dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem, Imielin

Warszawa,mazowieckie

970 000 zł120 m² 8 083 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:265 m²

Luksusowy segment wolny od zaraz na ursynowie, nowa cena. Skrajny segment w szeregu 14 segmentów, usytuowany na bliskim Ursynowie (imielin, okolice Real), zamknięty (alarm) z wjazdem z bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Tuchów

Tuchów,małopolskie

599 000 zł136 m² 4 404,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Budynek jednorodzinny 136m2, wolno stojący, parterowy, z podaszem nieużytkowym, niepodpiwniczony z możliwością podniesienia piętra. Oddany do użytku 2005 r, zamieszkały w pażdzierniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pęperzyn

Pęperzyn,kujawsko-pomorskie

190 000 zł4 000 m² 47,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Sprzedam dom położony na wsi 50 km od Bydgoszczy,10km od Więcborka. Dom o pow 150m2 5 pokoi podpiwniczony poddasze (strych) dwa budynki gospodarcze o tej samej powierzchni działka o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bukowie

Bukowie,opolskie

290 000 zł133 m² 2 187,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom szeregowy w cichej spokojnej okolicy. Dom jest po kapitalnym remoncie, w którym można od razu zamieszkać. Na parterze znajduje się kuchnia (ok.13m2), pokój (14m2), łazienka(mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Żółwino

Żółwino,zachodniopomorskie

415 000 zł250 m² 1 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przepięknie położony dom w odległości 70 m od jeziora Żółwińskiego we wsi letniskowej Żółwino zlokalizowanej na wyspie Wolin. Okoliczne jeziora gwarantują dobre połowy dla amatorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bytów

Bytów,pomorskie

550 000 zł200 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płacą prowizji super okazja-nowa niższa cena! dom nad jeziorem Z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej! Powierzchnia działki: 2600,00 m2. Dom w miejscowości Kiedrowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Palestyńska

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł196 m² 4 540,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania śliczny i zadbany dom na wrocławskim osiedlu domków jednorodzinnych Bieńkowice autobus 114 i nocny 245 w odległości 100 m. Dom to nietypowy bliźniak ( sąsiad ma wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

440 000 zł150 m² 2 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 182 m²

Pięknie położony, bardzo przytulny dom wolnostojący, usytuowany na skraju urokliwej doliny, w cichej i spokojnej wsi Gronity, w sąsiedztwie Olsztyna. Powierzchnia użytkowa domu wynosi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gęzyńska

Koziegłowy,śląskie

330 000 zł218 m² 1 513,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 857 m²

Super okazja - dom na wsi , W oferte wchodzi jeszcze budynek gospodarczy 150m , oraz laki O pow. 7621m. Idealna lokalizacja na agroturystyke , blisko znajduje sie zalew W poraju, a poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lilpopa

Brwinów,mazowieckie

950 000 zł300 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:743 m²

Nieruchomość jest w bardzo dobrej lokalizacji - pkp, szkola podstawowa nr 2, przedszkole w poblizu. Bezpośrednio przy budynku mieszkalnym jest budynek mieszkalno-usługowy (w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wisznicka

Radzyń Podlaski,lubelskie

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 970 m²

Polecam Państwu przytulny, parterowy dom na pięknej dużej działce w Radzyniu Podlaskim, przy ul. Wisznickiej. Działka 20 arów położona jest w osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasnystaw

Krasnystaw,lubelskie

450 000 zł180 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam dom w Krasnymstawie o pow.ok.180m2. Zabudowa szeregowa,dom zewnętrzny z garażem. Na osiedlu domów jednorodzinnych w bardzo spokojnej okolicy. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kuznocin

Kuznocin,mazowieckie

380 000 zł250 m² 1 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Do sprzedania atrakcyjny dom. Lokalizacja: sochaczew Powierzchnia domu: 250 m2 Powierzchnia działki: 950 (1951) m2, rodzaj domu: wolnostojący, cena: 380 000 zł Powierzchnia całkowita: 250 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

440 000 zł231 m² 1 904,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam dom jednorodzinny o pow. uż. 231 m2 (nowe budownictwo) położony na działce o pow. 22a. Dom jest w stanie surowym zamkniętym z wszystkimi instalacjami wewnętrznymi. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zawieprze

Krasnystaw,lubelskie

350 000 zł220 m² 1 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Prezentowany dom posiada niski parter,piętro i poddasze. Na niskim parterze znajduje się pokój,łazienka,kuchnia,pomieszczenie gospodarcze i kotłownia co. Na piętrze jest kuchnia,salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ludgardy

Szczecin,zachodniopomorskie

470 000 zł300 m² 1 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sprzedam dom o powierzchni 300m2 calkowita w bardzo cichej i pieknej okolicy w pobliżu puszczy wkrzańskiej piwnica z garazem 100m2 parter 100m2 poddasze 100m2 całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Plac Grunwaldzki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

1 700 000 zł971 m² 1 750,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Likwidator anita-tour Sp. z o.o. w likwidacji w Giżycku zaprasza do składania pisemnych ofert na zakup prawa użytkowania wieczystego gruntu (działka ewidencyjna nr 644/1 o pow. 629 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dąbrówka

Dąbrówka,kujawsko-pomorskie

240 000 zł140 m² 1 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Sprzedam dom wolnostojący wybudowany z cegły na fundamencie z kamienia. Usytuowany na pojezierzu brodnickim zwanym zielonymi płucami Polski. Powierzchnia domu to 140 m2. Dom składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jarocin

Jarocin,podkarpackie

260 000 zł95 m² 2 736,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 100 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny drewniany po kapitalnym remoncie,wraz z garazem dwustanowiskowym.W spokojnej okolicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dubois

Łódź,łódzkie

439 900 zł200 m² 2 199,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

= super cena! = zadzwoń= do negocjacji! = Przedstawiamy Państwu dom jednorodzinny, położony w dzielnicy Górna w Łodzi. Nieruchomość posiada 3 kondygnacje: 1. Piwnica (90m2): garaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ligota Piękna

Ligota Piękna,dolnośląskie

1 100 000 zł150 m² 7 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący w Ligocie Pięknej położony w odległości ok. 10km od Wrocławia. Zbudowany z Porothermu, stropy teriva, dach wielospadowy - trapez. Parterowy z użytkowym poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miernicza

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

395 000 zł180 m² 2 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 429 m²

Dom jednorodzinny wybudowany w 1991 roku o pow.180 m2. Parter: hol, 1 pokój(biuro-gabinet),kuchnia z aneksem jadalnym, spiżarnia, pralnia-suszarnia, wc, garaż, salon z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Podleśna

Motaniec,zachodniopomorskie

674 000 zł180 m² 3 744,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia - prowizja 0% - Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Pięknie położony dom przy lesie na nowo powstałym osiedlu domów, dojazd ze Szczecina 25min dwupasmową szosą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Projektowana

Legionowo,mazowieckie

250 000 zł640 m² 390,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:640 m²

Sprzedam dzialke 640m2 w legonowie z domem ul.Projektowana 4

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

850 000 zł232 m² 3 663,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:695 m²

Piwnica 5 pomieszczeń + tzw. przedpokój 5,11m kw. Pomieszczenia: 2,83m kw. , 4,35m kw. , 5,13m kw. , 12m kw. i 16m kw. Parter: dwa pokoje 12m kw , 16m kw. Kuchnia 6,45m kw. łazienka 4,06m kw. Ganek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Lusowo

Lusowo,wielkopolskie

138 000 zł70 m² 1 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:290 m²

do sprzedania domek letniskowy nad jeziorem w Lusowie na terenie zagospodarowanych ogródków działkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jaktorów

Jaktorów,mazowieckie

499 000 zł137 m² 3 639,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 017 m²

Domy na nowopowstającym osiedlu w gminie Jaktorów. Dom o powierzchni użytkowej parteru 137,09 m z poddaszem do ewentualnej adaptacji, o powierzchni 80 m. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

599 000 zł270 m² 2 218,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Marki k/warszawy.Ładny dom z 2000r. o pow. 270m2, 5 pokoi, działka zagospodarowana,dom można wykorzystać do prowadzenia działalności gospodarczej jak również do zamieszkania dla jednej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Korczyna

Korczyna,podkarpackie

165 000 zł108 m² 1 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Dom do remontu, piwnice z kamienia, działka przedzielona strumieniem, możliwość stworzenia pięknego ogrodu z oczkami wodnymi, działka w 50% budowlana, cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym, ul. Radzyńska

Łuków,lubelskie

330 000 zł224 m² 1 473,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Niecodzienna oferta - do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej. Wynagrodzenie re/max Top Nieruchomości pokrywa strona sprzedająca. Polecam Państwu dom w stanie surowym otwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sokola

Sokola,lubelskie

150 000 zł80 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Sprzedam dom, działki orne, las - Sokola, gmina Kłoczew 150 000 zł. Sokola, gmina Kłoczew cena 150 000 zł sprzedaż bezpośrednia dom powierzchnia domu 80 m2, działka przyległa 36 ar, stodoła rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Otmice

Otmice,opolskie

169 000 zł132 m² 1 276 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 868 m²

Dom Sprzedaż Oferujemy Państwo pół domu w Otmicach, o powierzchni użytkowej ok. 132,4 m2, na działce ok.18,68 ara, składającego się z 7 pokoi, kuchni, 2 przedpokoi i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ochaby Małe

Ochaby Małe,śląskie

399 000 zł180 m² 2 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:769 m²

Zapraszamy do obejrzenia domu wolno stojącego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji usytuowany około 500m od rzeki Wisły z pięknym widokiem na góry i dobrym dojazdem do drogi Wisła-Katowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Odrodzenia

Chełm Śląski,śląskie

375 000 zł150 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:975 m²

Dom - pow. 150 m2, stoi na działce o pow. 975 m2. Dom podpiwniczony, do remontu, możliwość podwyższenia strychu. Ścieki podpięte do kanalizacji, gaz pociągnięty do budynku, wjazd do posesji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

239 000 zł130 m² 1 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący (pow. 130m2), posadowiony na częściowo ogrodzonej działce (pow. 1040m2), zlokalizowany na nowym osiedlu domów w miejscowości Boruja Nowa (ok. 5km na południe od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 470 000 zł380 m² 3 868,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Do sprzedaży dom w cichej i spokojnej okolicy z linią brzegową do jeziora Zgorzała, zlokalizowany na Ursynowie, o powierzchni 360m2, z 2006 roku. Lokalizacja nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Stanisławów Pierwszy

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam rodzinny dom w zabudowie bliźniaczej nawiązujący stylem do Bretanii najbardziej wysuniętego na zachód regionu Francji. Jego architektura cechuje się prostotą i solidnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

3 500 000 zł525 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:4 900 m²

Oferta bezpośrednia - prowizja 0% - Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Rezydencja zbudowana w 2000 roku w malowniczo położonej miejscowości w pobliżu trasy A 6 (berlin-Gdańsk).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Krupia Wólka

Krupia Wólka,mazowieckie

650 000 zł170 m² 3 823,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bardzo ładny dom z 2002 roku o powierzchni użytkowej 120m2 - położony na działce o pow. 900m2 w odległości ok. 2km od Ustanowa - w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.