dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Długa

Kiełpino,pomorskie

369 000 zł200 m² 1 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

- bardzo korzystna cena! - promocja! - niższa cena do 30.06.2012 - POLECAMY! - DODATKOWO - KOSZTY POŚREDNICTWA PONOSI WYŁĄCZNIE SPRZEDAJĄCY - UWAGA! - ATRAKCYJNA I SPOKOJNA LOKALIZACJA,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miłosza

Strzelno,kujawsko-pomorskie

290 000 zł110 m² 2 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Strzelno-pilnie! sprzedam dom piętrowy 110 m kw ,działka 500 m kw,budynek gospodarczy ,garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sosnkowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

750 000 zł280 m² 2 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:260 m²

Możliwa zamiana na mniejszy dom w/blisko Olsztyna. Trzypiętrowy układ oraz rozmieszczenie pomieszczeń zapewnia bardzo dobre wykorzystanie przestrzeni pod względem funkcjonalnym. Możliwość zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

244 000 zł129 m² 1 891 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący (pow. 129m2), posadowiony na częściowo ogrodzonej działce (pow. 1030m2), zlokalizowany na nowym osiedlu domów w miejscowości Boruja Nowa (ok. 5km na południe od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Gilarska

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł130 m² 3 807 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:223 m²

Jeśli szukasz domu na Zaciszu w dobrej cenie to ta oferta jest dla Ciebie! Nieruchomość w zabudowie szeregowej o pow. użytkowej 110m2 ( całkowitej ok.130m2 ) na działce o pow. 223m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Drzewce

Drzewce,kujawsko-pomorskie

28 000 zł30 m² 933 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:374 m²

NA sprzedaż domek na działce rod W drzewcach - gmina białe błota Na sprzedaż domek na działce w Drzewcach. Domek posiada 1 duży pokój o powierzchni około 20m2, wc i kuchnia Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała,śląskie

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 056 m²

Do sprzedania dom o łącznej powierzchni użytkowej 120 mkw położony na 10,56a działce w Komorowicach Krakowskich. Budynek dwukondygnacyjny z przełomu lat 60-tych i 70-tych, zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mierzeszyn

Mierzeszyn,pomorskie

1 490 000 zł165 m² 9 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:50 000 m²

Komfortowy dom położony na działce siedliskowej o powierzchni 5ha. W skład nieruchomości oprócz domu wchodzą budynki przeznaczone do chowu koni. Ok 4ha stanowią zadbane pastwiska. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiśniowa

Biała Podlaska,lubelskie

220 000 zł72 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:665 m²

Sprzedam dom z budynkiem gospodarczym na ulicy Wiśniowej w Białej Podlaskiej, powierzchnia 72 m2, działka 665m2, cena 220000 tys. do negocjacji,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

740 000 zł1 593 m² 464,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Działka położona w urokliwym miejscu na terenie nadleśnictwa. W bliskim sąsiedztwie las mieszany oraz 2 rezerwaty z drzewami bukowymi. Przeprowadzone badania klimatyczne dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piątkowisko

Piątkowisko,łódzkie

490 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący, zlokalizowany w Piatkowisku (okolice Pabianic) Budynek jednopiętrowy, podpiwniczony z lat siedemdziesiatych, wybudowany metodą tradycyjną z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szewce

Szewce,dolnośląskie

810 000 zł190 m² 4 263 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 674 m²

Nowy atrakcyjny dom Z dużą działką! Polecam bardzo ładny i funkcjonalny dom z 2009r. położony we wsi Szewce gmina Wisznia Mała w odległości ok. 4 km od Wrocławia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Polna

Prudnik,opolskie

160 000 zł80 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam połówkę domu.W domu znajduje się dwa pokoje na dole,dwa na górze,weranda,kuchnia,przedpokój,łazienka.,plus przy w zabudowie komórki.Jest centralne.Okna pcv. Jest duże podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dolna

Łomianki,mazowieckie

595 000 zł195 m² 3 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:680 m²

W czerwcu nowa niższa cena595 tys.zł - było 695 tys. Dom wolnostojący 195m2, na ogrodzonej zagospodarowanej działce o powierzchni 680m2. Doskonała lokalizacja w pobliżu głównej ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zieliniec

Poznań,wielkopolskie

810 000 zł210 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:715 m²

Piekna okolica.Konimek.Dom ociepolony.Okna z zaluzjami zewnetrzymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bogusławice

Bogusławice,łódzkie

310 000 zł70 m² 4 428 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 000 m²

Do sprzedaży dom o powierzchni 70 m2, położony w miejscowości Bogusławice, gmina Wolbórz, woj łódzkie w atrakcyjnej cenie. Nieruchomość znajduje się w bardzo cichym, malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Domina

Siemianowice Śląskie,śląskie

594 000 zł180 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Opis: prace budowlane rozpoczęte w 2012 r "nowe horyzonty" to nowa inwestycja domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Siemianowicach Śląski, dzielnica Michałkowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

290 000 zł60 m² 4 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:240 m²

Domek w Białych Błotach wolno- stojący z garażem. Obecnie środek do wykończenia , wydzielona jest toaleta ,a reszta otwarta przestrzeń. Możliwość wydzielenia dwóch pokoi , kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

820 000 zł210 m² 3 904 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 148 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w Wilczycach gm. Długołęka. Dom o powierzchni całkowitej 210 m2, powierzchnia użytkowa 190 m2. Dom wybudowany w 2001 r. z porotermu, dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł402 m² 4 726 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:332 m²

Sprzedaż domu, warszawa Żoliborz, 400m2 z możliwością rozbudowy Dom z końca lat 60 z pełnej cegły o powierzchni całkowitej 402m.kw. Piwnica widna pod całym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Markowskiego

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł125 m² 3 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Opis: do sprzedaży posiadam dom energooszczędny wolnostojący z działką 580 m2 Dom o powierzchni 130 m2. Dom budowany w technologii tradycyjnej. Parter składa się z garażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Turów

Turów,łódzkie

280 000 zł130 m² 2 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Dom jednorodzinny 130 m2, parterowy, podpiwniczony z możliwością zaadoptowania poddasza (4 pokoje, kuchnia, łazienka, jadalnia, co) wraz z budynkami gospodarczymi na działce o pow. 23 a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Leszno

Leszno,mazowieckie

600 000 zł123 m² 4 878,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Domy okolice Błonia. Do szybkiej sprzedaży połowa bliźniaka położona w Lesznie koło Błonia. Budynek o powierzchni całkowitej ok 220 m a użytkowej 123 m. Posadowiony na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Górna

Łódź,łódzkie

649 000 zł280 m² 2 317,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący 0% prowizji! Do sprzedaży segment środkowy 3-kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 280 m2, położony na osiedlu segmentów na Chojnach. Segment powstał w latach 90-tych, stan na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

340 000 zł115 m² 2 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym. Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku nie ma nic. Media doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wola Justowska

Kraków,małopolskie

5 000 000 zł650 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Rezydencja, duzy dom 650 metrow kwadratowych, na dzialce 4500 metrow kwadratowch na Woli Justowskiej, wolnostojacy an skraju lasu wolskiego. Cicho i pieknie. Niepowtarzalne polozenie i okololica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szkolna

Lesznowola,mazowieckie

800 000 zł222 m² 3 603,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:998 m²

Wygodny i funkcjonalny dom wolnostojący z kominkiem i poddaszem użytkowym na dużej działce 1000m, z dwustanowiskowym garażem, w doskonałej lokalizacji. Z okna kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gościcino

Gościcino,pomorskie

495 000 zł803 m² 1 546,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Gościcino 5 km od Wejherowa na działce o powierzchni 803 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Głowackiego

Gliwice,śląskie

800 000 zł215 m² 3 720,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:504 m²

Do sprzedania bliźniak na ulicy Głowackiego. Powierzchnia użytkowa to 215 metrów kwadratowych. Stoi na działce o wielkości 508 m2. Stan do adaptacji, dom posiada 2 poziomy + poddasze. Osiem pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

435 000 zł200 m² 2 175 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Cena promocyjna za dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej W stanie surowym zamkniętym! Budynek z porothermu, dachówka ceramiczna, budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Armii Wojska Polskiego

Wyszków,mazowieckie

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Pilnie sprzedam!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Biały Bór,zachodniopomorskie

430 000 zł373 m² 1 152,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:676 m²

78-425 Biały Bór ul.A.Mickiewicza 5 Willa położona ok.20 m od jeziora Ławiczka połączonego z jeziorem Łobez (pow. 48 ha, gł.do 17m ). Powierzchnia całkowita domu 373,8m2, użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Opole,opolskie

689 000 zł240 m² 2 870,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Świeżo wyremontowany zadbany dom ( nowa ceramiczna dachówka, nowe okna z roletami oraz drzwi wewnątrz budynku ) Wykończony solidnymi materiałami, dębowe schody, ceramiczne płytki i drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Knyszyn

Knyszyn,podlaskie

1 300 000 zł3 200 m² 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Dwa domy, jeden z możliwością przekształcenia np. na hotel oraz stolarnia z parkiem maszynowym, w pobliżu Białegostoku. działka o powierzchni 3200m2, powierzchnia zabudowy 800m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jaroszówka-Wyżyny

Białystok,podlaskie

585 000 zł160 m² 3 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący, położony na popularnym osiedlu Jaroszówka w Białymstoku. Osiedle jest znakomicie położone, na lekkim wzniesieniu, otoczone lasami. Okolica zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

635 000 zł160 m² 3 968,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:305 m²

Józefosław / Julianów. Przytulny, urokliwy, bardzo wygodny, tani i łatwy w eksploatacji środkowy segment kanadyjczyka przy cichej uliczce gotowy do zamieszkania od zaraz. Pow. użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Luboń

Luboń,wielkopolskie

550 000 zł105 m² 5 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zadbany szeregowiec w Luboniu, na zamkniętym spokojnym osiedlu składającym się z 20 domów. Rok budowy: 2000. Rozkład pomieszczeń: parter salon z wyjściem na niewielki, ale bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Lipowa

Płochocin,mazowieckie

400 000 zł166 m² 2 409,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam / wynajme dom w wojewodztwie mazowieckim miejscowosc Plochocin gmina Ozarow mazowiecki.do granic Warszawy 15km.doskonale miejsce w poblizu poczta, szkola, dyskont biedronka, osrodek.