dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 299 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 299 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Żołny

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł380 m² 4 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:816 m²

Dom zlokalizowany w okolicy ul.Żołny. Parter: garaż na dwa samochody, spiżarnia, pomieszczenie gospodarcze z kuchenką i pralnią, hobby z wyjściem na ogród część mieszkalna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 380 000 zł380 m² 3 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:852 m²

Powierzchnia użytkowa 240 m2, po 120m2 w poziomie + stryszek + składzik na narzędzia ogrodowe pod tarasem. Przyziemie:garaż na 2 samochody, siłownia/kotłownia, łazienka z prysznicem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

430 000 zł130 m² 3 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo funcjonalny segment o pow 130m2 na działce 200m2 stan developerski Parter-hol kuchnia otwarta na salon z kominkiem z wyjściem na taras i ogród. łazienka, wc Piętro-3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Bliski Anin. Za torami. Parterowy kanadyjczyk o powierzchni użytkowej 150 m kw, częściowo podpiwniczony. Okna dachowe Roto. Salon - 45 m kw. Sypialnie: 25 m kw i 10 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Ruda Śląska

Ruda Śląska,śląskie

300 000 zł105 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:159 m²

Ostatni dom o powierzchni 105 mkw + garaż. Dom znajduje się na nowym osiedlu domów szeregowych położonym w Rudzie Śląskiej Halembie (kłodnicy). Doskonały dojazd do całej aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rdestowa

Gdynia,pomorskie

1 490 000 zł290 m² 5 137,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:519 m²

Do sprzedaży wolnostojący dom położony w willowej dzielnicy Gdyni. Wybudowany wg indywidualnego projektu o ciekawym układzie wewnętrznym półkondygnacyjnym. Duży, przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

520 000 zł125 m² 4 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy Państwu budynek mieszkalny jednorodzinny z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej 125 m2, posadowiony na działce o powierzchni 650 m2, znajdującej się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Nefrytowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

590 000 zł184 m² 3 206,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:387 m²

Zapraszam do zapoznania się z bardzo wyjątkowa oferta domu o pow. 183,85m2 położonego na działce 387m2w zabudowie szeregowej skrajnie zlokalizowanej w Olsztynie na ul. Nefrytowej, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

3 950 000 zł260 m² 15 192,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:241 m²

Przedwojenny segment, znakomicie położony w pobliżu Placu Henkla. Okazja dla miłośników okolic Starego Żoliborza i tutejszego klimatu. Budynek wymaga generalnego remontu. Powierzchnia jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł210 m² 4 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

1/2 bliźniaka, stan developerski, zakończenie inwestycji czerwiec 2007 parter: salon 30m, gabinet 17m, łazienka 4m, pomieszczenie gospodarcze 8m i garaż 21m; poddasze: dwie sypialnie po 23m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

398 000 zł120 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

:dodatkowy opis Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

439 000 zł120 m² 3 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

:dodatkowy opis Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Szereg skrajny. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słowackiego

Łódź,łódzkie

750 000 zł845 m² 887,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

= posiadamy największy wybór kamienic W łodzi = = zadzwoń I dowiedz się więcej = dane: - 845 m2 powierzchni użytkowej - działka 1004 m2 - wszystkie media dostępne - duże i wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Legionowo

Legionowo,mazowieckie

469 999 zł180 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do sprzedania dom wolno stojący o powierzchni całkowitej 180 m2. Rok budowy 2008.S Lokalizacja - Skrzeszew (centrum), w pobliżu szkoła, sklepy, przystanek autobusowy Dom wolno stojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

800 000 zł220 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 802 m²

Wyjątkowa posiadłość położona w gminie Dobrcz. Przepiękna okolica. Nowy dom wolnostojący o pow. 220/3802, gustownie urządzony, wysokiej jakości materiały wykończeniowe. Parter składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

465 000 zł210 m² 2 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom w okolicach Bydgoszczy! Posiada bardzo ładny projekt. W domu znajduje się 6 pokoi, 2 łazienki oraz garaż na dwa auta!przewidziane ogrzewanie jest tutaj gazowe. Dom poosiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kalinówka

Kalinówka,lubelskie

630 000 zł278 m² 2 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Wyjątkowa oferta. Oferujemy Państwu do sprzedaży dom w stanie developerskim w Kalinówce. Dom parterowy z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej 178mkw (wg projektu Archon - dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Stara Niedziałka

Stara Niedziałka,mazowieckie

790 000 zł330 m² 2 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Dom na pięknej zagospodarowanej i częściowo zalesionej działce położonej ok. 4 km. od Mińska Maz. Dom o nietypowej pod indywidualny projekt architektórze. Rozbudowany w 2000 r nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

830 000 zł270 m² 3 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:804 m²

Bardzo atrakcyjna nieruchomość w Zdrojach.Nieruchomość składa się z domu o pow. całkowitej 270 mkw,wolnostojącego warsztatu o pow ok 125 m kw ( obecny profil produkcji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Janówek Drugi,mazowieckie

650 000 zł137 m² 4 748,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:908 m²

:dodatkowy opis twój wymarzony dom pod warszawą Ciekawy, nowoczesny i ciepły dom gotowy do zamieszkania. Zaprojektowany w technologii tradycyjnej murowanej. Powierzchnia użytkowa 136,89m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Warszawa,mazowieckie

2 290 000 zł220 m² 10 409,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:389 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, w cichej i bardzo zielonej okolicy Starych Bielan. Na działce 389 m2 stoi garaż wolnostojący 2-stanowiskowy. Parter: hol, salon z kominkiem ok. 26 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

320 000 zł135 m² 2 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ładny dom w stanie surowym otwartym położony w pobliżu Bydgoszczy. Posiada 4 pokoje, garderobę, przestronna łazienkę oraz garaż. dom położony jest na osiedlu nowych domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

539 999 zł150 m² 3 602,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:552 m²

Polecam na sprzedaż nowy dom wolno stojący położony w spokojniej i cichej okolicy poznańskiego Szczepankowa. (niespełna 1000m od zjazdu ze ślimaka). Przedmiotem oferty jest dom wolno stojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gruszowe Sady

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

599 000 zł300 m² 1 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 300 m2 położony na osiedlu domów jednorodzinnych Gruszowe Sady. Jest to dom dwukondygnacyjny z użytkową mieszkalną piwnicą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lesznowola

Lesznowola,mazowieckie

1 499 999 zł400 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 m²

Nowy budynek atrakcyjnei położony i bardzo dobrze wykończony wszystkich informacji udzielam przez poczte mai lową Technologia: charakter: niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł165 m² 6 969,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

250/278 m2 Warszawa Ursynów. Segment skrajny. Stan dobry. Segment skrajny o powierzchnii użytkowej 250 m2 położony na działce 278 m2(wieczyste użytkowanie). Kameralne sąsiedztwo domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł250 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:830 m²

Cena do uzgodnienia pilna sprzedaż! Sprzedaż bądź zamiana na mieszkanie w dzielnicach : Bemowo, bielany z dopłatą Bardzo ładny dom jednorodzinny położony w świetnym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Gruszowe Sady

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

990 000 zł260 m² 3 807,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowy dom wolnostojący, oddany do użytku w 2008r, o powierzchni 260m2. W budyku jest 6 pokoi na parterze i użytkowym poddaszu, kuchnia, dwie łazienki. Działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyłęki

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

460 000 zł300 m² 1 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolno stojący o pow.300 m2 posiada 6 pokoi, 2 łazienki, garaż na 1 auto. Bardzo dobra lokalizacja pośród nowych domków jednorodzinnych. Polecam! tel Powyższy opis ma charakter informacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł148 m² 4 939,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:537 m²

Osiedle Olesin to projekt, który powstał w zaciszu malowniczej i spokojnej części zielonej Białołęki.To jedyne w swoim rodzaju miejsce gdzie cisza i spokój wynikające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Komorowskiego

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

430 000 zł282 m² 1 524,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom jednorodzinny (lub dwurodzinny) z garażem na 2 samochody, położony w spokojnej okolicy w pobliżu centrum Środy Wlkp. przy ulicy Gen. Bora Komorowskiego. Ściany w systemie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

800 000 zł200 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Atrakcyjna dom Z możliwością dokupienia terenu pod inwestycję Z pozostałością po wiatraku holenderskim! Piękny dom położony w Moryniu na działce o powierzchni 1228m2, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

498 000 zł178 m² 2 797,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bardzo ładny dom stan niedokończony deweloperski wg projektu archon Dom w Brzoskwiniach W obecnym stanie z wystawioną ceną. Jeżeli w stanie doprowadzonym deweloperskim to cena 554.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Marki

Marki,mazowieckie

760 000 zł187 m² 4 064,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:427 m²

Dom w zabudowie blizniaczej na skraju rezerwatu/puszczy Słupeckiej Opis budynku: centralne wejście z dużą wnęką na ewentualną szafę dostępną z wiatrołapu, duży hol centralnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wejherowo

Wejherowo,pomorskie

475 000 zł250 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Super cena. Ten dom czeka na ciebie. W sąsiedztwie las. Pilnie sprzedamy dom W bolszewie. Nieruchomość jest wspaniale zlokalizowana, w spokojnej części miejscowości, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł148 m² 4 803,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:595 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Warszawska

Łomianki,mazowieckie

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej w samym centrum Łomianek. Zamknięte nowe osiedle (domofon). W sąsiedztwie szkoły, przedszkola, duże sklepy, apteka, bank. Bardzo dobrze rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

448 000 zł140 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:175 m²

Osiedle segmentów jednorodzinnych w Nowym Dworze Mazowieckim położone w dogodnej lokalizacji,teren zamknięty, strzeżony. Sąsiedztwo domów willowych jednorodzinnych, stacja kolejowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lewinko

Lewinko,pomorskie

415 000 zł167 m² 2 485,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wieś letniskowa,jezioro 200 m,sklep 100m,dogodny dojazd,duża altana,przy posesji działki budowlane-mogę sprzedać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sofoklesa

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł230 m² 3 039,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:170 m²

piękny dom umeblowany

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łódź

Łódź,łódzkie

470 000 zł251 m² 1 872,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

= negocjuj cenę = zadzwoń= negocjuj cenę = Pół bliźniaka w stanie wykończonym w Zgierzu, o powierzchni całkowitej 251 m2 oraz użytkowej175 m2. Ściany- pustak ceramiczny 25 cm +.