogłoszenia

1 288 000 zł96 m² 13 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 955 m²

Na sprzedaż, kompleks 3. domków letniskowych nad morzem, jezierzany. ul. Letniskowa, 1.288.000,-PLN Na sprzedaż kompleks 3. domków letniskowych położonych zaledwie 200 m od jeziora Wicko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 744 zł127,76 m² 7 324,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:761 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny, położony w niezwykle malowniczej lokalizacji. Nieruchomość zachwyca panoramicznymi widokami oraz harmonijnym połączeniem nowoczesnej architektury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł203,84 m² 4 312,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowa niższa cena! Z przyjemnością przedstawiam do kupienia wolnostojący dom w stanie deweloperskim, o powierzchni użytkowej 136,21 m2, powierzchni całkowitej 203,84 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 000 zł123,37 m² 3 663,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:779 m²

Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 123,37 m2, realizowany według projektu firmy archon Dom w Kostrzewach 10. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł173,90 m² 9 718,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowy Dom Wolnostojący, nagrodzony projekt "dom w Piwoniach" w doskonałej lokalizacji - cicha Willowa część Marek, otulina Puszczy Słupeckiej. Ta nieruchomość łączy wygodę życia.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł280 m² 4 982,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom wolnostojący z osobnym garażem dwustanowiskowym, położony w spokojnej miejscowości Karczowiska, gmina Lubin. Nieruchomość otoczona jest lasami.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł620 m² 2 411,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Inwestycyjna nieruchomość wielorodzinna w sercu Wągrowca na ul. Poznańskiej - idealna okazja dla dewelopera szukającego potencjału dochodowego oraz rozwoju. Parametry techniczne Działka.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł194,98 m² 1 077,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym na działce 499 m przy ul. Krótkiej. Powierzchnia użytkowa mieszkalna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Prezentujemy na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim z 2025 roku, położony w Lipniku, jedynie 5 minut samochodem od Stargardu. Na parterze mieści się salon z wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam siedlisko rolnicze w urokliwej kaszubskiej wsi, z dobrym dojazdem, położone w okolicach pojezierza bytowskiego w gminie Tuchomie. Budynki do kapitalnego remontu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł227 m² 3 519,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Dom na sprzedaż blisko centrum Legnicy, po generalnym remoncie, z dużym potencjałem Na sprzedaż przestronny, solidnie wyremontowany dom jednorodzinny o dużym potencjale adaptacyjnym, położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 218 000 zł250 m² 4 872 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:656 m²

Ewelina Gruszczyńska-Malina, opiekun oferty, tel.   Luksusowy dom na spokojnym osiedlu Sienkiewicza w Legnicy Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni 184 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł220 m² 2 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy dom parterowy w sąsiedztwie lasu Andrzejówka, gm. Biłgoraj Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł200 m² 7 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:882 m²

Oferta sprzedaży dom wolnostojący W tulcach Polecam na sprzedaż dom wolnostojący o dużym potencjale, położony na zagospodarowanej działce w miejscowości Tulce. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 900 zł146 m² 5 067,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż - dom parterowy z Garażem i użytkowym poddaszem, w stanie deweloperskim Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny dom parterowy z użytkowym poddaszem, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł600 m² 998,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:6 460 m²

Około 5 km od Świeradowa-Zdroju, przy głównej trasie dojazdowej. Duży budynek mieszkalno - gospodarczy, garaż i pół stodoły. Wszystko na dużej działce (6460m2). Nieruchomość do kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł400 m² 9 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Marzysz o niesamowitym domu w górach lub inspirującym biznesie ,poznaj ofertę jaka prezentuja nieruchomości mały domek' Na sprzedaż Butikowe uroczysko dla dorosłych,za siódma górą ' Leży.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł416 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 441 m²

Na sprzedaż stylowy dom w Kluszkowcach nad jeziorem Czorsztyńskim. Cisza, spokój, widok na Tatry i jezioro. Unikatowa i wyjątkowa nieruchomość - zatopiona w zieleni. Działka pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł150 m² 5 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Pod lasem ładny wolnostojący dom usytuowany w słonecznym miejscu w pobliżu zielonej okolicy pow domu -159m2 ma być wykończony i oddany w pierwszej dekadzie przyszłego roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł199 m² 6 175,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:581 m²

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 120 m (199 m powierzchni całkowitej), zlokalizowany w Pruszcz Gdański, osiedle Wschód. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

3 997 000 zł332 m² 12 039,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 236 m²

Dominika Kasprzyk-Tądel Specjalista ds. nieruchomości Tel:   Polecam piękny dom o powierzchni 332m2 z działką 5236m2 z prywatnym kortem tenisowym i basenem. Dom znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł120 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy! Posiadamy w sprzedaży atrakcyjną nieruchomość w zabudowie bliźniaczej położoną w cichej i spokojnej części Perzowa, na nowo powstałym osiedlu. Budynek posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł550 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Tylko u Nas, na wyłączność, jak zawsze nieruchomość dla Ciebie. Oferuję na sprzedaż duży dom nad samym brzegiem jeziora, z niesamowitym potencjałem. Lokalizacja - zachodniopomorskie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł170,77 m² 9 363,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Polecam na sprzedaż piękny, przestronny dom, położony na dużej, zagospodarowanej działce, w miejscowości Rurzyca. Nieruchomość wybudowana i wykończona z wysokiej klasy materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł90 m² 6 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Domy w Śródmieściu Bytomia Nowoczesne domy bliźniacze w stanie surowym zamkniętym - Bytom, nowe osiedle Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej , zlokalizowane na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł188 m² 12 180,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 188 m , położony na działce o powierzchni 600 m , w jednej z najbardziej prestiżowych nadmorskich dzielnic Trójmiasta - Gdyni Orłowie, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł150 m² 10 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, gustownie urządzony, parterowy dom o powierzchni 150 m , usytuowany na malowniczej działce o powierzchni 1029 m . Nieruchomość położona jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł130 m² 4 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Odkryj niezwykłe miejsce w sercu malowniczej okolicy Jeleśni - Pewel Wielka, gdzie harmonia natury łączy się z codziennością. Ta wyjątkowa oferta to idealne rozwiązanie dla tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł150 m² 7 661,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 172 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w cichej okolicy, blisko Zalewu Kamieńskim - Zatoka Wrzosowska oraz zaledwie 3 km od plaży w Dziwnówku. Duża, ogrodzona działka (2,172 m2) - zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

12 000 000 zł345 m² 34 782 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Jedyny dostępny W art garden największy dom Z największą działką I Z najlepszą ekspozycją. Jako jedyny będzie miał basen I oprócz 2 garaży W bryle domu + dodatkowe podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 360 zł207,94 m² 8 417,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:858 m²

Nowoczesna rezydencja pod Łodzią gotowa do zamieszkania - rynek pierwotny. Majówka | 207 m | działka 858 m Są domy, które po prostu się ogląda. I są takie, do których po wejściu nie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje dom położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnej lokalizacji obrzeży miasta Włocławek - szpetal górny gmina Fabianki. Ta lokalizacja to doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

747 000 zł123,18 m² 6 064,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Nowoczesny bliźniak to doskonała opcja dla tych, którzy szukają komfortu domu i jednocześnie chcą cieszyć się wygodą życia w pobliżu miasta. Najważniejsze atuty nieruchomości: - własny.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:15 056 m²

DO sprzedania duża działka O powierzchni 1,5 ha zabudowana domem I dużym budynkiem gospodarczym gromiec- libiąż ul. Nadwiślańska 112 Do sprzedania duża działka 1,5 ha w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł148,55 m² 9 996,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Polecamy zakup domu na spokojnym, kameralnym osiedlu. To świetna lokalizacja, jedynie 2 km od Śródmieścia Gdańska! Funkcjonalnie rozplanowana powierzchnia domu, zapewnia wygodę całej rodzinie. 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł96 m² 6 135,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam Państwu nowo powstającą inwestycję budowy domów jednorodzinnych. Zostały w ofercie juz tylko trzy. Domy usytuowane są na dużych 8 arowych działkach. Kameralne nowe osiedle 7 domów.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł100 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Lubatowa, gmina Iwonicz-Zdrój, na 11-arowej, ogrodzonej działce. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 100.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł138,83 m² 4 962,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

NA sprzedaż domy W zabudowie szeregowej zlokalizowane na kameralnym osiedlu W miejscowośći rogoźnik przy ulicy kościuszki. Oraz podatku pcc 2% Osiedle składa się z 16 domów.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł81 m² 8 271,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy jasny i funkcjonalny lokal mieszkalny w stanie niewymagający żadnych nakładów finansowych. To doskonała propozycja dla osób, które chcą wprowadzić się od razu, bez remontów.