dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 421 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 421 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Zielona

Piaseczno,mazowieckie

550 000 zł158 m² 3 481,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:384 m²

Dom do zamieszkania po gruntownych porządkach. Cisza, spokój i nie trzeba martwić się o dzieci, bo pilnuje je ochrona. Najlepiej ocenić to osobiście. Zapewniamy opiekę prawną transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Głowackiego

Sosnowiec,śląskie

920 000 zł850 m² 1 082,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:780 m²

Kamienica w centrum Sosnowca 16 mieszkań lokale użytkowe 80m.kw. z warunkami zabudowy na dalsze 160 m.kw. do remontu , bez lokatorów. Lokalizacja między ul. Modrzejowską a C.H. Plaza

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pawłowice

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł140 m² 4 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer. Promocja: przy zakupie domu nowa toyota aygo gratis! Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej we Wrocławiu - Pawłowice. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

850 000 zł174 m² 4 885,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Dom położony jest na osiedlu domków jednorodzinnych w Nowym Dworze Gdańskim, powierzchnia domu wynosi 174 m2 z garażem. Materiały wykorzystane do budowy domu są najwyższej jakości. Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Staszica

Opoczno,łódzkie

290 000 zł117 m² 2 470,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 75 m2 ( 3 pokoje - 2 pokoje o powierzchni 18m2 kazdy, 1 pokój -12,5 m2 ( dodatkowo balkon ) , kuchnia -9,9m2, łazienka 6,30m2) dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Księżycowa

Duchnów,mazowieckie

1 790 000 zł275 m² 6 509,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom 275m2, działka 1300. Oddany do użytku w 2008. Do tej pory użytkowany przez 13 miesięcy. Cegła Wieneberger, dachówka Roben, okna drewniane. Ogrzewanie gazowe, piec Valliant Eco. Instalacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skargi

Polkowice,dolnośląskie

414 000 zł135 m² 3 066,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Staszica w Polkowicach o powierzchni całkowitej 135 m2.Użytkowej 108 m2. Wybudowany wg projektu zz1-B1 w technologii szkieletowej ekologicznej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Owczarki

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł133 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 038 m²

Przestronny dom jednorodzinny o pow.133m+40m garaz.W sklad wchodzi pokoj dzienny z jadalnia,3 sypialnie ,2 lazienki,pom gospodarcze ,wiatrolap,garaz w bryle domu.Instalacja c.o. przystosowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

849 000 zł250 m² 3 396 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczególna okazja! Oferujemy do sprzedaży, bardzo przestronny, nowoczesny szeregowiec na Starym Strzeszynie. Dom jest z 2005. Powierzchnia całkowita 250m2 / 249 działka. Budynek podpiwniczony:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kwidzyn

Kwidzyn,pomorskie

650 000 zł175 m² 3 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wysoki standard wykończenia. Dom umeblowany Dół: salon z aneksem kuchennym- podłogi - panele, kuchnia terakota. Kuchnia w zabudowie. Centralne ogrzewanie, piec na ekogroszek + kominek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

498 000 zł30 m² 16 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:607 m²

Grodzisk Mazowiecki niewielkie domy z możliwością rozbudowy na sprzedaż. Mały, parterowy dom o powierzchni 45 m na działce 607 m. Dom to pokój - 16,60 m, kuchnia - 4,10 m, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polna

Kiełczów,dolnośląskie

599 000 zł207 m² 2 893,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferujemy do sprzedaży wygodny dom jednorodzinny w Kiełczowie przy ul. Polnej. Budynek składa się z 6-ciu pokoi (2 na parterze i 4 na poddaszu), kuchni, dwóch łazienek, kotłowi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Muzyczna

Lublin,lubelskie

637 000 zł127 m² 5 015,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

dom na ul. muzycznej (ale w ustronnym miejscu), po kapitalnym remoncie w 2007; na parterze: ogrzewanie podłogowe - terakota: kuchnia w zabudowie - zmywarka, łazienka z prysznicem;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grabówka

Częstochowa,śląskie

440 000 zł104 m² 4 230 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:667 m²

Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej 104m2, na działce 667m2. W skład domu wchodzi: -piwnica; - parter:- przestronny salon z kominkiem, z którego jest wyjście na taras, a z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł142 m² 3 873 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie szeregowej, 4 -pokoje ( 25,25,12,8) w salonie kominek z rozprowadzeniem. kuchnia z nowoczesną zabudowa połączona z jadalnią 19m, łazienka 9m w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Strażacka

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

590 000 zł160 m² 3 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 800 m²

Powierzchnia użytkowa domu: 160 m2; działka 4.800 m2 Cena: 590 000 zł Miejscowość: Rynarzewo Powiat: nakielski; Gmina: Szubin Woj. kujawsko-pomorskie Opis nieruchomości Nowoczesny dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

360 000 zł180 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom znajduje się w atrakcyjnym miejscu.blisko centrum, szkoły, ośrodka zdrowia,apteki. parter domu po remoncie- nowe okna pcv ,łazienka, panele podłogwe, piece gazowe.Dom do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stefana Batorego

Tczew,pomorskie

360 000 zł900 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Miejścowość Tczew, osiedle Pradnica. Budynek mieszkalny, wolnostający o powierzchni użytkowej 110m2, w połowie podpiwniczony. Zlokalizowany na osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł35 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania mam urocze, przytulne mieszkanko w cichej i spokojnej części Białołęki o powierzchni 35m2 , dwa pokoje z oddzielną widną kuchnią. Piętro drugie, na strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Działdowo

Działdowo,warmińsko-mazurskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Posiadam na sprzedanie dom wolnostojący w okolicach Działdowa położony na działce 11 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Radzymin

Radzymin,mazowieckie

589 000 zł145 m² 4 062,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący w Radzyminie Powierzchnia: 145mkw Wymiary działki ok.21m x 21,5m. Wymiary domu :11x 9 m. Parter wykończony, piętro w stanie developerskim. Rozprowadzona pod wylewką na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Plewiska

Plewiska,wielkopolskie

750 000 zł220 m² 3 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom ok 156m rok budowy 2005 pietrowy -na działce z pieknym ogrodem -2 bramy wjazdowe na pilota -płot klinkierowy pełny -ochrona solid -telewizja kablowa -telefon, internet -taras ok 20m -pietro 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Mielno,zachodniopomorskie

670 000 zł200 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pilnie sprzedam dom nad morzem w Mielnie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jerzykowo

Jerzykowo,wielkopolskie

160 000 zł120 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam połowę ( 50% udziału w całości ) przedwojennego domu, pięknie położonego nieopodal lasu ( widać go z okna ), 1,5 km od jeziora, na spokojnej, nie przelotowej wsi. Dom wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

1 450 000 zł280 m² 5 178 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 850 m²

Tylko U nas! świąteczna oferta! Niezwykłe połączenie szlacheckiego dworku ze współczesną funkcjonalnością i wygodą. Jedyny w tym regionie stylowy dom wolno stojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:392 m²

Dom na Miedzyniu wolnostojący nowy , zamieszkały. Idealny na dwie rodziny osobne dwa wejścia. Parter to dwa pokoje , salon z jadalnią i aneksem, osobna sypialnia, łazienka z wc, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bystra Podhalańska

Bystra Podhalańska,małopolskie

1 099 000 zł230 m² 4 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam nowy wolnostojący dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym oraz garażem położony na pięknej 10 arowej działce w bardzo malowniczej dolinie otoczonej górami ( Park Krajobrazowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piastów

Piastów,mazowieckie

1 190 000 zł190 m² 6 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

2 domy w centrum Piastowa. Wolnostojący dom ok. 190m + mniejszy dom 80m. Na działce ok. 500. Piesze dystanse to: mza ok. 5 min, skm 10 min oraz przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gostynin

Gostynin,mazowieckie

330 000 zł119 m² 2 773,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 029 m²

Leśniczówka pod Gostyninem blisko miasta i jezior Informacje podstawowe: położenie: woj. Mazowieckie / powiat Gostynin / gmina Gostynin Powierzchnia działki: 2029 m2 Powierzchnia mieszkalna domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żółwin

Żółwin,mazowieckie

2 560 000 zł250 m² 10 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 200 m²

Domy, rezydencje Żółwin. Prezentowana luksusowa rezydencja położona jest w najpiękniejszym, zalesionym miejscu Żółwina w otulinie lasów oraz w sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stradom

Częstochowa,śląskie

690 000 zł320 m² 2 156 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:950 m²

Nowoczesny, funkcjonalny dom z 2008 roku, o powierzchni użytkowej 280 mkw, położony w dzielnicy Stradom. Na parterze domu znajduje się przestronny Salon z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

579 000 zł92 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Polecam nowoczesny dom wolnostojący w Fordonie. Jest to mały dom piętrowy (92 m2) , który jest zlokalizowany na ładnie zagospodarowanej działce o pow. 630 m2. Ma prostą formę. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 400 000 zł360 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 584 m²

Milanówek przedwojenna willa na sprzedaż. Piękna stara willa w Milanówku szuka nowego właściciela, który przywróci jej dawną świetność. Willa położona w parkowej części Milanówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szewce

Szewce,dolnośląskie

820 000 zł190 m² 4 315 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 674 m²

Nowy atrakcyjny dom Z dużą działką! Polecam bardzo ładny i funkcjonalny dom z 2009r. położony we wsi Szewce gmina Wisznia Mała w odległości ok. 4 km od Wrocławia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł166 m² 6 024,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Pięknie zaprojektowana i utrzymana nieruchomość na działce 1000 m2. Dom 166 m2 z 2001 r.: - parter: salon, pom. gosp. z piecem i pralnią, - piętro: pom typu studio 39 m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

435 000 zł125 m² 3 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:255 m²

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domina

Siemianowice Śląskie,śląskie

588 000 zł180 m² 3 266 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Opis: prace budowlane rozpoczęte w 2011 r "nowe horyzonty" to nowa inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Siemianowicach Śląski, dzielnica Michałkowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zbiczno

Zbiczno,kujawsko-pomorskie

749 000 zł120 m² 6 241 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 462 m²

Kameralne siedlisko - pensjonat w Zbicznie. Teren Gminy Zbiczna jest niewątpliwie najbardziej znanym i ciekawym zakątkiem Powiatu Brodnickiego. Oferowaną przez nas nieruchomość stanowi kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modrzejewskiej

Limanowa,małopolskie

410 000 zł239 m² 1 716,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Sprzedam budynek mieszkalny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skonieckiego

Zabraniec,mazowieckie

650 000 zł185 m² 3 513,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący