dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 423 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 423 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Siedlce,mazowieckie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom piętrowy 180 m2 wolnostojący w Siedlcach na Osiedlu Warszawska na ul Okrężnej. Działka o powierzchni 700 m2, bardzo ładnie zagospodarowana. Cena do uzgodnienia. Telefon kontaktowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

650 000 zł125 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 253 m²

Polecamy Państwu komfortowy dom o bardzo dobrym standardzie wykończenia położony na działce o pow. 1253 m.kw., w atrakcyjnej części Kłodawy z dojazdem drogą utwardzoną; Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łążyn

Łążyn,kujawsko-pomorskie

230 000 zł113 m² 2 035,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom w spokojnej okolicy 12 km od Torunia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś Wielka

Nowa Wieś Wielka,kujawsko-pomorskie

140 000 zł178 m² 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w trakcie budowy Projekt domu archon+ Dom w szafirkach Powierzchnia netto domu bez garażu 131,1 m2 Powierzchnia garażu 18,5 m2 Powierzchnia zabudowy 106,5 m2 Powierzchnia użytkowa 119,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Choiny

Lublin,lubelskie

750 000 zł185 m² 4 054,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom znajdujący się pod Lublinem w Jakubowicach Konińskich w cichej i malowniczej okolicy. Stan zamknięty, deweloperski. Wykonane tynki wewnętrzne, gładzie gipsowe, posadzki, kompletne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śliwkowa

Biskupice,wielkopolskie

339 000 zł170 m² 1 994,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Stan developerski

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

480 000 zł105 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

Dom 100m2 powierzchni mieszkalnej + dwa garaże, strych i piwnica (około 180m2 pow. całkowitej).5 pokoi, 2 łazienki. Działka 440m. Dom z lat 80, po wymianie okien, dachu, pieca oraz instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gródek

Gródek,lubelskie

50 000 zł2 700 m² 18,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Puławy

Puławy,lubelskie

455 000 zł138 m² 3 297,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Mam do sprzedania piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu domków jednorodzinnych (działka o powierzchni 325 mkw). Konstrukcja budynku jest tradycyjna z 1989 roku. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krempna

Krempna,podkarpackie

670 000 zł219 m² 3 059,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:695 m²

Dom polozony w centrum Krempnej / / 500m do zalewu, atrakcyjne widoki, dobre polozenie, w sasiedztwie muzeum magurskiego parku , duzo zabytkow , wiele osrodkow wypoczynkowych , apteka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolechowice

Kolechowice,lubelskie

220 000 zł120 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Sprzedam dom (siedlisko ) za wsią z dala od sąsiadów na działce 4400m całość ogrodzona siatką, w okolicy lasek i łąki.Dom o powieszchni 110m murowany dwa potężne pokoje,bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ludwisin

Legionowo,mazowieckie

750 000 zł210 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji agencji. Dom na osiedlu Ludwisin. W pobliżu las, szkoła, przedszkole, targowisko, przystanek komunikacji miejskiej. Na parterze znajduję się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podgórna

Luboń,wielkopolskie

635 000 zł110 m² 5 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:625 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący (ok. 110 m2) na działce o powierzchni 625 m2 położony w Luboniu (dzielnica Lasek) w cichej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum Poznania. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gałów

Gałów,dolnośląskie

597 000 zł300 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław-Okolice Dom na wsi zaledwie 3 km od zachodniej granicy Wrocławia i 15 km od centrum Działka 2600 m2 z zagospodarowanym ogrodem Parter: 150 m2 - możliwość wydzielenia 2 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Puławy

Puławy,lubelskie

590 000 zł150 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowy dom do sprzedania według projektu Możliwość wyboru dowolnego projektu według upodobań nowego nabywcy. Bardzo dobry dojazd do Puław

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelewo

Żelewo,zachodniopomorskie

465 000 zł133 m² 3 506,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 985 m²

Pilne! Dom wolnostojący typ bungalow-parterowy pow. użytkowa 133m2. Pow. działki 1985m2. Położony w Zelewie nad jeziorem Miedwie .Do jeziora około 300m. Ogrzewanie centralne gazowe .Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Plater

Chełm,lubelskie

220 000 zł80 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:727 m²

Dom drewniany obmurowany cegłą, gaz i kanalizacja w drodze, sprzedam bezpośrednio. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krecia

Lesznowola,mazowieckie

560 000 zł170 m² 3 298 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej; pow. użytkowa 169,8 m2; projekt Willa Klaudia; bardzo funkcjonalny dom jednorodzinny w zabudowie bliżniaczej położony jest w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kossaka

Lębork,pomorskie

890 000 zł683 m² 1 303,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:683 m²

Nieruchomość przy ul. kossaka 108. Powierzchnia działki 683 m2, w tym około 250 m2 z możliwością zabudowy usługowo mieszkalnej. Budynek wolnostojący o czterech kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Broczyno

Broczyno,zachodniopomorskie

395 000 zł98 m² 4 030 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Dom w Broczynie gm. Czaplinek po kapitalnym remoncie: ocieplony, nowy dach, okna pcv, nowe instalacje elektr oraz wodne i centralne ogrzewanie na węgiel-drzewo lub gazowe. Przydomowa biolog.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł178 m² 1 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom w trakcie budowy Projekt domu archon+ Dom pod jemiołą 2 Powierzchnia netto domu bez garażu 130,9 m2 Powierzchnia garażu 17,9 m2 Powierzchnia zabudowy 120,1 m2 Powierzchnia użytkowa 119,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Suchy Bór

Suchy Bór,opolskie

340 000 zł184 m² 1 847 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym, posadowiony na prostokątnej, płaskiej 6- arowej działce. Nieruchomość z dachem dwuspadowym krytym dachówką ceramiczną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radomsko

Radomsko,łódzkie

140 000 zł70 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom wolnostojący murowany, na działce 615 m2. Działka obsadzona drzewami i krzewami. Całkowicie ogodzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

265 000 zł120 m² 2 208,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję do sprzedaży piętro domu dwurodzinnego. Posesja położna na działce 800 metrów kwadratowych, z połową udziału w działce. Mieszkanie posiada dwa warianty ogrzewania - gazowe (piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młynarska

Żagań,lubuskie

445 000 zł230 m² 1 934 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Piękny dom, solidnie zbudowany i ocieplony, wyposażony w instalaję alarmową. Ogrzewany piecem na drewno, co sprzyja oszczędnościom i ekologii (roczny koszt ok. 1300-1500zl). Duży garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Troszyn

Troszyn,zachodniopomorskie

480 000 zł190 m² 2 526 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Sprzedam dom parterowy wraz z warsztatem samochodowym oraz działką 28 ar w Troszynie przy trasie Szczecin-Świnoujście. Dom 80m kw 2 pokoje, salon, kuchnia, łazienka,weranda. Warsztat 110.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krajenka

Krajenka,wielkopolskie

180 000 zł350 m² 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam część domu przy głównej ulicy,lokal nadaje się na działalność jak i na mieszkalny. Możliwość rozbudowy,nadbudowy piętra.Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

670 000 zł160 m² 4 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 140 m2 + garaż 20m2 kryty dachówką ceramiczną, wszystkie ściany i sufity gipsowane, na podłogach terakota + panele, ogrzewanie gazowe i kominkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poznańska

Kamionki,wielkopolskie

1 700 000 zł400 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

więcej zdjęć i informacji na stronie własnej właściciela domu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pęchowo

Pęchowo,kujawsko-pomorskie

250 000 zł178 m² 1 404 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bereniki

Gdańsk,pomorskie

645 000 zł173 m² 3 728,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:186 m²

Dom w zabudowie szeregowej - środkowy. Poziom 0 - garaż, pomieszczenie gospodarcze, pralnia z kotłownią, spiżarnia. Parter - salon z balkonem, jadalnia, łazienka. Pierwsze piętro -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeplin

Rzeplin,małopolskie

465 000 zł265 m² 1 754,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Wyjatkowa okazja! dom wykonczony pod klucz 1 piętrowy duży dom typu bliźniak, o powierzchni użytkowej 169m2(całkowita 265 m2) z poddaszem, 7 pokoi, 4 balkonami i garażem oraz działką 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Główna

Podkowa Leśna,mazowieckie

980 000 zł90 m² 10 888,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 717 m²

Do sprzedania atrakcyjna działka z niewielkim domem w Podkowie Leśnej Głównej. Działka o powierzchni 1717 m, dom 90 m. Nieruchomość ogrodzona. Media: prąd, szambo, wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

1 250 000 zł230 m² 5 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Przytulny miły dom, bardzo zadbany. Dom bez zwierząt i nikotyny. Dachówka ceramiczna, okna pcv w bardzo dobrym stanie, rolety elektryczne (zewnętrzne na parterze), instalacja co i wodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolności

Orzesze,śląskie

295 000 zł240 m² 1 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Okazja - tylko do końca czerwca promocyjna cena! Sprzedam dom dwurodzinny o pow. mieszkalno-użytkowej 240m2 wraz z dużym murowanym budynkiem gospodarczym na działce 2300m2, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rokietnica

Rokietnica,wielkopolskie

550 000 zł151 m² 3 642,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Polecam nowy dom wolno stojący o powierzchni całkowitej 151,6 m2 w okolicach Rokietnicy, wykończony niemalże pod klucz w wysokim standardzie! Zaledwie 15 km od Poznania. Jest to dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, ul. Osiedlowa

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Oferta sprzedaży lub wynajmu domu wolnostającego przy ul. Osiedlowej 1f (boczna Geodetów), 400m2, z ogrodem 1100m2 Autorzy projektu architekci Elżbieta i Krzysztof Muszyńscy. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korczaka

Lubsko,lubuskie

950 000 zł420 m² 2 261,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

dom wolno stojacy pod działalność

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

150 000 zł178 m² 842 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wólka Plebańska

Wólka Plebańska,świętokrzyskie

250 000 zł85 m² 2 941,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:30 000 m²

Dom 85m2 i zabudowania gospodarcze ok 300m2 na działce 9000m2 , cała nieruchomości 3,16ha w tym las i łąka, przepiękne położenie na skraju puszczy świętokrzyskiej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pęchowo

Pęchowo,kujawsko-pomorskie

140 000 zł178 m² 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij