dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 284 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

45 284 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

699 900 zł204 m² 3 430,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Pół domu składającego się z dwóch mieszkań o wspólnych drzwiach wejściowych. Prawa strona; wysoki parter; 3 pokoje z aneksem kuchennym i tarasem oraz łazienka i wc. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Częstochowa,śląskie

609 000 zł92 m² 6 619,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania dom w dzielnicy Stradom dla osób ceniących komfort i wygodę. Dom został wybudowany w 2009 roku i został zaprojektowany przez znanego projektanta i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sikorka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

520 000 zł120 m² 4 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Do sprzedania dom o pow. 120 m2 składającego się z 5 pokoi, kuchni, wc i łazienki, pralni. Dom 1 piętrowy. Parter - korytarz z któego wchodzi się do salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

318 000 zł140 m² 2 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 632 m²

Dom z lat 60-tych, z cegły, w całości podpiwniczony, o powierzchni 140m. Na parterze znajduje się duży hol z kominkiem, z holu wchodzi się do dwóch dużych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Toszek

Toszek,śląskie

80 000 zł145 m² 551 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Budynek wymagający kapitalnego remontu! bez remontu absolutnie nie da sie zamieszkac! Dom za Pyskowicami w kierunku Toszka. Bliźniak wymagający kapitalnego remontu (uwaga - bez remontu nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom 200m2, działka 1000m2, położony w cichej, spokojnej okolicy na pograniczu Jabłonny i Chotomowa, jedynie 20km od centrum Warszawy. Nieruchomość w pełnym stanie deweloperskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radlin

Radlin,śląskie

270 000 zł144 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:533 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Radlinie Biertułtowy.Świetna oferta dla dwóch rodzin! Przedmiotem sprzedaży jest dom bliźniak o pow. ok. 144 m2 na działce 533 m2 w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

454 000 zł200 m² 2 270 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Cena promocyjna za nowy budynek jednorodzinny W zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim! Budynek z porothermu, dachówka ceramiczna, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

479 000 zł154 m² 3 110 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:357 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Szereg skrajny Budynek z Porothermu, dachówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cmentarna

Chorzele,mazowieckie

160 000 zł70 m² 2 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Sprzedam od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

489 000 zł140 m² 3 492 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:371 m²

Atrakcyjny dom W zabudowie szeregowej W radwnicach! prowizję biura pokrywa sprzedający Polecam do sprzedaży skrajny szereg położony tuż za granicami miasta. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Majdan Królewski

Majdan Królewski,podkarpackie

1 289 960 zł280 m² 4 607 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Miejscowość Majdan Królewski w powiecie kolbuszowskim.Oferowany do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 280 m2 na działce 9000 m2 z dogodnym dojazdem i pięknym położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

699 000 zł232 m² 3 012 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom. Nieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

2 300 000 zł460 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 065 m²

Domy Milanówek. Elegancki, duży dom położony w parkowej części Milanówka. Budynek podpiwniczony o powierzchni użytkowej 460 metrów, posadowiony na pięknej zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

730 000 zł150 m² 4 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:813 m²

Cena do ew. drobnej negocjacji. Ewentualnie istnieje możliwość zamiany na jedno mieszkanie z dopłatą lub dwa w Warszawie lub Pruszkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Franciszka z Asyżu

Łódź,łódzkie

540 000 zł312 m² 1 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży pół bliźniaka, 3-kondygnacyjny, położony w dzielnicy Górna w ok.ulicy Św. Franciszka z Asyżu w niedalekiej odległości od ulicy Pabianickiej. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Starołęka

Poznań,wielkopolskie

1 280 000 zł225 m² 5 688,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 427 m²

Polecamy obiekt mieszkalno-firmowy. Duży dom, z lat 80-tych, z oknami pcv. Możliwość podzielenia domu na dwa mieszkania. Duża działka z małym 30m2. domkiem. oraz halą produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeromskiego

Otwock,mazowieckie

730 000 zł220 m² 3 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam bezpośrednio segment położony wewnątrz uroczego szeregowego osiedla, 120m od jednej z głównych dróg Otwocka, we wspaniałej okolicy Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

659 999 zł240 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania pół bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni 240 m2. Super lokalizacja - centrum Legionowa Media - woda, kanalizacja miejska, gaz Dach - dachówka, dom docieplony 15 cm wełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Raszyn

Raszyn,mazowieckie

610 000 zł240 m² 2 541,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bardzo ładny segment w Dawidach Bankowych k. Raszyna. W 2001 roku przeprowadzono remont kapitalny, wymienione zostały wszystkie instalacje, okna, dach oraz wnętrza. Parter: pokój rekreacyjny ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Michalinek

Michalinek,mazowieckie

620 000 zł140 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 m²

Sprzedam dom na wsi 3 km od głównej trasy E-7 Warszawa- gdańsk. 60 km od Warszawy okolice Płońska. Powierzchnia 140 m2, działka o powierzchni 38 arów teren ogrodzony. Dom znajduje się na pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

600 090 zł186 m² 3 226,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:597 m²

Piękny energooszczędny bliźniak o powierzchni 166 m2w stanie podwyższonym deweloperskim (ściany zewnętrzne 20 cm ocieplenia, dach ocieplony 30 cm wełny) położony na Bezrzeczu blisko lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Kliny Zacisze

Kraków,małopolskie

499 000 zł139 m² 3 589,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kliny, okolice ul. Borkowskiej polecamy do sprzedaży połowę domu będącą odrębnym lokalem mieszkalnym o całkowitej powierzchni ok. 139m2. Lokal składa się z dużego salonu (30m2), jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

440 000 zł140 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

piekniie polozony dom wolnostojacy w srodku do remontu. Do centrum miasta 7km,blisko tras wylotowych i obwodnicy. Przy domu do sprzedania 5 dzialek z wydanymi warunkami zabudowy na domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strzeszyn

Poznań,wielkopolskie

665 000 zł280 m² 2 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:223 m²

Strefę dzienną na parterze tworzy przestronny salon z kominkiem połączony z kuchnią i jadalnią, łazienka oraz część rekreacyjna z częściowo zadaszonym tarasem, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przystajne

Przystajne,podlaskie

1 500 000 zł10 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Prywatna plaża 0,38 h , z linią brzegową 180m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bączal Dolny

Bączal Dolny,podkarpackie

315 000 zł100 m² 3 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom o powierzchni 100 m2, drewniany,podpiwniczony, kryty blachą ( 3 pokoje, 2 łazienki, kuchnia) oraz budynek gospodarczy murowany, kryty eternitem. Budynki usytuowane są na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Leśna

Czerwonak,wielkopolskie

430 000 zł174 m² 2 471 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:762 m²

Dom parterowy wolno stojący 174 m2 w Czerwonaku, k. Poznania. Dom 4-pokojowy z cegły z 1993 roku, działka 762 m2. Taras z widokiem na zadbany ogród, spokój, relaks. 1993 dom wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

1 137 000 zł234 m² 4 858 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wykończenie pod klucz 1.137.000 Spokojna okolica. Do przystanku mzk ok. 150m. W pobliżu przedszkole i szkoła. Parter Powierzchnia piętro Powierzchnia Sień ok. 3m 2 Hall ok. 15m 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Marzysz

Marzysz,świętokrzyskie

549 000 zł172 m² 3 191,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Ogrzewanie co - kotłownia - nowoczesny piec na pellet mini bio 10 Kostrzewa sterowany komputerowo,kompletny osprzęt kotłowni, wraz z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej zasilanym z pieca co lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Olkusz

Olkusz,małopolskie

1 250 000 zł150 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Jest to bardzo ciekawa i atrakcyjna w cenie oferta. Dotyczy sprzedaży komfortowego, wolnostojącego domu (bez sąsiednich posesji) w centrum Olkusza z przepięknie wypielęgnowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Banino

Banino,pomorskie

460 000 zł123 m² 3 739,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Małe osiedle domów jednorodzinnych, dobrze skomunikowane. Dom bez białego montażu - wykonane posadzki, wewnętrzne tynki gipsowe, instalacja wodno-kanalizacyjna, grzewcza, gazowa i przyłącze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wilkowice

Wilkowice,śląskie

780 000 zł137 m² 5 693,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedanie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 137 mkw z widokiem na góry, zlokalizowany w dzielnicy domków jednorodzinnych. Nieruchomość usytuowana na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

564 000 zł140 m² 4 028,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Grodzisk Mazowiecki segmenty na sprzedaż. Segment środkowy o powierzchni 140 m na działce 200 m w stanie deweloperskim. Segment składa się z dwóch kondygnacji. Parter to alternatywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rawicz

Rawicz,wielkopolskie

299 000 zł102 m² 2 931,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 291 m²

Duża działka. Ładna I spokojna okolica. Dom idealny do kredytu z dopłatami rodzinanaswoim dębno polskie. Oferta prywatna bez pośredników. Nieruchomość nie posiada żadnych obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kopiska

Kopiska,mazowieckie

359 000 zł117 m² 3 068,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Kopiska malownicza podwarszawska miejscowość. Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 117 m2 posadowiony na działce o powierzchni 3.000 m2. Dom składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marysin

Marysin,mazowieckie

810 000 zł230 m² 3 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Dom położony w spokojnej okolicy ,droga jest zamknięta,co umożliwia mieszkanie na osiedlu zamkniętym.Na parterze znajduje się salon połączony z jadalnią,kuchnia otwarta,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Chełm

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł550 m² 1 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:369 m²

dom posiada 2 niezależne klatki schodowe ,2 niezależne kawalerki na poziomie 0, 2 garaże 1 na 2 samochody z kanałem .Dom może służyć jako dom wielopokoleniowy lub pensjonat ,dom 4 kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Złotniki

Złotniki,wielkopolskie

570 000 zł152 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nieruchomość w pobliżu lasu. W wysokim standardzie dom jednorodzinny o pow.152m2 w zabudowie bliźniaczej. W sąsiedztwie spokojnej, eleganckiej zabudowy w Złotnikach koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł300 m² 4 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 102 m²

Duży dom Z odkrytym basenem Dom jednorodzinny o pow. 250m plus 50m. garaż na 2 samochody, działka 1.102 mkw. o kształcie regularnego prostokątu. Doskonała lokalizacja: mała, zamknięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Willowa

Chojna,zachodniopomorskie

499 000 zł350 m² 1 425,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Polecamy duży dom na sprzedaż! niesamowita obniżka ceny! Tylko 1 425,71 zł/m2!0% prowizji! Prowizję pokrywa w całości sprzedający! Atrakcyjne gospodarstwo agroturystyczne - pensjonat.