dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 474 ogłoszenia

379 000 zł63 m² 6 015,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej, spokojnej okolicy idealna dla osób szukających kontaktu z naturą, przestrzeni i prywatności. Dom mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł90 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:767 m²

Oferta Na sprzedaż dom mieszkalny w miejscowości Rodowo Małe gm. Prabuty o powierzchni użytkowej 90 m2 w pobliżu jeziora Dzierzgoń. Dom znajduje się w odległości 10 min. pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł109,20 m² 9 614,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł140 m² 14 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom nad jeziorem na kaszubach - natura, luksus I komfort Blisko jeziora - 120m | Nowy dom w standardzie premium | Sauna i jacuzzi w ogrodzie | Ogrzewanie sterowane zdalnie |.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł35 m² 10 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prezentujemy idealny rekreacyjny dom wykonany zaledwie 3 lata temu, położony w miejscowości Świniotop w gminie Wyszków, z roku na rok zyskującej coraz więcej pozytywnych opinii wśród.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł220 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:16 563 m²

Siedlisko w malowniczej wsi w gminie Pozezdrze Przedmiotem sprzedaży jest siedlisko składające się z budynku mieszkalnego po geneeralnym remoncie w 2021r oraz budynków gospodarczych.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł180 m² 4 605,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:145 m²

homfi ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalny segment środkowy z ogródkiem lokalizacja Segment położony jest przy ul. Mazowieckiej w Skierniewicach, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł220 m² 1 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom W stanie surowym otwartym! serdecznie polecamy! Oferujemy do sprzedaży dom w stanie surowym otwartym w Łękach Dolnych, gmina Pilzno, powiat dębicki, województwo podkarpackie.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł190,50 m² 9 396,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 190 m + poddasze około 40 m zlokalizowany na działce działka 705 m w pięknym sąsiedztwie Lasu Umultowskiego. Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł94,14 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Idealny dom z prywatnym ogrodem | Wawer Idealny dom z ogrodem mdash przestrzeń, komfort i niezależność Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom z prywatnym ogrodem, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 9 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowa inwestycja wśród nowej zabudowy jednorodzinnej. Odrębny lokal mieszkalny w zabudowie dwu-lokalowej. Oddany będzie w stanie deweloperskim w IV kwartale 2026 z instalacją co,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł84,15 m² 7 486,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:133 m²

Środkowy segment w kameralnym osiedlu w cichej, spokojnej i pełnej zieleni okolicy, z której szybko można dotrzeć do sklepów, punktów usługowych oraz pełnej infrastruktury takich.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł200 m² 4 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 445 m²

Powierzchnia gruntu : 1445 m2 Powierzchnia użytkowa : ok. 200 m2 Nr.ewid: 3408/1, 3318/4, 3319/1 Cena: 1 149 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł200 m² 8 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Oferta dla osób ceniących komfort , wygodę I zarazem szybki dojazd do centrum. Dom w zabudowie szeregowej, wybudowany w 2005 r. Dom 2-kondygnacyjny wybudowany w technologii tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł163,71 m² 6 413,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 503 m²

Oferta tylko w wolf Nieruchomości! nowoczesny I komfortowy dom wolnostojący W bliskim sąsiedztwie lasu I zalewu nakło-chechło brak opłaty pcc! Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 053 000 zł85,50 m² 12 315,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 317 m²

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer, ul. Zabielska Rodzaj zabudowy: segmenty w zabudowie bliźniaczej Metraż: ok. 85,49 m powierzchni użytkowej + poddasze nieużytkowe 50,15.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł500 m² 6 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:66 400 m²

Duże gospodarstwo położone w spokojnym miejscu na styku wsi Wojciechów i Milęcice w gminie Lubomierz. Dom po generalnym remoncie przygotowany pod kątem agroturystyki. Na parterze: salon.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł111,99 m² 8 027,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 451 m²

Polecamy Państwu budynek mieszkalny, parterowy z poddaszem nieużytkowym, w zabudowie wolnostojącej, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej około 111,99 m2. Dom pobudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 000 zł114 m² 6 087,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Oferujemy na sprzedaż domy w budowie przy ulicy Modrzewiowej w Sieradzu. Na osiedle będzie składać się osiem budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Budynki mają 114 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł154 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Sprzedaż tylko za gotówkę! Na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Łoś ( do sprzedania 3 podobne domy)stan: deweloperskipowierzchnia użytkowa: ok.148 mDziałka: 700 m wiata garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł133,37 m² 11 239,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Oferujemy Państwu wyjątkowy bliźniak położony na Chynowie - w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych dzielnic Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł256 m² 4 296,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom na Osiedlu Młodych w Wyszkowie. Nieruchomość użytkowana zaledwie przez rok od wybudowania. Całość wykończona z najwyższej jakości materiałów. Zastosowano nowoczesne rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł140 m² 4 964,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż dom w Malawie koło Rzeszowa, o powierzchni 140 m z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni 550 m . Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szukasz domu blisko miasta, ale z dala od zgiełku? Miejsca, gdzie możesz spokojnie żyć i stworzyć przestrzeń dla swojej rodziny? Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł80 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dom wolnostojący w Rzeszowie. Dom do kapitalnego remontu Nieruchomość usytuowana na zagospodarowanej działce 7 arowej - dzielnica Staromieście.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Oferta wyłącznie W naszym biurz kupujący zwolniony Z opłaty agencyjnej Oferuję na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni 160 m , położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł110,82 m² 6 316,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowoczesny Dom - Twoja Oaza Spokoju w Zielonej Górze-Jarogniewice 0%-Zadzwoń i umów się na spotkanie:   Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku, ale nie chcesz rezygnować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł95,85 m² 5 832,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

W sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym o pow. 95,85m2. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 95,85m2 - garaż w bryle budynku - bliżniak - działka 219m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł300 m² 4 766,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:951 m²

Umowa na wyłączność! dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta 0% - Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura w całości pokrywa Strona Sprzedająca! Ekskluzywny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł133 m² 9 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Dąbrowie Miszewskiej pomiędzy Baninem, a Miszewem. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł88 m² 9 306,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:552 m²

Ten dom sprzedaje się sam Janczewo ul. Wrzosowa To jest miejsce, które wciąga i nie chce wypuścić. Parter tu zaczyna się efekt wow Wchodzisz i już wiesz, że to nie jest przypadek. salon.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:725 m²

Idealny dom W idealnej lokalizacji - dąbrowa tarnowska! nowa niższa cena! informacje podstawowe Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł240 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w prestiżowej lokalizacji Szczawienka - osiedle domów w obrębie ulic Azaliowa / Makowa / Jaworowa. Środkowy szereg posadowiony na.