dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 418 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 418 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł140 m² 3 564 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy w spokojnej okolicy, w pobliżu lasu, dobry dojazd do centrum miasta. Dom jest gustownie urządzony, po generalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje.Budynek ma klimatyzację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marokańska

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł161 m² 13 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Skrajny segment z pięknym ogrodem, położony przy cichej osiedlowej uliczce domów jednorodzinnych. Blisko komunikacja miejska, sklepy, szkoły itp. Wnętrza domu gustownie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Dwór Gdański

Nowy Dwór Gdański,pomorskie

200 000 zł259 m² 772,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom do remontu na sprzedaż z działką w atrakcyjnej lokalizacji, 15 km od morza. Podpiwniczony, parterowy, z dużym strychem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mickiewicza

Gromadka,dolnośląskie

299 000 zł300 m² 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

DO sprzedania dom jednorodzinny W malowniczej gromadce! okazja teraz obniżona cena do 299 000 zł! Bardzo ładny dom na dużej, regularnej, prostokątnej działce o powierzchni 21 arów, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kębłowo

Kębłowo,pomorskie

420 000 zł1 640 m² 1 364,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Siedmioletni dom w stanie surowym zamkniętym przygotowany z myślą o ewentualnym prowadzeniu działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Władysława Łokietka

Suwałki,podlaskie

288 000 zł216 m² 1 332,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Wolnostojący dom parterowy z poddaszem użytkowym, calościowo podpiwniczony, położony w Suwałkach, os. Piastowskie, ul. Wł. Lokietka 86b, działka 517m2 prawo własności. Piwnica: garaż, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Staszica

Werbkowice,lubelskie

250 000 zł1 500 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom wraz z działką. Cena do negocjacji, kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Suwalna

Legionowo,mazowieckie

570 000 zł170 m² 3 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:905 m²

Dom wolnostojący - Legionowo-Łajski o powierzchni 170m2. Działka ok.950m2 ,kształt regularny prostokątny. Dół wykończony- 3 sypialnie, łazienka +wc, salon + kuchnia w półotwarta. Salon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żukowo

Żukowo,pomorskie

670 000 zł160 m² 4 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Całoroczny dom jednorodzinny o powierzchni 160m2 (z możliwością rozbudowy tarasu górnego) na działce o powierzchni 1600m2. Dom położony w Sitnie koło Żukowa (ok 20km od Gdańska).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

630 000 zł220 m² 2 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:480 m²

Obszerny, dom blizniak o niestandartowym ukladzie, dla duzej rodziny, lub prowadzacych dzialalnosc w miejscu zamieszkania, z duzym potencjalem. Zapraszam do ogladania. Miejsce doskonale, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konopnica

Konopnica,lubelskie

304 000 zł120 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Marzysz o eleganckim i stylowym domu? dom stylowy 110 to idealny wybór dla rodziny pragnącej mieć przytulny i stylowy dom. Dom zapewnia harmonię i ułatwia wspólne życie pod jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł65 m² 4 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dotyczy sprzedaż piętra atrakcyjnie położonego domu. Powierzchnia użytkowa w mieszkaniu 65m2 natomiast powierzchnia wszystkich pomieszczeń ok. 110m2. Pokoje o wymiarach: 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Topolowa

Lębork,pomorskie

360 000 zł462 m² 779,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:462 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej oraz garaż z budynkiem gospodarczym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

565 000 zł280 m² 2 017,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

polecam dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny z dużą działką z licznymi krzewami.) Powierzchnia całkowita domu wraz z garażem to 280m2 a użytkowej 230m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piastów

Piastów,mazowieckie

590 000 zł110 m² 5 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:424 m²

Do sprzedaży 1/2 bliźniaka w Piastowie o pow. użytkowej 110m2 (garaż 17m2). Działka o powierzchni 424,00m2. W domu znajdują się 4 pokoje, 1 wc i 1 łazienka (po remoncie-od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sucharzewo

Sucharzewo,kujawsko-pomorskie

200 000 zł500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom do remontu w spokojnej okolicy. Sad, ogród

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Graniczna

Tarnów,małopolskie

340 000 zł140 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 077 m²

Powierzchnia działki: 1077 m2. Lokalizacja: - tarnów, ul. Graniczna, - spokojna okolica z zabudową jednorodzinną, - asfaltowa droga dojazdowa, - działka płaska, niezalewowa. Budynek: - otynkowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ostrów

Ostrów,podkarpackie

320 000 zł150 m² 2 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Witam, do sprzedania dom z 1963 roku, do odświeżenia- pokryty blachą (dach zmieniony w 2010 roku) wraz z budynkami gospodarczymi i odzielnym garażem. W domu jest prąd, gaz, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

520 000 zł222 m² 2 342 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojący, w stanie surowym zamkniętym w Świętej Katarzynie. Budynek wykonany z suporeksu, dach pokryty dachówką ceramiczną, zamontowane rynny, okna z roletami, zrobione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marki

Marki,mazowieckie

850 000 zł240 m² 3 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Połowa bliźniaka w Markach w stanie do odświeżenia. Parter: korytarz wewnętrzny w kształcie litery L z miejscem na szafę w zabudowie, kuchnia z jadalnią, toaleta, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Paderewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

450 000 zł210 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Do sprzedania dom w zabudowie blizniaczej na osiedlu Chopina przy ul.Paderewskiego. Powierzchnia uzytkowa 105 m2,calkowita 210 m2,piwnice 4 pomieszczenia + garaz wylozone glazura,parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł220 m² 1 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowa niższa cena! super oferta! Przestrzenny bliżniak w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych na Miedzyniu. Powierzchnia całkowita domu to 220m 2, , użytkowa 145m 2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwaśniówka

Czchów,małopolskie

230 000 zł120 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam domek wielosezonowy.Wnętrza w gładziach, panelach, kafelkach.Na piętrze 2 pokoje a na parterze kuchnia, duży pokój, łazienka, przedpokój i ganek. Szopka , drewutnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Puławy

Puławy,lubelskie

350 000 zł100 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Sprzedam lub zamienię na mieszkanie do 50m 1 lub 2 piętro dom wolnostojący na działce 800m z budynkiem gospodarczym i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaskółcza

Łódź,łódzkie

960 000 zł317 m² 3 028,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:993 m²

Komfortowy dom jednorodzinny o całkowitej powierzchni 317m2, z czego 238m2 powierzni użytkowej, usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 993m2. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

210 000 zł120 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Witam. Mam do sprzedania nieruchomość położoną w miejscowość Pełczyce, gmina Bogoria, powiat Staszów. W skład nieruchomości wchodzi: - dom parterowy murowany ( 3 pokoje, duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Goździelin

Goździelin,świętokrzyskie

235 000 zł120 m² 1 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Oferuję do sprzedaży dom jednorodzinny: 4 pokoje- każdy po ok. 16m powierzchni, kuchnia, łazienka- bardzo ładne rozłożenie pomieszczeń, wszystkie bardzo ustawne. Możliwość adaptacji strychu-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radzanowo

Radzanowo,mazowieckie

340 000 zł170 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 200 m²

Posiadamy do sprzedaży siedlisko zlokalizowane ok. 12 km od Płocka, gmina Radzanowo. Siedlisko o powierzchni ok. 9000 m2, na której posadowiony jest kilkuletni, całoroczny dom o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Płock

Płock,mazowieckie

675 000 zł250 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Bardzo atrakcyjny dom jednorodzinny położony w gminie Stara Biała, blisko granicy Płocka. Duży, przestrzenny. Dom został wybudowany w 2003 r. z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zielonka

Zielonka,kujawsko-pomorskie

330 000 zł210 m² 1 571 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:916 m²

Super oferta! Przedmiotem sprzedaży jest dom wolno stojący w Zielonce o pow użytkowej 190m2 położony na działce o pow. 916m2 w stanie surowym zadaszonym zamkniętym. Zbudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Juranda

Nowy Sącz,małopolskie

420 000 zł149 m² 2 818,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. - powierzchnia domu 149 m - 5 pokoi - 5 arowa działka - Nowy Sącz, ul. Juranda 21, zawada/brzeziny - optymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wygoda

Białystok,podlaskie

410 000 zł150 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:639 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący(wybudowany w połowie lat 80-tych) położony w zacisznym miejscu osiedla Wygoda. Budynek murowany, 3-kondygnacyjny. podpiwniczony. Na pierwszej kondygnacji ( wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kalino

Kalino,łódzkie

450 000 zł196 m² 2 295,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący 0% prowizji! Do sprzedaży dom parterowy z antresolą, z 1998 r., wolnostojący o powierzchni całkowitej 196 m2, użytkowej 150 m2. Stan domu wskazuje na konieczność niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Świecie,kujawsko-pomorskie

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Gospodarstwo rolne. Dom o powierzchni 200m2 +piwnica 100 m2, dach po remoncie , nowa styropapa. Dom do lekkiego odświeżenia.Budynek gospodarczy ok.500m2+piwnica 40m2. W budynku gospodarczym nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Koluszki

Koluszki,łódzkie

490 000 zł118 m² 4 152,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

[bez prowizji] Miejscowość: będzelin k/koluszek Przepiękne miejsce z bardzo łatwym dojazdem do centrum Łodzi. Oaza ciszy, zieleni i spokoju :) Parametry techniczne domu: rok budowy: 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sulejówek

Sulejówek,mazowieckie

620 000 zł223 m² 2 780,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Pół bliźniaka w pięknej cichej okolicy wśród istniejącej nowej zabudowy. Starodrzew blisko lasu. Do skm 3 min. do autobusu 4 min. piechotą. W pobliżu sklepy, przedszkole. Parter - 85 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 390 000 zł243 m² 5 720,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 295 m²

Dom w Lipkowie położony na działce o wymiarach 35x37 metrów, to 243 m2, na które składają się następujące pomieszczenia: parter: obszerna kuchnia, połączona z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Józefosław

Józefosław,mazowieckie

665 000 zł134 m² 4 962,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Segment w Julianowie w stanie deweloperskim z ogródkiem ok 100 m2, całość ogrodzona, dojazd drogą z kostki. Parter: salon z aneksem kuchennym (ogrzewanie podłogowe), wc, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Czerwonak

Czerwonak,wielkopolskie

485 000 zł145 m² 3 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:986 m²

Dom na sprzedaż - Czerwonak, blisko lasu. Spokojna i cicha okolica, jednocześnie dogodny dojazd. Dom z 2008r. wybudowany z materiałów ceramicznych. Powierzchnia 145m2, działka 986m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

660 000 zł135 m² 4 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:398 m²

Nowa iwiczna Segment skrajny na chronionym osiedlu, parter i poddasze uzytkowe(ca 94m2), garaż ca 23m2. Na parterze: salon z kuchnią, łazienka, pokój z wyjsciem do ogródka.Na poddaszu 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ząbki

Ząbki,mazowieckie

660 000 zł140 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do sprzedania segment skrajny, położony w jednym z dwóch szeregów po 3 segmenty.Segment trzykondygnacyjny-na parterze pokój 22m2 zmożliwościa zrobienia aneksu kuchennego, garaż około 15m2,.