dowolna

Domy na sprzedaż - Oferty sprzedaży domów

45 300 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

45 300 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Łazy

Łazy,zachodniopomorskie

800 000 zł270 m² 2 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa oferta domu O charakterze pensjonatowym przepięknie położonego przy lesie sosnowym, około 80m od morza Bałtyckiego w miejscowości łazy. Łazy- to miejscowość nadmorska, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

419 000 zł136 m² 3 080,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Polecam na sprzedaż bardzo funkcjonalnie zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej o ciekawej architekturze. (segment zewnętrzny) Dom zlokalizowany jest w Swarzędzu-Jasin, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Syców

Syców,dolnośląskie

570 000 zł180 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Wejście do domu od frontu i tyłu. Taras 16 m z murowanym grilem. Pomieszczenie gospodarcze pod tarasem. Na II p. dwa pokoje i łazienka. I p salon 42m, kuchnia, toaleta, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

280 000 zł126 m² 2 219,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Budynek jednorodzinny idealny dla 4-5 osobowej rodziny , bez podpiwniczenia z poddaszem użytkowym z garażem w bryle budynku. Na pow. parteru składa się: pokój dzienny o pow.29,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

2 000 000 zł2 670 m² 749,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 350 m²

2.670m2 Piotrków: Do sprzeania kamienica narożna, dwupiętrowa podpiwniczona wraz z piętrową oficyną w ścisłym centrum miasta wyposażona we wszystkie media. W parterze znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

299 000 zł238 m² 1 256,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ładny dom na przedmieściach Bydgoszczy. Stan surowy otwarty. Ciekawy projekt.Dom posiada 4 przestronne pokoje, kuchnię oraz dwie łazienki. Przy domu usytuowany jest garaż na jedno auto. Bardzo ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kormoranów

Zawiercie,śląskie

350 000 zł160 m² 2 186,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Witam w ofercie mam do sprzedania dom jednorodzinny położony na działce ogrodzonej o powieżchni 500 mk , w spokojnym otoczeniu domków jednorodzinnych. Domek składa się z : salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hasiora

Leszno,wielkopolskie

256 000 zł74 m² 3 459,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:164 m²

Agent: katarzyna Lubińska Już w sprzedaży budynek mieszkalny z czterema lokalami mieszkalnymi w willi miejskiej z udziałem w gruncie, każdy ze swoim własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dąbrówka

Dąbrówka,wielkopolskie

411 000 zł73 m² 5 630,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Prowizję biura pokrywa strona sprzedająca! Polecam Państwa uwadze trzypokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 72,66m2 z garażem i 60 metrowym ogródkiem. Obiekt ten został zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łochowice

Łochowice,kujawsko-pomorskie

330 000 zł250 m² 1 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowy piętrowy dom położony w ok. Bydgoszczy. Dom posiada 5 przestronnych pokoi, dwie łazienki oraz garaż. Bardzo ładny projekt domu. Dom jest W stanie surowym zamkniętym!polecam! tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łomianki

Łomianki,mazowieckie

620 999 zł300 m² 2 070 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Pow. mieszk. 250; jest garaż; kanalizacja szambo; ogrodzenie jest nieokreśl. Technologia mieszana, dach papa, przyziemie: garaż. pom. gospodarcze i mieszkalne, parter i piętro kuchnia, pokoje 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jeziorna

Lisówki,wielkopolskie

350 000 zł96 m² 3 645,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:735 m²

Prowizję biura pokrywa strona sprzedająca!przedmiotem sprzedaży jest śliczny, mały biały domek położony w uroczych Lisówkach (tuż za Dopiewem) Jest on usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Karniów

Karniów,małopolskie

80 000 zł70 m² 1 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości efekt oferuje Państwu do sprzedaży dom położony na 8 arowej działce, dom jest z lat około 50tych, składa się z dwóch izb i pomieszczeń dodatkowych, nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Legnica

Legnica,dolnośląskie

2 360 000 zł800 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam wolnostojący budynek wielorodzinny, z możliwością przeznaczenia na gabinety lekarskie, przychodnie, biura. W budynku znajduje się 10 wykończonych mieszkań o powierzchni od 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rokitki

Rokitki,dolnośląskie

297 000 zł99 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Sprzedam dom w Rokitkach nad jeziorem. Dom nowo wybudowany. Wykończony, gotowy do zamieszkania. Cena do uzgodnienia. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, na działce o powierzchni 1104 m2. Dom wykończony materiałami najwyższej jakości. Wnętrza w standardzie deweloperskim z dodatkowo rozprowadzonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

200 000 zł70 m² 2 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Domek letniskowy położony nad jeziorem Dadaj, około 30km od Olsztyna, w samym centrum Mazur, przepięknie położony na skraju lasu, około 150m od jeziora. Domek murowany, wykończony wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

398 000 zł120 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:208 m²

:dodatkowy opis Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Budynek z Porothermu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

439 000 zł120 m² 3 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:412 m²

:dodatkowy opis Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma podatku pcc 2%. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w wysokim stanie deweloperskim. Szereg skrajny. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

454 000 zł154 m² 2 948,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kiełczówek

Kiełczówek,dolnośląskie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podgórzyn

Podgórzyn,dolnośląskie

1 300 000 zł280 m² 4 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 260 m²

Dom wolnostojący - 280M2, działka 2260M2- cena 1300000pln Chcemy Państwu przedstawić wyjątkową ofertę - niepowtarzalne miejsce z przepięknym widokiem na Panoramę Karkonoszy i Pogórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kożuchów

Kożuchów,lubuskie

260 000 zł200 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:18 946 m²

Mamy do zaoferowania dom mieszkalny, przedwojenny w malowniczej miejscowości oddalonej 4km od Kożuchowa. Położony na bardzo zróżnicowanym terenie, na Wzgórzach Dalkowskich. Dom posiada dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

280 000 zł111 m² 2 517,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa inwestycja osiedle siedmiu szeregówek w doskonałej lokalizacji w Rzeszowie. W sprzedaży dwa segmenty zewnetrzne projekt domu archon+ Dom w klematisach 9 (b), i pięć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym otwartym Stanisławów Pierwszy

Stanisławów Pierwszy,mazowieckie

725 000 zł280 m² 2 589,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Ładny dom na dużej działce. Działka wg planu 2700 m2 w rzeczywistości 3300 m2 i tyle jest ogrodzone od wielu lat. Dom kryty papą z doprowadzanymi mediami. Garaż dwustanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kruszyn

Kruszyn,kujawsko-pomorskie

420 000 zł160 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w stanie deweloperskim .Dom parterowy o pow. 160 m2 posiada 3 przestronne sypialnie o wym. 20 m2, 16 m2, 22 m2, salon, 40 m2, kuchnię15 m2 oraz dwie łazienki. W budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł193 m² 3 108,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Uwaga! tylko 2 ostatnie domy W tej cenie! zakończenie inwestycji- wrzesień 2013 Atrakcyjne, słoneczne i ciche nieruchomości wchodzące w skład kameralnej inwestycji na warszawskich Wawrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Pszczyna

Pszczyna,śląskie

485 000 zł151 m² 3 211,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:781 m²

Osoba prowadząca ofertę: jarosław Birlet tel. Przedmiotem naszej oferty jest wolno-stojący, piętrowy dom mieszczący się w Pszczynie w niezwykle urokliwym miejscu otoczonym lasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Strzygłowska

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł137 m² 4 873,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:304 m²

Kameralne osiedle dwunastu bliźniaków położone jest przy ul. Strzygłowskiej. Kwiatowa Polana to wyjątkowy projekt łączący ze sobą uroki życia wśród zieleni z możliwością szybkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Odrano-Wola

Odrano-Wola,mazowieckie

460 000 zł200 m² 2 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 560 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 241,9 m2, położony w miejscowości Odrano Wola. Wybudowany w 2006 r. z cegły Max, ocieplenie styropian 10 cm, na dachu blachodachówka, okna.