dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

479 000 zł160 m² 2 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ładny dom wolnostojący do zamieszkania o pow 128m2 na działce o pow 400 m2 posadowiony w ładnej okolicy wśród domów jednorodzinnych Na parterze hol, salon-kominek, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

999 000 zł410 m² 2 436,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Piękna rezydencja pod Środą Śląską Posiadłość o ogólnej powierzchni 410m2 z trzema garażami.Wybudowana w 1992 r z cegły,z zastosowaniem podwójnej izolacji,drenażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sławków

Sławków,śląskie

399 000 zł130 m² 3 069 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 191 m²

*****oferta na wyłączność********kontakt kasia *********** lokalizacja - Sławków; działka - 3191m2; ogrodzenie - siatka, metal, brama przesuwana, nowy podjazd media - woda - ciepła z bojler,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szlachecka

Kalisz,wielkopolskie

550 000 zł164 m² 3 353,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Tylko do końca października! Umów się na spotkanie i wynegocjuj rabat! Oferujemy domy w zabudowie bliźniaczej w standardzie deweloperskim o powierzchni 164m2 (w tym garaż 18m2) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

230 000 zł125 m² 1 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Wiejski dom mieszkalny wolnostojący, podpiwniczony, wysoki parter + poddasze do adaptacji w okol. Kleszczewa/trzek posadowiony na dużej (1800m) działce z sadem i budynkiem gospodarczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rymera

Zabrze,śląskie

280 000 zł110 m² 2 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta domu Z ogrodem W mieście! Do sprzedania dom z 1936 roku w okolicach ulicy 3 maja wraz z zagospodarowanym ogrodem. Dom wymaga przeprowadzenia sporego remontu. Ale obecnie dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Świecie

Świecie,kujawsko-pomorskie

350 000 zł95 m² 3 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

4,5 km od miasta, dom po generalnym remoncie i modernizacji w 2006 r., kryty blachodachówka, w oknach rolety antywłamaniowe, garaz dwustanowiskowy, pomieszczenie gospodarcze, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Rochaliki

Rochaliki,mazowieckie

385 000 zł160 m² 2 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domy na sprzedaż w Rochalikach koło Błonia. Do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 214 m w stanie surowym otwartym w Rochalikach. Budynek posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzchowisko

Wierzchowisko,śląskie

489 000 zł141 m² 3 468 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wierzchowisko - Połowa Bliżniaka Budynek mieszkalny w zabudowie bliżniaczej ,niepodpiwniczony , parterowy z poddaszem mieszkalnym i wbudowanym garażem jednostanowiskowym.Parter budynku to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wierzchowisko

Wierzchowisko,śląskie

489 000 zł141 m² 3 468 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kolonia Myśliwczów

Kolonia Myśliwczów,łódzkie

298 000 zł300 m² 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:21 200 m²

Polecamy do sprzedaży dom jednorodzinny położony w malowniczej , wypoczynkowej okolicy w bliskim sąsiedztwie lasu. Budynek zrealizowany w technologi tradycyjnej , niepodpiwbiczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działkowa

Wierzchowisko,śląskie

1 950 000 zł200 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Luksusowa rezydencja w miejscowości Wierzchowisko , gm Mykanów nowy ,pięknie położony, komfortowy , gustownie urządzony dom jednorodzinny , z wbudowanym garażem dwustanowiskowym przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zrębice

Zrębice,śląskie

410 000 zł129 m² 3 170 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Dom położony na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd! Dom dwupokoleniowy (dwurodzinny), wolno stojący, niepodpiwniczony,położony na działce o pow.1107 mkw szerokiej o d frontu na 23 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Blachownia

Blachownia,śląskie

169 000 zł70 m² 2 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Blachownia Oferujemy do sprzedaży dom do kapitalnego remontu, bądź rozbiórki na działce o pow. 1600m2 w bliskiej odległości od Częstochowy. Rozbudowa połowy domu w latach 70-tych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radomsko

Radomsko,łódzkie

299 000 zł310 m² 964 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 450 m²

Dom jednorodzinny radomsko atrakcyjna działka I lokalizacja Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący w miejscowości Radomsko. Działka o pow. 4450m2, od frontu szer. na 36mb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wąsosz Górny

Wąsosz Górny,śląskie

289 000 zł90 m² 3 211 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjna wypocznkowa okolica! Polecamy do sprzedaży dom , wybudowany w technologii tradycyjnej , położony na uroczej działce z dostępem do rzeki Warty o pow.4620 m2.Dojazd do posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Alberta

Częstochowa,śląskie

950 000 zł382 m² 2 484 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 640 m²

Komfortowy dom położony w prestiżowej dzielnicy przy zbiegu ulic Brata Alberta oraz Gomoliszewskiego. Budynek wolnostojący parterowy z poddaszem mieszkalnym z wbudowanym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żarki-Letnisko

Żarki-Letnisko,śląskie

299 000 zł87 m² 3 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 967 m²

Dom drewniany! Polecamy do sprzedaży uroczy dom drewniany ,całoroczny, parterowy z poddaszem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 84 mkw , połozony w malowniczej okolicy Żarek Letnisko. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł291 m² 3 367,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

*** cena promocyjna 980 tys. za pierwszy dom *** osiedle gratyny * wyłączne przedstawicielstwo * oferta W cenie dewelopera * Zabudowa jednorodzinna w zabudowie bliźniaczej na ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lgota Wielka

Lgota Wielka,łódzkie

330 000 zł180 m² 1 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Atrakcyjny dom W okolicach radomska Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny o pow. użytkowej 132m2 + 52m2 obejmujące garaż, pralnię, suszarnię i pomieszczenia gospodarcze. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Północ

Częstochowa,śląskie

595 000 zł140 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom W stanie deweloperskim Dzielnica Północ Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny w na działce o pow. 700m2. Działka nieogrodzona. Budynek wolno stojący (niezamieszkały, budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawodzie

Zawodzie,śląskie

370 000 zł150 m² 2 466 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:364 m²

Na parterze duży salon z kominkiem o wym. 6,80 x 4,50 m. Na ścianach w salonie gipsówki w kolorze cappucino. Na podłodze panele, jedynie wokoło kominka kafelki w kolorze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł220 m² 5 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Dom wolnostojący z halą warsztatowo-magazynową, pow. całkowita domu - 220m2, mieszkalna - 170m2, powierzchnia hali 110m2. Całość posadowiona jest na działce 800m2. W zasadniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł300 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny, jednopiętrowy dom stojący wśród drzew i zieleni w pobliżu lasu. Dom połączony z sąsiadem łącznikiem. Działka nieduża ale ciekawie zaprojektowana, umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

250 000 zł100 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nieruchomość położona w Centrum Bydgoszczy konkretnie dzielnica Bocianowo. Właściciel twierdzi że jest to dom wolno stojący styczny z innym budynkiem sąsiednim. Dom wybudowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lublewo Gdańskie

Lublewo Gdańskie,pomorskie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Piękny nieduży dom (połowa bliźniaka) w miejscowości Lublewo Gdańskie, powiat gdański, gmina Kolbudy. Dom znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, blisko szkoła, przystanek pks, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Leśna

Podkowa Leśna,mazowieckie

795 000 zł54 m² 14 722,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Domy Podkowa Leśna. Mały dom 60 mkw z niesamowitym klimatem na pięknej niedużej, jak na Podkowę Leśną, 1000 mkw działce. Dom w pierwotnej wersji był trzypokojowy, ale kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamieńska

Koleczkowo,pomorskie

1 580 000 zł297 m² 5 319,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

- bardzo dobra cena! - możliwość negocjacji - dodatkowo - koszty pośrednictwa ponosi wyłącznie sprzedający - uwaga! - bardzo atrakcyjna I spokojna lokalizacja - wyjątkowa posiadłość - nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skórzewo

Skórzewo,wielkopolskie

779 000 zł144 m² 5 409,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:626 m²

Dla wymagających! Dom wolnostojący na działce 626m2 w stanie deweloperskim w nowej dzielnicy Skórzewa. Parter: salon, 1 sypialnia, łazienka, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze, garaż. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Warszawa,mazowieckie

1 530 000 zł220 m² 6 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:170 m²

Środkowy segment w cichym pięknym miejscu. Przy Lasku Bielańskim. Dom z powierzchniami co 1/2poziomów. Media w tym ogrzewanie - miejskie piwnica -dodatkowo osobne wejście - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Mucharz

Mucharz,małopolskie

790 000 zł330 m² 2 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedaży piękny dom położony w miejscowości Mucharz (ok. 800 m od powstającej zapory w Świnnej Porębie). Dom dwurodzinny z 1914 roku, murowany z cegły, kryty dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

455 000 zł182 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:625 m²

Najtańszy dom wolnostojący W niemczu Przedmiotem sprzedaży jest średniej wielkości domek parterowy, niepodpiwniczony z użytkowym poddaszem o pow. użytkowej 126m2. Parter domu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Sośnicowice

Sośnicowice,śląskie

379 000 zł216 m² 1 754 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Kontakt: oferujemy na sprzedaż dom zlokalizowany w miejscowości Rachowice tuż za Sośnicowicami. Bardzo ładna działka o pow. 700m2, dwa garaże ( jeden w budynku, drugi wolnostojący). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny z garażem 120 m2 na przedmieściach Nowego Sącza w Wielogłowach. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej (pustak max + styropian 10 cm) częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zawiercie

Zawiercie,śląskie

415 000 zł200 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:495 m²

*******oferta na wyłączność*****zawiercie borowe pole dom o powierzchni 200m2, wolnostojący, zbudowany w latach 90-tych z pustaka, nieocieplony, otynkowany, całościowo podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

480 000 zł58 m² 8 205,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 089 m²

Domy Milanówek. Lokal mieszkalny usytuowany na wysokim parterze w dwurodzinnej przedwojennej willi z 1936 roku. Nieruchomość położona w parkowej części miasta, pomiędzy urokliwymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Milanówek

Milanówek,mazowieckie

4 125 000 zł250 m² 16 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 071 m²

Domy Milanówek. Zabytkowa Willa w Milanówku. Przepiękna rezydencja Milanówek o architekturze klasycystycznej (wpisana do rejestru zabytków) położona na wzgórzu w parkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 340 000 zł319 m² 4 200,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Dom w zabudowie szeregowej o pow. całkowitej 319m2, działka 312m2,pow.użytkowa domu ok.230m2. Dom w całości podpiwniczony, parter domu zajmuje -salon 36m2 z kominkiem wysokość 2,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dziewiarska

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł223 m² 3 565,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta bezpośrednia Dom o pow. całkowitej 223,8m2, użytkowej 154,4m2, położony jest na działce o powierzchni 406 m2. Na parterze zaprojektowano salon z jadalnią, kuchnię oraz dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Listonoszy

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł119 m² 5 448,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferta bezpośrednia Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomości w inwestycji "w Klematisach", która obejmuje budowę dwóch domów dwu lokalowych położonych na działkach budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

439 000 zł120 m² 3 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Szereg skrajny. Budynek z Porothermu,.