dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł111 m² 3 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem i otynkowany. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

590 000 zł304 m² 1 940 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w stanie deweloperskim o powierzchni 300 mkw na dużej działce 1400mkw.Dom parterowy z poddaszem użytkowym. Na pierwszej kondygnacji hall /19/duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł111 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem i otynkowany. Wykończony częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

790 000 zł260 m² 3 038 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:415 m²

Dom szeregowy, trzykondygnacyjny z łamanym dachem pokrytym dachówką, działka o pow. 415m2 ładnie zagospodarowana. Parter budynku składa się z salonu o pow. 30m2 (taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Kraków,małopolskie

850 000 zł190 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Sprzedaż bez prowizji! Bielany, ul. Księcia Józefa, dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 190m2 z garażem posadowiony na działce o powierzchni 3,60ar. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Budy Wolskie

Budy Wolskie,łódzkie

2 000 000 zł240 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:13 800 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży pięknej posiadłości położonej tylko 7km od granic aglomeracji łódzkiej. W jej skład wchodzą dwa domy tworzące jednolitą bryłę architektoniczna i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Górna

Lipiany,zachodniopomorskie

130 000 zł50 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom w Lipianach. Zabudowa szeregowa blisko centrum (ul.Górna). 3pok. , kuchnia, łazienka, przejściowe. Powierzchnia mieszkalna ok 50m2 + budynki gospodarcze, powierzchnia działki 281m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

359 000 zł105 m² 3 419,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:323 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na granicy Mosiny i Puszczykówka o powierzchni użytkowej 105,5 m2. Budynek w stanie deweloperskim będzie oddany do użytku wrzesień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

355 000 zł80 m² 4 437 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania ładny, zadbany, skrajny szereg na Piaskowej Górze, cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:14 400 m²

Sprzedam piętrowy dom położony na pięknej działce o powierzchni 1,44ha. Na dole: salon z kominkiem, jadalnia,barek, sypialnia, kuchnia , wc, łazienka, przedsionek.Na górze: 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Podlesie

Podlesie,mazowieckie

205 000 zł100 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż dom wiejski, murowany z elewacją drewnianą.Budynek po remoncie( nowy dach, ocieplenie, elewacja). Na dole duża kuchnia, łazienka oraz duży pokój połączony z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lusówko

Lusówko,wielkopolskie

417 000 zł138 m² 3 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:261 m²

0% prowizji!do sprzedaży dom jedno rodziny z poddaszem użytkowym, w zabudowie szeregowej segment środkowy (szereg czterech budynków) na nowo powstającym osiedlu w Lusówku. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

579 000 zł232 m² 2 495,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:178 m²

0%prowizji! Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej stan deweloperski o powierzchni całkowitej 232,27 m2 na działce o powierzchni 178 m2 w Komornikach. Dom wybudowany na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Władysława Jagiełły

Kętrzyn,warmińsko-mazurskie

550 000 zł120 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:810 m²

Dom wolnostojący- piękny ogród- taras- spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

narożny szeregowiec z końca lat 80-tych w dzielnicy Lisiniec , o powierzchni użytkowej 100m2, ocieplony na zewnątrz styropianem, 5 lat temu został przeprowadzony gruntowny remont. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

349 000 zł200 m² 1 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Cena promocyjna za dom jednorodzinny W zabudowie szeregowej W stanie surowym wewnętrznym! Budynek z porothermu, dachówka ceramiczna, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

299 000 zł200 m² 1 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Cena promocyjna domu jednorodzinnego W zabudowie szeregowej W stanie surowym otwartym! Budynek z porothermu, pokryty dachówką ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

340 000 zł115 m² 2 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym. Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku nie ma nic. Media doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaworzyna Śląska

Jaworzyna Śląska,dolnośląskie

399 000 zł190 m² 2 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom wolnostojący o powierzchni 185 m2. Dom w stanie deweloperskim otwartym. Nieruchomość położona jest na terenie zagospodarowanego osiedla domków jednorodzinnych - dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

1 899 900 zł310 m² 6 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Uwaga! nowa niższa cena! Luksusowy dom w Niemczu w bardzo dobrej lokalizacji. Dom parterowy bardzo obszerny i wygodny. Urządzony gustownie i ze smakiem. Cześć sypialniana oddzielona od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

248 000 zł70 m² 3 542 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:209 m²

Piętro domu, 70m 2 , 3 pokoje o powierzchni 19m 2 ,19m 2 ,16m 2. W lokalu znajduję się również bardzo przytulna kuchnia z jadalnią oraz wyremontowana łazienka. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Madaje Nowe

Madaje Nowe,łódzkie

500 000 zł160 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży malowniczo położony dom mieszkalny, parterowy z użytkowym poddaszem o pow. użytkowej 120 m2 na działce leśnej o powierzchni 7000 m2. Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lusówko

Lusówko,wielkopolskie

990 000 zł186 m² 5 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:858 m²

Do sprzedaży dom parterowy, wolno stojący na nowym osiedlu w Lusówku. Dom wybudowany 2009 roku o powierzchni 186,32 m2, powierzchnia działki 858 m2. Zestawienie powierzchni: ( wiatrołap 7,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Bielawa,dolnośląskie

300 000 zł200 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ogrzewanie na 3-sposoby piec tradycyjny,piec 2-funkc.gazowy,kominek z rozprowadzeniem,dodatkowo wiata z boku budynku,na dachu taras zaszklony,bardzo funkcjonalny dom w cichej okolicy , mili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sopot

Sopot,pomorskie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Witam wszystkich zainteresowanych. Oferuję do zakupu dom w Kusadasi / wybrzeże Egejskie / Turcja Stan bardzo dobry, dom jest kompletnie wyposażony, klimatyzowany. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stare Strącze

Stare Strącze,lubuskie

190 000 zł240 m² 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania zabudowa szeregowa w Starym Strączu. Parter z przeznaczeniem na działalność gosp. (pow. ok. 140m2), na piętrze mieszkanie o pow. ok 100m2. Działka 5 arowa, podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kępice

Kępice,pomorskie

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Maly piekny domek z ogrodkiem , tarasem i pelnym luksusowym wyposazeniem ( pelna kuchnie ze zmywarka,ladowka,mikrofala,kuchenka ceramiczna,telewizor,wersalka,lözko,zabudowana szafa.) ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gryżyce

Gryżyce,dolnośląskie

240 000 zł100 m² 2 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej o pow.użytkowej 100m2,3 pokoje,kuchnia,łazienka,przedpokój,ganek,centralne ogrzewanie,zasilanie elektryczne 230/400v telefon,internet.Ganek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł136 m² 5 478 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:908 m²

Twój wymarzony dom pod warszawą Miejscowość Janówek drugi tylko 6 km od Nowego Dworu Mazowieckiego, 19km od Warszawy, 15km do Legionowa. Ciekawy, nowoczesny i ciepły dom gotowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miedziana Góra

Miedziana Góra,świętokrzyskie

590 000 zł184 m² 3 212,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta bezpośrednia - biura! Do sprzedania wolnostojący 2 piętrowy dom o powierzchni mieszkalniej 183,63m2 położony na działce 900m2 w miejscowości Miedziana Góra. Garaż w bryle domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wąchocka

Grabowiec,mazowieckie

65 000 zł80 m² 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:886 m²

dom częśiowo ocieplony, pokój z kuchnią, pomieszczenie na łazienke, drugi pokój, pomieszczenie na kotłownie. w pobliżu sklepy, kościół, ośrodek zdrowia, apteka, fryzjer, park, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wodzierady

Wodzierady,łódzkie

469 000 zł145 m² 3 234,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży parterowego domu jednorodzinnego w miejscowości Wodzierady o pow.całkowitej 145 m kw. i działce o pow. 5 000 m kw. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

425 000 zł106 m² 4 009,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:428 m²

Polecam do sprzedaży prawy skrajny segment szeregowca o powierzchni 106,11 m2 na działce 428 m2 w Mosinie na nowo budowanym osiedlu 47 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cieleszyn

Cieleszyn,kujawsko-pomorskie

91 000 zł130 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 026 m²

Dom do remontu na dużej działce pod Bydgoszczą. Dom wolnostojący wybudowany z czerwonej cegły posadowiony na dużej działce 3026m2 w Cieleszynie, gm. Pruszcz, okolice Zbrachlina. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Przestronny i zadbany dom w zabudowie szeregowej. Okolica cicha i spokojna, w pobliżu pełna infrastruktura: sklepy, apteka, szkoła, przedszkole, kościół. Bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

560 000 zł160 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:130 000 m²

Polecam wolnostojący parterowy dom o pow. 160m2 na działce 1,3ha w Saczynie koło Kalisza.Całość stanowią:przestronny holl,salon,pokój z wyjściem na taras,sypialnia,łazienka,pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bibice

Bibice,małopolskie

530 000 zł148 m² 3 581,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Polecamy Państwu dom wolnostojący położony w Bibicach o powierzchni użytkowej 148m2 położony na 9- arowej działce, z zagospodarowanym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, Widzew

Łódź,łódzkie

730 000 zł276 m² 2 644,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolno-stojący w stanie deweloperskim na Widzewie o powierzchni użytkowej 153m kw i działką o pow.1400m kw. Parter: -wiatrołap-3,82m kw -hall-8,58m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Osowiec

Osowiec,mazowieckie

699 000 zł189 m² 3 698,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Wolnostojący, parterowy dom położony w Osowcu, gmina Żabia Wola, powiat grodziski, 1 km do trasy katowickiej, 7 km do Grodziska Mazowieckiego. Pow. użytkowa 150 m2, na ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowa Wieś

Nowa Wieś,warmińsko-mazurskie

350 000 zł160 m² 2 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:900 m²

dom typu bungalo w ksztalcie lit. "L", do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Drobin

Drobin,mazowieckie

75 000 zł74 m² 1 013,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nowa wieś gmina Drobin, powiat płocki Urokliwy dom parterowy (74 m2) posadowiony na częściowo zadrzewionej, "zielonej" działce o powierzchni 3.000 m2. Budynek wzniesiono w technologii.