dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Płońsk

Płońsk,mazowieckie

899 000 zł350 m² 2 568,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:11 800 m²

Bardzo tanio sprzedam dom w okolicy Płońska, przy trasie nr 7, na dużej [11800 m ] częściowo zalesionej działce, w otoczeniu lasu, rzeki i pól. Dojazd drogą asfaltową. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niecała

Marki,mazowieckie

700 000 zł240 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Cena obniżona do 700 000! okazja! Jeśli ktoś będzie zainteresowany zakupem całego domu (2 segmenty) wtedy cena każdego z obu segmentów obniżona będzie do 600 000! Dogodny dojazd Trasą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kłomnice

Kłomnice,śląskie

990 000 zł320 m² 3 093 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Piękna willa w Kłomnicach na działce wśród nietuzinkowych drzew i krzewów.Powierzchnia domu to 240m. Działka 1160m o szerokości 25m z wejściem od strony wschodniej.Podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

1 650 000 zł380 m² 4 342,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Piękny duży dom 380m2 w Zalesiu Górnym. Dzialka 1914m2, częściowo zalesiona jodłami. Bardzo ładna ,prestiżowa okolica- spokojna. Powierzchnia użytkowa ponad 300m2, 7 pokoi z salonem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

355 000 zł133 m² 2 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Promocyjna cena! ostatni bliźniak! Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

398 000 zł120 m² 3 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu, dachówka cementowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

454 000 zł154 m² 2 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Królewo

Królewo,mazowieckie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom całoroczny z klimatem 60km od centr Warszawy. Elewacja: bal modrzewiowy + kamień. Parter: kuchnia 12m (terakota, glazura), przedpokój (terakota), pokój z kominkiem 25,5m (podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

210 000 zł87 m² 2 413,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Do sprzedania dom dwupoziomowy w zabudowie bliźniaczej ( z garażem) położony blisko centrum Świebodzic. Dom posiada 3 pokoje, kuchnię, łazienkę, osobno wc, pomieszczenie gospodarcze oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lelewela

Rybnik,śląskie

390 000 zł120 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 179 m²

Cena do negocjacji Do sprzedania dom wybudowany w latach 60tych w Rybniku w spokojnej dzielnicy Meksyk na działce o powierzchni 11.79 a. Budynek murowany z cegły, jednopiętrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niwki Kraszowskie

Niwki Kraszowskie,dolnośląskie

412 000 zł144 m² 2 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Zbudowany w 2011r. na pograniczu Odolanowskiego Parku Krajobrazowego 58 km.od Wroclawia w pięknej , cichej okolicy, wśród zieleni i lasów obfitujących w grzyby i jagody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pielgrzymowice

Pielgrzymowice,śląskie

199 000 zł120 m² 1 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Wstrzymane. Mega obniżka ceny O 37 000 zł Oferta na wyłączność. Posiadamy do sprzedaży murowany dom z 1945 roku ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kameliowa

Gdynia,pomorskie

850 000 zł270 m² 3 148,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Zadbany szereg! Bardzo atrakcyjny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej / środkowy szereg /, zbudowany w 1995 roku, położony w zacisznej i spokojnej części Dąbrowy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Golkowice

Golkowice,małopolskie

197 m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom o powierzchni 197 m.kw. na sprzedaż w stanie surowym zamkniętym za 220tys zł stojący na działce 7,7ara! Nieruchomość położona jest w Golkowicach - kilkanaście kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Pieniężnica

Pieniężnica,pomorskie

294 000 zł330 m² 891,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 503 m²

Oferta bezpośrednia wynagrodzenie pośrednika ponosi sprzedający! Nieruchomość składa się z działki gruntu nr 407/4 o pow.2503m2, zabudowana budynkiem (DAWNE PRZEDSZKOLE o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Zagórze

Rumia,pomorskie

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Dom położenie:dom polozony na wzniesieniu, na działce w ksztalcie prostokąta w poblizu centrum miasta w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galla

Zabrze,śląskie

394 000 zł125 m² 3 152 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Ładny dom po częsciowym remoncie. Okolice ul. Galla. Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni ok. 125m2. Składa się z partery oraz poddasza. Dom posiada 5 pokoi + duży aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Grudzice

Opole,opolskie

499 000 zł128 m² 3 892 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:382 m²

Dom w zabudowie szeregowej. Sprzedaż Oferujemy państwu dom w zabudowie szeregowej , o powierzchni 128,6 m2, na działce 382 m2, składający się z 5 pokoi, kuchni, 2 łazienek z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł200 m² 3 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:482 m²

Połowa bliźniaka o powierzchni całkowitej ok.200m2 usytuowany na działce 482m2.Dom do remontu.Wszystkie media miejskie.Dom składa się z 3 pokoi ,holu, kuchni i łazienki.Całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Karłowice

Karłowice,dolnośląskie

530 000 zł130 m² 4 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:508 m²

Dom na karłowicach W atrakcyjnej cenie W pobliżu parku! Polecam dom wolno stojący, całkowicie podpiwniczony, z dwoma garażami i dwoma tarasami położony na osiedlu Karłowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

800 000 zł155 m² 5 161,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z niepowtarzalną ofertą sprzedaży domu położonego w Starych Babicach gm. Stare Babice. Bardzo dobra cena oraz lokalizacja budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Izabelin C

Izabelin C,mazowieckie

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:653 m²

Wolnostojący ,parterowy, dom położony na ładnej działce w Izabelinie. Dom został wybudowany z cegły w latach 80-tych. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i piwnicy. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wieluń

Wieluń,łódzkie

450 000 zł140 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

602130

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Marki

Marki,mazowieckie

544 374 zł160 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Atrakcyjny bliźniak położony w kameralnym osiedlu na granicy Marek i Białołęki 15 km od centrum Warszawy. W pobliżu centra handlowe, obiekty oświaty ,kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

431 000 zł93 m² 4 634 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:472 m²

Nowoczesne I super energooszczędne domy od 93 - 153m2 bardzo ładne, dobrze rozplanowane I doświetlone wnętrza. Niskie koszty eksploatacji. Zabudowa bliźniacza. Lokalizacja na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Biskupów

Biskupów,opolskie

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

W skład oferty wchodzi także pole 70 Arów. Oraz dwa budynki gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Widzew

Łódź,łódzkie

190 000 zł62 m² 3 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:566 m²

Do sprzedaży współwłasność domu (pół bliźniaka) o powierzchni 62m2, powierzchnia działki 566m2 zlokalizowany na Starym Widzewie. Budynek mieszkalny, murowany, parterowy, bez podpiwniczenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Narutowicza

Sulejówek,mazowieckie

749 000 zł131 m² 5 717,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:659 m²

Sulejówek Miłosna -10min do skm (szybka kolej miejska),3 min do autobusu. Dom w pobliżu ul. Narutowicza. Okolica cicha i spokojna -domy jednorodzinne. Wybudowany w 2009r. Ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Szczecińska

Radziszewo,zachodniopomorskie

410 000 zł200 m² 2 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:624 m²

Nowa cena-410.000 zł! Wolno stojący wyremontowany dom położony w m. Radziszewo. W budynku wymieniony dach,nowe instalacje,okna pcv,grzejniki. Wszystkie media (dodatkowo studnia). Centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł169 m² 7 094,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż dom 169m2, zbudowany w technologii tradycyjnej. Dom z bezobsługowym i ekonomicznym ogrzewaniem geotermalnym. Ogrzewanie podłogowe wielostrefowe w całym domu, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

439 000 zł120 m² 3 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Szereg skrajny. Budynek z Porothermu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miedziana Góra

Miedziana Góra,świętokrzyskie

590 000 zł184 m² 3 212,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta bezpośrednia - biura! Do sprzedania wolnostojący 2 piętrowy dom o powierzchni mieszkalniej 183,63m2 położony na działce 900m2 w miejscowości Miedziana Góra. Garaż w bryle domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Konstantynów

Lublin,lubelskie

780 000 zł160 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

0% prowizji od kupującego! Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w Lublinie w prestiżowej dzielnicy Konstantynów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zasieki

Zasieki,lubuskie

220 000 zł120 m² 1 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:628 m²

Witam Na sprzedaż mam wolnostojący domek jednorodzinny w bardzo dobrym stanie, umeblowany do zamieszkania od zaraz. Dom składa się z 4 pokoi;w tym 3 sypialnie i salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Brok,mazowieckie

300 000 zł215 m² 1 395,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Sprzedam dom w Broku, położony centralnie tuż przy stacji paliw (ul. Sportowa 1). Dom doskonale nadaje się na warsztat, powierzchnia działki 1150 m powierzchnia budynków 215 m , garaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sportowa

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

350 000 zł200 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam dom ok.200 mkw.w stanie surowym otwartym na działce 14 ar w centrum Kostrzyna ,wszystkie media .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Będzin

Będzin,śląskie

680 000 zł220 m² 3 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

************** kontakt kasia***************** lokalizacja - Oferujemy na sprzedaż dom położony w Będzinie media; woda jest-ciepła z ogrzewacza gazowego ,co miejskie,gaz miejski,prąd jest-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wichów

Wichów,lubuskie

79 000 zł350 m² 225,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Przedwojenny dom wiejski z zachowanymi oryginalnymi piecami kaflowymi, piecem chlebowym, stolarką okienną i drzwiową położony w spokojnej, malowniczej miejscowości na 24 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kęty

Kęty,małopolskie

179 000 zł156 m² 1 147,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym garaż, 6 pokoi, 1 kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, kotłownia, garderoby, pomieszczenie gospodarcze, kominek, powierzchnia domu: 138,30 m2 + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Niepodległości

Ząbki,mazowieckie

590 000 zł70 m² 8 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:328 m²

Informacje podstawowe miejscowość: ząbki ulica: niepodległości rynek: wtórny rodzaj budynku: bliźniak powierzchnia: 70m2 (+ 70m2 piwnica z garażem = 140m2) powierzchnia działki: 328m2 cena.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij