dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 433 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 433 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Domek letniskowy Sycowa Huta

Sycowa Huta,pomorskie

145 000 zł68 m² 2 132,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:635 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana parterowym budynkiem letniskowym murowanym, wolnostojącym, podpiwniczonym o pow. użytkowej 67,83 oraz część gospodarcza - 32,97 piwnica z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 000 zł63 m² 4 365 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Połowa domu na Górzyskowie. Parter w domu jednorodzinnym z dodatkowymi pomieszczeniami w budynku usytuowanym na posesji. Nieruchomość po podziale fizycznym( z wyodrębnioną księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Księże Pole

Księże Pole,opolskie

58 000 zł380 m² 152,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Witam mam do sprzedania dom wolnostojący do calkowitego generalnego remontu więcej informacji pod numer telefonu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osowo Leśne

Osowo Leśne,pomorskie

195 000 zł100 m² 1 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Idealny dom dla małej rodziny zarówno letniskowy jak i całoroczny. Położony na skraju Borów Tucholskich, w malowniczej miejscowości Osowo Leśne (gmina Lubichowo oddalona o 8 km).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Karsiborska

Świnoujście,zachodniopomorskie

699 000 zł348 m² 2 008,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Budynek mieszkalno warsztatowy (bliźniak) o powierzchni użytkowej 148m2 na górze oraz na dole z pomieszczenia warsztatowo-magazynowego o wysokości 3,4m o powierzchni 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białystok

Białystok,podlaskie

269 000 zł171 m² 1 573 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:860 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym otwartym położony w pobliżu granic miasta Białegostoku. Dach: odeskowany, kryty papą. Powierzchnia całkowita domu 171m2, powierzchnia działki 860m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żnin

Żnin,kujawsko-pomorskie

400 000 zł150 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

kontakt   .Witam wszystkich serdecznie,przedstawiam do sprzedaży dom dla dwóch rodzin (osobne wejścia) położony w bardzo atrakcyjnym miejscu.Z jednej strony cisza i piękne widoki,a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Śmigiel

Śmigiel,wielkopolskie

340 000 zł100 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferuję do sprzedaży dom mieszkalny w zabudowie wolnostojącej o pow. użytkowej około 100m2, rozbudowany o budynek 30m2 (może służyć jako mieszkanie bądź na działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkowice

Wilkowice,śląskie

330 000 zł90 m² 3 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:860 m²

Całoroczny dom drewniany W okolicach bielska piękne widoki! Do sprzedania dom wybudowany w technologii drewnianej konstrukcji szkieletowej w 2000 roku. Nieruchomość znajduje się blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł150 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowy budynek jednorodzinny w Lutynii na dużej działce. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem i otynkowany. Stan surowy zamknięty, gotowy z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

559 000 zł216 m² 2 587,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy, usytuowany na skraju puszczy bukowej w malowniczym, cichym, spokojnym zakątku Podjuch. Wspaniałe miejsce dla miłośników natury, sportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

560 000 zł210 m² 280 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:718 m²

Spokojna okolica, luźna zabudowa. 200 m od drogi głównej w kierunku do Szczecina. Ładnie zagospodarowany, rekreacyjny ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zielona

Oleśnica,dolnośląskie

1 100 000 zł191 m² 5 756,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom i Lokal Handlowo-Uslugowy w jednym! Sprzedam duzy dom 190m powierzchnia calkowita, a z tego 50m jest wykonczone pod sklep lub lokal uslugowy. Przyszly wlasciciel moze otworzyc wlasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Włosień

Włosień,dolnośląskie

245 000 zł320 m² 765,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 270 m²

Do sprzedania nieruchomość o pow.320m2 częściowo podpiwniczona położona we wsi Włosień gm. Platerówka woj. dolnośląskie,na działce o powierzchni 0,1270 ha (wieczyste użytkowanie)przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jelec

Koszalin,zachodniopomorskie

485 000 zł120 m² 4 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na wszystkie pytania odpowiem telefonicznie pod numerem  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bartąg

Bartąg,warmińsko-mazurskie

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

Dom w technologii drewnianej o powierzchni ok. 100 m2. Poddasze do adaptacji. Na parterze domu znajduje się łazienka, kuchnia i dwa pokoje 25 i 30 m2. Na działce własne ujęcie wody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

590 000 zł165 m² 3 575,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Nowo ukończona inwestycja położona w cichej i spokojnej okolicy. Działka 10.5 ar. Duży taras. Dobry i szybki dojazd do Krakowa. Wszystkie media. Droga do działki asfaltowa. Pusrak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jabłonowskiego

Węgrów,mazowieckie

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Sprzedam dom 120m, działka 2100m, dwa garaże. Blisko Warszawy. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Polkowice,dolnośląskie

499 000 zł244 m² 2 045,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Powierzchnia całkowita 244 m2. Powierzchnia netto 189m2. Ogrzewanie gazowe, dodatkowo ogrzewanie kominkowe z systemem dgp. Garaż z kanałem. Obszerny strych. Dom w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Skawina,małopolskie

950 000 zł180 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom położony jest na zagospodarowanej działce, w jednej części rekreacyjnej a w drugiej ogrodowej. Budynek wykonany jest z cegły i bloczków h+h. Dom może być ogrzewany gazem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł63 m² 4 285 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Połowa domu na Górzyskowie. Piętro w domu jednorodzinnym z dodatkowym pomieszczeniem w budynku usytuowanym na posesji. Nieruchomość po podziale fizycznym( z wyodrębnioną księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

700 000 zł188 m² 3 725,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 401 m²

Nowe domy pod Grodziskiem Mazowieckim. Bardzo ładny i funkcjonalny dom w Maryninie pod Grodziskiem Mazowieckim. Budynek wolno stojący o powierzchni całkowitej 244,5 m a użytkowej 187,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Studzianki

Studzianki,podlaskie

420 000 zł200 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, położony w miejscowości Studzianki, gm. Wasilków Budynek murowany, ocieplony. Dach kryty blachodachówką. Dom po generalnym remoncie, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starogliwicka

Gliwice,śląskie

440 000 zł214 m² 2 056,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Dom dwukondygnacyjny w zabudowie bliżniaczej - podpiwniczony, (segment od strony południowo-zachodnio-pólnocnej) w atrakcyjnej spokojnej lokalizacji Gliwice - okolice ul. Starogliwickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krypno Wielkie

Krypno Wielkie,podlaskie

250 000 zł165 m² 1 515,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 616 m²

Proponujemy Państwu dom wolnostojący położony w okolicach Krypna. Budynek został oddany do użytkowania w 2002r. Dom jest częściowo podpiwniczony ( 57m ). Na parterze (87m ) znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Liściasta

Łódź,łódzkie

470 000 zł150 m² 3 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący bez prowizji! Do sprzedaży pół bliźniaka z lat sześćdziesiątych, na Julianowie w ok. ul. Liściastej. Powierzchnia całkowita to 150 m2, budynek 3-kondygnacyjny po 50 m2 na każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chabrów

Koszalin,zachodniopomorskie

395 000 zł170 m² 2 323,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 076 m²

Witam Na sprzedaz posiadam dom jednorodzinny wolnostojacy (stan surowy) polozony w Koszalinie os Raduszka ul. Chabrow. Powierzchnia dzialki : 1076m2 Projekt domu - Murator C201 - Wszechstronny (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Fabianowska

Komorniki,wielkopolskie

375 000 zł118 m² 3 177,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej. Pełna własność z kw. Opis nieruchomości: dom w stanie deweloperskim, środkowy szeregowiec, o powierzchni użytkowej 118 m2, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipnica Wielka

Lipnica Wielka,małopolskie

270 000 zł280 m² 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom wolnostojący + budynek gospodarczy przy drodze gminnej, w pięknej okolicy, w pobliżu Babiej Góry i Jeziora Orawskiego. Działka 36 a w tym 20 a lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piłsudskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 400 000 zł400 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:913 m²

Elegancka przedwojenna willa dla koneserów. Parter: - salon z kominkiem - 35 m2 z wykuszowym angielskim oknem - jadalnia - 25 m2 - kuchnia ze spiżarnią - 14 m2 - wc plus natrysk - dwa przedpokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pilotów

Nowy Sącz,małopolskie

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam dom w Nowym Sączu w cichej i spokojnej dzielnicy, dom do remontu lub odnowienia, cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Duża

Grabina Radziwiłłowska,mazowieckie

370 000 zł151 m² 2 455,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Meble kuchenne i łazienkowe, lodówka,kuchnia gazowa, pralka,zmywarka, stół dębowy + 12 krzeseł zostają kupującemu w cenie domu, ogrzewanie na paliwo stałe (miał, węgiel) piec firmy.