dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 320 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 320 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

544 374 zł160 m² 3 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:360 m²

Atrakcyjny bliźniak położony w kameralnym osiedlu na granicy Marek i Białołęki 15 km od centrum Warszawy. W pobliżu centra handlowe, obiekty oświaty ,kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

481 040 zł110 m² 4 373,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:475 m²

Nowoczesne I super energooszczędne domy od 93 - 153m2 bardzo ładne, dobrze rozplanowane I doświetlone wnętrza. Niskie koszty eksploatacji. Zabudowa bliźniacza. Lokalizacja na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Biskupin

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł505 m² 4 950,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:788 m²

Do sprzedania na Biskupinie przedwojenna willa z klimatem o pow. domu-całkowita 505 m2, pow.użytkowa 350 m2.dom w całości podpiwniczony. Składa się: - na parterze- 4 pokoje, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

1 700 000 zł350 m² 4 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 655 m²

Piękna rezydencja z 2009r. usytuowana w uroczym miejscu na zagospodarowanej działce o pow 1653 mkw. Na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w okolicach Psiego Pola. Wykonczony do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

999 000 zł291 m² 3 432,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:680 m²

Dom z Duszą. Wolno stojący z 2007r. Powierzchnia 291m2 na działce 680m2. Przestronny parter i poddasze, komfortowo wykończony, całkowicie wyposażony i umeblowany. Pow 291m2 działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

770 000 zł160 m² 4 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:535 m²

Piękny luksusowy starannie wykńczony dom w zabudowie bliźniaczej. godny zainteresowania Powierzchnia 160m2 na działce 535m2. Bogato wyposażony zamieszkały. 5 pięknych pokoi w tym 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

750 000 zł235 m² 3 191,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 817 m²

Nowy całkowicie wykończony 2010 rok w bardzo dobrym stanie, zamieszkały, wolnostojący pow 235m2 na działce 1817m2 z garażem na 2 auta. Usytuowany w pobliżu trasy Wrocław - Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

700 000 zł324 m² 2 160,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

DO sprzedaży Wolnostojący bardzo ładny, solidnie wykonany o pow 324m2 z garażem, nadaje się dla 2 rodzin na działce o pow 1002m2 Wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

650 000 zł220 m² 2 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wolnostojący okazały typu dworek pow 220m2 w stanie deweloperskim na dz 1400m2 Budynek posiada odbiory budowlane, kupujacy nie płaci 2 % podatku pcc projekt domu Kornelia firmy Archipelag - ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

650 000 zł176 m² 3 693,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wolnostojący jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym i garażem na działce 700m2 Na parterze hol 15m2 salon-25m2 taras kuchnia -88.81m2 aneks jadalny 8,81m2 pok -12,18m2 korytarz 10,51m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

620 000 zł190 m² 3 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W zielonej okolicy, ładny nowy dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym wbudowanym garażem na 2 auta, kryty dachówką na działce 1200 m2 parter - przedsionek 4,7m2 , salon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

620 000 zł240 m² 2 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Na ładnej działce o pow 1070 nowy wolnostojący dom o pow calk. 240m2 pow użytk 180 m2 6 pok. garaż w bryle budynku. Parter- przedsionek, hol salon-35m2 kominek, kuchnia z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

547 000 zł152 m² 3 598,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Sprzedaż domu w zabudowie bliźniaczej przy granicach (2km) Wrocławia o pow 152 m2 na działce 504 m2 cena 547 000 zł Budynek w stanie developerskim wykonany z ceramiki, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

160 000 zł113 m² 1 415,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 116 m²

Oferujemy Państwu dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym, parterowy, z garażem usytuowanym z boku budynku, niepodpiwniczony usytuowany na działce o pow.1116m2; składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

480 000 zł125 m² 3 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:371 m²

Na nowiutkim kameralnym osiedlu do sprzedaży szereg wewnętrzny za 480 000 zł oraz skrajny za 610 000 zł z działką narożną pow 360 Powierzchnia dom - 124,8 m2 całk-165 m2 Powierzchnia działki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

470 000 zł200 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom wolnostojacy o powierzchni mieszkalnej 100 m2 na działce o powierzchni 1500m2 Bardzo interesująca oferta dla osób chcących prowadzić działalność gospodarczą W spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

450 000 zł194 m² 2 319,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

W bardzo dobrej lokalizacji wolnostojący z dwoma garażami na działce 1200 m2 cena 450 000 zł Stan budynku developerski - wylane posadzki, rozprowadzone wszystkie instalacje,tynki-gładzie, piec na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

420 000 zł135 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Władnej okolicy Dom w zabudowie bliźniaczej stan deweloperski. Powierzchnia domu 133m2 posadowiony na działce 600m2 zlokalizowany na granicy Wrocławia. Parter 70,3 m2: - wiatrołap 2,8 m2 hol 4,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

420 000 zł176 m² 2 386,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W długołęce w przyjemnej lokalizacji w stanie surowym zamk. o pow 176m2 6 pok wykonany z porothermu kryty dachówką ibf wg projektu "dom w brzoskwiach" na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

409 900 zł133 m² 3 086,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wybudujemy ten budynek na wybranej przez Ciebie działce we Wrocławiu i okolicach w 4 miesiące (budynek podpiwniczony- 5 miesięcy), jeżeli potrzebujesz pomocy w znalezieniu działki też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

404 900 zł131 m² 3 086,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom, który stanie na wybranej przez Ciebie działce we Wrocławiu i okolicach w 4 miesiące. Cena 404900 Powierzchnia 131,19m2 Dom jednorodzinny, piętrowy. Architektura tego domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

373 900 zł121 m² 3 086,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

361 990 zł117 m² 3 094,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom, który stanie na wybranej przez Ciebie działce we Wrocławiu i okolicach w 4 miesiące. Cena 361990 Powierzchnia 116,97m2 Dom Elegance 117 to propozycja dla rodzin ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

350 000 zł259 m² 1 350,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Bardzo ładny, przestronny, wolnostojący wg. projektu Orion 2 Powierzchnia całkowita - 259,25 m2 pow użytkowa 140,98m2 z garażem na 2 auta działce 900 m2. Dom składa się z części dziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

342 500 zł111 m² 3 095,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom, który stanie na wybranej przez Ciebie działce we Wrocławiu i okolicach w 4 miesiące. Cena 342500 Powierzchnia 110,66m2 Dom jednorodzinny, z piętrem. Na parterze domu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

340 800 zł109 m² 3 129,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Za 4 miesiące może na twojej działce stanąć taki dom pod klucz, w nim 3 pokoje, salon z jadalną, kuchnia, wc, łazienka i pomieszczenie gospodarcze. -don- dolnośląski obrót.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

340 800 zł109 m² 3 129,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom, który stanie na wybranej przez Ciebie działce we Wrocławiu i okolicach w 4 miesiące. Cena 340800 Powierzchnia 108,9m2 Dom w zabudowie parterowej, zaprojektowany, by jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

340 000 zł115 m² 2 956,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie bliźniczej parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony Na parterze : sień wejściowa, hol-6,40m2, pokój dzienny- 22m2, kuchnię- 6,75m2, łazienkę, wc-3,90m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

258 900 zł81 m² 3 193,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom, który stanie na wybranej przez Ciebie działce w ciągu 4 miesięcy. Cena 258900 Powierzchnia 81,07m2 Bungalow Classic  81 to nieduży przytulny dom zaprojektowany dla potrzeb małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

249 000 zł121 m² 2 055,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam dom, który stanie na wybranej przez Ciebie działce we Wrocławiu i okolicach w 4 miesiące. Cena 249000 Powierzchnia 121,14m2 Cena promocyjna produktu dotyczy domu pod wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

160 000 zł249 m² 642,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

W okolicy Wrocławia Nowej Wsi Wrocławskiej do sprzedaży część budynku w przedwojennej kamienicy o pow 249m2 z działką 750m2w odległości 2 km od A4 Składa się na parterze :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. 17 Stycznia

Jasło,podkarpackie

650 000 zł440 m² 1 477,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Sprzedam duży dom bliźniak w Jaśle w stanie surowym zamkniętym, wszystkie media są doprowadzone. Powierzchnia 440 m, 10 pokoi, posiada poddasze, ogród zimowy, garaż, spory ogród. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

3 000 000 zł450 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 602 m²

Kupujący bez prowizji. Wynagrodzenie agencji pokrywa strona sprzedająca. Na sprzedaż wolnostojący dom na częściowo zalesionej działce w Konstancinie. Dom dobrze utrzymany , klasyczny, odpowiedni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym Karbowo

Karbowo,kujawsko-pomorskie

260 000 zł240 m² 1 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:901 m²

Oferujemy Państwu Dom z poddaszem użytkowym, dach-gont bitumiczny firmy"gaf" (usa), rynny stalowe-"flamingo", okna-plastik orzech ze szprosami, velux,3 kominy klinkier, kuchnia+aneks jadalny, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Orężna

Piaseczno,mazowieckie

670 000 zł200 m² 3 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 091 m²

Uwaga! Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel lokalu. Do sprzedaży dom wolnostojący w cichej spokojnej okolicy,zlokalizowany w Piasecznie o pow. użyt. 200m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

299 000 zł134 m² 2 239,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Promocyjna cena! ostatni bliźniak! Na zewnątrz gotowy (ocieplony, otynkowany)- w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

439 000 zł120 m² 3 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Szereg skrajny. Budynek z Porothermu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

454 000 zł154 m² 2 948,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu, dachówka cementowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kobiałka

Warszawa,mazowieckie

527 000 zł160 m² 3 293,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Kameralny dom z zabudowie bliźniaczej na pograniczu Białołęki i gminy Nieporęt. Bez prowizji od kupującego i bez podatku pcc!powierzchnia całkowita wynosi 160m2. Pow. działki działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

565 000 zł300 m² 1 883,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Opis oferty Pomieszczenia w piwnicy : pomieszczenia gospodarcze , pralnia , kotłownia Pomieszczenia na parterze : wiatrołap, duży hol, duża odzielna kuchnia z jadalnią, salon z wyjśćiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sadowa

Sieradz,łódzkie

778 000 zł255 m² 3 050,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 118 m²

Nowoczesny, luksusowy dom o pow. całkowitej 255 m2 i mieszkalno-użytkowej 215 m2 w Sieradzu, posadowiony na pięknej, zadbanej działce 41-arowej o krawędziach 25m x 165m.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij