dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 321 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 321 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

590 000 zł158 m² 3 734,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Domy Radziejowice okolice. Ciekawy dom o powierzchni całkowitej 215 mkw na przepięknej działce 1290 mkw. Dom został postawiony w roku 2004 w technologii mieszanej tj. podstawą konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

260 000 zł120 m² 2 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:983 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w atrakcyjnej lokalizacji w Przyłękach pod Bydgoszczą. Budynek wybudowany w 2006 roku z porothermu, dach pokryty blachodachówką, obecnie stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

900 000 zł160 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 014 m²

Parterowy dom wolno-stojący z użytkowym poddaszem, o powierzchni użytkowej około 110 m2 (całkowita 160 m2), usytuowany na działce o powierzchni 1014 m2 (25 m na 50 m), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł270 m² 2 218,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Miejsce wymarzone na odpoczynek, spokój, cisza. a zarówno szybko i łatwo można dojechać do centrum miasta. Dom w zabudowie bliźniaczej na Pogodnie II. Powierzchnia domu całkowita to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gontarska

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł306 m² 4 901,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Warszawa Dzielnica Rembertów ul. Gontarska 16 ( Przy ul. Chełmżyńskiej) Do Sprzedania Przepiękny Dom 306m2 na działce 900m2. Dom budowany na potrzeby własne. Dojazd ulicą o nawierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra Wola

Dobra Wola,mazowieckie

52 000 zł180 m² 288,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

dom powierzcnia 180n2 +60m2 lokalu usllugowo handlowego po sklepie spoz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chopina

Wrocław,dolnośląskie

2 100 000 zł386 m² 5 440,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:841 m²

Dom usytuowany w jednej z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia (zalesie), przy cichej, jednostronnie zabudowanej ulicy, w Parku Szczytnickim, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyszyńskiego

Piekary Śląskie,śląskie

2 500 000 zł450 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dochodowa kamienica w centrum miasta- bez pośredn. Kamienica w centrum Piekar Śląskich, szarleju. Zlokalizowana przy przystanku autobusowym przy głównej ulicy handlowej, ul. Wyszyńskiego 24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

395 000 zł133 m² 2 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku nie ma nic. Media doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł111 m² 3 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem i otynkowany. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł111 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem i otynkowany. Wykończony częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

340 000 zł115 m² 2 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym. Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku nie ma nic. Media doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z keramzytu, dachówka cementowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

498 000 zł160 m² 3 112 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:598 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

398 000 zł144 m² 2 763 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

469 000 zł200 m² 2 345 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Cena promocyjna za nowy budynek jednorodzinny W zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim podwyższonym! Budynek z porothermu, dachówka ceramiczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

454 000 zł200 m² 2 270 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Cena promocyjna za nowy budynek jednorodzinny W zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim! Budynek z porothermu, dachówka ceramiczna, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wylotowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

1 500 000 zł270 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zachodnia strona Kołobrzegu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żółwin

Żółwin,mazowieckie

517 000 zł160 m² 3 231,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Domy Żółwin. Bardzo przytulny, zadbany dom wolno stojący w Żółwinie do sprzedania. Budynek o powierzchni użytkowej 160 m posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. 11 Listopada

Staszów,świętokrzyskie

520 000 zł300 m² 1 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom W staszowie Sprzedam dom w Staszowie przy ulicy 11listopada. Nieruchomość usytuowana jest w atrakcyjnej lokalizacji. Posiada dwa oddzielne mieszkania oddzielone klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wirek

Ruda Śląska,śląskie

595 000 zł112 m² 5 312 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:504 m²

Nowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Rudzie Śląskiej Wirku (mrowcza Górka). Powierzchnia użytkowa 112 mkw. Niepodpiwniczony, z garażem. Działce w użytkowaniu wieczystym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krasnystaw

Krasnystaw,lubelskie

299 000 zł160 m² 1 868,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Przedstawiamy Państwu atrakcyjny, funkcjonalny dom o powierzchni 160mkw zlokalizowany w bardzo ładnej okolicy na obrzeżach Krasnegostawu. Dom posadowiony jest na działce o pow. 1750mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Olbięcin

Olbięcin,lubelskie

270 000 zł260 m² 1 038,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

7km od Kraśnika, 57 km od Lublina, położony nad rzeczką Tuczyn.Budynek 1-piętrowy z 3 kondygnacjami: piętro, parter, podwyższona o 1,20m piwnica. Stan surowy, zamknięty. Kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Ściegny

Ściegny,dolnośląskie

395 000 zł141 m² 2 801,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Do sprzedaży bezpośredniej atrakcyjny, przytulny i komfortowy dom całoroczny, na ogrodzonej działce, w cichej okolicy. Idealny dla ludzi kochających naturę, a jednocześnie związanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

440 000 zł294 m² 1 496,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam dom jednorodzinny o pow. użytk. 231 m2 (nowe budownictwo) położony na działce o pow. 22 ary. Dodatkowo na działce garaż wolnostojący. Odległość do granic Rzeszowa ok. 5km

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Spacerowa

Myślenice,małopolskie

285 000 zł153 m² 1 862,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:377 m²

Nieruchomość w Myślenicach przy ul. Spacerowej 16c - Zarabie Domek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lasu w strefie Zarabie pod górą Chełm. Idealne miejsce dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biedaczów

Biedaczów,podkarpackie

180 000 zł100 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

sprzedam dom w dobrym stanie cena do negocjacji dom zadbany do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Moszczenica

Moszczenica,małopolskie

150 000 zł230 m² 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:6 500 m²

Do sprzedania gospodarstwo rolne w miejscowości Moszczenica k/gorlic. W skład gospodarstwa wchodzi drewniany dom jednorodzinny oraz dwa budynki gospodarcze. Całość położona na widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Pokrzywki

Karbowo,kujawsko-pomorskie

65 000 zł110 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu dom o powierzchni 110 m2 usytuowany przy ulicy Pokrzywki w miejscowości Karbowo koło Brodnicy. Jest to dom w stanie surowym otwartym, budowany według projektu Słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gościcino

Gościcino,pomorskie

499 000 zł226 m² 2 207,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:606 m²

Parter: salon z kominkiem, kuchnia, łazienka, garderoba Piętro: cztery pokoje, łazienka. Poddasze: odrębne mieszkanie, niezależne wejście z klatki schodowej - salon z aneksem kuchennym,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rożno-Parcele

Rożno-Parcele,kujawsko-pomorskie

460 000 zł310 m² 1 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom wolno stojący z dodatkowym mieszkaniem z 2011r o powierzchni 310m2 na działce 3000m2 z czego 2000m2 jest zagospodarowane reszta do własnej aranżacji podpiwniczony z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionowa

Marki,mazowieckie

990 000 zł220 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Lokalizacja: z dala od zgiełku miasta, w cichym, urokliwym rejonie Puszczy Słupeckiej. Polecamy osobom poszukującym wysokiej klasy nieruchomości, położonej w miejscu przyjaznym rodzinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Błonie

Błonie,mazowieckie

295 000 zł222 m² 1 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:690 m²

Uwaga to cena za dom który znajduje się na terenia miasta błonia. Dom z użytkowym poddaszem w stanie surowym otwartym - niestandardowy projekt. Na działkę doprowadzona jest woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł280 m² 8 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

DS-16754 nowy, o nowoczesnej architekturze, bardzo funkcjonalny, wykończony materiałami wysokiej jakości dom w doskonałej lokalizacji. Parter: salon 40m2 z jadalnią 28m2, kuchnia 10 m2, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podróżnicza

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł150 m² 5 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Pilnie sprzedam! grabiszynek - Sprzedam pierwsze pietro domu, mieszkanie z własną kw: 4 pokoje, kuchnia + 2 łazienki. Część mieszkalna dwupoziomowa o pow. ok.130m2 + 20m2 pom.gosp + 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, al. Kochanowskiego

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł238 m² 3 991,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:549 m²

Doskonała lokalizacji i dobry układ komunikacyjny. Sąsiedztwo stanowi niska zabudowa domów jednorodzinnych. Projekt znanego architekta łączy ciekawą formę z dobrymi rozwiązaniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

789 125 zł180 m² 4 384,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Polecam do sprzedaży ładny, 5-pokojowy dom w Plewiskach. Dom z roku 2002 o powierzchni 180 m2 znajduje się w zabudowie szeregowej (trzy segmenty) posadowiony na działce 328 m2. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kiszkowska

Pobiedziska,wielkopolskie

498 125 zł180 m² 2 767,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:745 m²

Polecam do sprzedaży dom o powierzchni 180m2 na działce 745m2. Dom jest obecnie w stanie surowym zamkniętym. Budynek jest wybudowany z cegły "proton", ocieplony 12cm styropianem. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kantorowicka

Kraków,małopolskie

740 000 zł150 m² 4 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kraków, ul. Kantorowicka, dom wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, z użytkowym poddaszem wg projektu,Nowy Zameczek" firmy Archeton, o powierzchni ok. 150m2, budowany technologią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzywodzie

Międzywodzie,zachodniopomorskie

999 000 zł420 m² 2 378,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Pensjonat wybudowany w 2005 r w cichej czesci Międzywodzia, położony 100 m od Zalewu Kamieńskiego i 500 m od Morza Bałtyckiego. Na parterze znajdują. się 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ukośna

Białystok,podlaskie

385 000 zł108 m² 3 564,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:383 m²

Atrakcyjna lokalizacja. ul.Ukośna (Sady Antoniukowskie),murowany, ocieplony,nowa elewacja, nowe okna drewniane.Podpiwniczony.Dojazd do garażu wyłożony polbrukiem. Pół bliźniaka(odseparowane).Po remocie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij