dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Dłutów

Dłutów,łódzkie

360 000 zł180 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 535 m²

Transakcja : sprzedaż domu wolnostojącego typu "kostka" o pow. całkowitej 180 mkw, przy ulicy asfaltowej. Dane ogólne: typ działki: budowlana pow. 1535 mkw, narożna, możliwość podziału na dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osówiec

Osówiec,kujawsko-pomorskie

330 000 zł70 m² 4 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Dom wolno stojący położony w Osówcu gmina Sicienko. Powierzchnia domu około 70m kw natomiast działka stanowi powierzchnie 1581m kw. Ciekawa lokalizacja cisza i spokój. Ładne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiązowna

Wiązowna,mazowieckie

532 000 zł190 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:630 m²

Oferta bezpośrednia - super cena! Budynek 190 m2 za 532 tys. zł czyli 2800 zł/m2 na osiedlu słoneczne lipowo Udzielamy pomocy w uzyskaniu kredytu opis budynku budynek w trakcie realizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

550 000 zł140 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom o powierzchni 140m2 położony w Nowym Dworze Mazowieckim w dzielnicy Modlin na działce o powierzchni 800m2. Na parterze znajduje garaż o powierzchni 22,60m2, pom gosp 7m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wąska

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

360 000 zł220 m² 1 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Sprzedam bezpośrednio lub wynajmę pod działalność gospodarczą dom, przebudowany w latach 90. XX w, znajdujący się w Aleksandrowie Łódzkim, o powierzchni 220 m2, nadający się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

240 000 zł80 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Ładny dom drewniany zbudowany z bala o powierzchni 80m2 położony na działce 1200m2 w odległości około 12km od Pomiechówka. Budynek wybudowano w 1998 roku , parter : wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Famułki Brochowskie

Famułki Brochowskie,mazowieckie

768 300 zł180 m² 4 268,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 300 m²

W miejscu gdzie świat wydaje się być piękniejszy a życie łatwiejszym - dom parterowy z użytkowym poddaszem położony w malowniczej okolicy lasów kampinoskiego Parku Narodowego. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gierymskich

Lubin,dolnośląskie

390 000 zł250 m² 1 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:852 m²

Sprzedam dom wolnostojący o pow. mieszkalnej 179m2 w Lubinie na os. Krzeczyn Wielki. Okazyjna cena 390.000zł. Indywidualny projekt, atrakcyjna architektura.Na parterze ganek, jadalnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabierzów

Zabierzów,małopolskie

870 000 zł207 m² 4 202,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zabierzów- dom pow.całkowita 207 m2.działka 12 ar.na parterze wiatrołap,hol,jadalnia, łazienka, kuchnia otwarta z salonem z wyjściem na taras.garaż.1 piętro-hol,3 pokoje,2 balkony,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wieliszew

Wieliszew,mazowieckie

493 000 zł158 m² 3 120,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni 158m2 położony na działce 900m2 w Olszewnicy Starej w odległości 5km od Legionowa. Parter : salon 25,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Filipowicza

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:375 m²

Witam Państwa! Mam do sprzedania solidny i zadbany dom na Ołtaszynie we Wrocławiu. Odrębna własność, bez pośredników 3-poziomowy dom o powierzchni 200m2 na działce 375m2 rok budowy: 1989 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Deszczno

Deszczno,lubuskie

329 500 zł150 m² 2 196,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom dwurodzinny po kapitalnym remoncie z oddzielnymi wejściami, położony w niedalekiej odległości o Gorzowa Wielkopolskiego. Dom jest do zamieszkania od zaraz. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

360 000 zł219 m² 1 641,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Funkcjonalny dom W samociążku Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w Samociążku o pow. użytkowej 180m2 posadowiony na działce o pow. 590m2 w doskonalej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Buczek

Buczek,łódzkie

140 000 zł60 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Numer oferty w biurze: 195-s062cs lokalizacja: powiat łaski, gmina Buczek, w otoczeniu zabudowania jednorodzinne, blisko lasu, bardzo cicha lokalizacja transakcja: sprzedaż siedliska, cena 140 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Góra,pomorskie

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Działka budowlana o pow. 1500 m2, z rozpoczętą budową domu wolnostojącego wybudowana piwnica oraz parter ze stropem, ocieplona, budowany według projektu Lubczyk firmy Archeton, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Brzeziny Małe

Częstochowa,śląskie

470 000 zł180 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:964 m²

Oferta domu jednorodzinnego położonego w dzilnicy Brzeziny Małe. Dom do zamieszkania, ocieplony steropianem i otynkowany. W skład domu wchodzą 4 pokoje, 2 salony, kuchnia, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

605 000 zł193 m² 3 134,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Uwaga! tylko 2 ostatnie domy W tej cenie! zakończenie inwestycji- wrzesień 2013 Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

:dodatkowy opis Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

2 000 000 zł161 m² 12 437 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Bez prowizji od nabywcy! skrajny segment z pięknym ogrodem, położony przy cichej osiedlowej uliczce domów jednorodzinnych. Blisko komunikacja miejska, sklepy, szkoły itp. Wnętrza domu gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rędziny

Rędziny,śląskie

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę domu jednorodzinnego położonego w Rędzinach. Budowa domu została zakończona w 2010 roku. W domu znajdują się cztery pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Podjasnogórska

Częstochowa,śląskie

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:826 m²

Oferta domu położonego w dzielnicy Podjasnogórskiej, na działce o powierzchni 826m 2. Dom wybudowany w latach 70-tych, blisko centrum. Do składa sie z dwóch kondygnacji, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 299 000 zł230 m² 5 647,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:603 m²

Dom wolnostojący patrerowy 185 m2 na dzałce 603 m2 położony na Woli w okolicach Wola Park. Dom został wybudowany technologią tradycyjną z cegły pod koniec lat 80. Na dzałce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Serocka

Warszawa,mazowieckie

240 000 zł150 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom w stanie surowym niedaleko Serocka i Legionowa na trasie do Wyszkowa bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Do domu podłączone kompletne media ( kanalizacja, prąd, woda ). W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Urle

Urle,mazowieckie

65 000 zł20 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:813 m²

Działka rekreacyjna położona w malowniczej miejscowości Urle w odległości 300 m od rzeki Liwiec poza terenem zalewowym. Kształt prostokąt o wym. 39 m x 20 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Rajsków

Kalisz,wielkopolskie

499 000 zł193 m² 2 585,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 918 m²

Cena : 499000zł do negocjacji.Polecam piętrowy , wolnostojący dom mieszkalny o powierzchni 193 m2 na zagospodarowanej działce 1918 m2 zasiedlony w 2011 roku.Pierwsza kondygnacja to wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kościńskiego

Człuchów,pomorskie

490 000 zł220 m² 2 227,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Parter: salon z wyjściem na dwa tarasy, stylowy barek, kuchnia, łazienka z wanną z hydromasażem oraz kabiną prysznicową, toaleta. piętro: 3 sypialnie, łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Cetniewo

Władysławowo,pomorskie

2 200 000 zł510 m² 4 313,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:605 m²

Dom-pensjonat w rozbudowie. Oryginalny projekt. Cztery poziomy, w tym dwa wykończone, pierwszy 80m2, następne trzy po 145 m2. Nowe instalacje: elektryczna, kanalizacyjna, grzewcza. Kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Podjasnogórska

Częstochowa,śląskie

850 000 zł274 m² 3 102,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 073 m²

Oferta domu położonego w dzielnicy Podjasnogórskiej, wybudowany w 1994 roku. Dom jest podpiwniczony, gdzie znajduje się pralnia, kotłownia, pokój, sałna, wc, garaż. Na parterze jest duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Błeszno

Częstochowa,śląskie

259 000 zł88 m² 2 943,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 217 m²

Sprzedający pokrywa całość kosztów pośrednictwa - kupujący nie płaci wynagrodzenia agencji. Ciekawa oferta domu jednorodzinnego położonego w dzielnicy Błeszno, na ładnej dużej działce. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Siepraw

Siepraw,małopolskie

1 200 000 zł295 m² 4 067,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Do sprzedania w Sieprawiu koło Krakowa piękna, stylowa i reprezentacyjna rezydencja o pow. całkowitej 295m2 położona na widokowej i zagospodarowanej 50 arowej działce ze stawem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

310 000 zł101 m² 3 069,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:795 m²

Stylowy dom o powierzchni 101m2 położony w Goławicach Pierwszych w odległości 8km od Pomiechówka na działce o powierzchni 795m2. Działka porośnięta starodrzewem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

249 000 zł205 m² 1 212,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sprzedam nowy dom jednorodzinny wolnostojący w pobliżu centrum Gorzowa Wlkp. Budynek niepodpiwniczony piętrowy z garażem. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Serock

Serock,mazowieckie

290 000 zł96 m² 3 020,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Przepiękna okolica z uroczym domem w kompleksie działek rekreacyjnych ok. 200m od rzeki Narew. Budynek o powierzchni użytkowej 96m2 z dużym tarasem i wiatą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Stradom

Częstochowa,śląskie

255 000 zł115 m² 2 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:255 m²

Oferta domu położonego w Częstochowie w dzielnicy Stradom, o powierzchni 115m 2 , na działce o pow. 255m 2. Dom składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł220 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:252 m²

Dom u podnóża Kopca Powstania Warszawskiego.działka 252m,ogród - dodatkowo 245 m-str. płd-zach-nasłoneczniony,zadbany. piwnica : garaż,spiżarnia,pralnia,pokój hobby, parter : wiatrołap,wc,aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lisiniec

Częstochowa,śląskie

545 000 zł180 m² 3 027,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:408 m²

Super oferta! dom jednorodzinny położony w dzielnicy Lisiniec w bardzo spokojnej okolicy w sąsiedztwie innych domów jednorodzinnych. Dom składa się z dwóch kondygnacji. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Laski Małe

Laski Małe,kujawsko-pomorskie

265 000 zł100 m² 2 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom wolnostojący w okolicy letniskowej w otoczeniu lasów i jezior.Ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem ciepłego powietrza do wszystkich pomieszczeń oraz przeprowadzona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dziekanów Leśny

Dziekanów Leśny,mazowieckie

450 000 zł124 m² 3 629,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Segment w stanie deweloperskim o powierzchni 124m2 położony na działce 244m2 w Dziekanowie Leśnym w pobliżu Łomianek. Parter : salon27m2 z wyjściem na taras , aneks kuchenny9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Olsztyn

Olsztyn,śląskie

498 000 zł171 m² 2 912,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Oferta domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Olsztyn pod Częstochową. Dom został oddany do użytku w 2002 roku, został wybudowany z maxa, ocieplony styropianem, otynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lublewo Gdańskie

Lublewo Gdańskie,pomorskie

420 000 zł150 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:950 m²

Piękny nieduży dom (połowa bliźniaka) w miejscowości Lublewo Gdańskie, powiat gdański, gmina Kolbudy. Dom znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, blisko szkoła, przystanek pks, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilkołaz Pierwszy

Wilkołaz Pierwszy,lubelskie

404 000 zł159 m² 2 545,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Chciałbyś mieszkać komfortowo? Jeżeli marzą Państwo o stylowym, dużym domu z garażem, ta oferta jest dla Państwa idealna. Dom komfortowy 157 zapewnia, jak sama nazwa wskazuje, wygodę.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij