dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pietrusińskiego

Kraków,małopolskie

2 400 000 zł305 m² 7 868,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:465 m²

Jedyny tego typu luksusowy dom w Krakowie! I w jakim miejscu! Na końcu cichej uliczki z furką do parku. , sarny przychodzą na sąsiednią działkę, cisza, zieleń do okoła a jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Chotomów

Chotomów,mazowieckie

615 000 zł180 m² 3 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Piękny dom w stanie deweloperskim położony w Chotomowie, jedynie 23km od centrum Warszawy. Powierzchnia domu to 180m2, natomiast działka to 780m2. Dom wg. projektu składa się parter (dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

515 000 zł280 m² 1 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

polecam dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny z dużą działką z licznymi krzewami.) Powierzchnia całkowita domu wraz z garażem to 280m2 a użytkowej 230m2. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

460 000 zł151 m² 3 046,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:812 m²

Ładny i funkcjonalny dom wolnostojący o pow.całkowitej 151m2 położony na działce o pow.812m2. Dach pokryty dachówką cementową.Okna PCV,ogrzewanie olejowe. Na parterze znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kozakowice Górne

Kozakowice Górne,śląskie

269 000 zł78 m² 3 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:530 m²

Posiadamy do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 78m2 usytuowany na 530m2. W domu znajdują się : 3 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka. W pokojach na podłodze: panele oraz kafle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Billewiczówny

Warka,mazowieckie

400 000 zł190 m² 2 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:571 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w Warce na nowym osiedlu Winiary II, oddany do użytku w 2005 r. Parter (wykończony) salon, 2 sypialnie, kuchnia, łazienka. Piętro (do wykończenia obecny stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

390 000 zł79 m² 4 936 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Nie duży dom, idealne alternatywa dla mieszkania w bloku. Trzy pokoje 25m2; 15m2; 15m2; wyłożone panelami i terakotą, natomiast dużym oknom wychodzącym na południe powoduje, że pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Barniewice

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł220 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:855 m²

Ciekawa oferta! Dom w stanie surowym otwartym, wybudowany na ładnej prostokątnej działce. Dom jednorodzinny z garażem na dwa samochody. Powierzchnie pomieszczeń Parter: salon (32,3m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaworowa

Kąpino,pomorskie

1 450 000 zł216 m² 6 703,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Elegancki dom zlokalizowany pod lasem, w bardzo malowniczej okolicy, na działce znajdującej się w spokojnej i dynamicznie rozbudowującej się miejscowości oddalonej niespełna 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przemysława

Gdynia,pomorskie

2 100 000 zł347 m² 6 058,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Dom zlokalizowany w nadmorskiej części Gdyni Orłowa, na granicy Gdyni i Sopotu. Na działce o powierzchni 549 m2 znajduje się dom trzy-piętrowy o powierzchni całkowitej 347 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamionki

Kamionki,warmińsko-mazurskie

480 000 zł20 050 m² 23,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:20 050 m²

Sprzedam siedlisko na Mazurach.Siedlisko położone jest w sercu Mazur, 8 km od Giżycka, we wsi Kamionki,między jeziorami Kisajno,Dobskie i Dejguny. Urokliwa,spokojna okolica otoczona lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 549 m²

Domy w okolicy Jaktorowa. Cena do negocjacji. Dom wolno stojący wybudowany w latach 50-tych położony w Budy Grzybek 1,5 km do stacji pkp. Dom o powierzchni około 50 m posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bramki

Bramki,mazowieckie

870 000 zł102 m² 8 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 003 m²

Domy Bramki koło Błonia. Ciekawy, niewielki dom na bardzo dużej słonecznej działce o powierzchni 3003 mkw.Dom jest parterowy z użytkowym poddaszem o tradycyjnej bryle i o całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

410 000 zł70 m² 5 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Domy Żyrardów. Dom do kapitalnego remontu w bardzo dobrej lokalizacji w Żyrardowie. Dom jest nieduży, ma około 80 mkw i stoi na bardzo ładnej słonecznej działce o powierzchni 1501.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nowogrodzka

Warszawa,mazowieckie

12 500 000 zł3 119 m² 4 007 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 092 m²

Kamienica dwu budynkowa z 1895r. objęta ochroną kz. Pięć kondygnacji + nadbudowa. Powierzchnia całkowita 3119 m2 w tym 3 lokale wykupione w latach 70- tych o łącznej powierzchni 224.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Piłsudskiego

Zgierz,łódzkie

1 180 000 zł394 m² 2 989 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Oferta ekskluzywna - całość wynagrodzenia biura pokrywa sprzedający Do sprzedania bardzo atrakcyjny, wolnostojący dom 395 m2 z 2009 r. położony w Zgierzu (7km od Łodzi), z działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaśminowa

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł230 m² 3 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Przepięknie położony dom przy ulicy Jaśminowej nad samym Jeziorem Tarpno, z własnym wejściem do wody. Dom znajduje się na działce o pow. 5000 m2. Cały teren jest ogrodzony. Zadbany ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Łeba

Łeba,pomorskie

190 000 zł83 m² 2 289,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Pięknie położony domek letniskowy,w poblużu 2 stadniny koni.Najwiekszy w Polsce Park Dinozarów i wiele innych atrakcji.Cena ostateczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagielska

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł300 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w malowniczej okolicy tuż przy Lesie Kabackim przy ul. Jagielskiej. Dom znajduje się na działce o powierzchni 654 m2. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

700 000 zł198 m² 3 535 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy dom murowano-drewniany położony w Jabłonnie, jedynie 20km od centrum Warszawy. Podpiwniczenie murowane, gdzie odnajdziemy dwa pomieszczenia, łazienkę oraz kotłownię. Można tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Węglin

Lublin,lubelskie

885 000 zł150 m² 5 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

Dom parterowy, gotowy do zamieszkania, całkowicie wykończony w wewnątrz, jednorodzinny wykonany wg projektu z Muratora M36L Spokojna przystań. Wybudowany z belitu, dachówka betonowa marki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Legionowo

Legionowo,mazowieckie

459 000 zł89 m² 5 157 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Skrajny segment 89m2 położony w spokojnej, cichej okolicy położone w Legionowie. Działka o powierzchni 200m2. Mamy do dyspozycji cztery pokoje, kuchnię z jadalnią, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

660 000 zł110 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

2007 szeregowiec Skórzewo , blisko Poznań. Komfortowo, gustownie i funkcjonalnie urządzony parterowy dom szeregowy w Skórzewie , blisko Poznania. Dom ma 3 pokoje, 110 m2 powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Młodzieżowa

Wyszków,mazowieckie

340 000 zł187 m² 1 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:438 m²

Dom na cichym osiedlu na którym praktycznie wszystko jest (przedszkole,szkoła podstawowa,apteka,kościół,mechanik,fryzjer,polo,itp.)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

440 000 zł155 m² 2 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:363 m²

Nieruchomość położona w dzielnicy Miedzyń. Dom typu szereg skrajny o powierzchni całkowitej 155m kw a użytkowej 90m kw. Ciekawa lokalizacja ze względu na pobliski las. Dom ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

348 000 zł90 m² 3 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

W świetnej lokalizacji! W przystępnej cenie! Oferujemy Państwu do zakupu domy w zabudowie bliźniaczej z wydzielonymi segmentami (obecnie w trakcie realizacji), mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

269 000 zł107 m² 2 518,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 115 m²

Polecamy Państwu 1/2 domu wolno stojącego o łącznej powierzchni 106,80 m.kw., z odrębnym wejściem i wjazdem na teren posesji. Pow. mieszkalna zajmuje 84,30 m.kw, piwnica 14,80 m.kw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zimnice Małe

Zimnice Małe,opolskie

120 000 zł113 m² 1 061,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedazy dom wolnostojacy o pow. 113m2 posadowiony na dzialce 12 arowej, 3 pokoje, kuchnia, łazienka w Zimnicach Malych. Dom jest w cichej wiosce kilkanascie kilomertów od Opola.Do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czyżewskiego

Gniew,pomorskie

450 000 zł220 m² 2 045,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:996 m²

Uwaga- na terenie działki znajduje się duży (96m2) budynek przeznaczony na działalność gospodarczą (hala, strych, pomieszczenia socjalne, wc, piwnica - oddzielna kotłownia budynku). Dom jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jenin

Jenin,lubuskie

420 000 zł220 m² 1 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w Jeninie położony przy samym lesie z przepięknie zagospodarowanym ogrodem (podlewanie automatycznie). Dom ocieplony - rok budowy 1988, działka 12 arów, garaż wolnostojący na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Garbowice

Garbowice,świętokrzyskie

240 000 zł145 m² 1 655,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 600 m²

Sprzedam dom z poddaszem 145m2: - 4 pokoje, - kuchnia, - 2 lazienki, - wc, - spizarnia, - suteryny, - strych, - centralne ogrzewanie, - woda biezaca, - budynki gospodarcze, - linia telefoniczna, - sad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

395 000 zł133 m² 2 958 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku nie ma nic. Media doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

340 000 zł115 m² 2 956 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:253 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie surowym zamkniętym. Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku nie ma nic. Media doprowadzone do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szałwiowa

Plewiska,wielkopolskie

880 000 zł130 m² 6 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:652 m²

Plewiska, osiedle Zielarskie. Parterowy dom powierzchnia całkowita 130 m2 działka 652 m2. Salon otwarty z kuchnia ok 40 m2, trzy sypialnie ok 13 m2 ,łazienka 9 m2, wc 2 m2,garaż 20 m2, hol 15 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

6 900 000 zł1 150 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowa rezydencja/hote Safe Home (project swiss) Dom: 1150m2 + 350m2 parking podziemny Działka: 1900m2 20 pokoi i apartamentów restauracja/jadalnia z tarasem widokowym Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bliska

Radom,mazowieckie

300 000 zł210 m² 1 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dom posiada 2 pietra plus piwnica w ktorej znajduje sie garaz i 2 pomieszczenia gospodarcze oraz strych.Na 1 pietrze jest duzy taras a na pietrze 2 balkon. Na koncu dzialki z tylu domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Skuły

Skuły,mazowieckie

600 000 zł162 m² 3 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 263 m²

Świetna okazja! cena do negocjacjii! Wyjątkowa nieruchomość - całoroczna Leśniczówka o pow. 162m2, położona w malowniczym lesie w Skułach na działce o pow. 2263m2, jedynie 30km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiedeńska

Kraków,małopolskie

1 780 000 zł314 m² 5 668,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Kraków - ul. Wiedeńska. Powierzchnia użytkowa 220 m2 Powierzchnia całkowita 314 m2 Działka - 4500 + 550 m2 dzierżawa Forma własności akt własności Oddany do użytku 1992 r Gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

285 000 zł100 m² 2 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Dom wolnostojący na bardzo ładnej dużej działce graniczącej z laskiem sosnowym. Dom położony przy spokojnej ulicy bez nadmiernego ruchu samochodowego. Okolica cicha i bezpieczna, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowa Wieś

Nowa Wieś,mazowieckie

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:575 m²

Nowa cena 350 000 zł .Dom z lat 80-ych parterowy 2 pokoje 19,5m2 ,16m2 kuchnia 12m2 łazienka przedpokój wiatrołap. Jest piwnica{sucha} oraz strych, który może być zaadoptowany na użytkowy. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Mętków

Mętków,małopolskie

180 000 zł65 m² 2 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom usytuowany jest w malowniczej i cichej okolicy przy lesie. Posiada dwa pokoje, łazienkę, salon z kominkiem i dużą kuchnię z tradycyjnym piecem węglowo-drewnianym oraz.