dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 283 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 283 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

565 000 zł137 m² 4 124,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 644 m²

Domy Milanówek. Bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej położony w malowniczej części Milanówka w pobliżu lasu. Dodatkowo dużym atutem jest bliskość kolejki wkd ( ok. 600 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bidziny

Bidziny,świętokrzyskie

75 000 zł70 m² 1 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Sprzedam dom drewniany w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niepodległości

Bolesławiec,dolnośląskie

814 000 zł185 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

dom gotowy do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pruszków

Pruszków,mazowieckie

1 400 000 zł180 m² 7 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:633 m²

Dom zlokalizowany w zacisznej i spokojnej części Pruszkowa.Dom z 1996r.na zagospodarowanej działce ( 633m2).Dojazd do działki z kostki brukowej.Wszystkie media miejskie.Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelistrzewo

Żelistrzewo,pomorskie

450 000 zł137 m² 3 284,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Umeblowany dom parterowy z użytkowym poddaszem. Na parterze salon z otwartą jasną i przechodnią kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olbrachcice

Olbrachcice,śląskie

147 000 zł65 m² 2 261,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Dom jednorodzinny użytkowany, stan dobry(panele, gipsówki,okna pcv)piec co w piwnicy.Garaż z warsztatami łączna powierzchnia 70 m2,duży ogród ,lokalizacja 32km od Częstochowy .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

180 000 zł120 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Sprzedam dom murowany w Łubinie Kościelnym o powierzchni użytkowej 100 m (kuchnia, cztery duże pokoje, kotłownia, sień) + możliwość zagospodarowania dużego poddasza. Nieruchomość ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Garnizonowa

Dobre Miasto,warmińsko-mazurskie

690 000 zł170 m² 4 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:827 m²

Dom wolno stojący o powierzchni 170 m2 w Dobrym Mieście, położony na osiedlu domków jednorodzinnych - Przysiółek Górny, przy lesie, (cisza, spokój). Budynek użytkowany od 2010 r, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Rynek

Grodków,opolskie

860 000 zł300 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Budynek z 2000 r. podpiwniczony w Rynku. Lokal użytkowy na parterze ok 70 m2. Dwa mieszkania 80 oraz 120 m2- dwupoziomowe. Ogrodzone podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Modrzewiowa

Dzierżoniów,dolnośląskie

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam ładny dom W dzielnicy willowej Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

485 000 zł143 m² 3 391,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mamy przyjemność zaprezentować państwu niezwykle atrakcyjny, zupełnie nowy dom w pięknej i spokojnej okolicy. W jego skład wchodzą dwie kondygnacje. Na pierwszej znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 370 000 zł199 m² 6 884,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Efektowny dom wolnostojący parterowy o bardzo ciekawej bryle, z ogrodem zimowym oraz garażem dwustanowiskowym 34mkw i drewutnią na ogrodzie. Działka o powierzchni 1057mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chotomów

Chotomów,mazowieckie

1 000 000 zł270 m² 3 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 264 m²

Wyjątkowy dom położony w Chotomowie jedynie 25km od centrum Warszawy. Nieruchomość to dom o powierzchni 270m2 po podłodze. W skład domu wchodzi pięć pokoi (29m2; 32m2; 30m2; 36m2;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 500 000 zł405 m² 3 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

! nowa niższa cena! - wynagrodzenie biura domyfinanse pokywa sprzedający Nieruchomość idealnie nadająca się na prowadzenie działalności handlowej lub usługowej, przychodni, gabinetów lekarskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Oborniki

Oborniki,wielkopolskie

690 000 zł205 m² 3 365,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:831 m²

Sprzedam komfortowy dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym. Zlokalizowany 3 km od Obornik z dogodnym dojazdem. Wszystkie media. Łączna powierzchnia użytkowa 174m2. Na parterze: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zwierzyń

Zwierzyń,podkarpackie

900 000 zł248 m² 3 629,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

[bez prowizji] Miejscowość: zwierzyń k. Leska oraz w bliskiej odległości od Soliny, sanoka i Ustrzyków Dolnych. Przepięknie położony i z piękną działką. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osówiec

Osówiec,kujawsko-pomorskie

330 000 zł70 m² 4 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Dom wolno stojący położony w Osówcu gmina Sicienko. Powierzchnia domu około 70m kw natomiast działka stanowi powierzchnie 1581m kw. Ciekawa lokalizacja cisza i spokój. Ładne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Szprotawa

Szprotawa,lubuskie

195 000 zł110 m² 1 772,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom z zabudowaniami gospodarczymi i dużą działką

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

670 000 zł248 m² 2 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

529 000 zł280 m² 1 889,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

polecam dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny z dużą działką z licznymi krzewami.) Powierzchnia całkowita domu wraz z garażem to 280m2 a użytkowej 230m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kostkowo

Kostkowo,pomorskie

480 000 zł297 m² 1 616,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:941 m²

Pilna sprzedaż! cena do negocjacji! Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 297 m2 położony w centrum Kostkowa gm. Gniewino. Nieruchomość znajduję się na działce o powierzchni 941.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

1 199 000 zł164 m² 7 310,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 463 m²

Dom wolnostojący 25 km od centrum Warszawy w kierunku Nowego Dworu. Osiedle zamknięte i strzeżone zamykane szlabanem. W oknach zamontowane rolety antywłamaniowe. Dom wybudowany w roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowosądecka

Kraków,małopolskie

640 000 zł111 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Ładny, klasyczny dom (1930r.) o powierzchni 111 mkw usytuowany na 10 arowej działce w okolicy ul. Nowosądeckiej (bieżanów-Prokocim) w Krakowie. Dom do generalnego remontu, można dowolnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

369 000 zł100 m² 3 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Marki k/warszawy ul. Graniczna okolica.Nowe SEGMENTY W STANIE DEVELOPERSKIM zamkniętym w cenie mieszkania. Bezczynszowe. Segment dwukondygnacyjny 80m2: - parter ok. 40m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Różana

Bolesławiec,dolnośląskie

380 000 zł250 m² 1 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:262 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej (szeregówka środkowa) na Osiedlu Kwiatowym przy ulicy Różanej o powierzchni użytkowej 155m2, który znajduje się na działce o powierzchni ok. 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Michałowice

Michałowice,mazowieckie

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Połowa bliźniaka w Michałowicach na działce 500m2.Dom w stanie do zamieszkania. Nie jest podpiwniczony.Garaż duży w bryle budynku. Parter - hol,salon z kominkiem i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Szepietowo,podlaskie

250 000 zł1 461 m² 171,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 461 m²

Witam, sprzedam dom z duzą działka o powierzchni 1461m2 przy samym stadionie , spokojna okolica przy lesie. Dom pietrowy murowany z garazem i strychem Plus dwa budynki gospodarcze. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

659 000 zł169 m² 3 890,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Oferta nr 590. Granice wrocławia/iwiny (tuż przy ul. Koreańskiej na Brochowie)! Dom w zabudowie bliżniaczej z 2011 r. o pow. 169,40 m2 z garażem w bryle budynku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długie

Długie,lubuskie

347 000 zł160 m² 2 168,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

**woj.lubuskie-gm.Strzelce Krajeńskie-Długie** Czy słyszeliście o Mazurach lubuskich? Tak mówią o tych terenach właściciele działek malowniczo położonych na zalesionym wzgórzu.Z jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

260 000 zł300 m² 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Prezentujemy państwu dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow.300,5m2 podpiwniczony. Dom w stanie surowym częściowo zamkniętym częściowo wstawione okna plastikowe, wstawione drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolszewo

Bolszewo,pomorskie

448 000 zł280 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Dom z 1980 roku, właściciel wykorzystuje cały budynek pod wynajem mieszkań lub na pomieszczenia usługowo-gospodarcze, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dziwnówek

Dziwnówek,zachodniopomorskie

820 000 zł300 m² 2 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:-

!Prezentowana nieruchomość znajduje się w Dziwnówku miejscowości nadmorskiej, w odległości 800 m od morza ale zaledwie 70 m od brzegu jeziora Wrzosowskiego, z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ostródzka