dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 486 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 486 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Pogwizdów

Pogwizdów,śląskie

310 000 zł80 m² 3 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wstrzymane. Proponujemy Państwu do sprzedaży przytulny domek z 1999 roku o powierzchni około 80m2 usytuowany na 9 arowej działce. Na parterze : salon z wyjściem na taras, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łęki Szlacheckie

Łęki Szlacheckie,łódzkie

115 000 zł150 m² 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:16 600 m²

Dom piętrowy o powierzchni całkowitej 150 m2. Powierzchnia działki - 16 600 m2. Dom w trakcie remontu. Są już nowe okna plastikowe, nowa instalacja wodno-kanalizacyjna, nowe szambo, nowa papa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Podlesie

Dąbrowa Górnicza,śląskie

610 000 zł165 m² 3 696 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:404 m²

Kontakt - kasia *************** lokalizacja - Dąbrowa Górnicza, podlesie. Dom - 110m2 (razem z piwnicą 165m2) zbudowany z cegły, pół bliźniak z 1978r, parter: salon, łazienka, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

1 090 000 zł240 m² 4 541 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom typu pół bliźniaka o powierzchni 240m2 położone w willowej dzielnicy Jabłonny, jedyne 20km od centrum Warszawy. Nieruchomość to także, działka o powierzchni 500m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Samborowo

Samborowo,warmińsko-mazurskie

275 000 zł135 m² 2 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Pilnie Sprzadam. Piekny dom jednopietrowy ze strychem. Obszerna i widna kuchnia i lazienka. Jadalnia, salon i 3 sypialnie. Ogrod z drzewami i krzewami oraz dzialka warzywna. Wielkosc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białe Błota

Białe Błota,kujawsko-pomorskie

449 000 zł180 m² 2 494 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:473 m²

Białe Błota.DWA DOMY W CENIE JEDNEGO! Piętrowy dom w bliźniaczej zabudowie i dom parterowy. Duży dom -4 pokoje,kuchnia, wc oraz oddzielna łazienka. Na parterze pokój,sypialnia, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Wrocław,dolnośląskie

795 002 zł340 m² 2 338,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Okazja! Wrocław, krzyki, ul.Poziomkowa, Sprzedaż lub Zamiana, do Negocjacji Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 340m2 7 pokoi, 2 łazienki, garaż, przyziemie o powierzchni użytkowej 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

520 000 zł104 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowe, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i pomieszczeniem ok. 22 m2 na poziomie "0" ( o dowolnym przeznaczeniu np. dodatkowy pokój, gabinet, pom gospodarcze ) znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wschowa

Wschowa,lubuskie

599 000 zł360 m² 1 663,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedstawiamy ciekawą ofertę domu położonego w malowniczej miejscowości Wschowa (20km. od Leszna, 25km. do Głogowa), woj. Lubuskie. Dom wybudowany został na początku lat dziewięćdziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Piastów

Jarosław,podkarpackie

350 000 zł346 m² 1 011,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek mieszkalny do remontu w zabudowie wolnostojącej, całkowicie podpiwniczony z garażem 38m2, parter: kuchnia, spiżarka, 3 pokoje, łazienka z wc, przedpokój, holl, kl. schodowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

1 795 000 zł120 m² 14 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedaży funkcjonalny dom o pow. 120m2 na działce o pow. 1300m2. Jest to połówka bliźniaka ( połączone garażami ) Na parterze domu znajduje się * duży salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kamionka

Kamionka,łódzkie

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam lub zamienię! W cenie zabudowania gospodarcze, ogród, sad, pola uprawne, las. Miejscowość jest w 2030 roku przeznaczona do wykupu pod kopalnie odkrywkową Bełchatów po cenach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gnieżdżewo

Gnieżdżewo,pomorskie

550 000 zł180 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Klimatyczny choć nowoczesny dom parterowy z poddaszem użytkowym zbudowany niedaleko Pucka. Łączna powierzchnia ok 180 m, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Konin

Konin,wielkopolskie

515 000 zł370 m² 1 391,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Sprzedam piękny nowoczesny dom o pow. 370m2, obszerny i funkcjonalny. Działka o pow. 1400m2, zagospodarowana. Idealny dla rodziny. Dom jest nowy w stanie deweloperskim. Wykończona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Zacisze

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł265 m² 5 656,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Dom położony wśród kameralnej zabudowy jednorodzinnej, wybudowany w roku 1999 z pustaków ceramicznych Max, ocieplony styropianem. Gruntownie odnowiony w 2006 roku, całkowicie wykończony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

480 000 zł136 m² 3 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedaży jest dom wolnostojący o powierzchni 135m2 położony na działce 770 m2. Dom jest wybudowany w 2004 roku. Położony w centrum Nowego Dworu Mazowieckiego, do stacji kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Smolec

Smolec,dolnośląskie

535 000 zł154 m² 3 474,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w Smolcu Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej z garażem w Smolcu przy ul. Głównej, 4 kilometry od granicy Wrocławia, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

730 000 zł160 m² 4 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Dobrze utrzymany dom wolonostojący z garażem w bryle, położony na pięknej, prostokątnej działce (8 arów) w całości ogrodzonej. Dom został częściowo wyremontowany (nowe rynny pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zalezianka

Zalezianka,świętokrzyskie

396 000 zł120 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Domek na wsi W cenie niższej niż mieszkanie W bloku W rewelacyjnej lokalizacji (12 minut do kielc)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Kostuchna

Katowice,śląskie

680 000 zł137 m² 4 943 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom szeregowy, skrajny o powierzchni mieszkalnej 137,55 m2, położony w południowej części Katowic na Osiedlu Bażantów. Prestiżowe osiedle domków zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krokusowa

Rzeszów,podkarpackie

700 000 zł220 m² 3 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Dom wolno stojący z oddzielnym wolno stojącym garażem z wiatą na drugi samochód, na zagospodarowanej działce 14,5 a. Zaciszna okolica, 10 minut (samochodem) od centrum miasta, część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wielkiego Dębu

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł160 m² 4 187 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:543 m²

Dom przeznaczony jest dla jednej rodziny w zamkniętym punkcie, w bliskiej okolicy komunikacji i infrastruktury miejskiej a jednocześnie w cichym i spokojnym punkcie. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myszków

Myszków,śląskie

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom jednorodzinny, całoroczny, wykończony w 2007 roku na działce 800 m2 ( 1000 m2), położony na skraju lasu, w bardzo spokojnej okolicy, 3 km od centrum miasta z dojazdem drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Źródło Marii

Gdynia,pomorskie

999 000 zł154 m² 6 487,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bardzo funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, na osiedlu Villa Maria. Osiedle wybudowane w 2010 r. Powierzchnia domu to 130 metrów kw. oraz poddasze 24 metry kw.; powierzchnia ogródka 210.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Hetmanice

Hetmanice,lubuskie

320 000 zł120 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom ocieplona fasada, nowe okna , centralne ogrzewanie ( piec wielofunkcyjny nowy), 4 pokoje, kuchnia, łazienka , pomieszczenie gospodarcze, weranda. Budynek gospodarczy: - dwa garaże, pomieszczenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karsibór

Karsibór,zachodniopomorskie

250 000 zł80 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom o powierzchni użytkowej ok. 80m2, położony na działce o powierzchni 3000m2 (własność). Budynek częściowo podpiwniczony(2 piwnice), zbudowany z cegły. Ogrzewanie centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Siemianówka

Siemianówka,podlaskie

80 000 zł1 200 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Za stodołą pasące się żubry. Pięć minut piechotą nad jezioro.Dojazd pociągiem i PKS. Grzyby rosnące na podwórku. Do okoła pięknie wyremontowane domki.Sklep w odległości 50-ciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szewczenki

Wrocław,dolnośląskie

1 200 000 zł320 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:944 m²

Wolnostojacy dom z 3 lazienkami, 2 kuchniami, garderoba, kotlownia gazowa, garazem i spizarka. Duzy salon (ok. 50m2) z kominkiem, aneksem kuchennym i z osobnym wyjsciem na taras. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł200 m² 3 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:981 m²

Budynek dwu kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony, z dachem płaskim, budynek ocieplony, stolarka pcv. Lokalizacja w niewielkiej odległości (2km) od zjazdu z autotrady A2 (krzesiny. Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Częstochowa,śląskie

365 000 zł190 m² 1 921,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:716 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : Pomieszczenia na parterze :duży wiatrołap , salon, olbrzymia kuchnia -podłogi deski ( meble kuchenne w cenie), łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworzno

Jaworzno,śląskie

310 000 zł90 m² 3 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:701 m²

********************kontakt kasia******************* lokalizacja - Jaworzno działka - 701m2, szerokość 20m2; ogrodzenie drewniane, częściowo siatka, dom - 90m2, wolno stojący, 3 przechodnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krapkowice

Krapkowice,opolskie

470 000 zł161 m² 2 919 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedaż domu w zabudowie szeregowej w Krapkowicach - Otmęt. Nowa atrakcyjna cena sprzedaży 470.000 zł. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia. Dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sławin

Lublin,lubelskie

720 000 zł209 m² 3 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

D om (segment- szereg skrajny) o powierzchni 209m2- lublin najbliższe okolice ogrodu botanicznego - Sławin. Stan developerski. Dom 4 kondygnacyjny: 5 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, 2 wc. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Dwór Wejherowski

Nowy Dwór Wejherowski,pomorskie

560 000 zł1 102 m² 2 226,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Dom o powierzchni 198,30 mkw położony na działce o powierzchni 1102 mkw ogrodzonej siatką powlekaną, od frontu płot.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Wawer

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł89 m² 4 775 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:214 m²

Dom,Sprzedaż,Wawer,Falenica,3 pokoje,parterowy - 425000 Dom - szeregowiec skrajny - na Falenickim osiedlu Zaporoże w sąsiedztwie lasu oraz innych tego typu domków szeregowych. Powierzchnia domku to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł220 m² 2 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom typu bliźniak o powierzchni 220m2, na działce 420m2. Dom składa się z dwóch kondygnacji, na parterze znajduje się bardzo duży salon o powierzchni 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zbychowo

Zbychowo,pomorskie

85 000 zł1 000 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Przepięknie położony domek letniskowy nad malowniczym Jeziorem Wyspowo. Miejscowość Zbychowo oddalona jest o 6 km od Rumi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołomin

Wołomin,mazowieckie

290 000 zł146 m² 1 986,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:820 m²

Nowy dom położony na przedmieściach Wołomina, na nowym osiedlu w cichej i spokojnej okolicy. Dom zbudowany tradycyjnie z czerwonej cegły, na dachu dachówka, kominy z klinkieru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł90 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny bliżniak o pow. mieszkalnej 90 m 2 plus 60 m 2 piwnicy i 25 m 2 garaż.,Ładnie utrzymany ,po wymianie instalacji grzewczej na miedzianą .Na podłogach mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolności

Gdynia,pomorskie

1 190 000 zł280 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:404 m²

Połowa domu, stanowiąca niezależny lokal mieszkalny, położony na piętrze budynku dwurodzinnego. Mieszkanie dwupoziomowe. Bardzo dobrze utrzymane. Wykończone w wysokim standardzie. Okna nowoczesne.