dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Cyrusowa-Kolonia

Wola Cyrusowa-Kolonia,łódzkie

125 000 zł35 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

"Sprzedam domek wolnostojący, całoroczny, 35m2 - pokój z kuchnią, łazienka + wc (szambo), woda z sieci, gaz z butli, ciepła woda ogrzewana w bojlerze, energia elektryczna 220V.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysłowice

Mysłowice,śląskie

319 000 zł113 m² 2 819,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wybuduj z nami dom stylowy 113, który zaprojektowano dla całej rodziny, aby dać jej komfort i wygodę użytkowania. Jego obszerne i jasne pomieszczenia zapewniają pozytywną atmosferę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

319 000 zł113 m² 2 819,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

319 000 zł113 m² 2 819,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chorzów

Chorzów,śląskie

319 000 zł113 m² 2 819,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

319 000 zł113 m² 2 819,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

359 000 zł121 m² 2 957,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wybuduj z nami duet 122 czyli dom w zabudowie bliźniaczej z trzema kondygnacjami. Jest to świetne rozwiązanie dla dwóch rodzin, które chcą mieszkać pod jednym dachem. Na trzech poziomach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

359 000 zł121 m² 2 957,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

349 000 zł117 m² 2 970,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wybuduj z nami dom Z ogrodem zimowym o pow. 118 m2. Dom składa się z dużego salonu i kuchni na parterze oraz 3 pokoi i łazienki na piętrze. To, co czyni ten dom wyjątkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mysłowice

Mysłowice,śląskie

349 000 zł117 m² 2 970,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wybuduj z nami dom Z ogrodem zimowym, który składa się z dużego salonu i kuchni na parterze oraz 3 pokoi i łazienki na piętrze. To, co czyni ten dom wyjątkowym, to przeszklony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaworzno

Jaworzno,śląskie

349 000 zł117 m² 2 970,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tychy

Tychy,śląskie

349 000 zł117 m² 2 970,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

349 000 zł117 m² 2 970,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Katowice

Katowice,śląskie

359 000 zł121 m² 2 957,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

359 000 zł121 m² 2 957,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

349 000 zł117 m² 2 970,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierchomla Wielka

Wierchomla Wielka,małopolskie

480 000 zł200 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

część podpiwniczona domu może być wykorzystana jako dodatkowa część mieszkalna, na działce znajduje się własne ujęcie wody źródlanej, dwa budynki gospodarcze i wiata na 2-3 samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

645 000 zł141 m² 4 574 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:208 m²

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 124 mkw + garaż o powierzchni 17,73 mkw. Rozkład funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Zielonki

Kraków,małopolskie

880 000 zł169 m² 5 207,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kupujacy nie płaci prowizji! Komfortowy dom w atrakcyjnym miejscu na granicy Krakowa i Zielonek. Dom o pow. ok. 169m2, wolnostojący z garażem (16m2),10-letni wybudowany na 6 arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

569 500 zł133 m² 4 281,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

5% rabatu! Podana cena sprzedaży uwzględnia 5-procentowy rabat obowiązujący do końca maja 2012. Przedmiotem oferty jest nowoczesny dom - bliźniak zlokalizowany w bardzo przyjemnej spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Barczewko

Barczewko,warmińsko-mazurskie

290 000 zł100 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Malownicza okolica, w pobliżu rzeka, las, jezioro. Budynek przedwojenny, do remontu (w chwili obecnej mieści się tu sklep; możliwość zaadaptowania poddasza), ulokowany w centrum wsi (10 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ząbkowice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

750 000 zł180 m² 4 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

! oferujemy do sprzedaży mieszczący się w Dąbrowie Górniczej Ząbkowice dom dwurodzinny wraz z pomieszczeniami biurowymi i halami. Dom z lat osiemdziesiątych z trzema osobnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łazy

Łazy,śląskie

490 000 zł160 m² 3 049 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 016 m²

**********************okazja******okazja ***********************! kontakt Kasia! lokalizacja - Jura krakowsko - częstochowska, niedaleko Łaz media - gaz w ulicy, woda ciepłą z dwufunkcyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podkowa Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Przepiękny dom o ciekawej toskańskiej architekturze otoczony starodrzewiem w zielonej części miasta Podkowa Leśna. Cały ogród pięknie zagospodarowany i posiada bardzo ładne ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł111 m² 3 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem i otynkowany. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

340 000 zł115 m² 2 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym. Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku nie ma nic. Media doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sokolniki-Las

Sokolniki-Las,łódzkie

670 000 zł174 m² 3 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 988 m²

Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura nieruchomości pokrywa sprzedający. Ciekawa propozycja sprzedaży domu w miejscowości Dębniak k. Sokolnik, położonego w sąsiedztwie nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

629 100 zł163 m² 3 859,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:206 m²

10% rabatu! Podana cena sprzedaży uwzględnia 5-procentowy rabat obowiązujący do końca maja 2012. Przedmiotem oferty jest dom na sprzedaż zlokalizowany w pięknej zielonej spokojnej dzielnicy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

549 000 zł121 m² 4 537 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer. Prezentowany dom jest segmentem wewnętrznym o powierzchni 121 mkw z działką 188 mkw , który posiada wszystkie zalety własnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł400 m² 1 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Opis: osolin położony jest w sąsiedztwie dawnego uzdrowiska Oborniki Śląskie, na północnych wzniesieniach Wzgórz Trzebnickich (na wys. 128-175 m n.p.m.) w centrum kompleksów leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Janów

Janów,śląskie

490 000 zł160 m² 3 049 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 016 m²

**********************okazja******okazja ***********************! kontakt Kasia! lokalizacja - Jura krakowsko - częstochowska, niedaleko łaz media - gaz w ulicy, woda ciepłą z dwufunkcyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niepodległości

Wyszogród,mazowieckie

430 000 zł250 m² 1 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 190 m²

Dom oddalony od głównej ulicy ok 100m, przyjazne sąsiedztwo, blisko sklepy osiedlowe, spokojna i bezpieczna okolica. Z uwagi na bliskość przedszkola, podstawówki, gimnazjum i liceum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubiewo

Lubiewo,kujawsko-pomorskie

200 000 zł140 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Dom pod lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dąbie

Szczecin,zachodniopomorskie

380 000 zł68 m² 5 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:331 m²

Oferta bezpośrednia - bez prowizji pośrednika Piętro domu + garaż + ogród z drewnianą wiatą Bezczynszowe - czyli b. niskie koszty utrzymania Kominek w salonie 380.000,00 zł 68 m pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

745 000 zł180 m² 4 138 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:452 m²

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 162 mkw + garaż o powierzchni 18,54 mkw. Rozkład funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Orłowo

Gdynia,pomorskie

220 m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom w prestiżowej dzielnicy, w której zamieszkali już znani biznesmeni z różnych dziedzin i od lat z powodzeniem prowadzą swoje działalności (projektanci mody, mistrzyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Staniszów

Staniszów,dolnośląskie

830 000 zł250 m² 3 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prezentuję Państwu nowy dom jednorodzinny wolnostojący w Staniszowie K/ Jeleniej Góry i Karpacza, z bardzo ładną lokalizacją na działce 1200m2. Dom jest parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Orzeszkowej

Bisztynek,warmińsko-mazurskie

380 000 zł80 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Żaluzje okienne, plastikowe okna, dom izolowany, pozostale budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dąbrówka

Dąbrówka,mazowieckie

1 160 000 zł300 m² 386 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Nowy dom parterowy z poddaszem użytkowym, bez podpiwniczenia o wysokim standardzie, wykonany w nowoczesnej technologii z pustaków keramzytowych ( system fortis js Sukiennik) cechujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kolista

Przylep,lubuskie

540 000 zł242 m² 2 231,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Jest to dom wolnostojący z zagospodarowanym terenem do zamieszkania.Posiada dwa odrębne wejścia oraz garaż. Pow. domu 242 m2, działki 453m2. Dom posiada 6 pokoi, 3 łazienki, 2 kuchnie, kotłownię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

2 690 000 zł450 m² 5 977,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 470 m²

Nowy dom projektu czołowego wrocławskiego architekta na dużej działce 4470 m2. Przeszklenia, galerie, jasne przestronne pomieszczenia ( parter od 3.30 do 8metrow wysokości, 1 piętro wysokość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij